PDA

View Full Version : Как се обличате?



VAMP_GIRL
10-09-2005, 11:27
Как се обличате?Въобще какъв е стила ви?Ако искате споменете и марки.Предварително се иэвинявам,ако темата се повтаря.

wicked.witch
10-09-2005, 11:30
ми как: земам 1во некви дрехи дет да ме кефят и после кое на краката, кое на гърба, кое на главата обличам...как намеря за добре....междувременно слагам си и дезодорант....
стил точно определен нямам...нося тва дет ме кефи общо взето....

и бтв темата май се повтрая но тва не е и от голямо значение...спам и флууд да става....

sweezy_girl
10-09-2005, 11:40
emi stila na sk8-arite hah ideq si nqmam kak se kazva!!!! marki emii spitfire(teniska) volcom (djinsi) gallaz (suichar) heavy tools (riza) i kecovete sa mi na DVS,DVS,GLOBE. tva sa mi markovite dreshki! http://www.extremesports.ltd.uk/galleries/sk8-gallery/skater.jpg

Breakaway``
10-09-2005, 11:45
Еми както ми е удобно и както ми харесва :D
А как ми е удобно и как ми харесва...
не обичам поли
харесвам рокли, но само как седят на другите :lol:
обожавам дънки
обожавам тениски...
:roll: :lol:

chupacabra:)
10-09-2005, 11:52
нося кфот намеря фкъщи...

aBeP4eTo
10-09-2005, 11:55
хубаво :wink:

Twista
10-09-2005, 12:09
Ами обличам се предимно с по-свободни панталони/дънки, малко смъкнати. Горе нося по-тесни фланелки или някой суичар. На краката - кецове (като всеки втори вече). :roll:
Иначе си купувам дрешки от Terranova, Mason's или DiKa(много рядко, защото там модата е много женска). Кецове досега съм си взимала само на Gallaz ili Converse.

lainagovna
10-09-2005, 12:19
ne se obli4am. gol si hodq

WwanAdoO
10-09-2005, 12:22
Ами панталони,дънки или джинси по-свободни,но не смъкнати. Некви фанелки или потни4ета,но не от най-прилепналите и некви суи4ъри или качулки. Кецки разбира се...и доста гривни4ки и гердан4ета...да не забравя и,4е винаги съм с колан некфа чанта...обикновено раница,ма да си отида с друите дрехи. Ам любими марки-Volcom, Element,ма най-мноо неща имам на Billabong. За кецките- Lakai,ES,Emerica. Любим магазин-BAS. Ето няколко снимки на дрешки :arrow:
http://billabonggirls.com/en/images/img_products/img_lrg/BILA-074741.jpg http://skateamerica.com/sa/images/900010669.jpg
http://skateamerica.com/sa/images/900012914.jpg
А ей туа бежавото са мойте кецки,ма ся шси зимам нови за зимата :arrow:
http://bgalbum.com/albums/userpics/10390/normal_Kecki_38c7b785c813b50410b88030aca62dcf.jpg

10-09-2005, 12:33
Дееба скейтърките гадни :?

Nightwish_f
10-09-2005, 12:46
Nosq vsi4ko kakvoto mi e udobno no ne davam kinti za markovi dre6ki vse pak 6te mi omraznat sled mesec max..tai 4e :arrow: vsi4ko 6to stoi gotino i ne e prilepnalo po mene i za koeto ne trea se rusq ludi pari :roll:

machoka
10-09-2005, 12:52
Сако, готина вратовръзка и хубави обувки.

Плюс всичко останало разбира се.. 8)

VAMP_GIRL
10-09-2005, 13:45
Дееба скейтърките гадни :? Абе хващам се на бас,че ти и една не поэнаваш лично! :lol:

chupacabra:)
10-09-2005, 13:53
Дееба скейтърките гадни :? Абе хващам се на бас,че ти и една не поэнаваш лично! :lol:
сичките са надути. щото карат СКЕЙТ (омг). а и 1 оли не моат напраат кату ората.
важното е да ходи по улиците със скейта под ръка и да гледа надуто.

VAMP_GIRL
10-09-2005, 13:58
Дееба скейтърките гадни :? Абе хващам се на бас,че ти и една не поэнаваш лично! :lol:
сичките са надути. щото карат СКЕЙТ (омг). а и 1 оли не моат напраат кату ората.
важното е да ходи по улиците със скейта под ръка и да гледа надуто. Има много верни неща.

chupacabra:)
10-09-2005, 14:04
познавам само 1 момиче илина, което кара скейт, и не се надува от тоя факт. а определено има за какво да се надуе..

Jamalska
10-09-2005, 14:39
http://bgalbum.com/albums/userpics/10390/normal_Kecki_38c7b785c813b50410b88030aca62dcf.jpg
Епа и мойте са такива бежови Галаз с бели връзки...са съм се зарибила по едни Адио...Иначе си ходя кат прошляк...обикновено.С некфи никфи смъкнати гащи и разни потничета ала-бала.Суитчъри..кот дойде...А кат ходя да спортувам ходя с едни бели маратонки Аксион и анцунг обикновено...

Swinkenhoffer
10-09-2005, 15:12
то сега е модерно да си скейтър и да се правиш на лош. кой фанеш се скейтърско го блазни ... повечето момичета като ги питаш какви харесват - еми скейтърчета ... хъхъ :roll:
но има яки хора, факт.
по темата ... ъмиии ... ба ли му майката. нямам някакъв определен стил. относно цветовете ... главно нося тъмни, но за разнообразие може и нещо светличко ... излъгах, от светлите имам само бяло :lol:
марки - тц. харесват ми на Дебора (май така беше). много хубави есенни цветове и тежки материи.
относно обувки ... от 5 години нося кецове, но в скоро време смятам да ги сменя с ... ще видим.

DeziRe
10-09-2005, 15:32
Ami predi beh neshto m/u gothik i punk ama smenih stila i zapo4nah da obli4am si4ko koeto me kefi (bez botushki na visoki tok4eta,rozovi poli4ki i tem podobni est :!:) :P

kiss_you
10-09-2005, 15:46
tesni danki,ili pone da sa po mene,i tqsna bluzka

LP_girl_14
10-09-2005, 16:29
ходя си както ми е удобно!най-добре се чувствам в дънки,готина блузка(ако е студено може и дънково яке)и маратонки! :D

Devilsplaymate
10-09-2005, 17:37
ходя си както ми е удобно!най-добре се чувствам в дънки,готина блузка(ако е студено може и дънково яке)и маратонки! :D
И аз горе-долу така :wink:

sweezy_girl
10-09-2005, 18:48
KUV VI E PROBLEMA BE ?!?!?! PITAT NI KAK SE OBLICHAME I NIE SI KAZVAME NITO SE FUKAME NITO NISHTO EGATI......AZ DA SUM SPOMENALA NQKUDE CHE KARAM? KARAM SI I SI PRAA OLITO AKO TVA VI MUCHI!!!! :roll:

WwanAdoO
10-09-2005, 18:53
Дееба скейтърките гадни :? Абе хващам се на бас,че ти и една не поэнаваш лично! :lol:
сичките са надути. щото карат СКЕЙТ (омг). а и 1 оли не моат напраат кату ората.
важното е да ходи по улиците със скейта под ръка и да гледа надуто.
ХАХААХахаХАах дееба хейтърите сте. Сичко друо мое да съм,ама не съм надута и не съм некво тъпо позьорче,дет само се праи заради дрехите си. А за ск8та...мене нема да ме видиш със ск8 под ръка освен в квартала ми,щот аз се пробвам да прая нещо за себе си,а не за да се прая на неква ск8търка.
@Jamalska...знам,виждала съм те с тях :wink: стаат си тея кецки,мойте още не са се скъсали вече половин годинка некъде,а ся шси зимам Lakai-ки

chupacabra:)
10-09-2005, 18:59
KUV VI E PROBLEMA BE ?!?!?! PITAT NI KAK SE OBLICHAME I NIE SI KAZVAME NITO SE FUKAME NITO NISHTO EGATI......AZ DA SUM SPOMENALA NQKUDE CHE KARAM? KARAM SI I SI PRAA OLITO AKO TVA VI MUCHI!!!! :roll:
не си спомням да съм казала нещо за тебе :lol: :lol: ти вижаш ли някъде да съм писала нещо за тебе ?
явно намери себе си в думите ми :lol:

e4o
10-09-2005, 18:59
lesno se obli4am, ako trqbva ima i koi koi da mi pomogne :lol: :lol:
abe kak se obli4am, obiknoveno dunki ili poli4ka, otgore bluzka, potni4e ilikusa jilet4ica ili swi4er4e :lol: :wink:

WwanAdoO
10-09-2005, 19:01
[quote="chupacabra:)"]Ти не знаеш ли кво зна4и "сички" :?:

chupacabra:)
10-09-2005, 19:38
Ти не знаеш ли кво зна4и "сички" :?:
еми тфа си е мойто мнение, че сички са такива.
не е нужно да ме убеждаваш в обратното и да ми натрапваш твоето мнение :D 8)

wicked.witch
10-09-2005, 19:38
познавам само 1 момиче илина, което кара скейт, и не се надува от тоя факт. а определено има за какво да се надуе..
хм...станно тава момиче що ми се струва че го знам...даже мисля, че е и от мойто даскало (или беше...) ... в сми ако стаа дума за София.....
или пък го има варианта да има мнооооооо момичета с тва име дет да карат ск8...хм.... :roll:

chupacabra:)
10-09-2005, 19:39
познавам само 1 момиче илина, което кара скейт, и не се надува от тоя факт. а определено има за какво да се надуе..
хм...станно тава момиче що ми се струва че го знам...даже мисля, че е и от мойто даскало (или беше...) ... в сми ако стаа дума за София.....
или пък го има варианта да има мнооооооо момичета с тва име дет да карат ск8...хм.... :roll:
от кое даскало си ?

wicked.witch
10-09-2005, 19:40
познавам само 1 момиче илина, което кара скейт, и не се надува от тоя факт. а определено има за какво да се надуе..
хм...станно тава момиче що ми се струва че го знам...даже мисля, че е и от мойто даскало (или беше...) ... в сми ако стаа дума за София.....
или пък го има варианта да има мнооооооо момичета с тва име дет да карат ск8...хм.... :roll:
от кое даскало си ?
1во софийско.... :roll:

chupacabra:)
10-09-2005, 19:42
познавам само 1 момиче илина, което кара скейт, и не се надува от тоя факт. а определено има за какво да се надуе..
хм...станно тава момиче що ми се струва че го знам...даже мисля, че е и от мойто даскало (или беше...) ... в сми ако стаа дума за София.....
или пък го има варианта да има мнооооооо момичета с тва име дет да карат ск8...хм.... :roll:
от кое даскало си ?
1во софийско.... :roll:
дай на лс, че напраихме здрав чат...

miloto_girl_4e
10-09-2005, 19:51
e pa kak se obli4am ..
hodq s kecove...nekvi dunki(ne prilepnali,nekvi deto ne sa po men,ama ne sa i nekvi smuknati) i nekuf sluit4er :D

worldclass
10-09-2005, 20:22
skeitarite i skeitarkite bili nadyti
pppffff i shto trqq se nadyvat ... shtoto sa izsuleni potni smeshni muknat nqkvi glypavi daski i se tarkalqt po ulicite kato padnat i prochie.Ebati smisala da se nadyvat.samo skeitari i metali li ima v toa forum eeeeee... :?

