PDA

View Full Version : ГОТИК МЕТАЛ



Стеснителната
10-08-2005, 14:20
Какво мислите за тоя стил, според мене е супер готин :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .

Swinkenhoffer
10-08-2005, 14:46
това ще ги довърши!
признавам те! :twisted:

Стеснителната
10-08-2005, 14:57
това ще ги довърши!
признавам те! :twisted:
Моля :roll: ? Аре де аз ли съм единствената истинска метълка тука :( да ви пикая на Линкин Парка и Корна :P .

Swinkenhoffer
10-08-2005, 15:03
Аре де аз ли съм единствената истинска метълка тука :( .

май така изглежда :roll:
кои групи те кефят? :lol:
виждам ейми ... правилният избор!! :lol:

Стеснителната
10-08-2005, 15:14
Nemesia и Detonation - те са по траш ама къртят 8) .

stereophonix
10-08-2005, 15:17
Какво мислите за тоя стил, според мене е супер готин :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .hahahha ne ti hodi gothic metala na dre6kite, na klubovete, kade gi pose6tava6 i na rozovata kola (kade q zabravih kva be6e [; ..)
po temata: ne sam mn kompetentna.. oba4e mi dopata kato stil..

xandria
10-08-2005, 15:19
Mi stila si go biva ama ne mislq 4e v nego se vkliu4va Amy Lee :twisted:

SeXy^GiRl
10-08-2005, 16:40
Харесва ми

chupacabra:)
10-08-2005, 17:10
я па тая :lol:
освен тъпа надута курва се оказа и позьорка. колко тъжно :roll:

Death_F
10-08-2005, 17:14
не е ли то як норвежки блек метъл...!!!

DeziRe
10-08-2005, 17:28
я па тая :lol:
освен тъпа надута курва се оказа и позьорка. колко тъжно :roll:
a taka !!!! Uvajavam ta momi4e !

chupacabra:)
10-08-2005, 17:32
ако беше такава фенка, най-малкото щеше да знае, че се пише метЪл бахаххахахахаа, ебаси тъпачката :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LiNkiN4eTo
10-08-2005, 19:36
ако беше такава фенка, най-малкото щеше да знае, че се пише метЪл бахаххахахахаа, ебаси тъпачката :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Стеснителната - DELETE!

wicked.witch
10-08-2005, 19:38
run away мааааааааааа!!! не ти е тука мястото!!!!

Lucifer4o
10-08-2005, 19:44
не е ли то як норвежки блек метъл...!!!
E tfa momiche znae za kfo si goorim... Narychnika na metylaaaaa =]

10-08-2005, 20:53
ae stesnitelnata, ne ti li omruzna da gi bazikash?
ebati... mislish si 4e si mn zla/zul kato gi ebavash li?
4esno da ti kaja az mislq 4e si nqkoi zagorql/a tupa(4)k(a) shtom si gubish vremeto po toq na4in...

Стеснителната
10-08-2005, 20:57
не е ли то як норвежки блек метъл...!!!
E tfa momiche znae za kfo si goorim... Narychnika na metylaaaaa =]
Ама трябва да седи и да гледа тъпо :roll: .

tedo_davis
10-09-2005, 05:40
не е ли то як норвежки блек метъл...!!!
E tfa momiche znae za kfo si goorim... Narychnika na metylaaaaa =]
Ама трябва да седи и да гледа тъпо :roll: .typ/a si kato neznam kakvo veche - nemoga da izmislq neshto tolkova glupavo ...
takova jivotno kato tebe nema na toq svqt ...
bih kazal 4e mislish kato 10 godishna no shte obidq vsi4ki lapeta na po 10 god ... t'va za teb shte e kompliment ... sigurno imash 2 brymbara v glavata ot koito 1-niq e na sistemi a drugiq ima epilepsiq ...
tova che si slojila kartinka v podpisa si na vokalistkata na evanescence - amy lee ... ne promenq neshtata ... a pyk kartinkata "gothic 3" bi mi dokarala infarkt - alou tova gothic 3 e igra da te sfetna ... ama nemojesh da namerish drugo nali ? ^_^
bahti izprostqlata rabota :roll:

Sinister_Doll
10-09-2005, 08:40
не е ли то як норвежки блек метъл...!!!
E tfa momiche znae za kfo si goorim... Narychnika na metylaaaaa =]

Ako govorim za edno i su6to ne6to: "Когато не си сигурен какво да кажеш, казвай "як норвежки блекметъл!"
Znam go, lubimo mi e...
A na Stesnitelnata mislq, 4e i dostavq edin vid izvrateno udovolstvie da i se smeqt... Az se sumnqvam, 4e moje da mi dade za primer pone edna edinstvena Gothic grupa!
Ama nema zna4enie...

I po dqvolite МЕТЪЛ СЕ ПИШЕ С "Ъ"!!!

chupacabra:)
10-09-2005, 09:06
не е ли то як норвежки блек метъл...!!!
E tfa momiche znae za kfo si goorim... Narychnika na metylaaaaa =]

Ako govorim za edno i su6to ne6to: "Когато не си сигурен какво да кажеш, казвай "як норвежки блекметъл!"
Znam go, lubimo mi e...
A na Stesnitelnata mislq, 4e i dostavq edin vid izvrateno udovolstvie da i se smeqt... Az se sumnqvam, 4e moje da mi dade za primer pone edna edinstvena Gothic grupa!
Ama nema zna4enie...

I po dqvolite МЕТЪЛ СЕ ПИШЕ С "Ъ"!!!
ебанесънс е мноо яка готик групъ :lol: :lol: :lol:

Sinister_Doll
10-09-2005, 09:15
ебанесънс е мноо яка готик групъ :lol: :lol: :lol:

Ebanesuns mn me kefi kak zvu4i, ama Kalinkin Park, kakto be6e kazal nqkoy predi izvestno vreme me subori ot stola ot smex- smex! Ina4e naistina, Stesntelna, bi li spodeli s nas bez dopitvane do razni polezni site- 4eta lubimite ti Gothic grupi! Molim te!

LiNkiN4eTo
10-09-2005, 09:22
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Lucifer4o
10-09-2005, 09:22
не е ли то як норвежки блек метъл...!!!
E tfa momiche znae za kfo si goorim... Narychnika na metylaaaaa =]

Ako govorim za edno i su6to ne6to: "Когато не си сигурен какво да кажеш, казвай "як норвежки блекметъл!"
Znam go, lubimo mi e...


I po dqvolite МЕТЪЛ СЕ ПИШЕ С "Ъ"!!!
Tochno za tfa si gooforim :twisted:

Lil` Bow Wow
10-09-2005, 09:45
Gothic 3 AHAXAHAXHAHXAHXAHXAHXAXHAXHAXHAHXAHXAH
ХВАЛА НА ТАКИВА МЕТАЛИ !!!

P.S. Играта е мноу яка поне.

mary_jane_666
10-09-2005, 11:39
4eki 4eki 4eki 4ekiiiiii malko
awe Стеснителната kak tei ot rozova 4algarka stana ei taka izvednyj dark gothica ... :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
oleeeeee she padna ot stola 4estno :lol:
Стеснителната ne stvaaaaaaaaaaaaaaash :lol:

Стеснителната
10-09-2005, 12:02
Абе вие разбирате ли въобще нещо от метъл? Аз тоя стил го слушам от 7 години поне. Вие тогава сте били в детската градина и сте слушали бритни :lol: .

chupacabra:)
10-09-2005, 12:50
аа, верно ве...
то в столичните метъл клубове ( :lol: ) се ходи точно така облечен

[b]С къса пола и розово или шарено потниче и бели високи ботшки с токчета Гучи (или черни за разнообразие). Зимата си мятам отгоре едно такова супер пухено якенце дето с него приличам на пудел :lol:, понякога обличам и разни по нестандартни дрешки дето са прекалено фйешън :lol: .

следващия път и аз ше отида така на готик парти.
тъпанарка :lol: :lol:

tedo_davis
10-09-2005, 13:44
Абе вие разбирате ли въобще нещо от метъл? Аз тоя стил го слушам от 7 години поне. Вие тогава сте били в детската градина и сте слушали бритни :lol: .
mila moq ti si jiva tyPANKarka (kakto 4algarite vakat - pankari ... :) :)
^_^
ti predi 7 godini si bila oshte s bqloto na ustata ... smenqli sa ti pelenite i kato si minavala pod masata prava si pitala "mamo t'fa nebetu li e?"
mqza6 mi na Eli sexsitoooooo :)

mary_jane_666
10-09-2005, 16:16
[b]Абе вие разбирате ли въобще нещо от метъл? Аз тоя стил го слушам от 7 години поне. Вие тогава сте били в детската градина и сте слушали бритни :lol: . ]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ole neeeeeeeeeeee ti me ubi :lol:
nie haber si nemame ot metaaaaaaal no ti si imash shtoto si rozova ve braaaaaaaat :lol:
Rozovite 4algari sa bahti qkite razbira4i , te sa Nai qkite metali , nie sme poziori oleeeeeeeei :lol: :lol:
Cтеснителната e nai qkata GOTHIC METALKA shtoto e rozova :lol:

10-09-2005, 16:21
KOLKOTO I DA E TUP/A QKO SE EBAVA S VAS!!!

mary_jane_666
10-09-2005, 16:35
ebava se s na baba si huq :lol:

Sinister_Doll
10-09-2005, 17:00
Абе вие разбирате ли въобще нещо от метъл? Аз тоя стил го слушам от 7 години поне. Вие тогава сте били в детската градина и сте слушали бритни :lol: .

