PDA

View Full Version : imam problem s gyrdite :(



........
10-07-2005, 16:05
puffff na 15 po4ti 16 sym a imam goliam problem s gyrdite mislia si 4e nikoga nqma da porasnat...samo 80 sm obikolka...4uvstvam se nepulnocenno v tqloto si.. :cry:

chupacabra:)
10-07-2005, 16:18
толкова ли си зле, че нямаш с кво друго да се гордееш? ако е така - лоша работа

†Dead.Mind†
10-07-2005, 16:56
Поста над мен е много верен.
Какво толкова.Нямаш гърди и т'ва е.
Какво има да се притесняваш.Едно момче няма да гледа първо гърдите ти,нищо че има и такива индивиди...

Стеснителната
10-07-2005, 17:02
Направиси изкуствени като мене, малко боли ама след тва сички момчета те зяпат ей така :shock: .

JuBaCcA
10-07-2005, 17:20
Stesnitelna,sled vreme kato poluchish,nedai si Boje,rak na gyrdata vsichki shte te gledat taka -> :roll:

Sinister_Doll
10-07-2005, 17:28
Направиси изкуствени като мене, малко боли ама след тва сички момчета те зяпат ей така :shock: .


XAxxXaxXaxxaxxaxzxaxXAXXAXaxaxxa! Momi4e, s vseki izminal den me zabavlqva6 vse pove4e! Ebati sladurite ima!

sweety_happy
10-07-2005, 17:29
здравей.аз имам същия проблем.няма какво да се направи освен пластичната операция де,но тя е доста рискована.и все пак гърдите растат до 20 години така че има време може и да ти пораснат,а ако не - да не ти пука.ако все пак много се притесняваш може да си направиш пластична операция,но не ти го препоръчвам.все пак гърдите не са най-важното нещо.

Poulet
10-07-2005, 17:45
Кво ти пука,има момчета,които се кефят на такива момичета.Циците не са най-важното.И аз съм с малки цици,ама си имам крака хубави,сини очи...и не ми липсват мъже. :lol: Такава си и толкова,няма смисъл да вървиш срещу природата с некви операции и глупости. :evil: А и тъкмо като са ти малки няма кво да ти пречи и да ти тежи. :D Ако се чувстваш добре така,другите ще го забележат и ще те харесват. :wink:

ZAZZZI
10-07-2005, 18:59
DA NE BI GURDITE DA SA NAI VAJNOTO NE6TO? KATO SI IZBIRA6 PRIQTEL 6A GLEDA6 TOQ KOITO TE HARESVA VAN6NO LI? NE MOGA DA VI RAZBERA KAV VI E PROBLEMA. NIKOI NE MOJE DA E SAVAR6EN

LiNkiN4eTo
10-08-2005, 11:15
Stesnitelna,sled vreme kato poluchish,nedai si Boje,rak na gyrdata vsichki shte te gledat taka -> :roll:
аха...

stereophonix
10-08-2005, 13:52
puffff na 15 po4ti 16 sym a imam goliam problem s gyrdite mislia si 4e nikoga nqma da porasnat...samo 80 sm obikolka...4uvstvam se nepulnocenno v tqloto si.. :cry:
ne se pritesnqvai mila.. kako si se sduhala.. zamisli se samo! .. kade si vijdala manekenki s golemi gadri? .. i drugo - za da ima6 golemi gadri, trqq da ima6 i golqmo dupe (nqkva proporciq da ima vse pak.. 4e da izglejda6 kato 4ovek)..

Направиси изкуствени като мене, малко боли ама след тва сички момчета те зяпат ей така Shocked .
wahahhhahahahahahahaha .. kopleksarka!

Стеснителната
10-08-2005, 13:58
puffff na 15 po4ti 16 sym a imam goliam problem s gyrdite mislia si 4e nikoga nqma da porasnat...samo 80 sm obikolka...4uvstvam se nepulnocenno v tqloto si.. :cry:
ne se pritesnqvai mila.. kako si se sduhala.. zamisli se samo! .. kade si vijdala manekenki s golemi gadri? .. i drugo - za da ima6 golemi gadri, trqq da ima6 i golqmo dupe (nqkva proporciq da ima vse pak.. 4e da izglejda6 kato 4ovek)..

Направиси изкуствени като мене, малко боли ама след тва сички момчета те зяпат ей така Shocked .
wahahhhahahahahahahaha .. kopleksarka!
Хахаа не съм аз тая дето плаче че са и малки циците, и за твоя информация аз СЪМ манекенка. :twisted:

stereophonix
10-08-2005, 14:42
puffff na 15 po4ti 16 sym a imam goliam problem s gyrdite mislia si 4e nikoga nqma da porasnat...samo 80 sm obikolka...4uvstvam se nepulnocenno v tqloto si.. :cry:
ne se pritesnqvai mila.. kako si se sduhala.. zamisli se samo! .. kade si vijdala manekenki s golemi gadri? .. i drugo - za da ima6 golemi gadri, trqq da ima6 i golqmo dupe (nqkva proporciq da ima vse pak.. 4e da izglejda6 kato 4ovek)..

Направиси изкуствени като мене, малко боли ама след тва сички момчета те зяпат ей така Shocked .
wahahhhahahahahahahaha .. kopleksarka!
Хахаа не съм аз тая дето плаче че са и малки циците, и за твоя информация аз СЪМ манекенка. :twisted:
vaprosa ne e kak te gledat okolnite, a kak ti samata se 4uvstva6..