wan`a`doo...
10-09-2005, 20:28
познавам само 1 момиче илина, което кара скейт, и не се надува от тоя факт. а определено има за какво да се надуе..
Em 6tom q poznava6 na4i q pitai za edna Eva neina priqtelka...xaxa o6te edin primer sa momi4e det ne se naduva...abe govori si kvot znae6

BroozY
10-09-2005, 20:33
skeitarite i skeitarkite bili nadyti
pppffff i shto trqq se nadyvat ... shtoto sa izsuleni potni smeshni muknat nqkvi glypavi daski i se tarkalqt po ulicite kato padnat i prochie.Ebati smisala da se nadyvat.samo skeitari i metali li ima v toa forum eeeeee... :?

Еееее стига бе човек, остави хората да си бъдат каквито искат. И аз се обличам(SK8) така ама никога несъм се надул за т'ва. Въпроса е да бъдеш себе си и да не копираш другите к'во са направили и к'во са си купили и ти да имаш веднага същото. Всичко е въпрос на вкус и от една страна на музика :wink:

vra4ka
10-09-2005, 20:36
Аве chupacabra:)
Скейтърите дет се надуват не са скейтъри!
Незнам ти кой познаваш ма не е така :wink: :wink: :wink:
Иначе аз как се обличам хммм
спортно някво :wink:

wan`a`doo...
10-09-2005, 20:37
Еееее стига бе човек, остави хората да си бъдат каквито искат. И аз се обличам(SK8) така ама никога несъм се надул за т'ва. Въпроса е да бъдеш себе си и да не копираш другите к'во са направили и к'во са си купили и ти да имаш веднага същото. Всичко е въпрос на вкус и от една страна на музика :wink:
и на интереси :wink:
__________________
http://www.discountonshoes.com/gravis_main.jpg

worldclass
10-09-2005, 20:44
BroozY
az nqmam absolutno nishto protiv skaterite.vseki da se spasqva poedinichno i da si gleda sebe si.Az sam za tova:)
Vseki si ima kakto kazvash vkys interesi i prochie.Men nikoi ne mi prechi.
Prosto se uchudih na tova che se nadyvali pyk mi e smeshno kato si go predstavq
peace

one_touch
10-09-2005, 20:51
obli4am se taka kakto mi haresva.po 4esto gledam da ne e mn kontra na modata.sportno poprincip naposledyk sportno elegantno

Devilsplaymate
10-09-2005, 21:04
Ами нямам точно определен стил...хайде да кажем спортно...:)

BroozY
10-09-2005, 21:13
BroozY
az nqmam absolutno nishto protiv skaterite.vseki da se spasqva poedinichno i da si gleda sebe si.Az sam za tova:)
Vseki si ima kakto kazvash vkys interesi i prochie.Men nikoi ne mi prechi.
Prosto se uchudih na tova che se nadyvali pyk mi e smeshno kato si go predstavq
peace

Не бе аз просто много се дразня че хората се делят и направо си имат няква модна война...пълни глупости!

worldclass
10-09-2005, 21:24
mda typo e
mraza hater-i

sweezy_girl
10-10-2005, 12:24
ARE STIGA SME SPORILI KOI KOGO MRAZI OT BEZOBIDNA TEMA GO NAPRAVIHTE NA BOINO POLE!!!!!! :shock:

Стеснителната
10-10-2005, 12:36
Скейтърите са най големите прошляци и наркоманци - мъжете са некви пълни смешници не са никви мъже некви женчовци 20 кила с мокри дрехи яко пъпки и не могат да кажет две думи щото нямат мозък от тревата, а жените са некви яко камплексирани овци. Е тва е истината деца мои 8) . Чалга палър еврибариии.

VAMP_GIRL
10-10-2005, 13:18
Скейтърите са най големите прошляци и наркоманци - мъжете са некви пълни смешници не са никви мъже некви женчовци 20 кила с мокри дрехи яко пъпки и не могат да кажет две думи щото нямат мозък от тревата, а жените са некви яко камплексирани овци. Е тва е истината деца мои 8) . Чалга палър еврибариии. Да де,то понеже ти мнооого поэнаваш такива хора. :lol: Ми то щом те не били мъже,много ли е мъжествено да си иэрусиш косицата???

Стеснителната
10-10-2005, 13:20
Скейтърите са най големите прошляци и наркоманци - мъжете са некви пълни смешници не са никви мъже некви женчовци 20 кила с мокри дрехи яко пъпки и не могат да кажет две думи щото нямат мозък от тревата, а жените са некви яко камплексирани овци. Е тва е истината деца мои 8) . Чалга палър еврибариии. Да де,то понеже ти мнооого поэнаваш такива хора. :lol: Ми то щом те не били мъже,много ли е мъжествено да си иэрусиш косицата???
Много 8) ама да има и мускули и характер а не да е мишка която се търкаля на калелца.

sweezy_girl
10-10-2005, 15:05
OFFF ARE KATO NE SI KOMPETENTNA NE PLQMPAI IZLISHNO!!! SEKI SI IMAM VKUS SPORED MEN NAI QKITE MOMCHETA SA SK8-ARITE SUPER MNOO ME KEFQT!!! A ZA TVOITE "MUJE" S DIESEL ILI ENERGY DA NE GOVORIM ....