Mislq, 4e ima6 seriozni umstveni otkloneniq... Ili si prekaleno tupa za da moje6 da izvur6va6 kakvato i da e mislovna deynost, ili strda6 ot razdvoenie na li4nostta v tejka forma... Ti, mila moq, predi 7 godini nema da se iznenadam ako si bila samo blqsuk v o4ite na ba6tatko ti! Ne, 4e ne sum ubedena, 4e razbira6 pove4e ot metUl ot men, ( :D ) ne me razbiray pogre6no, vupreki 4e vse o6te ne iska6 da mi kaje6 pone edna gothic grupi4ka! Ne, molq te,kaji mi na kolko si godinki! Gore6to me interesuva... Ne mislq, 4e si na pove4e ot 13. Malka, nasrana, smradliva, pikliva, ne6tastna, zaspala patko takava! Vuh kolko mu drazni6, sme6ko zaluhav!

Стеснителната
10-09-2005, 17:13
Абе вие разбирате ли въобще нещо от метъл? Аз тоя стил го слушам от 7 години поне. Вие тогава сте били в детската градина и сте слушали бритни :lol: .

Mislq, 4e ima6 seriozni umstveni otkloneniq... Ili si prekaleno tupa za da moje6 da izvur6va6 kakvato i da e mislovna deynost, ili strda6 ot razdvoenie na li4nostta v tejka forma... Ti, mila moq, predi 7 godini nema da se iznenadam ako si bila samo blqsuk v o4ite na ba6tatko ti! Ne, 4e ne sum ubedena, 4e razbira6 pove4e ot metUl ot men, ( :D ) ne me razbiray pogre6no, vupreki 4e vse o6te ne iska6 da mi kaje6 pone edna gothic grupi4ka! Ne, molq te,kaji mi na kolko si godinki! Gore6to me interesuva... Ne mislq, 4e si na pove4e ot 13. Malka, nasrana, smradliva, pikliva, ne6tastna, zaspala patko takava! Vuh kolko mu drazni6, sme6ko zaluhav!
Казах какво слушам в началото на темата (не че си ги чувала някога, скапана позьорка, ако ти си слушала истински метАл аз съм чичко полицай))

mary_jane_666
10-09-2005, 17:29
i q kaji ko slushash we :lol:
пише се метЪл ТЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪПАЧКА :lol: :lol: :lol:

LiNkiN4eTo
10-09-2005, 17:34
Eliiii^sexsito номер 2

Sinister_Doll
10-09-2005, 17:40
Taka li, bre murlo!? Slu6a6 Nemesia i Detonation, koito bili po- skoro trash, ama ina4e si ebahmu gothic metulakta?! Susipva6 me ot smqh! Blagodarq ti, 4e pone ti me porazveseli malko! Bih te nkarala da mi kaje6 pone tri par4eta, ama vseki moje da gi nameri ot neta za po- malko ot minuta... Daam, ina4e az se basiram, 4e ne si i 4uvala za grupi kato Lacuna Coil, Within Temptatopn, Tristania, Sirenia, Moonspell i t.n. Ne e nujno da produljavam, 6toto moga da ti izrejdam do utre... Teq sa mi po- na surceto, za6toto imat nqkoi neveroqtni pesni. A ti si si slojila Amy Lee za avatar i ve4e si velikata metulka... Tc- tc- tc

babyunderground
10-09-2005, 18:48
Стеснителната, мацка аз каквото те посъветвах веднъж на лично съобщение -> повече да четеш и по-малко да пишеш в тоя форум, ама ти НЕ
Упорито същество си ей, да знаеш...
Обаче е време да спреш да се излагаш:)

wicked.witch
10-09-2005, 18:51
Стеснителната, мацка аз каквото те посъветвах веднъж на лично съобщение -> повече да четеш и по-малко да пишеш в тоя форум, ама ти НЕ
Упорито същество си ей, да знаеш...
Обаче е време да спреш да се излагаш:)
тва беше мноу добро
подкрепям с две ръце :wink: :lol:

chupacabra:)
10-09-2005, 18:51
еми тъпо същество стенснителна. тфа е положението. примирете се.

She-Devil
10-09-2005, 19:40
Абе вие разбирате ли въобще нещо от метъл? Аз тоя стил го слушам от 7 години поне. Вие тогава сте били в детската градина и сте слушали бритни :lol: .

А сега на колко годинки си миличка?Не че разбирам нещо от готик...ама си мисля,че ти пЪк нямаш нищо общо с тази част от "светлината"!Не сЪм ли права?!Когато искаш да се направиш на интересна,избери тема, в която си в "свои води" както се казва...

korn___
10-09-2005, 20:08
я па тая :lol:
освен тъпа надута курва се оказа и позьорка. колко тъжно :roll:

направо те обичам :lol: зе ми мисалта от главата и думата от устата :lol:

10-09-2005, 23:21
OMFG, i vsi4ki produljavate da se vruzvate, ne vijdate li, 4e qko vi ebava, ironizira vi, mamka mu!! ne go li osuznavate?! misleh vi za malko po umni, ebati... ama i az kvo li sum sednal da vi obqsnqam.. produljavaite da si "sporite", tq/toi vi ebava vie naseriozno go priemate

10-10-2005, 02:01
OMFG, i vsi4ki produljavate da se vruzvate, ne vijdate li, 4e qko vi ebava, ironizira vi, mamka mu!! ne go li osuznavate?! misleh vi za malko po umni, ebati... ama i az kvo li sum sednal da vi obqsnqam.. produljavaite da si "sporite", tq/toi vi ebava vie naseriozno go priemate

Човече...тя колкото и да ги ебава и колкото глупава да изглежда в техните очи, то в мойте очи ТЕ изглеждат 200 пъти по-глупави от нея. Как тия хора от този форум за толкова много време писане с други хора не разбраха какъв подход да намерят за да затворят устата на някой дразнител. Как може тва чавенце пунтиращо разбирач tedo_davis да седи и блещи обиди по този начин. Буквално си го представям с девствената му косичка как е застанал пред някое момиченце тропа с крак и и реди обиди...точно когато бяхме деца на по 6-7 годинки. Тва е толкова глупаво...а да бтв аз имам регистрация. Ника ми е MeThTiCaL някои може да ме помнят...размислете върху това което пиша. Наистина метода и начина е адски глупав, който предприемате срещу дразнителите си!

tedo_davis
10-10-2005, 04:15
i q kaji ko slushash we :lol:
пише се метЪл ТЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪПАЧКА :lol: :lol: :lol:
sq shte vleze v net-a shte napishe "gothic medal grupi" ... i shte kaje
"ami slushkam - Lacuna coil,xandria,exilia,crystal crow,sundown i t.n. - ama nqma da zabravi i evanescence :twisted:

Стеснителната
10-10-2005, 08:19
i q kaji ko slushash we :lol:
пише се метЪл ТЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪПАЧКА :lol: :lol: :lol:
sq shte vleze v net-a shte napishe "gothic medal grupi" ... i shte kaje
"ami slushkam - Lacuna coil,xandria,exilia,crystal crow,sundown i t.n. - ama nqma da zabravi i evanescence :twisted:
Аз комерс не слушам 8) , и си мери думите млади момко щото ще забраня на Саня да ти дойде на гости :lol: .

wicked.witch
10-10-2005, 08:21
ахахахахахахахаххахахахах ха
тука човек мое се счупи от хилеж
не, не, не, не е истина просто
немам думи просто...........ааааааааааа не е реално

Стеснителната
10-10-2005, 08:24
Къде виде смешно :roll: ?

mary_jane_666
10-10-2005, 08:37
Къде виде смешно :roll: ?

4e ti cqlata si smeshna :lol: :lol: :lol:

Swinkenhoffer
10-10-2005, 10:23
OMFG, i vsi4ki produljavate da se vruzvate, ne vijdate li, 4e qko vi ebava, ironizira vi, mamka mu!! ne go li osuznavate?! misleh vi za malko po umni, ebati... ama i az kvo li sum sednal da vi obqsnqam.. produljavaite da si "sporite", tq/toi vi ebava vie naseriozno go priemate

Човече...тя колкото и да ги ебава и колкото глупава да изглежда в техните очи, то в мойте очи ТЕ изглеждат 200 пъти по-глупави от нея. Как тия хора от този форум за толкова много време писане с други хора не разбраха какъв подход да намерят за да затворят устата на някой дразнител.

най-после ... :roll:

Стеснителната
10-10-2005, 10:55
А за тия дето питаха коя ми е любимаа готик група ето Я - "Чафто и Джагалите"
http://baimangau.hit.bg/mango105.jpg

LiNkiN4eTo
10-10-2005, 15:18
А за тия дето питаха коя ми е любимаа готик група ето Я - "Чафто и Джагалите"
http://baimangau.hit.bg/mango105.jpg
яхахаха блек готик рулз мада фака \m/ :lol: :lol:

tedo_davis
10-10-2005, 16:55
i q kaji ko slushash we :lol:
пише се метЪл ТЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪПАЧКА :lol: :lol: :lol:
sq shte vleze v net-a shte napishe "gothic medal grupi" ... i shte kaje
"ami slushkam - Lacuna coil,xandria,exilia,crystal crow,sundown i t.n. - ama nqma da zabravi i evanescence :twisted:
Аз комерс не слушам 8) , и си мери думите млади момко щото ще забраня на Саня да ти дойде на гости :lol: .
:cry: bulka nedei de iskam si q ... sanq ? btw koq sanq bre ? poznavam gi 3 :twisted:

IdontGiveaFuck
10-10-2005, 20:23
ШШш кфо дрънкате по мое име бееее :lol:

Стеснителната
10-10-2005, 20:48
ШШш кфо дрънкате по мое име бееее :lol:
Не бе зо останалите 2 говорим :lol: . Ше ходиме ли на турнето на чафто и джагите?

