PDA

View Full Version : rave culture



ellen
10-08-2005, 08:40
zdraveite,otdavna bqh postnal tazi tema,no mnogo malko otgovori polu4ih:)vse pak ako ima jelae6ti da se vklu4at na tozi url.......vsi4ko e dobre do6lo -mnenia info ....
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=16325&highlight=rave

iskam da kaja 4e se zapalih tova lqta sled kato bqh za 5 dni na open-air party i mn qko si izkarah s hora ot mnogo drugi darjavi

marusha
10-08-2005, 18:16
bravo...v mnogo dobra posoka si se orientirala...a mnoga li da popitam kude e bilo partyto,shtoto sega ako mi kajesh 4e si bila na love parada v berlin primerno napravo she otka4a...Pove4e hora triabva da slushat techno...to e svetlinata v jivota... :)

tedo_davis
10-08-2005, 18:19
eto me tuk sam eto eto --- tukkk
<---- raver4eeeeeeee :)))
am to si4ki me mislqt na raver-4e ... to si mqzam na tova de ama ... mnou ma kefi da slusham RAVE :)
btw pozdrav s edna plovdivska grupa :
Gain Reduction - Gotika.mp3
sviriha nad asenovgrad na "mati zemlya 2005"
:twisted:

ellen
10-09-2005, 08:01
bravo...v mnogo dobra posoka si se orientirala...a mnoga li da popitam kude e bilo partyto,shtoto sega ako mi kajesh 4e si bila na love parada v berlin primerno napravo she otka4a...Pove4e hora triabva da slushat techno...to e svetlinata v jivota...
emi horza az sam ot majki pol!i dosta ot otdavna sam se orientiral kum electronnata muzika!a ina4e partito be6e m/u 4ernomoretz i sozopol i be6e organizirano ot 4ujdanzi neide iz gorata okolo edno malko ezerce!mn zdravo se razmazahme na D&B,psy,tribal.:))))))prosto be6e neveroqtno kato se ima na predvid 4e ne bqha mn hora no za smetka na tova si be6e mega ludniza!!!i smqtam 4e v bg takiva sabiraniq sa super golqma rqdkost...mislq 4e ima podobni v rila ,rodopite ili ne6to takova ...

ellen
10-09-2005, 08:11
pri tova super malko hora bqha za6toto angli4anite s golemite kamion4eta, palni s po 5 metrovi tonkoloni ,koito az bogotvorqh za tova ,koeto mi se slu4va blagodarenie na tqh , ne iskaha da se raz4uva!
ave hora prosto be6e mn qko .da gleda6 kak cela ve4er grupi ot hora zalepeni do tonkolonite ,sqka6 izpadnali v trance,dvije6ti se v razli4en ritam ili takiva koito poludqvat na pogoto ....emi prosto super ludniza:)))))))pri tova pone se nagledah na rasta :))
eto vi edin url full s podobni open air partita .sajalqvam 4e ne bqh vzel kamerata za da zasnema i az:(
http://ouim.cult.bg/gallery.php?album=20050514%20Deep%20Air%203%20Panc harevo%20(by%20psylocibin)

ellen
10-09-2005, 08:15
http://ouim.cult.bg/gallery.php

btw ima6e edin maniak koito doide i se sglobi nekvi baraban4eta i se vklu4i v ritama na dj-ite...kak mu se vika na tova :?: mn mi e interesno:)))
ne znam da li ste hodili na takiva mesta no opredeleno smqtam 4e tova trqbva da se slu4va po 4esto v bg!!! razkajete i vie ne6to de!

marusha
10-09-2005, 10:38
open air partyta se paraviat 4esto...nai-dobria open air na koito sum hodila beshe drum'n'bass festa tfa liato...e niama takova :D beshe v s. malo buchino,blizo do sf...kfo pove4e mojesh da iskash-zverska muzi4ka,super iaki horica,drugs,priroda i vuobshte beshe veliko!!!A ina4e v sf nai-iako stava v sps prez liatoto...

tedo_davis
10-09-2005, 13:55
drugs ... ei t'fa go mrazq shtoto na takifa partita kupona ne stava bez drugs ... typotiq :roll:

marusha
10-10-2005, 14:06
ne e kazano 4e ne stava-stava ama e mnoo po iako sus... :twisted: