PDA

View Full Version : аре... ;)



amy lee
10-07-2005, 17:48
тфа е от мене ;) няям повече раута тука :P и без тфа форума отдавна си прилича на гъз тъй че влизането ми тука е просто един навик, който просто мисля да прекратя!
аре чао ви на всичките, някой ме кефеха много, други не можех да понасям, трети ме дразнеха толкова, че чак се разсмивах(визирам стеснителната :twisted: )
иии ае... от мене е тфа!
и за да не кажете, че пускам темата ей така за да се правя на важна-напротив. правя го щото искам да ви кажа на всички ЧАО(колко ще е чао не знам, след като имам намерение да поддържам връзка с тия дет ме кефят :twisted: )
ми ае тфа е... приятно робуване на сокола ви желая :P
и от време на време може да минавам за 1-2 минутки, колкото да видя кфи простотий вършите ;)
аре тфа е, спирам вече. ByEzZz
nema na nikoi da lipsfam ma tfa e dr. tema

LiNkiN4eTo
10-07-2005, 17:53
ти луда ли си ? къде отиваш ? седи тука , ся ше стане интересно :lol:

IdontGiveaFuck
10-07-2005, 17:54
Къде ръгна и ти ? :lol:
Защо се отказвате толкова лесно,хора ? :D
Я стой тук... :D


пп:аз колко банна изядох не е истина,но още съм тук,нали ? :D

Swinkenhoffer
10-07-2005, 17:57
тфа е от мене ;) няям повече раута тука :P и без тфа форума отдавна си прилича на гъз тъй че влизането ми тука е просто един навик, който просто мисля да прекратя!
аре чао ви на всичките, някой ме кефеха много, други не можех да понасям, трети ме дразнеха толкова, че чак се разсмивах(визирам стеснителната :twisted: )
иии ае... от мене е тфа!
и за да не кажете, че пускам темата ей така за да се правя на важна-напротив. правя го щото искам да ви кажа на всички ЧАО(колко ще е чао не знам, след като имам намерение да поддържам връзка с тия дет ме кефят :twisted: )
ми ае тфа е... приятно робуване на сокола ви желая :P
и от време на време може да минавам за 1-2 минутки, колкото да видя кфи простотий вършите ;)
аре тфа е, спирам вече. ByEzZz
nema na nikoi da lipsfam ma tfa e dr. tema

да ги немаме такива, Кенефка! :lol:

всичкознаещ
10-07-2005, 17:59
ахахахха дае дае то сички заминават гхахгахгахг
Да питаме аверчето ? Или девилче ? Или.... ае сигурен съм, че имаше още някой, ама в момента не се сещам !

еймито
10-07-2005, 18:06
дамз, минавам да видя как сте ми унищожили темата :lol:
казах че ше минаам от време на време, колкото да не ме забравите ;) но не, линкинче, няа да се върна ;) ти ще ми докладваш ако има нещо интересно ;) фъки, мацко ше ми липсваш щот ме кефеше {}
порче мое сладко, имаме си ги, цура ;) айде айде, да не забравяме един-друг-форум където ти ми даде линка, там моем да си лафим колкото си искаме ;)

ейми склерозата
10-07-2005, 18:08
а, да, и да разкатаете фамилията на сокола, ей ;)
иии да кажа... някой да му бодне един КУР у гъза :lol:

DeSsi
10-07-2005, 18:09
c ya :)

chupacabra:)
10-07-2005, 18:30
гъз такъв :lol: зарязваш ме сама в тая кочина! бой, бой!!!!! :lol: :lol:
айде поне у чато пиши, че.........

DeziRe
10-07-2005, 18:32
eee :( shto ni zarqzvash top si4ki se mahnaha :?