10-11-2005, 07:07
не е ли то як норвежки блек метъл...!!!
какво има общо блак-а с готика ? изброи ми 2 норвежки блек метъл групи като си толкоз "знаещ"

Sinister_Doll
10-11-2005, 07:21
не е ли то як норвежки блек метъл...!!!
какво има общо блак-а с готика ? изброи ми 2 норвежки блек метъл групи като си толкоз "знаещ"

Kato ne znae6 za kvo stava duma, 6to se burka6 izob6to?

Стеснителната
10-11-2005, 09:36
Тва ли ви е начинът по който един метъл се доказва пред друг метъл - изброява му блек етъл групи :lol: , па не може чисто и просто да му подуши косата КВА Е МАЗНА :twisted: :lol: :twisted: :lol: .

10-11-2005, 15:53
не е ли то як норвежки блек метъл...!!!
какво има общо блак-а с готика ? изброи ми 2 норвежки блек метъл групи като си толкоз "знаещ"

Kato ne znae6 za kvo stava duma, 6to se burka6 izob6to?
da de ok neznam , samo nerazbrah akkvo ima obshto gothich-a s black-a ma aide ... :lol: :lol: :lol:
vie ste istinski jelezni black metalisti hahahahhahahah zleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ae begai slushai linking park i korn

Sinister_Doll
10-11-2005, 19:06
не е ли то як норвежки блек метъл...!!!
какво има общо блак-а с готика ? изброи ми 2 норвежки блек метъл групи като си толкоз "знаещ"

Kato ne znae6 za kvo stava duma, 6to se burka6 izob6to?
da de ok neznam , samo nerazbrah akkvo ima obshto gothich-a s black-a ma aide ... :lol: :lol: :lol:
vie ste istinski jelezni black metalisti hahahahhahahah zleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ae begai slushai linking park i korn

Ne slu6am LP po dqvoliteee!!!!!! Mrazq LP po dqvoliteee!!!!!! Tva e edna glupost, koqto glasi: "Когато не си сигурен какво да кажеш, казвай "як норвежки блекметъл!" Za tva are mul4i si tam i ne se burkay! Nz dali sum Black metalistka ili ne, no opredeleno znam, 4e mn me pulni Black Metulut! Are ne se prai na interesen i se skriy nekude :evil: Pisnolo mi e ot mnogoznaykovci, bre! Poznava6 li me, 4e 6e kae6 kvo slu6am??? :evil: :evil: :evil:

mary_jane_666
10-11-2005, 20:51
awe te tiq umnici 6tom si mislqt 4e LP i Korn sa qk metal predstavqm si ako im pusna nqkoi ot moite lubimi grupi4ki leleeeeeeeeeei 6e im prokyrvqt u6ite :lol: oi na kaka ligliovcite :lol: :lol:

Стеснителната
10-11-2005, 22:38
Малииййй ша са избиите ве :lol: що ни седнем да ударими по една Сунгуларска и да се прегърними вместо да са карами :lol: .

tedo_davis
10-12-2005, 04:46
awe te tiq umnici 6tom si mislqt 4e LP i Korn sa qk metal predstavqm si ako im pusna nqkoi ot moite lubimi grupi4ki leleeeeeeeeeei 6e im prokyrvqt u6ite :lol: oi na kaka ligliovcite :lol: :lol:
q q q kaji da vidim kakvo shte mi stane na ushite :) dai primer :twisted:

mary_jane_666
10-12-2005, 13:55
awe te tiq umnici 6tom si mislqt 4e LP i Korn sa qk metal predstavqm si ako im pusna nqkoi ot moite lubimi grupi4ki leleeeeeeeeeei 6e im prokyrvqt u6ite :lol: oi na kaka ligliovcite :lol: :lol:
q q q kaji da vidim kakvo shte mi stane na ushite :) dai primer :twisted:

ole ne mi kazvai 4e slu6a6 LP :?

chupacabra:)
10-12-2005, 14:09
и да слуша лп кфо ..? нали правят музика, за да се слуша и да се купува ...щом го кефи.... :roll:

mary_jane_666
10-12-2005, 14:22
pfffff hubu we 6tom sa kefite na tiq lainca ko da praim ...
prosto si sux ot vsqkade

10-12-2005, 14:25
и да слуша лп кфо ..? нали правят музика, за да се слуша и да се купува ...щом го кефи.... :roll:
da si q izteglish ot internet ne zna4i da q kupish :)

i stia ste se pravili na golemi guzarki kato slushate death, grind i t.n... i az kato bqh na 12 se misleh za golqmata rabota kato slushah dimmu borgir :) ama sega osuznavam kolko smeshen sum bil
poumnqh i slusham kvoto mi haresva bez zna4enie dali na drugite im dopada :)

marry jane, suvetvam te i ti da poumneesh.. ama to ne e lesno de, nqkoi i na 20 ne poumnqvat :)

tva 4e ostavqte stil muzika da vi vodi v jivota ne govori mn dobre za vas :D

10-12-2005, 14:26
pfffff hubu we 6tom sa kefite na tiq lainca ko da praim ...
prosto si sux ot vsqkade
dobre ve u4iteliu Yoda
kaji mi kvo da slusham.. HAHAHA

shta eba i giumqta

mary_jane_666
10-12-2005, 14:28
ne slushai si kot iskash we haha :lol:
az li trebva ti kazvam ko da slu6a6 da ne si malyk
eee 4ovek ne moe si izrazi negativnoto mnenie kym LP haha :lol:

air_J
10-12-2005, 14:31
и да слуша лп кфо ..? нали правят музика, за да се слуша и да се купува ...щом го кефи.... :roll:
da si q izteglish ot internet ne zna4i da q kupish :)

i stia ste se pravili na golemi guzarki kato slushate death, grind i t.n... i az kato bqh na 12 se misleh za golqmata rabota kato slushah dimmu borgir :) ama sega osuznavam kolko smeshen sum bil
poumnqh i slusham kvoto mi haresva bez zna4enie dali na drugite im dopada :)

marry jane, suvetvam te i ti da poumneesh.. ama to ne e lesno de, nqkoi i na 20 ne poumnqvat :)

tva 4e ostavqte stil muzika da vi vodi v jivota ne govori mn dobre za vas :D
Брат, който и да си ти, подкрепям мнението ти. Все едно аз съм го писал, ебати. С годините хората поумняват и осъзнават, че далеч не е важно каква музика слушаш. Също така започват да ги вълнуват доста по-сериозни проблеми от това от кой сайт да си изтеглят някоя нова песен, например. Докато сте на по 12-17 години подобни спорове ви отиват, но станете ли на 18+ и още водите подобни спорове...........зле! :wink:

chupacabra:)
10-12-2005, 14:34
pfffff hubu we 6tom sa kefite na tiq lainca ko da praim ...
prosto si sux ot vsqkade

еми и мен не ме кефят, но гледам да свиквам, че всеки човек си има различен вкус, и той трябва да се уважава.
и ти ме дразниш зверски много, обаче гледам да си задържам мнението си само за себе си, защото е ужасно тъпо да псуваш наред всичко, което не те кефи.
след като не ти харесват - не ги слушай и остави на хората да правят избора си.
и не определяй ако обичаш, дали съм съкс или не, без ни най-малко да ме познаваш. овца.

10-12-2005, 14:35
ne slushai si kot iskash we haha :lol:
az li trebva ti kazvam ko da slu6a6 da ne si malyk
eee 4ovek ne moe si izrazi negativnoto mnenie kym LP haha :lol:
be vij sa
az LP ne gi slusham
ama ne moa razbera kvo tolkova imate protiv horata koito gi slushat
nqkvo takoa negativno mnenie si suzdavate za tqh
draznq se prosto kato po4nete da sudite 4oveka i da mu lepvate nqkvi etiketi zaradi muzikata koqto slusha

mary_jane_666
10-12-2005, 14:46
pfffff hubu we 6tom sa kefite na tiq lainca ko da praim ...
prosto si sux ot vsqkade

еми и мен не ме кефят, но гледам да свиквам, че всеки човек си има различен вкус, и той трябва да се уважава.
и ти ме дразниш зверски много, обаче гледам да си задържам мнението си само за себе си, защото е ужасно тъпо да псуваш наред всичко, което не те кефи.
след като не ти харесват - не ги слушай и остави на хората да правят избора си.
и не определяй ако обичаш, дали съм съкс или не, без ни най-малко да ме познаваш. овца.




aaaaaaaaa 4e se nakefih kat kaza 4e zverski te draznq :D
aaaaaaaaa btw imah predvid 4e LP SUX nqmah predvid za tebe ama kakto i da e , i ti ne mi vikai ovca bez da me poznava6 , 6toto ako me poznava6e sega nqma6e da si sred jivite tva ti go garantiram
sega sledva sigurno reply 4e se praq na brutalna 4e sym kompleksarka ili ne6to podobno , za usvedomenie ne ne sym , prosto sym slojna li4nost
6te prodyljavam da te draznq i da si psuvam nared 6toto mi dostavq udovolstvie , kapi6 ? ili da ti go obesnq poooooooooooo baaaavnooooooooo :lol: :lol: :lol:

mary_jane_666
10-12-2005, 14:48
I HATE ALL OF YOU!
s malki izklu4eniq ... 8)

chupacabra:)
10-12-2005, 14:54
ууу, безкрайно си забавна ха-ха /надявам се да не си вярваш сама, щото тогава положението е лошо/
и спри да се правиш на лошо момиче, защото си изключително смешна, мърла малка.

