PDA

View Full Version : Какво обличате за дискотека?



mmmmm
10-07-2005, 14:58
Мисля че въпроса е ясен.

Devilsplaymate
10-07-2005, 15:00
Ми със това което намеря за добре ! :Р :wink:

SeXy^GiRl
10-07-2005, 15:22
С нещо различно от това, което обличам в ежедневието си..

miloto_girl_4e
10-07-2005, 15:45
ne6to po razgoleno :lol: :lol: :lol: su6tnost se obli4am suvsem normalno ...

Slapshot
10-07-2005, 15:48
С кубинки. Тия чалгари не мрат лесно, мама им деба!

Стеснителната
10-07-2005, 16:23
С къса пола и розово или шарено потниче и бели високи ботшки с токчета Гучи (или черни за разнообразие). Зимата си мятам отгоре едно такова супер пухено якенце дето с него приличам на пудел :lol:, понякога обличам и разни по нестандартни дрешки дето са прекалено фйешън :lol: . И най важното е че никога не нося бельо, тва е съвет към всички момичета, повярвайте ми веднъж ще ви потрябва да сте без и ще съжалявате че сте си обули 8) .

Slapshot
10-07-2005, 16:33
С къса пола и розово или шарено потниче и бели високи ботшки с токчета Гучи (или черни за разнообразие). Зимата си мятам отгоре едно такова супер пухено якенце дето с него приличам на пудел :lol:, понякога обличам и разни по нестандартни дрешки дето са прекалено фйешън :lol: . И най важното е че никога не нося бельо, тва е съвет към всички момичета, повярвайте ми веднъж ще ви потрябва да сте без и ще съжалявате че сте си обули 8) .
Остава само една мишена с надпис "KILL ME" да си сложиш и ще си перфектна.

sweezy_girl
10-07-2005, 16:46
ahhhahahahahaah boOoOOoOoOoOooOooOoOoJe are nqma se obijdame ama tiq kato tebe nai gi mrazq deto hodqt podshti GOLI! az NA DISKOTEKI NE HODQ GOLQMA SELQNIQ!!! ne mislq che diskotekata e mqstoto da si pokazvash goliq zadnik!

party_girl
10-07-2005, 16:48
ne6to po razgoleno :lol: :lol: :lol: su6tnost se obli4am suvsem normalno ...
i az sam taka :wink:

JuBaCcA
10-07-2005, 16:52
Bez belio..Stesnitelna..ti se oblqkla kato..aidi da ne kazvam..da ne bi na diskoteka da otivash bez belio za da moje da te chukat?

babeson
10-07-2005, 17:04
eemi povecheto hodqt na disco da se chukat,shtoto nikoi normalen ne bil im pusnal!!...

10-07-2005, 17:06
Стеснителната май е объркала темата.Тука се пита за дискотека какво обличате а не за "работното място".По облеклото май съм те мяркала някъде..на магистралата 3тия завой в ляво ако не греша. :lol:
А по темата:еми с каквото да ми е удобно да мога да се разгорещя на дансинга.Попринцип си падам по малко нестандартен стил тип Alicia Keys. Абе важното е да се чувствам добре и секси(без курвенски изпълнения обаче) 8) 8)
http://photos1.blogger.com/img/62/4009/400/(Erotic%20Comic)%20Lady%20Dragon%20Tatoo.jpg

rosskata
10-07-2005, 17:09
Дънки, потниче и ниски обувки с някво яке спортно-елегантно зимата...
И дънки, потниче(шарено или с картинки) и джапанки (от онез лешперските през пръста с цветенцата ) лятото... С банския отдолу че после да мога да се джасна в морето. 8)

Twista
10-07-2005, 17:24
Ами обличам си се както ми е удобно - спортно-елегантно.

PinkGirl
10-07-2005, 17:59
Аве аз по тея дупки не ходя шот има ей такива кат Стеснителната дет ми дива да ги утрепа от бой затва не ходя там шот стаа лошо ако зърна некое курвенце дето е позор за момичетата

Swinkenhoffer
10-07-2005, 18:03
С къса пола и розово или шарено потниче и бели високи ботшки с токчета Гучи (или черни за разнообразие). Зимата си мятам отгоре едно такова супер пухено якенце дето с него приличам на пудел :lol:, понякога обличам и разни по нестандартни дрешки дето са прекалено фйешън :lol: . И най важното е че никога не нося бельо, тва е съвет към всички момичета, повярвайте ми веднъж ще ви потрябва да сте без и ще съжалявате че сте си обули 8) .