10-07-2005, 18:38
гъз такъв :lol: зарязваш ме сама в тая кочина! бой, бой!!!!! :lol: :lol:
айде поне у чато пиши, че.........ше пиша ако си кажеш ника ;)

Breakaway``
10-07-2005, 18:44
И ти ли бе мацко :P
То без хора като теб... форума ще заприлича не на гъз в кочина ми на :roll: и аз незнам какво :lol:
Абе фсе едно ... айде чао-че ;)

MAD-DEVIL
10-07-2005, 19:49
Е-е-е-е, на изчезване сме вече. То и аз уж се махах, но реших да докладвам плътността на кочината, която е станала тук. И ще отбележа, че е опасно голяма.
amy lee, ае не си тръгвай, нали си ми партийка, а и кой ще търси нови членове на ЦОКИ (Цензуриран Окръжен Комитет на Идиотите, или нещУ такоа :lol: ). Кой ще оглави комитета по набиране на членове? :lol: Стой, бе, глей колко е весело да сЪ ИбавЪмИе с Орлио :lol:

Set by devil4e

AvLee_
10-07-2005, 19:58
Аз май единствено до тук ще кажа ПРАВИЛНО решение :wink:

Неактивния
10-07-2005, 20:00
Прав ти път... а дано всички се разкарат!

California
10-07-2005, 20:16
Прав ти път... а дано всички се разкарат!
au grubiqnin! :twisted: :wink:

vra4ka
10-07-2005, 20:33
Прав ти път... а дано всички се разкарат!
а така
Ма те сички се врзщат няма спасение хахах :D

sweezy_girl
10-07-2005, 20:37
emi CHAO

Pe666o
10-07-2005, 20:39
тфа е от мене ;) няям повече раута тука :P и без тфа форума отдавна си прилича на гъз тъй че влизането ми тука е просто един навик, който просто мисля да прекратя!
аре чао ви на всичките, някой ме кефеха много, други не можех да понасям, трети ме дразнеха толкова, че чак се разсмивах(визирам стеснителната :twisted: )
иии ае... от мене е тфа!
и за да не кажете, че пускам темата ей така за да се правя на важна-напротив. правя го щото искам да ви кажа на всички ЧАО(колко ще е чао не знам, след като имам намерение да поддържам връзка с тия дет ме кефят :twisted: )
ми ае тфа е... приятно робуване на сокола ви желая :P
и от време на време може да минавам за 1-2 минутки, колкото да видя кфи простотий вършите ;)
аре тфа е, спирам вече. ByEzZz
nema na nikoi da lipsfam ma tfa e dr. tema
iha..nqkoi ot nas sa si namerili jivot ^^

pinK_Baby
10-07-2005, 21:07
Айде..още един от "ветераните" и един от първите потребители,които запомних тук си тръгна...То кой ли от тях остана вече ама... :wink: Айди be HapPy
:)

fallen
10-08-2005, 06:20
Прав ти път... а дано всички се разкарат!

На чело с теб... :roll:

chupacabra:)
10-08-2005, 07:05
гъз такъв :lol: зарязваш ме сама в тая кочина! бой, бой!!!!! :lol: :lol:
айде поне у чато пиши, че.........ше пиша ако си кажеш ника ;)
ro6afka-ofca :wink:

Eleonora
10-08-2005, 08:31
Abe,ne are stoi i az misleh da napuskam,ama mi istriha temata tapacite,ama o6te sam tuk,da gledai seira,are stoi i ti de...ne me karai da te molia :D :D :wink:

lina15
10-08-2005, 09:17
Mnogo rano se otkazva6

SeXy^GiRl
10-08-2005, 09:32
Ами какво да ти кажа. Добре правиш като се отказваш от тая помия тука. Чао

Yuri
10-08-2005, 10:51
Юри е тук ! Подчинете ми се !

e4o
10-08-2005, 16:36
4aoooooooooo :(

Стеснителната
10-08-2005, 16:41
трети ме дразнеха толкова, че чак се разсмивах(визирам стеснителната :twisted: )
[/size]
Няхахнахнахняхняхнаяхняхн аая, :twisted: един тупан по малко, са остава да изгоня останалите :lol: .

Dharma
10-08-2005, 16:45
eee :( shto ni zarqzvash top si4ki se mahnaha :?
da we egati bannaha polovinata, a drugata polovina sama si zaminava