mary_jane_666
10-12-2005, 14:59
hahaha ne se pravq na nikva :lol:
na nqkoi kat ne mu iznasq ne6tu i vednaga : spri da se pravi6 na edi kvo si.... lqlq :lol:

mrazq da prili4am na drugite momi4eta
mrazq takiva koito se opitvat da prili4at na nqkoi drug
mrazq perfekcionistkite
mrazq nafukanite barbita
no na takiva kat tebe se smeq s glas :lol:
ligli

chupacabra:)
10-12-2005, 15:06
hahaha ne se pravq na nikva :lol:
na nqkoi kat ne mu iznasq ne6tu i vednaga : spri da se pravi6 na edi kvo si.... lqlq :lol:

mrazq da prili4am na drugite momi4eta
mrazq takiva koito se opitvat da prili4at na nqkoi drug
mrazq perfekcionistkite
mrazq nafukanite barbita
no na takiva kat tebe se smeq s glas :lol:
ligli
тва беше просто съвет - след като ти е приятно да ти се подиграват, много се радвам за теб..
смешка такава :D разбрахме, че си супер лоша ( :lol: ), но не е нужно във всяка тема да ни го натрапваш

mary_jane_666
10-12-2005, 15:16
u izvinqvaite , vednaga bih priela syveta vi , samo deto nqmam nujda ot nego se6 se ?
a na tebe 6e ti natrapq edna dvucefka u maznite usti4ki deba liglata :lol:

10-12-2005, 15:19
6toto ako me poznava6e sega nqma6e da si sred jivite tva ti go garantiram
sega sledva sigurno reply 4e se praq na brutalna 4e sym kompleksarka ili ne6to podobno , za usvedomenie ne ne sym , prosto sym slojna li4nost
:
boje...
samo si pro4eti posta i osuznai 4e si SMESHNA li4nost

i chupacabra ne me kefi osobeno, ama ti si hepten ZLE

chupacabra:)
10-12-2005, 15:19
чакам я с нетърпение

mary_jane_666
10-12-2005, 15:21
Ela ismei mi se v liceto i te priznavam kopele
ama posle ne otgovarqm ,.... ve4e nemam de da slagam trupovete ...
ole ujas tuka e bahti qko smeha neznaaaaaaaam she padna :lol:

10-12-2005, 15:22
ole ujas tuka e bahti qko smeha neznaaaaaaaam she padna :lol:
po vuzmojnost padni ot visoko.. mnogo VISOKO

mary_jane_666
10-12-2005, 15:25
ne staaa debela glava imam :lol:
pak she sym jiva i pak she vi sa smeq kak sa my4ite da ma hranite i kak si gubite vremeto da me ubedite 4e sym ZLE .... to 4e sym zle zle sym ama vie ste ibahti zadrystenite oligofren4eta :lol:

10-12-2005, 15:30
ne staaa debela glava imam :lol:
pak she sym jiva i pak she vi sa smeq kak sa my4ite da ma hranite i kak si gubite vremeto da me ubedite 4e sym ZLE .... to 4e sym zle zle sym ama vie ste ibahti zadrystenite oligofren4eta :lol:
ne ve
ti ne si zle
ti si super e
mnou ma kefish
ai da se napiem na nqkoq peika i da se ebem na grobishtata, iskash li?
posle she si rejem venite i she si piem kruvta
are ve she bude mn qko

SHTA EBA I SKU4IBRATA smotana, nishto ne iskam da te obejdavam, prosto ti kazvam 4e ME DRAZNISH, giumq naduta

mary_jane_666
10-12-2005, 15:40
uuuuuu mazna gadna metalka
uuuuuu sektantka takaa
uuuuuu satanistka
uuuuuu veshtica
hahaha are daite neshto novo we tfa go znam :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mary_jane_666
10-12-2005, 15:41
mega ste ednakvi

chupacabra:)
10-12-2005, 15:41
даже не си и тфа. за тебе една дума има - позьорка.

mary_jane_666
10-12-2005, 15:46
male ne e istina ili az sym ekstrasens ili vie ste hiper predskazuemi :lol:
mai e vtoroto a :lol:
znaeh si 4e tfa 6te napi6e6 eeeeeei
kat ne sym tfa 6e sym tfa
awe az sym prosto sym si az
kat ne vi iznasq mainata vi :lol:
mrazq nqkoi da me opredelq kato nqkav vid vse edno sym stoka
vie ste stokata , vie ste mesoto , vie ste ednakvi vsi4kite !!! vie se opredelqite , no ne i mene , vie ste gyzetata , komersialniq lainenca :evil: :lol:

chupacabra:)
10-12-2005, 15:54
бр. ама че самочувствие. поне покритие да имаше.....

mary_jane_666
10-12-2005, 15:58
imam 666 pokritiq :lol:

10-12-2005, 15:58
бр. ама че самочувствие. поне покритие да имаше.....
e kak ve
mnoo qsno 4e ima pokritie, nali e "razli4na" AHAHAHHA

DarkInside
10-12-2005, 17:40
не е ли то як норвежки блек метъл...!!!
А тъй. Dimmu Borgir - Perfection Or Vanity! Поздрав!

Стеснителната
10-12-2005, 18:13
Како ще кажете Dimi borgiqta - ebah taz mama ?

mary_jane_666
10-12-2005, 18:30
kvo she kajesh da si ebesh maikata mangalska

Sinister_Doll
10-12-2005, 18:31
Pfu, be! Dvama 4oveka da me kefqt, puk te 6e se izbiqt o6te malko! Tc- tc- tc... Ina4e mn qsno, 4e 4ovek ima pravo da si psuva neograni4eno i na volq vsi4ko, koeto ne mu haresva (dori i da go otri4ate, sami go dokazvate)! Su6to taka drugite imat pravo da si za6titqt LP- to ili drugite pomii, se edno... Vuh, ko prai edno malko nedorazumenie! :D Ko se praite, svirkayte si! Ebati,ko mi stava? Po princip tolkova obi4am skandalite...

Swinkenhoffer
10-12-2005, 18:32
mary_jane_666, мислех те за ... гхм ... по - умна едно време, но това едва ли те интересува.
лично мнение.

Dark Inside, мерси за поздрава. на Dimmu само инструменталите са слушаеми.

chupacabra:), както винаги - права 8)

Стеснителната, вече не си толкова интересна. прави се на олигофрен, колкото ти душа иска. ако все още се намира някой кретен (от каквито изобилства) да ти се връзва - по-зле за него.
:)

mary_jane_666
10-12-2005, 18:39
awe ko me zaribqvate , az sym poziorka , nali tei chupamupakabra

Стеснителната nema ko da q obsjyjdame tq otdavna ve4e ne e interesna :roll: (yawn)

пор neznam 4ovek , nqkolko du6i ot foruma me kefqt , i ti si edin ot tqh , pa ti za mene si misli kakvoto iska6 - ne moa promenq tova

wicked.witch
10-12-2005, 19:14
въх тука кво меле станало.....ц ц ц...стига бе хора кви са тез работи са.....мое ли такоа нещо??? ц ц ц

She-Devil
10-12-2005, 20:41
Преди да постваш се замисли,по-добре ли е да си замЪлчиш прочитайки мненията на другите или и ти да пуснеш поредната простотия!Съветът ми е най-вече кЪм Стеснителна!!!!

Стеснителната
10-12-2005, 21:44
Преди да постваш се замисли,по-добре ли е да си замЪлчиш прочитайки мненията на другите или и ти да пуснеш поредната простотия!Съветът ми е най-вече кЪм Стеснителна!!!!
Как ше си замълча ве, ама вие май не разбрахте че със стеснителната не се спори 8) .

tedo_davis
10-13-2005, 04:31
awe te tiq umnici 6tom si mislqt 4e LP i Korn sa qk metal predstavqm si ako im pusna nqkoi ot moite lubimi grupi4ki leleeeeeeeeeei 6e im prokyrvqt u6ite :lol: oi na kaka ligliovcite :lol: :lol:
q q q kaji da vidim kakvo shte mi stane na ushite :) dai primer :twisted:

ole ne mi kazvai 4e slu6a6 LP :?
LOL
vij 4e mary jane vika "prestavqm si ako im pusna nqkoi ot moite liubimi grupi4ki leleeeeeeeeeei 6e im prokyrtqt u6ite" az iskah da vidq kakvo slusha tq - ian4e sym vyrl protivnik na komersialistite ot LP & KORN ... mrazq gii ... LACUNA COIL;Twiztid;Crematory;Coal chamber;Mudvayne;Nightwish RULES! :twisted:
a pyk mary_jane_666 ne mi mqza na poziorka ... stiga ste sporili veche daite neshto svqsno za govorene shtoto shte zemem da slojim katinara na taq tema :twisted:

Sinister_Doll
10-13-2005, 08:28
LACUNA COIL;Twiztid; Crematory; Coal chamber ;Mudvayne;Nightwish RULES!

Hmmm, qko! Pozdrav4e s LOCO togava! Tva sa mi edni ot lubimite grupi (:

10-13-2005, 09:36
Ujas :) pak ste se izpokarali super mnogo. Slushaite syveta na ПОР i zarejete glupavite temi na tova kompliksirano, jadno za vnimanie dete - Stesnitelnata.
Aide sys zdrave

tedo_davis
10-13-2005, 10:59
LACUNA COIL;Twiztid; Crematory; Coal chamber ;Mudvayne;Nightwish RULES!

Hmmm, qko! Pozdrav4e s LOCO togava! Tva sa mi edni ot lubimite grupi (:
:shock: seriozno ? wow ;)
coal chamber - dark days
lacuna coil - swamped
crematory - revolution
i 3-te special za sinister_doll
:twisted:

mary_jane_666
10-13-2005, 13:13
auuuuuu stia we Lacuna Coil sa mi edna ot lubimite grupi4ki ...
mnogo obi4am da relaxiram s tqh .... 8)

pozdrav za tedo_davis i Sinister_Doll s Lacuna Coil -Unspoken :wink:

DarkInside
10-13-2005, 13:16
Абе ебати я дайте линк за Димму, че идваше проверка в нас и си изтрих музиката.