BroozY
10-11-2005, 18:39
мъже некви женчовци 20 кила с мокри дрехи яко пъпки и не могат да кажет две думи щото нямат мозък от тревата

лелеле майко тебе трябва да те запишат в Рекордите на Гинес за простотия. Т'ва беше най-тъпото изказване което някога съм чел или виждал, ще се продрискам от смях. Много е яко да си загаштиш дънките в ботушките нали? Или да си облечеш потник и да ти се виждат косматите подмишници? Или може би да ходиш с дънки на бели петна и изрезки по бузите на задника? С две думи: Гадни Чалгари! Нема к'во повече да напиша!

TSecret
10-11-2005, 18:59
danki,bluza i maratonki-gledam da mi e udobno!

The Goodbye Girl...
10-11-2005, 19:13
Предпочитам да не съм по модата - 1во, защото когато нещо е модерно, то непременно 50% от население си го набавя; 2ро, модата през последните години не ми допада много-много. Иначе имам най-различни дрехи - цветни, плитки, черни, широки. Когато си и избирам нещо, гледам само да ми е удобно и да ми стои добре на фигурата. Но иначе не обичам да изглеждам твърде женствена, така да се каже, предпочитам по-непретенциозни дрехи.

Sinister_Doll
10-11-2005, 20:48
V 4erno, voyni6ko zeleno, 4erveno i tumno sinyo. Glavno... Predimno Ku4e marka, vupreki, 4e imam i razni markovi parcal4eta, ama ne sa mi mn lubimi... Obli4am se "leko" nestandartno na momenti i horata me gledat stranno, ama vajnoto e, 4e az si se kefq. Ina4e sum golqm fen na dulgite 4orapi na beli i 4erni 4erti4ki i gumenkite (: Ebati zaribqvkata! Razni rqzani dre6ki, bezopasni igli podobni su6to sa mi super Favourite! Mn obi4am da si pravq poli ot dunki...

ChoChiNka
10-11-2005, 23:39
Екстравагантен стил :)
На мен ми дай токче и поличка... ;)

А.Белов
10-12-2005, 00:32
Псевдо скеъйтърите са най-големите смешници. Приличат на клошари, остават тъпи цел живот, сега се мислят са гъзари, щото мама и тате дават пари, но след някоя друга годинка ще разберат какви подлоги са. А да не забравяме, че са ебати хилките, дето се насират като видят някой по здрав на улицата. Големите гангстери, пушили 5 пъти през жалкия си живот джойнт, ама не.
Ама са ебати мизерниците, 18-19 годишни такива ( мои познати, срам ме е, че ги знам ) киснат по цял ден пред НДК на по една Ариана и се мислят за тарикати. Някои карат коли вече на тия години, а тея индивиди правят т'ва дето са го правили, когато са били в 4а клас.
На мене ми е много интересно, да го кажем въпрос към сички такива индивиди тука: Цял живот ли ще ходите с DC, Globe и такива лайна?

10-12-2005, 00:33
Псевдо скеъйтърите са най-големите смешници. Приличат на клошари, остават тъпи цел живот, сега се мислят са гъзари, щото мама и тате дават пари, но след някоя друга годинка ще разберат какви подлоги са. А да не забравяме, че са ебати хилките, дето се насират като видят някой по здрав на улицата. Големите гангстери, пушили 5 пъти през жалкия си живот джойнт, ама не.
Ама са ебати мизерниците, 18-19 годишни такива ( мои познати, срам ме е, че ги знам ) киснат по цял ден пред НДК на по една Ариана и се мислят за тарикати. Някои карат коли вече на тия години, а тея индивиди правят т'ва дето са го правили, когато са били в 4а клас.
На мене ми е много интересно, да го кажем въпрос към сички такива индивиди тука: Цял живот ли ще ходите с DC, Globe и такива лайна?
Бате прав си, и то много!

Стеснителната
10-12-2005, 00:40
Псевдо скеъйтърите са най-големите смешници. Приличат на клошари, остават тъпи цел живот, сега се мислят са гъзари, щото мама и тате дават пари, но след някоя друга годинка ще разберат какви подлоги са. А да не забравяме, че са ебати хилките, дето се насират като видят някой по здрав на улицата. Големите гангстери, пушили 5 пъти през жалкия си живот джойнт, ама не.
Ама са ебати мизерниците, 18-19 годишни такива ( мои познати, срам ме е, че ги знам ) киснат по цял ден пред НДК на по една Ариана и се мислят за тарикати. Някои карат коли вече на тия години, а тея индивиди правят т'ва дето са го правили, когато са били в 4а клас.
На мене ми е много интересно, да го кажем въпрос към сички такива индивиди тука: Цял живот ли ще ходите с DC, Globe и такива лайна?
Бате прав си, и то много!
Добре че съвестните скинари където фанат такоз позьорче и му трошат главата със се дъската и колелцата му ги навират у гъзъ без да му обясняват защо.

lainagovna
10-12-2005, 00:42
менемодата манго ме кефи
http://baimangau.hit.bg/mango2.jpg

WwanAdoO
10-12-2005, 09:35
Добре че съвестните скинари където фанат такоз позьорче и му трошат главата със се дъската и колелцата му ги навират у гъзъ без да му обясняват защо.
Абе ти нещо се ебаваш яко...просто е невъзможно такова същество като тебе да съществува...то зле,зле,ама...

BroozY
10-12-2005, 09:37
Псевдо скеъйтърите са най-големите смешници. Приличат на клошари, остават тъпи цел живот, сега се мислят са гъзари, щото мама и тате дават пари, но след някоя друга годинка ще разберат какви подлоги са. А да не забравяме, че са ебати хилките, дето се насират като видят някой по здрав на улицата. Големите гангстери, пушили 5 пъти през жалкия си живот джойнт, ама не.
Ама са ебати мизерниците, 18-19 годишни такива ( мои познати, срам ме е, че ги знам ) киснат по цял ден пред НДК на по една Ариана и се мислят за тарикати. Някои карат коли вече на тия години, а тея индивиди правят т'ва дето са го правили, когато са били в 4а клас.
На мене ми е много интересно, да го кажем въпрос към сички такива индивиди тука: Цял живот ли ще ходите с DC, Globe и такива лайна?