не мога да не се съглася с теб, скъпа! :D

pinK_Baby
10-07-2005, 18:10
Е,трябва да е нещо ПО така...В смисъл или някакъв готин аксесоар или нещо друго,което да освежи външния вид (може и прическа или ефектен грим) А иначе дънки,с някакъв по special потник през лятото,а зимата някоя блузка с паднало рамо примерно или отново нещо,което да я отличава от ежедневните дрехи и най-важното да ме кара да се чувствам добре... 8)

Sinister_Doll
10-07-2005, 18:11
С къса пола и розово или шарено потниче и бели високи ботшки с токчета Гучи (или черни за разнообразие). Зимата си мятам отгоре едно такова супер пухено якенце дето с него приличам на пудел :lol:, понякога обличам и разни по нестандартни дрешки дето са прекалено фйешън :lol: . И най важното е че никога не нося бельо, тва е съвет към всички момичета, повярвайте ми веднъж ще ви потрябва да сте без и ще съжалявате че сте си обули 8) .

S kompaniqta teq kato teb gi praim na salata i gi ostavqme da revat na ulicata, bez dori da se e stignalo do fizi4eski kontakt! Parcal takuv! Bez kapka samouvajenie! Maloletna prostitutka! 6ibana zaharosana princesa! Razgonena ku4ka! Dano stane 4ovek ot teb nqkoy den, ama mn se sumnqvam! Ti znae6 li za kvo jivee6 ili vurvi6 po te4enieto i jivee6 po inerciq! Sme6nica! Kloun!

Ina4e na diskoteki ne hodq, za6toto ne obi4am da gledam stado podiveli sme6nici ili tupi malki patki na po 12, 13 da se svalqt, da se iz4ukvat v kenefa i posle pak da se vru6tat i da se hvurlqt na sledva6tiq... Povurhnostni glupaci! Da vi imam prioritetite! Da vi imam izvratenata cennostna sistema!

wicked.witch
10-07-2005, 18:15
С къса пола и розово или шарено потниче и бели високи ботшки с токчета Гучи (или черни за разнообразие). Зимата си мятам отгоре едно такова супер пухено якенце дето с него приличам на пудел :lol:, понякога обличам и разни по нестандартни дрешки дето са прекалено фйешън :lol: . И най важното е че никога не нося бельо, тва е съвет към всички момичета, повярвайте ми веднъж ще ви потрябва да сте без и ще съжалявате че сте си обули 8) .

не мога да не се съглася с теб, скъпа! :D
охооо не съм спала да си мисля как ще изляза по тоя начин от нас...лелеееее...до къде стигнахме ц ц ц
якооооооооооооооооооооооо о :evil:

Shogi
10-07-2005, 18:21
Попринцип обичам да нося бели неща...въпреки че съм момче, но кой квото го кефи..ама в дискотеката никой неможе да ме сбърка на тая луминисцентна светлина определено се отличавам доста :) Иначе най-важното е да ти е удобно.
П.П. Готино е да си важен, но по-важно е да си готин :)

DeziRe
10-07-2005, 18:30
Ami obli4am ponqkoga neshto razli4no ot tova koto nosq prez ejednevieto no ne vseki pyt zavisi ot mnogo neshta no nai vajnoto e da stava kupona..

e4o
10-07-2005, 20:23
s ne6to, koeto mi e udobno :lol: i me kefi :lol:

California
10-07-2005, 20:23
С къса пола и розово или шарено потниче и бели високи ботшки с токчета Гучи (или черни за разнообразие). Зимата си мятам отгоре едно такова супер пухено якенце дето с него приличам на пудел :lol:, понякога обличам и разни по нестандартни дрешки дето са прекалено фйешън :lol: . И най важното е че никога не нося бельо, тва е съвет към всички момичета, повярвайте ми веднъж ще ви потрябва да сте без и ще съжалявате че сте си обули 8) .
Остава само една мишена с надпис "KILL ME" да си сложиш и ще си перфектна.
hahha ot koi cirk si izlqzla? :lol: :lol:

WwanAdoO
10-07-2005, 20:28
Ами аз не хоя вече,щот ми е страшно тъпо...преди,кат хоех и хоех или с дън4ици или с некоя пола по-къса...е и с некво нормално потниче...е кога бяха тея времена... :lol: @Стеснителната секи път все повече и повече ме разсмиваш с твойте мнениия...