Sinister_Doll
10-13-2005, 17:32
auuuuuu stia we Lacuna Coil sa mi edna ot lubimite grupi4ki ...
mnogo obi4am da relaxiram s tqh .... 8)

pozdrav za tedo_davis i Sinister_Doll s Lacuna Coil -Unspoken :wink:

BAH! Kvo suvpadeni! Sa slu6am to4no tva! :shock: Mn qko! 10x!

wicked.witch
10-13-2005, 18:49
и аз са съм си пуснала албума Comalies :) мн ма кефят :) поздрав с .... ахахахахаха щях да ви поздравя със същото с което сте се поздравявали до са...Unspoken :) ahahahaha

mary_jane_666
10-13-2005, 19:19
Mnooo qka pesen e unspoken

Awe nqkoi slusha li My chemical romance ???

Sinister_Doll
10-13-2005, 20:02
Mnooo qka pesen e unspoken

Awe nqkoi slusha li My chemical romance ???

Slu6ala sum samo i edinstveno Helena.

xandria
10-13-2005, 20:08
Da, i taq Helena ne me izkefi mnogo....

tedo_davis
10-14-2005, 04:30
auuuuuu stia we Lacuna Coil sa mi edna ot lubimite grupi4ki ...
mnogo obi4am da relaxiram s tqh .... 8)

pozdrav za tedo_davis i Sinister_Doll s Lacuna Coil -Unspoken :wink:
mersi i nie te obichame :)
-> KAMELOT ? nqkoi 4uval li e za tezi syshtestva ?

xandria
10-14-2005, 06:13
Daaamn.Kamelot napravo sa.... vurha. Sq ziklq na When the light s are down....Pozdrav4e za vsi4ki

tedo_davis
10-14-2005, 07:11
Daaamn.Kamelot napravo sa.... vurha. Sq ziklq na When the light s are down....Pozdrav4e za vsi4ki
mmm ... -kamelot - karma.mp3 :twisted:

mary_jane_666
10-14-2005, 11:20
A eto linkove kym 2 albuma na My Chemical Romance :

Three Cheers for Sweet Revenge (http://195.234.236.193/bloody/music/my%20chemical%20romance/my%20chemical%20romance%20%2D%20three%20cheers%20f or%20sweet%20revenge%202004/)

I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love (http://195.234.236.193/bloody/music/my%20chemical%20romance/my%20chemical%20romance%20%2D%20i%20brought%20you% 20my%20bullets%2C%20you%20brought%20me%20your%20lo ve%202002/)

She-Devil
10-14-2005, 11:26
A eto linkove kym 2 albuma na My Chemical Romance :

Three Cheers for Sweet Revenge (http://195.234.236.193/bloody/music/my%20chemical%20romance/my%20chemical%20romance%20%2D%20three%20cheers%20f or%20sweet%20revenge%202004/)

I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love (http://195.234.236.193/bloody/music/my%20chemical%20romance/my%20chemical%20romance%20%2D%20i%20brought%20you% 20my%20bullets%2C%20you%20brought%20me%20your%20lo ve%202002/)


BTW да питам My ChEMICal RomAnCe какЪв стиЛ сЕ падАт ?!

mary_jane_666
10-14-2005, 11:45
emocore ili emo punk
neshto takoa

DeziRe
10-14-2005, 19:59
Zna4i spored mene problema na stesnitelnata e 4e tq se nujdae ot vnimanie ! Zatova puska tolko takiva typi temi i si slaga takiva typi avatari i podpisi za da predizvikva u vas vnimanieto ot koeto tq se nujdae,nqkoi "pone tuk" da q zalbeleji tui kato qvno vyv realniq svqt tva ne se slu4va osobeno 4esto...zatova taq typa koplexarkla sa se kefi kato i floodite temata zatva mili mi h0rica ne i ugajdaite darete q s myl4anie we ! :evil:

`Death`Whore`
11-20-2005, 09:11
Стеснителната, миличка. По-добре се научи да лъжеш като хората...

1. Готикът не е метъл.
2. Ако ще се правиш на метълка, не си слагай Азис за аватар.
3. Смени си ника.

Стеснителната
11-21-2005, 11:20
Ти па се научи да мислиш селяко гърбав. Как ше не е метъл, сто процента метъл си е според тебе да не е вид чалга :lol: . Къде пише че щом слушаш готик не може да слушаш и Азис, аз казвам кво ще сушам не ти келешче загубено. И трето кво ми е лошото на ника?

luDo_LaPe^
11-21-2005, 12:47
http://store2.data.bg/bercelius/AvAtAri/Avatars/101.JPG :arrow: OMG-аватар зь ИСТИНСКИ метЪляри!
Виж ся...за първи път чувам за готик метАл...олово,желязо-ОК.Ма къв е тоя "готик метал "
:shock:
Може би си искала да напишеш "Готик метЪл".Че е и в музика...само тва ще да си искала да напишеш :wink:
Та...май имаш някакви комплекси да избиваш,щом се наричаш "истинска метълка" и наричаш другите "позьори"

. Къде пише че щом слушаш готик не може да слушаш и Азис
НЕ МОЖЕШ ДА СЛУШАШ ГОТИК МЕТЪЛ И ЧАЛГА!!!
Сега доволна ли си?Веднага обяснвам и защо.Защото ако наитина си метълка и слушаш ГОТИК,самият ти мозък почва да намразва разни такива...хмм изпълнители.Не можеш да куфееш на някоя яка песен,а после да мяташ гюбеци,нали?В същност можеш,но тогава няма да си метълка,а най-обикновена ПОЗЬОРКА.Разбирам,че човек не може да слуша амо един единствен стил,но чак пък толкова далечни неща да слушаш. :roll: Капиш? Толкоз много изписах,няма как да не се изкажа по темата:Не слушам готик.Но нямам нищо против стила и феновете му(говоря за истинските фенове)Звученето,текстовет е,групите....всичко е добро,но просто не го слушам.Браво,поне не казваш,че Найтуиш са готик метъл.(ако си си го мислила-не са)Отбелязвам го,защото доста "фенчета" си ко мислят.Айде мир :)
ПП.Еее вие пък го обърнахте на чат!

Едит:МОМИЧЕ,ТИ ИМАШ РАЗДВОЕНИЕ НА ЛИЧНОСТТА!!!! :shock:


Аре де аз ли съм ед.инствената истинска метълка тука

и моля забележее второто


Най голямата радост за тях е да се облечат в черно със прокъсани вампирски дрехи, да си набодат пиърси в носа веждите и джуките и като ходят по улицата и да се кефят как хората им мятат злобни погледи , така се чувстват некви ултра висши защото си въобразяват че са различни от "стадото" дето рийш ли нищо не разбира от истината а всъщност са си чиста проба пропаднали говна .

Стеснителната
11-21-2005, 13:32
Е точно тва последното виде ли го :roll: , за мене да съм металка не означава да се обишчам по некъв ЕТАЛОН - СЪЗДАДЕН ОТ ПОЗЬОРИ ЗА ПОЗЬОРИ. Важното е ТИ как се чувстваш, аз се чувствам металка и твойто мнение не ме интересува капиш :lol: ? А BTW ще си слушам и азис и кондьо и ще си мятам гюбеци заедно с метала, ако не можеш да го понесеш се метни някъде много от височко :lol: .

`Death`Whore`
11-21-2005, 16:35
Първо, ще отбележа, че съм момиче.
Второ, аз не съм те обидила.
Трето, еми, слушайте си чалга и метъл...аз не мразя някои стилове, защото съм истинска метълка. Просто ненавиждам стилове, в които няма музикални достойнства. И не слушам само метъл, а се кефя и на класическа музика, например. И на някои лигави песнички, но с добри вокали, което е едно музикално достойнство. А класическата музика има много повече такива от който и да е било съвременен стил.
Точка по въпроса.

luDo_LaPe^
11-22-2005, 13:40
металка
ахаха :lol: Бе момиче,опомни се бе :evil: Каква метАлка си бе?!От желязо?Алуминий?Живак?КАКВ СИ?!
позьорка шибана...