Първо че ти кажа едно не всички са тъпи, богати, клошари както ти ги описваш.
Второ относно физическа гледна точка всеки сам решава какъф да бъде и това зависи и доста от природата.
Трето ами за марките можеби никой няма да ги носи цял живот, но си зависи от човека.
Четвърто ти ли ще решаваш кой трябва да взима книжка и кой не?

П.П. Аз имам много приятели чалгари, но никога не съм им казвал че ме е срам от тях, защото не ме е!

chupacabra:)
10-12-2005, 12:09
то като че ли вече най-фешън, е да си 'анти-фешън'... :roll:

milkshake
10-12-2005, 12:10
www.pacsun.comНа този сайт има жестоки нещица и за момчета,и за момичета,но кофтито е,че този магазин е в Америка. :?

sweezy_girl
10-12-2005, 12:34
www.pacsun.comНа този сайт има жестоки нещица и за момчета,и за момичета,но кофтито е,че този магазин е в Америка. :? STRASHEN E !!! MNOO DOBUR MAGAZIN HAH EHH BULGARIIIO SHTO I TI NQMASH TAKUV .... ;[

Стеснителната
10-12-2005, 12:54
на мен пък са ми смешни някакви диви селяни дето са се облекли по "последната" мода (то май верно е последна, или поне за умствено изостанали) с някакви прически дето все едно нещо ти е умряло на главата...
Ти па кво изобщо разбираш от мода. Видел неколко мангала облечени с парцалите от последния тир притигнал от китай с фешан дрипи и вече разбира от мода и официялно се кефи че слава богу той не е модерен :lol: . Бате ти кога си видел истински модерни дрехи аз ше се гръмна ве 8) .

chupacabra:)
10-12-2005, 16:08
на мен пък са ми смешни някакви диви селяни дето са се облекли по "последната" мода (то май верно е последна, или поне за умствено изостанали) с някакви прически дето все едно нещо ти е умряло на главата...
Ти па кво изобщо разбираш от мода. Видел неколко мангала облечени с парцалите от последния тир притигнал от китай с фешан дрипи и вече разбира от мода и официялно се кефи че слава богу той не е модерен :lol: . Бате ти кога си видел истински модерни дрехи аз ше се гръмна ве 8) .

ами твоя пост доказва моето твърдение за дивите селяни, пък от мода може и да не разбирам, ама 100% нося по- хубави дрехи от теб ;)
тука няма място за сравнение просто..

Оли
10-12-2005, 16:11
Обличам се нормално и прилично.Скъпите и неприлични дрехи не заслужават уважение.

MaPuXyaHa
10-12-2005, 16:19
Не се обличам!Гол си ходя :wink:

Стеснителната
10-12-2005, 19:16
на мен пък са ми смешни някакви диви селяни дето са се облекли по "последната" мода (то май верно е последна, или поне за умствено изостанали) с някакви прически дето все едно нещо ти е умряло на главата...
Ти па кво изобщо разбираш от мода. Видел неколко мангала облечени с парцалите от последния тир притигнал от китай с фешан дрипи и вече разбира от мода и официялно се кефи че слава богу той не е модерен :lol: . Бате ти кога си видел истински модерни дрехи аз ше се гръмна ве 8) .

ами твоя пост доказва моето твърдение за дивите селяни, пък от мода може и да не разбирам, ама 100% нося по- хубави дрехи от теб ;)
Еми явно или си чел недочел, или си си чиста проба стар галфон доказал се като див селянин.

Sinister_Doll
10-12-2005, 20:13
то като че ли вече най-фешън, е да си 'анти-фешън'... :roll:

Are stiga, be mamau 6eeeba! Tva avtomati4no me prai fashion- 4e!
A i taq tema s poziorstvoto do gu6a mi e do6la! Ako iska6 da si razli4en- pozior si, ne ti idvalo otvutre! Ako iska6 da si sus stadoto- glupak si, 6toto si4ki sa ednakvi! :evil:
Az puk se obli4am kakto si iskam, be! Moje da sa mi stranni drehite, ama puk sa si moite si i az si gi haresvam! Tva sum si az! Nqkoi hora me gledat se edno ako ne sum s dunki i rozova bluzka ili ne sum 4ovek, ili v nay- dobriq slu4ay sum prokajena! :evil:
Are da mrat v kofite si4kite!

wicked.witch
10-12-2005, 20:22
то като че ли вече най-фешън, е да си 'анти-фешън'... :roll:

Are stiga, be mamau 6eeeba! Tva avtomati4no me prai fashion- 4e!
A i taq tema s poziorstvoto do gu6a mi e do6la! Ako iska6 da si razli4en- pozior si, ne ti idvalo otvutre! Ako iska6 da si sus stadoto- glupak si, 6toto si4ki sa ednakvi! :evil:
Az puk se obli4am kakto si iskam, be! Moje da sa mi stranni drehite, ama puk sa si moite si i az si gi haresvam! Tva sum si az! Nqkoi hora me gledat se edno ako ne sum s dunki i rozova bluzka ili ne sum 4ovek, ili v nay- dobriq slu4ay sum prokajena! :evil:
Are da mrat v kofite si4kite!
мен па си ме кефиш на маххххххххххххххххххххххх ххххххххххххххххххххххххх хх

Sinister_Doll
10-12-2005, 20:44
Tva e 6ot sme ot edna kruvna grupa... I edna kompaniyka. I me poznava6 v qko razligaveno sustoqnie (hulca6to :lol: ) Ina4e ako ne me poznava6e i me vidi6 kak si vurvq po ulicata, kato sum sama naprimer i obursvam polovinata trotoar sus suharsko i zlobno izrajenie na liceto, zaburzana kra4ka i razvqva6ta se jiletka zad men :) (Ge6a dnes me popita dali ne e na baba mi :? )... 6e si pomisli6 "Ebati izroda!". Tva im e purvoto vpe4atlenie na horata predi da me opoznaqt. Kazvali sa mi go mn puti, dori hora ot klasa :? Abe, da mrat be! :?