mimetoo
10-07-2005, 22:31
ami ili s nqkoq polichk a ili s dankite..a na gore,ako e zima s nqkoq po feshan bluzka,mushkam botushite i zaminavam.spored mene ne e vajno kak si oblechen a da ti e udobno i na vajnoto...da si iskarash strahotnno!!! :wink:

gerito11
10-07-2005, 22:43
ne6to po raznoobrazno ot ejednevnoto no ne 4ak... :)

lainagovna
10-08-2005, 01:13
а момчетатащо не сеобаждат. то зазжените ми е ясно как ходят. ама аз примерно немога да си избера дрехи за "бала". много ми е трудно. може би и защото нямам кои знае колко дрехи като за диско ама...

She-Devil
10-08-2005, 08:45
Намразих дискотеките и вече бая време не сЪм ходила...има и по-приятно места, на които може да се отиде на место дискотеката...

lina15
10-08-2005, 09:09
С къса пола и розово или шарено потниче и бели високи ботшки с токчета Гучи (или черни за разнообразие). Зимата си мятам отгоре едно такова супер пухено якенце дето с него приличам на пудел :lol:, понякога обличам и разни по нестандартни дрешки дето са прекалено фйешън :lol: . И най важното е че никога не нося бельо, тва е съвет към всички момичета, повярвайте ми веднъж ще ви потрябва да сте без и ще съжалявате че сте си обули 8) .xaxaxaxa
ti dane bi da otiva6 na bal s maski,za kvo se konti6 tolkova mnog,xaxa.

aBeP4eTo
10-08-2005, 11:20
Ми аз гледам да съм максимално фънки и нестандратна въобще петък гледам да сложа нещо супер лудо, което през ежедневието не бих облякла. Така, че всеки път съм различна така, че не мога да преценя как се обличам за дискотека, но определено много фънки.

FrostMaster
10-08-2005, 12:39
С къса пола и розово или шарено потниче и бели високи ботшки с токчета Гучи (или черни за разнообразие). Зимата си мятам отгоре едно такова супер пухено якенце дето с него приличам на пудел :lol:, понякога обличам и разни по нестандартни дрешки дето са прекалено фйешън :lol: . И най важното е че никога не нося бельо, тва е съвет към всички момичета, повярвайте ми веднъж ще ви потрябва да сте без и ще съжалявате че сте си обули 8) .
Стеснителната, един съвет от мен. Ходи направо без дрехи щот някой път ще ти потрябва да си без тях и ще съжаляваш че си се облякла...

Стеснителната
10-08-2005, 12:42
С къса пола и розово или шарено потниче и бели високи ботшки с токчета Гучи (или черни за разнообразие). Зимата си мятам отгоре едно такова супер пухено якенце дето с него приличам на пудел :lol:, понякога обличам и разни по нестандартни дрешки дето са прекалено фйешън :lol: . И най важното е че никога не нося бельо, тва е съвет към всички момичета, повярвайте ми веднъж ще ви потрябва да сте без и ще съжалявате че сте си обули 8) .
Стеснителната, един съвет от мен. Ходи направо без дрехи щот някой път ще ти потрябва да си без тях и ще съжаляваш че си се облякла...
ЕЕе че нали ше ми се смеят хората :wink: .

aBeP4eTo
10-08-2005, 13:15
те и без това ти се смеят...

Стеснителната
10-08-2005, 13:37
Ти па отде знаеш, аз съм яко уважавана във почти всички клубове в което ходя, имам даже и ВИП карти за овечето от тях 8) . Тва че не сте ме виждали от форума не означава че ме познавате овци загубени :lol: .

aBeP4eTo
10-08-2005, 13:41
извинявам се аз просто съм обикновенна офца обаче имам един литтле въпрос...
как станахте вип? В смисъл ходихте с широко разтворени крака и без бельо ли? Защото аз просто така го разбирам. Говоря ви на вие, защото все пак сте ВИП и... а в кои клубове сте вип? Планетата? may be...