PaRvIcHnA
10-08-2005, 16:34
абе размера на гръдната ти обиколка въобще не трябва да те притеснява ... тва не е най-важното ... една от моя клас до преди 4 месеца беше по плоска от дъска а е 10ти клас , но съмочувствието и беше до небесата така че..няма кво да се притесняваш от гръдна си обиколка ..

cuf4e
10-08-2005, 19:35
Ееее, какво нападате детето?! Не може чак пък да не й пука, че са й малки гърдите - все пак е (почти) жена, която иска да изглежда добре, да се чувства така, да бъде харесвана. Какво й се карате...
А на нея ще кажа само - спокойно, има време. Харесвай това, което имаш. (Хм, а и жените с малки гърди са нимфоманки...Ха, колко полезна информация...) :wink:

Neko_Dream
10-08-2005, 19:42
Така е, няма от какво толкова да се срамуваш или притесняваш. Първо - има време докато ти пораснат, второ - докато минат тези години ще разбереш, че не само това се гледа. А това за нимфоманията.. хм...търсят нещо, което да ги отклони от мисълта за липсата на гърди и така стават много страстни любовници. /хм...можеби затова харесвам момичета с не толкова надарени ам... цици/

;s
10-12-2005, 04:17
Хахаа не съм аз тая дето плаче че са и малки циците, и за твоя информация аз СЪМ манекенка.
:twisted:


tfa 4e si si napravila izkusfteni si e ba6 kompleksar6tina i kato gi ima6 tez dva balona da ne bi nqkoi da gleda na teb kato na 4ovek?mneee za vsi4ki si dupka za ebane!!!a moje bi taka se stava manekenka?

Майка ти
10-12-2005, 04:37
Направиси изкуствени като мене, малко боли ама след тва сички момчета те зяпат ей така :shock: .
Много точно казано! ЗЯПАТ!
Защото изкуствените цици са точно за да ги зяпат, а не да ги пипат! Ако искаш само да те гледат - слагай си. Ако искаш да правиш пълноценен секс - карай натюрел! :wink:

Стеснителната
10-12-2005, 09:32
Направиси изкуствени като мене, малко боли ама след тва сички момчета те зяпат ей така :shock: .
Много точно казано! ЗЯПАТ!
Защото изкуствените цици са точно за да ги зяпат, а не да ги пипат! Ако искаш само да те гледат - слагай си. Ако искаш да правиш пълноценен секс - карай натюрел! :wink:
Пффффф ооо повярвай ми никойййй не иска да ги пипааа :lol: , ама хич 8) , оооо па за секса те мъжете като ме видят с тия цомби и забравят за сякъв секс викат "Мамо дай да суча :P "

Майка ти
10-12-2005, 09:53
О, за искането - искат, естествено! Но няма кой да им позволи! Пари струва това, ей! Ами ако се пукне балончето? Или както се казва онова със силикона... :wink: Определено не стават за съществени ласки! Поне така са се оплаквали потърпевши. Пък ако на някой са му позволили да стисне силиконова бомба, да се похвали!

milkshake
10-12-2005, 10:34
Ужас! Проблемът ти е невероятен,незнам направо какво можеш да направиш!То смисъла да живееш вече е изчезнал! Хвърли се от мост или се удуши с пердето,или най-добре се удави във ваната.
П.П. А какво да кажат милионите жени болни от рак на гърдата и т.н.?

Стеснителната
10-12-2005, 11:46
Ами ако се пукне балончето? !
Ами ако луната е направена от сирене?

Майка ти
10-12-2005, 13:19
Не четеш ли клюкарските вестници и списания?!?
Ама все пак да ти кажа де, там е пълно с разни случки на реални известни мадами, дето имат проблеми със силикона и ходят да им го махат...
Ама манекенки четат ли...? Те гледат само картинките! :P

sasedka-za-sex
10-20-2005, 12:21
Ami kakvo da ti kaja ne se pritesnqvai tolkova de ne e svarshil sveta slagai qko potplanki i tolkova :wink:

chupacabra:)
10-20-2005, 16:04
Направиси изкуствени като мене, малко боли ама след тва сички момчета те зяпат ей така :shock: .
Много точно казано! ЗЯПАТ!
Защото изкуствените цици са точно за да ги зяпат, а не да ги пипат! Ако искаш само да те гледат - слагай си. Ако искаш да правиш пълноценен секс - карай натюрел! :wink:
Пффффф ооо повярвай ми никойййй не иска да ги пипааа :lol: , ама хич 8) , оооо па за секса те мъжете като ме видят с тия цомби и забравят за сякъв секс викат "Мамо дай да суча :P "
искат те...
явно обичат нещо да им скърца и пука в устата :wink: ояма :twisted:

Bloodomen
10-20-2005, 16:11
толкова ли си зле, че нямаш с кво друго да се гордееш? ако е така - лоша работа

10-21-2005, 05:38
здравей.аз имам същия проблем.няма какво да се направи освен пластичната операция де,но тя е доста рискована.и все пак гърдите растат до 20 години така че има време може и да ти пораснат,а ако не - да не ти пука.ако все пак много се притесняваш може да си направиш пластична операция,но не ти го препоръчвам.все пак гърдите не са най-важното нещо.

da 21 :P