А.Белов
10-12-2005, 22:28
Псевдо скеъйтърите са най-големите смешници. Приличат на клошари, остават тъпи цел живот, сега се мислят са гъзари, щото мама и тате дават пари, но след някоя друга годинка ще разберат какви подлоги са. А да не забравяме, че са ебати хилките, дето се насират като видят някой по здрав на улицата. Големите гангстери, пушили 5 пъти през жалкия си живот джойнт, ама не.
Ама са ебати мизерниците, 18-19 годишни такива ( мои познати, срам ме е, че ги знам ) киснат по цял ден пред НДК на по една Ариана и се мислят за тарикати. Някои карат коли вече на тия години, а тея индивиди правят т'ва дето са го правили, когато са били в 4а клас.
На мене ми е много интересно, да го кажем въпрос към сички такива индивиди тука: Цял живот ли ще ходите с DC, Globe и такива лайна?

Първо че ти кажа едно не всички са тъпи, богати, клошари както ти ги описваш.
Второ относно физическа гледна точка всеки сам решава какъф да бъде и това зависи и доста от природата.
Трето ами за марките можеби никой няма да ги носи цял живот, но си зависи от човека.
Четвърто ти ли ще решаваш кой трябва да взима книжка и кой не?

П.П. Аз имам много приятели чалгари, но никога не съм им казвал че ме е срам от тях, защото не ме е!
1. Квот искаш си мисли, ама след 5 години съм сигурен, че ще се чудиш защо си бил такъв идиот.
2.Е да, като си хилка, няма как да облечеш НОРМАЛНИ дрехи ( нямам предвид новата серия ХАРИСОН, или пък култовите нацепени дънки Енерджи ), тогава обличаш смъкнатите (които между другото са турски, ама луд на шарено се радва, щом има етикет DC, значи е марково ).
3.Прочети 1.
4. Не аз решавам, ама е смешно "човек" на 20 години да пейкарства по цял ден с Арианата в ръка.

П.П. Значи всеки, който не е размъкнат е чалгар, така ли?

Някой каза, сега е фешън, да си "анти-фешън"...
Вие позьорите, можете да мразите "модерното", ама се сeтете преди 2-3 години какво беше - последна мода да си вземеш новите DVS-ки, Globe.... май тогава бяхте на по 12-13 години и бяхте далече от тия неща а?

Стеснителната
10-12-2005, 22:58
Псевдо скеъйтърите са най-големите смешници. Приличат на клошари, остават тъпи цел живот, сега се мислят са гъзари, щото мама и тате дават пари, но след някоя друга годинка ще разберат какви подлоги са. А да не забравяме, че са ебати хилките, дето се насират като видят някой по здрав на улицата. Големите гангстери, пушили 5 пъти през жалкия си живот джойнт, ама не.
Ама са ебати мизерниците, 18-19 годишни такива ( мои познати, срам ме е, че ги знам ) киснат по цял ден пред НДК на по една Ариана и се мислят за тарикати. Някои карат коли вече на тия години, а тея индивиди правят т'ва дето са го правили, когато са били в 4а клас.
На мене ми е много интересно, да го кажем въпрос към сички такива индивиди тука: Цял живот ли ще ходите с DC, Globe и такива лайна?

Първо че ти кажа едно не всички са тъпи, богати, клошари както ти ги описваш.
Второ относно физическа гледна точка всеки сам решава какъф да бъде и това зависи и доста от природата.
Трето ами за марките можеби никой няма да ги носи цял живот, но си зависи от човека.
Четвърто ти ли ще решаваш кой трябва да взима книжка и кой не?

П.П. Аз имам много приятели чалгари, но никога не съм им казвал че ме е срам от тях, защото не ме е!
1. Квот искаш си мисли, ама след 5 години съм сигурен, че ще се чудиш защо си бил такъв идиот.
2.Е да, като си хилка, няма как да облечеш НОРМАЛНИ дрехи ( нямам предвид новата серия ХАРИСОН, или пък култовите нацепени дънки Енерджи ), тогава обличаш смъкнатите (които между другото са турски, ама луд на шарено се радва, щом има етикет DC, значи е марково ).
3.Прочети 1.
4. Не аз решавам, ама е смешно "човек" на 20 години да пейкарства по цял ден с Арианата в ръка.

П.П. Значи всеки, който не е размъкнат е чалгар, така ли?

Някой каза, сега е фешън, да си "анти-фешън"...
Вие позьорите, можете да мразите "модерното", ама се сeтете преди 2-3 години какво беше - последна мода да си вземеш новите DVS-ки, Globe.... май тогава бяхте на по 12-13 години и бяхте далече от тия неща а?
Абе мутра трябва те наема да ми пишеш мненията вместо мене :lol: имаме същото мислене па и аз се уморих да ги насирам тия на сяка крачка :lol: .

teenkopele
10-12-2005, 23:20
Каквото и да си говорим..това беше добро! хахахаххахаха :lol:

Иначе нося каквото зема от шкафа! Нямам определен стил!

