PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.:Момче или момиче е по-добре да си ?



m/f/?
10-07-2005, 08:16
Zdraveite na vsi4ki teen4eta, imam edin mn interesen vapros.I toi e, kakvo e po dobre da byde6, mom4e ili momi4e.Gledah i v drugi forumi i tam ima6e mn izkazvaniq, ot koito nqkoi dosta grubichki.kakvi sa plusovete i minusite, obosnovete se, dano napravim domra temi4ka, 4ao :)

Moderated by I don't know who I am
tochki 1 i 7 ot prawilnika!

SanDRo
10-07-2005, 08:57
momche estestveno... az lichno ne mo'a a si predstavq, ako bqh momiche, s tezi mesechnite raboti kak shtqh da se opravqm... basi tolkova shibano e t'va, chak im suchuvstvam :lol:

aninimko:P
10-07-2005, 11:58
estestveno che i dvata pola si imat i +ove i -usi ... suglasen sum che tez "mese4nite raboti" sigurno sa mnogo sux :P obache sigurno i da si momiche ne e tolko gadno shtoto da ne zabravqme che edno momiche s prilichna viziq ako iska moje da vleze pod kojata na vseki muj ako veche ne go e napravila druga macka de taka che ... toi da pravi bukvalno kakvoto mu kaje :P nqma kvo da se lujeme ... opredeleno Jenite upravlqvat sveta i mai te sa silniq pol , ne fizicheski razbirase no mujete sme s mnogo po slaba psihika i kogato obichame ... pravim vsi4ko za da ugodim na polovinkite si , dori i da otrichame e taka , nqma smisal da se lujeme :) no puk i jenite nemogat bez nas ... awe vsichko e navurzano i nemojem edni bez drugi :) 50 na 50 e ne e po-dobre da si muj no ne e po-dobre da si i jena ... za tova ne trqbva da sujelqvash kakuvto i da si , az primerno mn si se radvam che sum muj no momicheto koeto si obicham sigurno i ot bloka da mi kaje da se hvurlq she go napravq :P az da ne se hvalq de no ... awe super mn macki mi se lepqt i postoqnno mi se natiskat ama gi izprevariha veche :P Awee zad vseki muj sedi jena ... koqto go manipulira kakto si iska xixi a dori i v momenta zad nqkoi da nqma macka ... shte se nameri i she mu razkaje igrata ... az si priznavam che gajeto-mi ako iska moje da me vodi za nosa no ne sajelqvam :P i mai s vsi4ki e taka :) aide tolko ot mene za sega ... bye bye :P {} P.S. pak kazvam nqma po-dobar varqnt 50 na 50 e pone spored men no da vidim i vashte mneniq ;)

MaCeTo_
10-07-2005, 12:09
Еми не съм била момче,не мога да преценя кое е по-добре :lol: .В някои случаи си има известна дискриминация от сорта на "ако жена спи с много мъже е к***а,а ако мъж спи с много жени е пич" - при такива ситуации верно не е много приятно ама т'ва е отделна тема :lol: .Иначе тия "месечните работи" не са чааак толкова страшни...в смисъл все се преживява някакси :lol: .Иначе анонимко беше прав,че една жена може да завърти главата на мъжа и той да загуби дар-слово (е,има си известни изключения разбира се).
Иначе като мина под дъгата ще ти кажа в кой отбор е по-добре :wink: :lol:

SmiLe_BaBy{P}
10-07-2005, 12:43
Незнам кое е по-хубаво, но предполагам да си момче е по-лесно.Примерно тя нямат мензис, не ги боли първия път.... и т.н.Но се свиква, не е чак толкова трагично положението. :lol:

milkshake
10-07-2005, 12:51
Абе доста си е нечестно един вид с тия "месечните работи",първия път,раждането...Най-лошото е,че не можеш да избягаш от тези неща. Иначе,де да знам,май на момчетата си им е по-добре! :D

pipi`e`golqma
10-07-2005, 13:17
I vypreki trudnostite na momichetata nie si ostavame nejniq pol :wink:
Az smqtam che nqma nishto losho da si momiche ili momche. Kakto kazaha veche sqka strana si ima svoite pliusove i minusi

_Sweet_Love_
10-07-2005, 14:45
Да ви кажа това с тези месечни работи си е готино, защото може[ да кажеш на даскала по физическо, че си неразположена и по този начин да не караш час. Това е много забавно понякога, докато гледаш горките момчета как се потят! :D

