PDA

View Full Version : The New Forum



Shogi
10-08-2005, 09:00
Незнам до каква степен някой ще подкрепи идеята ми, но тя определено е доста проста и може да се реализира. Та тя е следната, поради огромно задръстване на форума и с разни безполезни теми и т.н. бих предложил на екипа на сайт-а да бъде създаден нов форум. Като казвам нов, може същия аплет само че да е с нов php адрес, а в него просто да се зададе линк към стария форум. Всички които пишем сега и имаме намерението да продалжаваме ще се регистрираме наново и така една голяма част от хората които ей така просто си правят регистрации ще отпадне. Също и относно темите..като е празен форума ще може по-лесно да се справяме и с прочитането и с отговорите към тях. И ако все пак някой реши да подкрепи идеята ми, то тогава някой от админите ще трябва да напише в новия форум с голями букви на видно място "Преди да постваш потърси за подобна тема в стария форум" Мисля че ще има ефект, все пак новото начало не е толкова лошо, пък и немисля че нещо губим по този начин. Мерси за вниманието, моля всеки да даде мнение към идеята ми, и ако тя се подкрепя може и да бъде реализирана, кой знае :) Ае, толко от мене..вие сте :P

Yuri
10-08-2005, 10:41
Ти си луд. Тва никога няма да стане. ае върни се на земята

IdontGiveaFuck
10-08-2005, 10:45
Аз казвам,че си луд.Това никога няма да стане.
Идеята която наистина би могла да се реализира е да се направи една огромна "чистка" на форума.
Да се хванат и да изчистят всички раздели.
Например в дата.бг през определен период от време правят така и нито форума се задръства ,
нито хората трупат незнам си колко хиляди мнения!

Breakaway``
10-08-2005, 14:45
Едва ли ще стане...
а и да стане, едва ли ще е за дълго :roll:
Лично на мен повече ми харесва идеята на ^I don't give a fuck.^ 8)

DeSsi
10-08-2005, 15:19
Лично на мен повече ми харесва идеята на ^I don't give a fuck.^ 8)

I na men.Po-vyzmojno e tq da se osyshtestvi

expl0de
10-08-2005, 15:54
какво ще го чакаш модератора.Аз ще направя новия форум веднага.Давайте предложения за заглавие!

Shogi
10-08-2005, 18:25
Еми..аз помислих и за чистката...обаче ако тва стане некой хора ще "зинат" че нещата които се питат вече са писани някъде и просто ще им омръзне да ги пишат пак. А така нищо не се губи, а и новото начало се запазва, не мислите ли?

Finley
10-08-2005, 19:39
Аз казвам,че си луд.Това никога няма да стане.
Идеята която наистина би могла да се реализира е да се направи една огромна "чистка" на форума.
Да се хванат и да изчистят всички раздели.
Например в дата.бг през определен период от време правят така и нито форума се задръства ,
нито хората трупат незнам си колко хиляди мнения!
В дата.бг ако 6 месеца на се пише в дадена теме тя се трие автоматично.
Поред мен трябва да има чистка, не нов форум.

Finley

machoka
10-09-2005, 11:42
Нов форум? Заради няколко вдетинени хора, които си мислят, че могат да постигнат именно това?

Не се излагайте. :wink:

lainagovna
10-12-2005, 00:37
Ти си луд. Тва никога няма да стане. ае върни се на земята

абе юри тва че изпълняваш мисията на луната не значи че всички сме при тебе (за тая говоря - gravity?? what`s that, яка беше :lol: )



форума се задръства ,
нито хората трупат незнам си колко хиляди мнения![/b]

като тая ли http://forums.free.evro.net/profile.php?mode=viewprofile&u=7374

morsmordre
10-12-2005, 18:04
като тая ли http://forums.free.evro.net/profile.php?mode=viewprofile&u=7374



:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Тва е невъзможно :shock: Няма начин просто!Падат се по 2478 мнения на ден, че и повече :shock: Няма как, сигурно нещо се е бъгнало :?

Идеята на Саня наистина е мн добра!Може да я използват нея - определено ще е по-добре от нов форум..

machoka
10-12-2005, 18:09
като тая ли http://forums.free.evro.net/profile.php?mode=viewprofile&u=7374



:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Тва е невъзможно :shock: Няма начин просто!Падат се по 2478 мнения на ден, че и повече :shock: Няма как, сигурно нещо се е бъгнало :?

Идеята на Саня наистина е мн добра!Може да я използват нея - определено ще е по-добре от нов форум..

Админ панела позволява да се сложи каквато си искаш бройка постове :wink: Може да си напишеш и 392395238592532 :wink:

morsmordre
10-12-2005, 18:11
като тая ли http://forums.free.evro.net/profile.php?mode=viewprofile&u=7374



:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Тва е невъзможно :shock: Няма начин просто!Падат се по 2478 мнения на ден, че и повече :shock: Няма как, сигурно нещо се е бъгнало :?

Идеята на Саня наистина е мн добра!Може да я използват нея - определено ще е по-добре от нов форум..

Админ панела позволява да се сложи каквато си искаш бройка постове :wink: Може да си напишеш и 392395238592532 :wink:

О, ама тя админка ли е :? :lol:

Yuri
10-13-2005, 12:51
абе юри тва че изпълняваш мисията на луната не значи че всички сме при тебе (за тая говоря - gravity?? what`s that, яка беше :lol: )

Ей оръфляк, я не ми се прави на умник, да не те пратя тебе на Луната ! Марул