Qgodka_
10-08-2005, 13:42
С къса пола и розово или шарено потниче и бели високи ботшки с токчета Гучи (или черни за разнообразие). Зимата си мятам отгоре едно такова супер пухено якенце дето с него приличам на пудел :lol:, понякога обличам и разни по нестандартни дрешки дето са прекалено фйешън :lol: . И най важното е че никога не нося бельо, тва е съвет към всички момичета, повярвайте ми веднъж ще ви потрябва да сте без и ще съжалявате че сте си обули 8) .
Стеснителната, един съвет от мен. Ходи направо без дрехи щот някой път ще ти потрябва да си без тях и ще съжаляваш че си се облякла...
ЕЕе че нали ше ми се смеят
хората :wink: .
Те и без това ти се смеят :lol:

stereophonix
10-08-2005, 13:45
Ти па отде знаеш, аз съм яко уважавана във почти всички клубове в което ходя, имам даже и ВИП карти за овечето от тях 8) . Тва че не сте ме виждали от форума не означава че ме познавате овци загубени :lol: .
i za ko te uvajavat? 4e se 4uka6 s vseki 2ri s mn pari4ki ?? .. kurvaa.. hahahh

VAMP_GIRL
10-08-2005, 14:03
С къса пола и розово или шарено потниче и бели високи ботшки с токчета Гучи (или черни за разнообразие). Зимата си мятам отгоре едно такова супер пухено якенце дето с него приличам на пудел :lol:, понякога обличам и разни по нестандартни дрешки дето са прекалено фйешън :lol: . И най важното е че никога не нося бельо, тва е съвет към всички момичета, повярвайте ми веднъж ще ви потрябва да сте без и ще съжалявате че сте си обули 8) . i vse pak nqkoi den...da si sloji6 ne6to po taka...emi ako ima6e tova samo4uvstvie koeto pokazva6 tuk,nqma6e da hodi6 oble4ena kato kurvi4ka.nqma6e da ti e nujno,6te6e da privli4a6 vnimanieto na mom4etata s harakter,a ne s kurvenski nomera...no tvoq si rabota!nqkoi den 6te te namerqt raz4eknata!!!

Стеснителната
10-08-2005, 14:05
Ти па отде знаеш, аз съм яко уважавана във почти всички клубове в което ходя, имам даже и ВИП карти за овечето от тях 8) . Тва че не сте ме виждали от форума не означава че ме познавате овци загубени :lol: .
i za ko te uvajavat? 4e se 4uka6 s vseki 2ri s mn pari4ki ?? .. kurvaa.. hahahh
Първо аз съм тая с парите и се чукам с който аз си поискам което не означава задължително че ги сменям всеки ден. А за клубовете ходя в Ескейп, Текила, Червило, и имам златна карта за всички клубове на МИГ груп - а тва са БИАД, Дали, Библиотеката и тн..., и вип карта за Планет Клуб (и понеже не знаете това е различно от Планета) А междодругото темата все пак не е за мен нали :lol: въпреки че много обичам секи втори да говори за мене, ех тая популярност 8) .

Qgodka_
10-08-2005, 14:18
То по-скоро е "ех, тази простотия"....поне хората така мислят

SanDRo
10-08-2005, 14:31
abe mno ste zle.. ne q li razbrahte vehce taq stesnitelnata, che ne e nik'va kurva.. tq e neekva shmatka, deto i se iska da ekurva, daje moje i neekoe momche da e, samo pishe prostotii... te kurvite edno che ne znaqt kak da polzvat PC, pyk i da znaqt mnogo rqdko go polzvat, nali gi znam...

stereophonix
10-08-2005, 14:44
Ти па отде знаеш, аз съм яко уважавана във почти всички клубове в което ходя, имам даже и ВИП карти за овечето от тях 8) . Тва че не сте ме виждали от форума не означава че ме познавате овци загубени :lol: .
i za ko te uvajavat? 4e se 4uka6 s vseki 2ri s mn pari4ki ?? .. kurvaa.. hahahh
Първо аз съм тая с парите и се чукам с който аз си поискам което не означава задължително че ги сменям всеки ден. А за клубовете ходя в Ескейп, Текила, Червило, и имам златна карта за всички клубове на МИГ груп - а тва са БИАД, Дали, Библиотеката и тн..., и вип карта за Планет Клуб (и понеже не знаете това е различно от Планета) А междодругото темата все пак не е за мен нали :lol: въпреки че много обичам секи втори да говори за мене, ех тая популярност 8) .
haha "Първо аз съм тая с парите и се чукам с който аз си поискам" tui vse 1no se 4uka6 dori i s nekvi klo6ari.. kade ne znaqt kakoi lev4e.. e taka de.. hubu ima6 vip katri 1no drugo .. ama ne razbrah za kvo te uvajavat tolkova? .. ne e zaradi 4ukaneto.. a za kakvo togava?