специално си редактирам мнението,за да отправя поздрав към нашата любима метАлка Стеснителната.Ето го и поздрава:
1. Не бъди обратен.
2. Бъди "як".
3. Всички металисти, kоито не са "яки", са обратни.
4. Бъди мрачен.
5. Бъди зловещ.
6. Ако можеш, бъди едновременно мрачен и зловещ.
7. Чупи разни неща, докато си мрачен и зловещ.
8. Когато си на концерт, не се забавлявай. Стой мрачно със скръстени ръце.
9. Прави всичко, описано по-горе, като същевременно отричаш организираната религия във
всичките й форми.
10. Никога не казвай, че ти харесва само "якия период" на Корозия, ако те питат дали
харесваш Корозия. Вокалистът на Корозия се казва Ганьо Куршумов.
11. Не си играй с плюшени неща, освен ако под "играя" не се разбира "изгарям на клада".
12. Никога, никога, при никакви обстоятелства не произнасяй изречението "Ъшър е върха,
човече!"
13. Не бъди Димо от П.И.Ф.
14. Когато майка ти те накара да изхвърлиш боклука, отвърни с мрачно достойнство, че
истинските метълисти никога не изхвърлят боклука.
15. Ако това не подейства, бягай.
16. Разврати някоя девственица.
17. Развращавай всичко, което не е от мъжки пол.
18. Когато не си сигурен какво да кажеш, казвай "як норвежки блекметъл!"
19. Обръщай всички кръстове, които докопаш.
20. Издавай култово, ъндърграунд, мрачно и зловещо фенско списание. Публикувай само
интервюта с групи, за които никой не е чувал, включително и най-яките блекметълисти.
21. Никога, никога, никога не подхождай към нещо без предразсъдъци.
22. Никога не записвай песни, по-къси от 15 минути и с по-малко от 15 прилагателни в
заглавието.
23. Боядисвай лицето си в бяло.
24. Броди в гората.
25. Обличай се като трол.
26. Използвай големи количества бодлива тел.
27. Не бъди Стенли (или, припомням, Димо от П.И.Ф.).
28. Не разказвай вицове, на които се смее само майка ти.
29. Изобщо не разказвай вицове.
30. Сат-анален секс. Хъхъхъхъх-ь.
31. Хъхъхъхъхъхъхъ.
32. Когато не си сигурен какво да правиш, гледай намръщено в краката си.
33. Не си купувай албуми, от които не те боли главата. Ако може да се слуша без
главоболие, значи не е як блекметъл.
34. Ако не-блекметълист те попита какво представлява якият блекметъл, отговори нещо
като "Якият блекметъл е есенцията на чистото зло в човека", така че да си остане в
неведение.
35. Накарай някой от групата ти да се самоубие и после започни да твърдиш, че е умрял,
защото "мейнстриймът е заразил истинската сцена".
36. Събери се с членовете на старата си група и издай албум с комерсиална цел.
37. След като никой не си купи албума, започни да твърдиш, че това е било нарочно и "яко".
38. Направи си страничен проект. Увери се, че всички в групата ти имат собствени странични
проекти.
39. Използвай членовете на собствената си група В страничния си проект като "гостуващи
изпълнители".
40. Записвай всичко в едно и също студио, със същите инструменти и продуцент.
41. Обложката на албума ти може да съдържа най-много три цвята. (Позволени цветове: сиво,
черно и бяло.)
42. Ако това е възможно, избери заглавието на албума си по такъв начин, че да съдържа три
думи, които нямат абсолютно никаква връзка помежду си. Поучи се от великите Диму Боргир
(Enthrone Darkness Triumphant, Spritual Black Dimensions, Puritanical Euphoric Misanthropia).
43. Защо в заглавието на албума ти още няма думата "Северен"? Заеми си веднага! Аматьор...
44. Познаването на правописа не е нито мрачно, нито зловещо.
45. Обяви публично, че групата ти няма религиозна ориентация, а после използвай думата
"сатана" повече от 400 пъти в албума си, като внимаваш самият той да не е над 30 минути.
46. Ако пееш на концерт, винаги изръмжавай имената на песните, така че никой да не разбере
за коя става въпрос. Така няма да забележат, че пееш едно парче, а групата ти свири друго.
47. 3а да направиш записите на групата си по-неразбираеми и следователно по-култови, избери
вокалист, който има съвсем повърхностни познания по езика, на който пее. (Позволени езици:
норвежки, латински, оркски)
48. Настоявай, че музиката никога не трябва да се развива и трябва да звучи така, както
преди десет лайняни години.
49. Никога не казвай "лайняни".
50. "Хайл" е единственият възможен поздрав между яките блекметълисти.
51. Ако срещнеш някой особено як блекметълист, пробвай с "Адски Хайл!"
52. На обложката задължително трябва да присъства нечетлив готически шрифт, обърнат кръст
и/или пентаграма. Това правило не подлежи на обсъждане.
53. Когато говорищ за секс с яка блекметълистка, винаги използвай изрази като "обругах
портите на девствеността й с могъщия си боздуган".
54. Бъди фен на Приятели.
55. Чакай... това последното го задраскай (Виж 1-ва точка).
56. Никога не разкривай на непосветени точната дата, на която Адското Копито ще Възвести
Края на Историята. Вместо това ги увери, че постоянно трябва да имат готовност да засмучат
мазния К*р на Черния Господар.
57. Използвай фразата "да засмучеш мазния К*р на Черния Господар" колкото е възможно
по-често.
58. Притежавай стотици блекметъл албуми, демо-записи и нелегално записани концерти.
Слушай често приблизително 8 от тях.
59. Независимо къде си роден, преструвай се, че си от Слатина, следователно "як".
60. Не бъди Димо от П.И.Ф. (Мисля, че вече изяснихме този въпрос)
61. Всички домашни любимци, които притежаваш към момента, отсега нататък ще се наричат
"Демона". Всички бъдещи домашни любимци, които би могъл да притежаваш, също ще се наричат
"Демона".
62. Обяви публично, че мрачните ти текстове са повлияни от великите творби на могъщия
Толкин, свещените сатанински писания и древното езическо минало на Норвегия. Преструвай се,
че тези три факта имат нещо общо помежду си.
63. Притежавай голям брой култови като ада Т-шърти на групи, чиито албуми никога не си
виждал и чувал.
64. Използвай израза "Култов като ада" колкото е възможно по-често.
65. Използвай Т-шъртите колко то се може по-често.
66. И знаеш ли какво? Защо ти е да седиш и четеш тези дивотии, когато можеше да си
гримиран в бяло и да бродиш из горите, нахлузил щирока черна роба? Засрами се!

Така ако не успееш в кариерата си като Готик метълка,ще можеш да се пробваш като блек метълка :wink:

Стеснителната
11-22-2005, 23:32
Всъщност с риск да ти разбия детските мечти - металка е по правилно по редица причини.

rosskata
11-23-2005, 08:41
luDo_LaPe^ :lol: :lol: :lol: Недей така, ще ме умориш от смяяяяяхххх... Стеснителната, браво за темата... Отдавна не съм се смяла така... Ехоо, метълитеее, не виждате ли , че ставате смешни, като се връзвате така на елементарни бъзици?

Стеснителната
11-23-2005, 12:14
luDo_LaPe^ :lol: :lol: :lol: Недей така, ще ме умориш от смяяяяяхххх... Стеснителната, браво за темата... Отдавна не съм се смяла така... Ехоо, метълитеее, не виждате ли , че ставате смешни, като се връзвате така на елементарни бъзици?
Ти па недей ме издава де тамън стана интересно :twisted: ама верно са ебати балъците, само да ги лъже човек :lol: .

stitchi
11-26-2005, 07:27
Иначе мен готика не ми е в кръвта, нито пък мелодик или изобщо екстрийм метъла, въпреки че го слушам и ми харесва .. много е хубаво за фон, докато рисуваш ^^
Ма принципно просто трудно го чувствам :|
Не е като да си пусна някое парче и текста + мелодията веднага да ме грабнат, в готиката по-скоро мелодията ме грабва ..
Друго, което слушам и се радвам .. това са Bloodflowerz, препоръчвам Cold Rain & Diabolic Angel, Fatal Kiss не е зле ..
Сега се надявам Moonspell да са готик или нещо подобно, защото ще гиприбавя към хубавите готик-групи =) .
Kamelot, ако и те имат някаква такава жилка в музиката, и тях ги слагам. Песни .. за Kamelot - Abandoned, Karma & The Black Halo и на Moonspell - Opium (задължително) & Fool Moon Madness.
За друго готик не се сещам .. като музика де ...
Алл .. като стил и култура .. ми какво да кажа, донякъде е готино и изглежда мистично, но понякога ми се струва прекалено банално ..

Стеснителната
11-26-2005, 10:32
Иначе мен готика не ми е в кръвта, нито пък мелодик или изобщо екстрийм метъла, въпреки че го слушам и ми харесва .. много е хубаво за фон, докато рисуваш ^^
Ма принципно просто трудно го чувствам :|
Не е като да си пусна някое парче и текста + мелодията веднага да ме грабнат, в готиката по-скоро мелодията ме грабва ..
Друго, което слушам и се радвам .. това са Bloodflowerz, препоръчвам Cold Rain & Diabolic Angel, Fatal Kiss не е зле ..
Сега се надявам Moonspell да са готик или нещо подобно, защото ще гиприбавя към хубавите готик-групи =) .
Kamelot, ако и те имат някаква такава жилка в музиката, и тях ги слагам. Песни .. за Kamelot - Abandoned, Karma & The Black Halo и на Moonspell - Opium (задължително) & Fool Moon Madness.
За друго готик не се сещам .. като музика де ...
Алл .. като стил и култура .. ми какво да кажа, донякъде е готино и изглежда мистично, но понякога ми се струва прекалено банално ..

Кво рисуваш?

Sinister_Doll
11-26-2005, 10:33
Kat gleda6 avatara, dali puk ne e Manga?

Стеснителната
11-26-2005, 10:36
По тая логика аз чалгапевци ли трябва да рисувам :? ?

Sinister_Doll
11-26-2005, 11:24
По тая логика аз чалгапевци ли трябва да рисувам :? ?


Mn obi4am nqkoy da mi se pravi na tup, pri polojenie 4e mn dobre znam, 4e ne e!
Ti si si slojil toq protiven avatar s nekvi gnuslqri, 6ot se interesuva6 ot kofti muzika. Az sum si slojila kurvavi kartinki ot gothic galeriq, za6toto se interesuvam ot gothica... i mazohizum...
Tq si e slojila Manga kartinka, ot tova moga da si napravq izvod, 4e haresva manga. Otdelno imam info, 4e risuva.
Az risuvam kurvavi ne6ta i gothic kartinki, angeli i t.n. ( ako ve4e si zabravil 6te ti pripomnq, 4e malko po- gore pisah, 4e haresvam tova)...
I 6tom risuva i to na fona na hubava muzika i izpolzvayki drugata subrana informaciq (6te ti pripomnq avatara v slu4ay, 4e si zabravil), veroqtnostta da risuva ne6to razli4no ot Manga e mn malka!
Sega ti go obqsnih kato na 5 godi6no detence, 6tom si re6il na takuv da se pravi6!
Zaklevam se, ako tq ne risuva manga, 6te si posegnaaaa! :lol: :lol: :lol:

Стеснителната
11-26-2005, 11:30
И все пак друго си е този който съм питала да ми отговори. Стичи ако наистина рисуваш манга дай да видиме.