Devilsplaymate
10-07-2005, 14:57
estestveno che i dvata pola si imat i +ove i -usi ... suglasen sum che tez "mese4nite raboti" sigurno sa mnogo sux :P obache sigurno i da si momiche ne e tolko gadno shtoto da ne zabravqme che edno momiche s prilichna viziq ako iska moje da vleze pod kojata na vseki muj ako veche ne go e napravila druga macka de taka che ... toi da pravi bukvalno kakvoto mu kaje :P nqma kvo da se lujeme ... opredeleno Jenite upravlqvat sveta i mai te sa silniq pol , ne fizicheski razbirase no mujete sme s mnogo po slaba psihika i kogato obichame ... pravim vsi4ko za da ugodim na polovinkite si , dori i da otrichame e taka , nqma smisal da se lujeme :) no puk i jenite nemogat bez nas ... awe vsichko e navurzano i nemojem edni bez drugi :) 50 na 50 e ne e po-dobre da si muj no ne e po-dobre da si i jena ... za tova ne trqbva da sujelqvash kakuvto i da si , az primerno mn si se radvam che sum muj no momicheto koeto si obicham sigurno i ot bloka da mi kaje da se hvurlq she go napravq :P az da ne se hvalq de no ... awe super mn macki mi se lepqt i postoqnno mi se natiskat ama gi izprevariha veche :P Awee zad vseki muj sedi jena ... koqto go manipulira kakto si iska xixi a dori i v momenta zad nqkoi da nqma macka ... shte se nameri i she mu razkaje igrata ... az si priznavam che gajeto-mi ako iska moje da me vodi za nosa no ne sajelqvam :P i mai s vsi4ki e taka :) aide tolko ot mene za sega ... bye bye :P {} P.S. pak kazvam nqma po-dobar varqnt 50 na 50 e pone spored men no da vidim i vashte mneniq ;)
:wink:

Finley
10-07-2005, 15:42
Аз не издирявам какъв мама ме е родила :D .

DeziRe
10-07-2005, 18:47
Ami nz az li4no sym f i ne iskam da bda mom4e no az sym sigurna 4e nikoi ne bi otobvovril 4e bi iskal da byde ot dr pol...seki se haresva takyv kakyvto e...
e razbirase ponqkoga mi se e iskalo da byda pone za malko edin ot tqh za da razbera kakvo mnislqt da razbera kakvo to4no si govorqt kakvo pravqt i takam....interesno e no ne zavinagi a moje bi samo zza izvestno vreme..

10-20-2005, 16:35
Еми не съм била момче,не мога да преценя кое е по-добре :lol: .В някои случаи си има известна дискриминация от сорта на "ако жена спи с много мъже е к***а,а ако мъж спи с много жени е пич" - при такива ситуации верно не е много приятно ама т'ва е отделна тема :lol: .Иначе тия "месечните работи" не са чааак толкова страшни...в смисъл все се преживява някакси :lol: .Иначе анонимко беше прав,че една жена може да завърти главата на мъжа и той да загуби дар-слово (е,има си известни изключения разбира се).
Иначе като мина под дъгата ще ти кажа в кой отбор е по-добре :wink: :lol:

awe macka tva che kogato jena spi s mnogo muje e k***a a kogato muj spi s mnogo jeni e pi4 ne e suvsem vqrno , v smi kogato edin muj spi s mnogo jeni toi e Jenkar i nikoq macka nqma da go prieme na seriozno , ot lichen opit go znam , shtoto sega mn si obicham edna macka , kakto i tq mene no vse pak mi nqma doverie zaradi "ma4ovskata" mi slava ... misli si che edvali ne shte q e*a i zae*a ... a tva ne e taka , daje i voobshte da ne spq s neq ne mi dreme osobenno , v smi obicham neq i da sum s neq a ne tova koeto moje da napravq s neq ....... :wink:

DeSsi
10-20-2005, 16:41
Mislq che e po-hubavo da si momche.Za teh vsichko e po-lesno,No tova e moe mnenie ;)

мечтател
10-20-2005, 17:06
сигурно ще има хора, дето ще ми се разсърдят, ама просто не мога да се въздържа. та нека видим 30 неща, които обуславят защо е по-добре да си мъж. гледайте и се смейте. взето от http://www.kazanlak.com
30 причини защо е по-добре да си от силния пол