Sinister_Doll
10-08-2005, 14:45
Stesnitelnata, sram i pozor za Gothic culturata! Murlo, mahni tova ot podpisa si! Stiga si stavala za smqh, be parcal!

Стеснителната
10-08-2005, 14:46
Ти па отде знаеш, аз съм яко уважавана във почти всички клубове в което ходя, имам даже и ВИП карти за овечето от тях 8) . Тва че не сте ме виждали от форума не означава че ме познавате овци загубени :lol: .
i za ko te uvajavat? 4e se 4uka6 s vseki 2ri s mn pari4ki ?? .. kurvaa.. hahahh
Първо аз съм тая с парите и се чукам с който аз си поискам което не означава задължително че ги сменям всеки ден. А за клубовете ходя в Ескейп, Текила, Червило, и имам златна карта за всички клубове на МИГ груп - а тва са БИАД, Дали, Библиотеката и тн..., и вип карта за Планет Клуб (и понеже не знаете това е различно от Планета) А междодругото темата все пак не е за мен нали :lol: въпреки че много обичам секи втори да говори за мене, ех тая популярност 8) .
haha "Първо аз съм тая с парите и се чукам с който аз си поискам" tui vse 1no se 4uka6 dori i s nekvi klo6ari.. kade ne znaqt kakoi lev4e.. e taka de.. hubu ima6 vip katri 1no drugo .. ama ne razbrah za kvo te uvajavat tolkova? .. ne e zaradi 4ukaneto.. a za kakvo togava?
Заради характера :D дайдохме ли си на думата :wink: . Споко не се държа в истинския живот така както се държа в форума 8) .

aBeP4eTo
10-08-2005, 15:11
оф...нямаше да пиша ама ...
просто не си толкова компетентна за колкото се мислиш, защото Планет няма само в Сф и трябва да те просветя, че една голяма част от форумците знаят каква е разликата м/у Планета и Планет... а само едно не мога да разбера защо изтъкваш колко париш имаш, с кого си спала, каде имаш ВИП карти вместо просто да покажеш малко интелект. :? Мисля, че това е по-добре за теб, но това си е мое мнение. И не го приемаи като критика, а като съвет. И само ... на колко си?

Стеснителната
10-08-2005, 15:17
оф...нямаше да пиша ама ...
просто не си толкова компетентна за колкото се мислиш, защото Планет няма само в Сф и трябва да те просветя, че една голяма част от форумците знаят каква е разликата м/у Планета и Планет... а само едно не мога да разбера защо изтъкваш колко париш имаш, с кого си спала, каде имаш ВИП карти вместо просто да покажеш малко интелект. :? Мисля, че това е по-добре за теб, но това си е мое мнение. И не го приемаи като критика, а като съвет. И само ... на колко си?
Ми щото интелект нямам (поне нямам намерение да го показвам във форум който няма квота за такова нещо :lol: ) а на колко съм също не казвам (казала съм на 15 въпреки че не е така :twisted: )

sweezy_girl
10-08-2005, 15:28
оф...нямаше да пиша ама ...
просто не си толкова компетентна за колкото се мислиш, защото Планет няма само в Сф и трябва да те просветя, че една голяма част от форумците знаят каква е разликата м/у Планета и Планет... а само едно не мога да разбера защо изтъкваш колко париш имаш, с кого си спала, каде имаш ВИП карти вместо просто да покажеш малко интелект. :? Мисля, че това е по-добре за теб, но това си е мое мнение. И не го приемаи като критика, а като съвет. И само ... на колко си?
Ми щото интелект нямам (поне нямам намерение да го показвам във форум който няма квота за такова нещо :lol: ) а на колко съм също не казвам (казала съм на 15 въпреки че не е така :twisted: )of are mulchi che stana banalna i mi ppisna ot glupavite ti mnenie i s tqh i bez tqh si ostavash kuha....

pinK_Baby
10-08-2005, 15:30
Ina4e na diskoteki ne hodq, za6toto ne obi4am da gledam stado podiveli sme6nici ili tupi malki patki na po 12, 13 da se svalqt, da se iz4ukvat v kenefa i posle pak da se vru6tat i da se hvurlqt na sledva6tiq... Povurhnostni glupaci! Da vi imam prioritetite! Da vi imam izvratenata cennostna sistema![/i][/b]