А.Белов
10-13-2005, 08:43
Псевдо скеъйтърите са най-големите смешници. Приличат на клошари, остават тъпи цел живот, сега се мислят са гъзари, щото мама и тате дават пари, но след някоя друга годинка ще разберат какви подлоги са. А да не забравяме, че са ебати хилките, дето се насират като видят някой по здрав на улицата. Големите гангстери, пушили 5 пъти през жалкия си живот джойнт, ама не.
Ама са ебати мизерниците, 18-19 годишни такива ( мои познати, срам ме е, че ги знам ) киснат по цял ден пред НДК на по една Ариана и се мислят за тарикати. Някои карат коли вече на тия години, а тея индивиди правят т'ва дето са го правили, когато са били в 4а клас.
На мене ми е много интересно, да го кажем въпрос към сички такива индивиди тука: Цял живот ли ще ходите с DC, Globe и такива лайна?

Първо че ти кажа едно не всички са тъпи, богати, клошари както ти ги описваш.
Второ относно физическа гледна точка всеки сам решава какъф да бъде и това зависи и доста от природата.
Трето ами за марките можеби никой няма да ги носи цял живот, но си зависи от човека.
Четвърто ти ли ще решаваш кой трябва да взима книжка и кой не?

П.П. Аз имам много приятели чалгари, но никога не съм им казвал че ме е срам от тях, защото не ме е!
1. Квот искаш си мисли, ама след 5 години съм сигурен, че ще се чудиш защо си бил такъв идиот.
2.Е да, като си хилка, няма как да облечеш НОРМАЛНИ дрехи ( нямам предвид новата серия ХАРИСОН, или пък култовите нацепени дънки Енерджи ), тогава обличаш смъкнатите (които между другото са турски, ама луд на шарено се радва, щом има етикет DC, значи е марково ).
3.Прочети 1.
4. Не аз решавам, ама е смешно "човек" на 20 години да пейкарства по цял ден с Арианата в ръка.

П.П. Значи всеки, който не е размъкнат е чалгар, така ли?

Някой каза, сега е фешън, да си "анти-фешън"...
Вие позьорите, можете да мразите "модерното", ама се сeтете преди 2-3 години какво беше - последна мода да си вземеш новите DVS-ки, Globe.... май тогава бяхте на по 12-13 години и бяхте далече от тия неща а?
Абе мутра трябва те наема да ми пишеш мненията вместо мене :lol: имаме същото мислене па и аз се уморих да ги насирам тия на сяка крачка :lol: .
Зависи колко плащаш!

BroozY
10-13-2005, 10:58
Псевдо скеъйтърите са най-големите смешници. Приличат на клошари, остават тъпи цел живот, сега се мислят са гъзари, щото мама и тате дават пари, но след някоя друга годинка ще разберат какви подлоги са. А да не забравяме, че са ебати хилките, дето се насират като видят някой по здрав на улицата. Големите гангстери, пушили 5 пъти през жалкия си живот джойнт, ама не.
Ама са ебати мизерниците, 18-19 годишни такива ( мои познати, срам ме е, че ги знам ) киснат по цял ден пред НДК на по една Ариана и се мислят за тарикати. Някои карат коли вече на тия години, а тея индивиди правят т'ва дето са го правили, когато са били в 4а клас.
На мене ми е много интересно, да го кажем въпрос към сички такива индивиди тука: Цял живот ли ще ходите с DC, Globe и такива лайна?

Първо че ти кажа едно не всички са тъпи, богати, клошари както ти ги описваш.
Второ относно физическа гледна точка всеки сам решава какъф да бъде и това зависи и доста от природата.
Трето ами за марките можеби никой няма да ги носи цял живот, но си зависи от човека.
Четвърто ти ли ще решаваш кой трябва да взима книжка и кой не?

П.П. Аз имам много приятели чалгари, но никога не съм им казвал че ме е срам от тях, защото не ме е!
1. Квот искаш си мисли, ама след 5 години съм сигурен, че ще се чудиш защо си бил такъв идиот.
2.Е да, като си хилка, няма как да облечеш НОРМАЛНИ дрехи ( нямам предвид новата серия ХАРИСОН, или пък култовите нацепени дънки Енерджи ), тогава обличаш смъкнатите (които между другото са турски, ама луд на шарено се радва, щом има етикет DC, значи е марково ).
3.Прочети 1.
4. Не аз решавам, ама е смешно "човек" на 20 години да пейкарства по цял ден с Арианата в ръка.

П.П. Значи всеки, който не е размъкнат е чалгар, така ли?

Някой каза, сега е фешън, да си "анти-фешън"...
Вие позьорите, можете да мразите "модерното", ама се сeтете преди 2-3 години какво беше - последна мода да си вземеш новите DVS-ки, Globe.... май тогава бяхте на по 12-13 години и бяхте далече от тия неща а?


Лелеле батка незнаеш колко си в грешка. Като се замисля преди 2-3 години беше много модерно да си рапер(не съм ли прав?), после дойде чалга модата на скъсаните дрешки и съвсем на скоро всичко това изчезна и всеки си носи к'вото си иска.
А относно годинките в момента съм на 18 и все още не мисля "защо съм бил такъв идиот"...както и да е всеки е с право на вкус. Друго нещо е тъпизма с бирата в раката и пейката, к'во му е лошо на това? Някой хора немога да ги разбера по ли е хубаво да ходиш на кръчма за по бира и да ти пее някой циганин на главата отколкото да си купиш бира и да седнеш някъде(що на пейка?)...и не всички пият Ариана(аз мразя Ариана и пия само Beck's или Staropramen) това отново е въпрос на вкус. Може би страната в която живееме ни кара да сме такива особняци и да се мразиме един друг, но нека това да нестава докато сме още малди вземете се променете хора, всеки има право на избор и на начин на живот!!!