Don Corleone
11-26-2005, 14:52
Мангата и метъла не вървят!
Сичките металисти на сапун, мама им мръсна!

broken_girl
12-15-2005, 08:55
да харесва ми този стил има много хубави песни.От готик метала ме кефят Nightwish

^Black_Dove^
12-15-2005, 10:13
Цепи :P

Momchence
12-15-2005, 15:24
еми тъпо същество стенснителна. тфа е положението. примирете се.Тъпо, тъпо ма ви прай луди..
Убеден съм че Стеснителната е една много глуповата и елементарна личност но факта че ви слага всичките в малкия си джоб и то с такава лекота и прави чест! Засрамете се бе! :lol:

Tedka-Medka
12-15-2005, 16:00
само с едно не съм съгласна..



Какво мислите за тоя стил, според мене е супер готин :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: .hahahha ne ti hodi gothic metala na dre6kite, na klubovete, kade gi pose6tava6 i na rozovata kola (kade q zabravih kva be6e [; ..)
po temata: ne sam mn kompetentna.. oba4e mi dopata kato stil..

тва че не се облича като метълка значи че не може да
слуша метъл ли??чакайте малко,че и аз не се обличам
смо в черно и да нося много грим и с някфи
кожи и гердани по мен ама слушам само метъл!
не мисля,че стила на обличане показва музикалните
вкусове!
:arrow: по темата готик метъла си е супер!

Стеснителната
12-15-2005, 16:45
Мноо ясну, и според мене в тоя сайт няма един истински готик метал, сички са някви деца и ми слушат ЛП и после се правят че разбират мноо. Ма кво ли се хабя и аз да им обяснявам...

LostHorizon
12-15-2005, 19:56
Е тая тема вече ме размаза тотално! Не съм се смял на простотията в тоя форум толкова много :) .. а като чета тия теми и почвам да се срамувам , че се наричам метъл :oops: .. Само едно не мога да схвана - защо само се заяждате?! Защо не ги оставите тия музикални стилове на страна?! Кво като слуша чалга момичето?? Аз лично познавам много мили , добри и умни "чалгарки" и ми е много добре в тяхната компания , те също не се оплакват от това , че съм метъл! ..кво съм се разписал и аз сякаш някой ми чете мненията ..ай лека вечер

Momchence
12-16-2005, 16:46
Хахахаха форума не е тъп а юзерите в него и по-точно някой от тях :lol: Много ми е интересно до кога ше продължи тази тема почна и на мен да ми става забавно...цяла армия метъли в джоба на Стеснителната трагично но забвано... :lol: :lol:

Tedka-Medka
12-18-2005, 12:41
бе..кфо ви става бе!?!

Death_F
12-18-2005, 12:48
Мноо ясну, и според мене в тоя сайт няма един истински готик метал, сички са някви деца и ми слушат ЛП и после се правят че разбират мноо. Ма кво ли се хабя и аз да им обяснявам...Оле малйкоо...хахах ти пък от де разбра че всички тука слушат ЛП пхахаха сестра ми дето е на 9 години слуша по твърди неща от тея гейове!Нео метъла е за ей такива дет не се знаят кфи са рапъри или "метъли" за позьори и т.н.т. Аз лично слушам блек готик метъл и gore и ако ти ше ми казваш кфо слушам...незнам до къде ще стигнем

graveyard_scream
12-18-2005, 15:08
абе хора успокоите страстите.. :twisted: :twisted:
по темата:
ГОТИК (GOTHIC)
Младежко движение зародило се през 80-те. Представляваестественото продължение на пънк културата, като взаймства от метъл и електронните(рейв) общества и не само от тях. Музиката и визията основно навяват романтика/тъга/самота. Към готик културата се отнасят следните основни стилове: уейв/индъстриал/готик , който по-късно получават свойте разновидности/разклонения : електро индъстриал/ай.би.ем./индсътриал метъл/готик рок/готик метъл/пост пънк/електро готик/дарк уейв/колд уейв/дет рок/баткейв и други.

СТИЛОВЕ

Ай.Би.Ем.(EBM) представители
Баткейв(BATCAVE) представители ALIEN SEX FIEND / SLEEPING CHILDREN / CINEMA STRANGE
Готик Рок(GOTHIC ROCK) представители FRANK THE BAPTIST
Готик Метък(GOTHIC METAL) представители LACRIMOSA / CREMATORY / DARKWELL / FLOWING TEARS
Дарк Електро(DARK ELECTRO) представители ASP
Дарк Фолк/лор(DARK FOLK) представители HEKATE
Дарк Уейв(DARK WAVE) представители
Дет Рок(DEATH ROCK) представители CHRISTIAN DEATH
Електро Готик(ELECTRO GOTHIC) представители BLUTENGEL
Електро Индсътриъл(ELECTRO INDSUTRIAL) представители HOCICO
Ембиент(AMBIENT) представители
Класически Готик(CLASSIC GOTHIC) представители
Колд Уейв(COLD WAVE) представители
Индсътриъл(INDSUTRIAL) представители AESTHETIC PERFECTION
Индъстриъл Метал/Китарен Индъстриал(INDSUTRIAL METAL) представители MINISTRY / GIRLS UNDER GLASS / DIE KRUPS / RAMMSTEIN
Медиейвъл(MEDIAVLE) представители
Милитари Индъстриъл(MILITARI INDSUTRIAL) представители LAIBACH
Нео Фолк(NEO FOLK) представтели DEATH IN JUNE
Нойз(NOISE/NOIZ) представители
Пост пънк(POST PUNK) представители JOY DIVISION / BAUHAUS / SEX GANG CHILDREN / THE SISTERS OF MERCY
Ритуална(RUTUAL) представители
Ритуален Индъстриал(RITUAL INDSUTRIAL) представители AESTHETIC MEAT FRONT
Симфоничен Индъстриал(SYMPHONIC INDSUTRIAL) представители DAS ICH

DARKWELL е напълно нова група, оформена в началото на 1999.Roland Wurzer,който е бил член и на Sarcasm Syndrome,открива през далечната 1993 колко дълбоки и прочувствени могат да бъдат женските вокали.Също така е участвал и в над 50 Evenfall концерти;Dimmu Borgir European tour March/April/May 1999.
През 1999 година Darkwell подписват договор с Napalm Records и през март записвам в студиото Lungfull дебютният си диск "Suspiria" през Септември,2000.
Поначало не използват мъжки вокали,но за сметка на това в някои песни се появява такъв...
По-късно по тяхно желание са поместени някои от песните им в най-големият портал за музика-MP3.COM.

MEMBERS:
Stephanie Luzie-вокал
Mathias Nussbaum-соло китара
Roland Wurzer-бас китара
Raphael Leposchit-клавири
Moritz Neuner-барабаниМожете да прослушате някои от албумите тук:
http://mm.gen.wazzzup.net/files/D/Darkwell/
http://www.musikmagazin.at/photos/darkwell.jpg
JOY DIVISION

Създадена през 1977 в Манчестър,Англия.Може би първата готик група(макар че звученето им е по-скоро пънк),от тях произлиза и определението готик музика.Така ги определя мениджърът им през 1979 в едно интервю.За разлика от Bauhaus и Siouxsie and the Banshees нямат атрактивна готик визия,но все пак са едни от основателите на стила с по-мрачното си звучене от тогавашните пост-пънк групи.Най големият им хит е Love Will Tear Us Apart който от едно списание(не помня кое вече) беше обявен през 2003 за сингъл номер 1 на всички времена.За съжаление кариерата им е доста кратка(1976 - 1980),защото вокалистът Иън Къртис се самоубива през Май 1980.Месеци след това останалите членове на групата основават New Order(синт-поп,ню уейв).
Издадени Албуми:
Unknown Pleasures(1979)
Closer(1980)
Still(1981,предимно лайв изпълнения)
Substance(1988,компилация с най-доброто)

http://joydivision.homestead.com/ сайта не е официален но такъв няма...
Техни неща може да дръпнете от http://mm.gen.wazzzup.net/music/index-ex.htm
http://www.gerpotze.com/joydivision/images/jdband.jpg
GOTHMINISTER

Групата е създадена от Бьорн Александър Брем през 1999 и в началото е била самостоятелен негов проект.През 2000 към Бьорн се присъеднияват кейбордиста Halfface и китариста Machine и Demetia,която прави артуърка на групата.През 2003 издават дебютния си албум Electronic Gothic Anthems(който вече повече от година не можа да ми омръзне :wink: ),който е оценен много високо от критиците.Тази година излезе и вторият им албум Empire of Dark Salvation,който още не съм чула но очаквам същата готик-индъстриал лудница както първия албум

Последния албум можете да изтеглите от
http://mm.gen.wazzzup.net/music/index-ex.htm
Имам Еlectronic Gothic Anthems ама не знам къде да го ъплоадна,ако някой го иска да казва.Впрочем аз на петела горе ли пиша глупости.....