Hey baby,breath,take it easy,calm down....Айде да не обиждаш всички,които ходят на дискотека,а? За тебе само бебешки дискотеки ли съществуват,че да ми говориш за "tupi malki patki na po 12, 13 da se svalqt, da se iz4ukvat v kenefa i posle pak da se vru6tat i da se hvurlqt na sledva6tiq..." Това за детските дискотеки е съвсем друга тема за разговор и доста обширна..Но да се върнем на въпроса...Кого наричаш ти "Povurhnostni glupaci"...Аааа да,хора които искат да се забавляват по начин различен от твоя....и затова ги съдиш...Ми айде заклейми половината форум като изпростяли човечета,чиято единствена цел е да покажат своята селяния и глупост пред хората ...Така ли...Да,ама не...Замисли се малко и тогава осъждай хората заради начина,по който обичат да се забавляват,а?А да не говорим,че не е твоя работа да осъждаш техните разбирания само заради това,че са различни от твоите..Мен също не ме кефиш,щото не ми харесват нещата,които ти харесваш,ама да се правя на велика и да те обиждам заради това ли?(между другото очаквам тук да получа някоя обида като отговор)...Различни хора,различни интереси...Отиди на някоя дискотека ,където пущат малко хаус,малко ретро и тогава пак говори!Ако не ти харесва здраве да е,а най-голямата глупост в целия ти пост беше и си остава

Da vi imam prioritetite! Da vi imam izvratenata cennostna sistema!

Айде по-спокойно а?:wink:

Death_F
10-08-2005, 16:04
Без дискотека = без чудене кфо да облека!

PaRvIcHnA
10-08-2005, 16:11
еми зависи от сезона зимата ходя с дънки и някакво потниче , а лятото или дънки или къса пола и потниче :)

TSecret
10-08-2005, 22:24
Ami az gledam da evazmojno nai udobnoto vse pak otivam da tancuvam .. danki i bluza i aideee :lol:

lainagovna
10-08-2005, 23:31
е хубаво а момчетата какво да обличаме??? дънки и блуза иликво там. да се вижда ланеца,кво друго

Qgodka_
10-09-2005, 08:28
е хубаво а момчетата какво да обличаме??? дънки и блуза иликво там. да се вижда ланеца,кво друго
Да се вижда ланеца :?: :!: :shock: Ужасно, като видя такива първото, за което си помислям е: Този стил няма ли? Толкова селско изглежда.
Нищо лично.

^FaiNt^F
10-09-2005, 08:31
potni4e, dynki i maratonki....i nekyf tymen grim i aide...

Sinister_Doll
10-09-2005, 09:06
Ina4e na diskoteki ne hodq, za6toto ne obi4am da gledam stado podiveli sme6nici ili tupi malki patki na po 12, 13 da se svalqt, da se iz4ukvat v kenefa i posle pak da se vru6tat i da se hvurlqt na sledva6tiq... Povurhnostni glupaci! Da vi imam prioritetite! Da vi imam izvratenata cennostna sistema![/i][/b]


Hey baby,breath,take it easy,calm down....Айде да не обиждаш всички,които ходят на дискотека,а? За тебе само бебешки дискотеки ли съществуват,че да ми говориш за "tupi malki patki na po 12, 13 da se svalqt, da se iz4ukvat v kenefa i posle pak da se vru6tat i da se hvurlqt na sledva6tiq..." Това за детските дискотеки е съвсем друга тема за разговор и доста обширна..Но да се върнем на въпроса...Кого наричаш ти "Povurhnostni glupaci"...Аааа да,хора които искат да се забавляват по начин различен от твоя....и затова ги съдиш...Ми айде заклейми половината форум като изпростяли човечета,чиято единствена цел е да покажат своята селяния и глупост пред хората ...Така ли...Да,ама не...Замисли се малко и тогава осъждай хората заради начина,по който обичат да се забавляват,а?А да не говорим,че не е твоя работа да осъждаш техните разбирания само заради това,че са различни от твоите..Мен също не ме кефиш,щото не ми харесват нещата,които ти харесваш,ама да се правя на велика и да те обиждам заради това ли?(между другото очаквам тук да получа някоя обида като отговор)...Различни хора,различни интереси...Отиди на някоя дискотека ,където пущат малко хаус,малко ретро и тогава пак говори!Ако не ти харесва здраве да е,а най-голямата глупост в целия ти пост беше и си остава

Da vi imam prioritetite! Da vi imam izvratenata cennostna sistema!