1. Всеки път стигаш до оргазъм.
2. Можеш да отвориш буркан без да си кривиш физиономията.
3. Не ти трябва нищо освен четката за зъби, за да преспиш на чуждо място.
4. Не ти пука, ако на купона някой е облечен със същите дрехи.
5. Фамилията ти никога не се променя.
6. Не искаш откровен отговор, когато запиташ "Как изглеждам?".
7. Автомонтьорите винаги ти казват истината.
8. Мустакът за теб е въпрос на избор, а не проклятие.
9. На 55 можеш да изглеждаш по-добре отколкото на 35.
10. Можеш да уцелиш пета скорост от раз. И задна също.
11. Хората не те зяпат в гърдите, докато им говориш.
12. Телефонният разговор ти отнема 30 секунди: "Ало. По въпроса. Чао."
13. Знаеш всичко за футбола, леките коли, самолетите и военните работи.
14. Можеш да имаш картечница с уста.
15. Някой може да не те покани някъде и пак да си останете приятели.
16. Можеш да смениш автомобилна гума.
17. Кажи ми петима велики българи. А сега пет велики българки. А?
18. Можеш да хвърляш и хващаш неща.
19. Не трябва да ти се обяснява какво е засада.
20. Можеш да ръмжиш, докато се протягаш.
21. Можеш да станеш от леглото 10 минути преди да излезеш от дома си, без да ти личи.
22. Гледаш бебенца, кученца и котенца, без да казваш "ау".
23. Можеш да се изпикаеш, без да сваляш половината дрехи от себе си.
24. Когато си облечен официално, можеш да се затичаш по улицата, без минувачите да умрат от смях.
25. Можеш да се подстрижеш и за 3 лв.
26. Не ти се налага да се бръснеш от кръста надолу.
27. Не се замисляш от коя страна се развива гайката.
28. С една прическа можеш да караш години наред. Дори цял живот.
29. И в най-тъпите филми все пак намираш що-годе забавни моменти: кунг-фу, преследване с коли и едри планове от деколтето на Камерън Диаз.
30. Както и да го погледнеш, дори на 69 все ти го вкарваш.

MAD-DEVIL
10-20-2005, 17:12
Зависи. Най-големия минус на жените е месечния цикъл, а на мъжете - това, че им личи като не са възбудени и не изпитват оргазъм... :lol:

мечтател
10-20-2005, 17:22
Да ви кажа това с тези месечни работи си е готино, защото може[ да кажеш на даскала по физическо, че си неразположена и по този начин да не караш час. Това е много забавно понякога, докато гледаш горките момчета как се потят! :D
аз предпочитам физическо да играя и да се потя пред това да ми идват всеки месец "гости". поне по всяко време на деня (месеца) мога да се изпикая без затруднения.

MAD-DEVIL
10-20-2005, 17:31
Да ви кажа това с тези месечни работи си е готино, защото може[ да кажеш на даскала по физическо, че си неразположена и по този начин да не караш час. Това е много забавно понякога, докато гледаш горките момчета как се потят! :D
Да бе, още повече когато ти се наложи да си отнемеш девствеността с тампон... :lol: :lol: :oops: :lol: :lol:

vra4ka
10-21-2005, 18:58
Като място в обществото-МОМЧЕ!
Като чувства и емоции-МОМИЧЕ!
:wink:

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-21-2005, 20:31
Аз съм МЪЖ и не мога да си помисля нищо друго за пола ми
П.П. Не вярвам някой да заяви, че иска да е от противоположния пол, ако си имал това за цел

Eleonora
10-24-2005, 12:37
Da,za momi4etata e gadno za cikala im,no puk zabeliazvame kogato mom4eto si haresva niaoi,pone pri nas ni6to ne se navdiga :wink: Spored men e hubavo da si i mom4e i momi4e. :wink:

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-24-2005, 13:37
Spored men e hubavo da si i mom4e i momi4e
За това си има дума: хермафродит. Никой не ти пречи, трябва само една операция за смяна на пола :wink:

Lena
10-24-2005, 13:55
Зависи. Най-големия минус на жените е месечния цикъл, а на мъжете - това, че им личи като не са възбудени и не изпитват оргазъм... :lol: ахахха напълно съм съгласна