Официалният сайт на групата е :
www.gothminister.com
http://www.drakkar.de/images/gothminister_01.jpg
Black Tape For A Blue Girl-американска група формирана през 1986 категоризирана като gothic/dark wave, в музиката им се преплитат елементи от различни стилове (gothic, ethereal, ambient) Основни членове на групата са Елизабет Грант(цигулка и вокали), Лиса Феуер (флейта и вокали) и Сам Розентал(клавирни). Групата не винаги се вписва в установените граници на готик-а и дакр уейв-а, но общо взето се характеризира с меланхолично и ембиънт звучене... В едно интервю когато питат Сам за името на групата и неговото значение той отговаря че то бива интерпретирано от всеки фен по различен, личен си начин и смята да остави това така вместо да въвейда някаква обща дефиниция така че и аз няма да го разяснявам. Лично за мен тази група е една от любимите ми защото почти всяка тяхна песен предава някаква силна емоция, било то страст, любов, тъга, меланхолия, безсилие или кавото и да е друго и наистина ме кара понякога да споделям тези емоции (особено когато сам в такова предразполагащо настроение). Дискографията на групата е доста голяма но ето я и нея:
*Тhe Rope - 1986
*Before the buildings fell - 1986
*Mesmerized by the sirens - 1987
*Ashes in the brittle air - 1989
*A chaos of desire - 1991
*The first pain to linger - 1996
*Remnants of a deeper purity - 1996
*As one aflame laid bare by desire - 1999
*The scavenger bride - 2002
*With a million tear-stained... - 2003
*Halo star - 2004
(тук не включвам разните там промо сингли и т.н.)
Официалния сайт на групата е - http://www.blacktapeforabluegirl.com/
В момента има един албум който е напълно безплатен за сваляне, има и няколко песни от старите им албуми сащо свободни за сваляне (аз лично ви препоръчвам Across a thousand blades и Remnants of a deeper puri
http://www.infratunes.com/musique/fotos-artistes/black-tape-for-a-blue-girl.jpg
Една меко казано важна за Industrial жанра група - Throbbing Gristle.

Всъщност те са едни от създателите на жанра... най-малко може свободно да се каже, че те са му кръстниците. От тях идват думите Industrial и Rivethead, отнасящи се съответно за жанра и за слушателите му. Основават и първият лейбъл за таква музика - Industrial Records. Също те са и пионерите на използването на предварително записани семпли.
Тази група от психопати - http://www.throbbing-gristle.com/tg/tgphotos.html - Genesis P-Orridge, Chris Carter, Cosey Fanni Tutti, Peter Christopherson се сформират на 3ти Септември 1976 в Лондон. Като преди това са били експерименталната група за пърфоманси - COUM Transmissions.
За който не знае какво е перформанс - това е вид изкуство, в което 4те основни елемента са време, пространство, тялото на пърформъра и отношението му с публиката. Попринцип би могло да се каже, че танците, театъра и цирковите номера са пърформанс, но думата е запазена за по-авангардни и по-концептуални неща. Една позната ми разказва, че е гледала перформънс с някаква мацка, която си прави пластични операции и се прави на плашило (не буквално... иначе си е правила лицето като на прасе....) и също перформънс, в който се проследява с x-ray как нещо преминава през целия стомах на някакъв човек.
Конкретните типове са били доста големи бруталисти, можете сами да си проучите, стига да искате. Иначе пърформансите им са включвали груба порнография, снимки на нацистки концентрационни лагери... бях чела, че са направили изложба с използвани тампони и памперси, но това не е пърформанс...
Мисията винаги им е била да предизвикат и да проучат тъмните и завладяващи страни на човешкото. Дори и като група я продължават и никога не са имали за цел да правят атрактивна музика. Тяхната музика е по-скоро нещо като експеримент. Използват голямо количесво ефекти за да създадат специфична музика, с много дисторциран фон, често в акомпанимент на лириките или по-скоро пърформансите с думи на P. Orridge.
Издават дебютния си албум - 2nd Annual Report през 1976. Няма нужда да се задълбавам в излишни подробности, с другите албуми.
Да кажа, че лейбъла им - Industrial Records - който издава само експериментални, не-развлекателни неща е бил по-голяма атака на публичното съзнание, дори и от групата им. За разлика от другите лейбъли, които абсолютно винаги са издавали вскякави комерсиални продукти - тениски, шапки, бляблябля - IR напълно са отрекли това, без никакъв компромис. Търговията им е абсолютно анти-комерсиална, иронична и пропагандистска.

Въобще тия изроди ми топлят душата.

До колкото знам бандата се е разпаднала през 1981г. (но са продължили да работят по странични проекти) и лейбъла временно е преустановил дейност, но от 2002г. пак си бачкат. Скоро се очаквал нов албум.

По-голямата част от информацията е взета от http://clonewars.ipupdater.com/

Dark Sanctuary e френска група,създадена през февруари,1996.Стилът им е нещо като "Dark Atmospheric".Това е официалният уебсайт...

Dame Pandora е вокал.
Arkdae свири на китара и клавири,пише песните.
Marguerite -цигулка.
Hylgaryss свири на клавири и китара.
Eliane -отново цигулка.
Sombre C

Death_F
12-18-2005, 16:36
Lacrimosa RLZZZ

Don Corleone
12-18-2005, 17:16
евала за горната статия...
особено за споменаването на Siouxsie and the Banshees, както и на Joy division, ама искам да питам Misfits и като цяло хорорпънка и сайкобилито (pshychobilly) не се ли приспадат пак донякъде към готик вълната???


аз щото не ги разбирам тия неща толкова много, ама слушам разни неща от горе изброените... :roll:
Horrorpunk-а си е horrorpunk.
Сайкъбилито няма много общо с готика, виж Gothabilly-то е друга работа...

Don Corleone
12-18-2005, 17:49
ми да ама...
и Misfits се клепат... :roll:
много хардкор, пънк и метъл групи се клепат. Това не ги прави готик.

Стеснителната
12-21-2005, 13:36
Мноо ясну, и според мене в тоя сайт няма един истински готик метал, сички са някви деца и ми слушат ЛП и после се правят че разбират мноо. Ма кво ли се хабя и аз да им обяснявам...Оле малйкоо...хахах ти пък от де разбра че всички тука слушат ЛП пхахаха сестра ми дето е на 9 години слуша по твърди неща от тея гейове!Нео метъла е за ей такива дет не се знаят кфи са рапъри или "метъли" за позьори и т.н.т. Аз лично слушам блек готик метъл и gore и ако ти ше ми казваш кфо слушам...незнам до къде ще стигнем
Слушаш ти, ти лично слушаш радио сигнал плюс и "малките хабиби", кажи ми имената на 3 истински готик групи и тогава ми говори. Ти за метълка ли се мислиш, я ми кажа колко стила метъл познаваш...

razzyel
12-21-2005, 14:58
Музика, комбинираща в себе си много красиви елементи... Нежни клавири, нарязващи рифове, сълзливи сола, и най-вече, най-добрите вокали, поне според мен...

Kath
12-23-2005, 12:49
Слушаш ти, ти лично слушаш радио сигнал плюс и "малките хабиби", кажи ми имената на 3 истински готик групи и тогава ми говори. Ти за метълка ли се мислиш, я ми кажа колко стила метъл познаваш... Е кажи ти имена на 3 готик групи ;)

Хайде стига бе!
Като малките деца сте:
"-Знам го, но ти не и няма да ти го кажа!
-Нищо не знаеш, но аз да, хаха"

Какво изобщо разбирате вие от готик метъл?!

Стеснителната
12-23-2005, 13:07
Слушаш ти, ти лично слушаш радио сигнал плюс и "малките хабиби", кажи ми имената на 3 истински готик групи и тогава ми говори. Ти за метълка ли се мислиш, я ми кажа колко стила метъл познаваш... Е кажи ти имена на 3 готик групи ;)

Хайде стига бе!
Като малките деца сте:
"-Знам го, но ти не и няма да ти го кажа!
-Нищо не знаеш, но аз да, хаха"

Какво изобщо разбирате вие от готик метъл?! ми аз си слушам готик заедно със сичките други разновидности :lol: ;) и ме кефи ^^
И аз 8) !

Kath
12-23-2005, 14:14
И какъв готик метъл слушате?

КОРН НЕ СА ГОТИК МЕТЪЛ, НИТО HIM,НИТО EVANESCENCE,НИТО МЕРИЛИН МАНСОН, НИТО DIMMU BORGIR, НИТО SCORPIONS! :?

overdose
12-23-2005, 14:31
aide nqkoi togava naistina da dade to4no opredelenie za tozi stil i da sprat sporovete m ? kakvo shte kajete?

Kath
12-23-2005, 14:32
"Кажи ти! Кажи ти!"
Само това знаете.Дечковци.

Умница съм.

EDIT: Guitar^Angel вече определи този стил музика, и то много добре.

xDON CORLEONEx
12-23-2005, 14:48
Готик-а първо на първо няма НИЩО ОБЩО с метъла.
Това си е отделна субкултура, произлизаща от не чак толкова далечната пост-пънк епоха. Музиката е мрачна. Често засягат теми като самота, смърт, душевни терзания и т.н.
Примери - Souxie And The Banshees, Clan of Xymox, London After Midnight, Death In June и т.н.

Има и метъл групи, които смесват готик музиката с метъла, но резултатът (почти) винаги е смехотворен и повечето готик метъл групи не са приети добре от т.нар готици.
Тъй че не намесвайте готика в метъла. Има групи които свирят готик метъл, но това не причислява готик субкултурата към метъла, щото има и много други групи които смесват hardcore и метъл, ама hardcore-a си е hardcore.

xDON CORLEONEx
12-23-2005, 15:01
A и забравих да кажа - Cradle Of Filth НЕ СА ГОТИК!
Дори те самите не знаят какво са. :lol:

Hybrid_Theory_F
12-23-2005, 15:27
A и забравих да кажа - Cradle Of Filth НЕ СА ГОТИК!
Дори те самите не знаят какво са. :lol:

Може би си прав :lol:
Важното е че имат няколко хубави песни, пък може да разберат к`во са