Айде по-спокойно а?:wink:


O4evidno ne ste shvanali smisula na posta mi, kakto i ne me poznava6, 4akayki da otvurna s agresiq, za6toto sistemata mi pri kritika, se razli4ava ot tazi pri direktna obida. I taka... Zapo4vam. Na diskoteki hodeh do edno izvestno vreme, sled koeto totalno se otvratih ot tqh i ako ne ti e stanalo qsno, se predpolaga, 4e trqbva da ima nqkoq konkretna pri4ina za tova... Posta mi be6e naso4en glavno kum onova tupo momi4ence Stesnitelnata. Davam kato primer otdelni slu4ai, na koito sum imala ne6tastieto nevednuj da stavam svidetelka. I to4no u4astnicite v tezi situacii nari4am "povurhnostni glupaci", oti6li na discoteka, ne da se nakefat i natancuvat, a da svalqt na poraziq, vse edno im e padnalo perdeto... Hayde, molq te. Ne sum rasla v saksiq, i az sum hodila na discoteki. I da, da otide6 na diskoteka za da se iz4uka6 s nqkoy batko, opredeleno e "na4in razli4en ot moq". Mn moi priqteli vse o6te hodqt na discoteki i se durjat 4ove6ki, tuy 4e az nqmam ni6to protim mnozinstvoto kulturni teenove... "Vse o6te" kazvam, za6toto sum na mnenieto, 4e tova e ot vuzrastta, tuy kato po4ti vsi4kite mi priqteli pri dostiganeto na edna opredelena vuzrast se otkazaha ot tazi detin6tina i sega si pravim kupon4eta vku6ti...

P.S.:

A i, macka, nqma lo6o, 4e ne si me razbrala. 4eti po- vnimatelno dr put i se opitvay da vnikne6 v kazanoto (napisanoto). Tova
Da vi imam prioritetite! Da vi imam izvratenata cennostna sistema! su6to be6e otpraveno kum malcinstvoto ot sme6ni, malki kurvenca po diskotekite i produljavam da sum na tva mnenie... Hodila sum na no6tni diskoteki, tam e malko po- qko, no ne mn po- razli4no... Are sus zdrave (:

chupacabra:)
10-09-2005, 09:11
дискотеки съкс

worldclass
10-09-2005, 19:40
mallllleeeeee nnnneeeeeeee
V tozi forum samo "hater-i" li ima we?
kvo ste pochnali da obijdate nqkvo momiche koeto prosto kazva kak obicha da se oblicha kato otiva na diskoteka?mi pri polojenie che taka i haresva.Na nqkoi kato im haresva da se myknat po ulicite kato izrudi celite v cherno s kybinki,spareni s dylgi kosi i nqkav kofti cheren grim po liceto...celite nadypcheni s halki obeci i prostotii po ushi vejdi ustni i prochie...(davam prostichak primer).I veche...diskotekite bili smotani,typi,"da vi imam prioritetite i prochie".Tva che vie imate problem s obshtyvaneto i se chuvstvate kofti na mqsto s mnogo hora i che ne mojette da zavarzvate zapoznanstva i kontakti i da se zabavlqvate v sreda s poveche narod tova ne e moi problem.Kvo pochvate da pluete nqkoi koito e razlichen ot vas.A syshtevremenno vodite zastoql nachin na jivot sastoqsht se v tova da obijdate i "mrazite" ei takiva hora koito obichat da se zabavlqvat da bydat moderni i prochie...Vseki se spasqva poedinichno we...gledaite si vav vashte kancheta i ne obijdaite drygia samo zashtoto se dokosvat do svqt razlichen ot vashiq i tolkova dalech ot vas.Prodaljavaite da si badete urudlivi nacapoteni s cheren grim i da se myknete izsyleni po ulicite...Aman ot kompleksari!!! :evil:

WannaBe
10-09-2005, 20:00
оф...нямаше да пиша ама ...
просто не си толкова компетентна за колкото се мислиш, защото Планет няма само в Сф и трябва да те просветя, че една голяма част от форумците знаят каква е разликата м/у Планета и Планет... а само едно не мога да разбера защо изтъкваш колко париш имаш, с кого си спала, каде имаш ВИП карти вместо просто да покажеш малко интелект. :? Мисля, че това е по-добре за теб, но това си е мое мнение. И не го приемаи като критика, а като съвет. И само ... на колко си?
Ми щото интелект нямам (поне нямам намерение да го показвам във форум който няма квота за такова нещо :lol: ) а на колко съм също не казвам (казала съм на 15 въпреки че не е така :twisted: )Е повече от 10 не ти давам ако съдя по интелектуалното ти ниво(според мен тука само на ебавка влизаш,шото не мое на истина да си толко зле).Иначе не ходя по дискотеки,а ако някога реша да ходя се обличам така както си се обличам по принцип.А аз се обличам различно,нямам си постоянен стил на обличане шото е тъпо..

worldclass ти щом и се връзваш на акъла си ми ясен

mary_jane_666
10-09-2005, 20:55
sys kubinki i veriga da trepq 4algari :evil:

Стеснителната
10-10-2005, 08:14
Ina4e na diskoteki ne hodq, za6toto ne obi4am da gledam stado podiveli sme6nici ili tupi malki patki na po 12, 13 da se svalqt, da se iz4ukvat v kenefa i posle pak da se vru6tat i da se hvurlqt na sledva6tiq... Povurhnostni glupaci! Da vi imam prioritetite! Da vi imam izvratenata cennostna sistema![/i][/b]


Hey baby,breath,take it easy,calm down....Айде да не обиждаш всички,които ходят на дискотека,а? За тебе само бебешки дискотеки ли съществуват,че да ми говориш за "tupi malki patki na po 12, 13 da se svalqt, da se iz4ukvat v kenefa i posle pak da se vru6tat i da se hvurlqt na sledva6tiq..." Това за детските дискотеки е съвсем друга тема за разговор и доста обширна..Но да се върнем на въпроса...Кого наричаш ти "Povurhnostni glupaci"...Аааа да,хора които искат да се забавляват по начин различен от твоя....и затова ги съдиш...Ми айде заклейми половината форум като изпростяли човечета,чиято единствена цел е да покажат своята селяния и глупост пред хората ...Така ли...Да,ама не...Замисли се малко и тогава осъждай хората заради начина,по който обичат да се забавляват,а?А да не говорим,че не е твоя работа да осъждаш техните разбирания само заради това,че са различни от твоите..Мен също не ме кефиш,щото не ми харесват нещата,които ти харесваш,ама да се правя на велика и да те обиждам заради това ли?(между другото очаквам тук да получа някоя обида като отговор)...Различни хора,различни интереси...Отиди на някоя дискотека ,където пущат малко хаус,малко ретро и тогава пак говори!Ако не ти харесва здраве да е,а най-голямата глупост в целия ти пост беше и си остава

Da vi imam prioritetite! Da vi imam izvratenata cennostna sistema!

Айде по-спокойно а?:wink:
Остаи ги бе, нито от купон разбират нито от метъл, ма се праат на най великите пишлемета тука щото са некви социялни отшелници и са по висши от хората които се забавляват, комплексите не прощават никому.

Стеснителната
10-10-2005, 08:15
(според мен тука само на ебавка влизаш,шото не мое на истина да си толко зле).

Бате некъв заченък на мисъл открих у теб :lol: , и тая възраст дет ми я даваш е поне двойна 8) .

пипс
10-10-2005, 08:26
дискотеки съкс
само така! http://smilies.sofrayt.com/aiw/good.gif

Lucifer4o
10-10-2005, 09:11
abe mno ste zle.. ne q li razbrahte vehce taq stesnitelnata, che ne e nik'va k***a.. tq e neekva shmatka, deto i se iska da ekurva, daje moje i neekoe momche da e, samo pishe prostotii... te kurvite edno che ne znaqt kak da polzvat PC, pyk i da znaqt mnogo rqdko go polzvat, nali gi znam...
Eeeeeeeei setil sa nqkoi za kfo staa dyma...loshoto e che ostanalite ste tolkoa lesni che i se fryzfate...men otdafna e prestanala da mi prechi...a po temata ...drexi za diskoteka?!?! otkoga ima i takoa ponqtie...kfot` nosa po ylicite go nosa i tam...fypreki 4e xoa fednyj godishno nai-mnoo :D

10-13-2005, 12:17
mmm dammm i na mene mi e int na kolko si :lol: :?: :?: :?: :?:

Bloodomen
10-16-2005, 07:18
razli4no