Стеснителната
10-13-2005, 17:56
Псевдо скеъйтърите са най-големите смешници. Приличат на клошари, остават тъпи цел живот, сега се мислят са гъзари, щото мама и тате дават пари, но след някоя друга годинка ще разберат какви подлоги са. А да не забравяме, че са ебати хилките, дето се насират като видят някой по здрав на улицата. Големите гангстери, пушили 5 пъти през жалкия си живот джойнт, ама не.
Ама са ебати мизерниците, 18-19 годишни такива ( мои познати, срам ме е, че ги знам ) киснат по цял ден пред НДК на по една Ариана и се мислят за тарикати. Някои карат коли вече на тия години, а тея индивиди правят т'ва дето са го правили, когато са били в 4а клас.
На мене ми е много интересно, да го кажем въпрос към сички такива индивиди тука: Цял живот ли ще ходите с DC, Globe и такива лайна?

Първо че ти кажа едно не всички са тъпи, богати, клошари както ти ги описваш.
Второ относно физическа гледна точка всеки сам решава какъф да бъде и това зависи и доста от природата.
Трето ами за марките можеби никой няма да ги носи цял живот, но си зависи от човека.
Четвърто ти ли ще решаваш кой трябва да взима книжка и кой не?

П.П. Аз имам много приятели чалгари, но никога не съм им казвал че ме е срам от тях, защото не ме е!
1. Квот искаш си мисли, ама след 5 години съм сигурен, че ще се чудиш защо си бил такъв идиот.
2.Е да, като си хилка, няма как да облечеш НОРМАЛНИ дрехи ( нямам предвид новата серия ХАРИСОН, или пък култовите нацепени дънки Енерджи ), тогава обличаш смъкнатите (които между другото са турски, ама луд на шарено се радва, щом има етикет DC, значи е марково ).
3.Прочети 1.
4. Не аз решавам, ама е смешно "човек" на 20 години да пейкарства по цял ден с Арианата в ръка.

П.П. Значи всеки, който не е размъкнат е чалгар, така ли?

Някой каза, сега е фешън, да си "анти-фешън"...
Вие позьорите, можете да мразите "модерното", ама се сeтете преди 2-3 години какво беше - последна мода да си вземеш новите DVS-ки, Globe.... май тогава бяхте на по 12-13 години и бяхте далече от тия неща а?


Лелеле батка незнаеш колко си в грешка. Като се замисля преди 2-3 години беше много модерно да си рапер(не съм ли прав?), после дойде чалга модата на скъсаните дрешки и съвсем на скоро всичко това изчезна и всеки си носи к'вото си иска.
А относно годинките в момента съм на 18 и все още не мисля "защо съм бил такъв идиот"...както и да е всеки е с право на вкус. Друго нещо е тъпизма с бирата в раката и пейката, к'во му е лошо на това? Някой хора немога да ги разбера по ли е хубаво да ходиш на кръчма за по бира и да ти пее някой циганин на главата отколкото да си купиш бира и да седнеш някъде(що на пейка?)...и не всички пият Ариана(аз мразя Ариана и пия само Beck's или Staropramen) това отново е въпрос на вкус. Може би страната в която живееме ни кара да сме такива особняци и да се мразиме един друг, но нека това да нестава докато сме още малди вземете се променете хора, всеки има право на избор и на начин на живот!!!

1. Квот искаш си мисли, ама след 5 години съм сигурен, че ще се чудиш защо си бил такъв идиот.
Бате не си прав, тоя е от тия дето НИГОКА няма да разберат кви тулупи са :lol: . И хората ше им се смеят зад гърба и ше ги зяпат интересно и тоя доре няма да разбере защо - ше си мисли еййй скийй тия как ме зяпат, тия явно са некви загубеняци - не са виждали пич :lol: 8) 8) 8) $$$

BroozY
10-13-2005, 21:19
Божееееее колко си плоска просто не е истина...

Стеснителната
10-13-2005, 22:09
Божееееее колко си плоска просто не е истина...
Мухльо не използвай тва че съм плоска за оправдание че не можеш да измислиш нищо в своя защита! Така се изкарваш по плосък от мене щото аз съм те надхитрила :lol: :lol: :lol: ! Пръвъ съм нали, и са ше ми отговориш с нещо от сорта на "лапай ми кура" щото друго не можеш да измислиш 8) .

IdontGiveaFuck
10-13-2005, 22:18
Както ми харесва.
Стилът ми на обличане няма нищо общо с шибаната музика която слушам!

А.Белов
10-13-2005, 22:27
Псевдо скеъйтърите са най-големите смешници. Приличат на клошари, остават тъпи цел живот, сега се мислят са гъзари, щото мама и тате дават пари, но след някоя друга годинка ще разберат какви подлоги са. А да не забравяме, че са ебати хилките, дето се насират като видят някой по здрав на улицата. Големите гангстери, пушили 5 пъти през жалкия си живот джойнт, ама не.
Ама са ебати мизерниците, 18-19 годишни такива ( мои познати, срам ме е, че ги знам ) киснат по цял ден пред НДК на по една Ариана и се мислят за тарикати. Някои карат коли вече на тия години, а тея индивиди правят т'ва дето са го правили, когато са били в 4а клас.
На мене ми е много интересно, да го кажем въпрос към сички такива индивиди тука: Цял живот ли ще ходите с DC, Globe и такива лайна?

Първо че ти кажа едно не всички са тъпи, богати, клошари както ти ги описваш.
Второ относно физическа гледна точка всеки сам решава какъф да бъде и това зависи и доста от природата.
Трето ами за марките можеби никой няма да ги носи цял живот, но си зависи от човека.
Четвърто ти ли ще решаваш кой трябва да взима книжка и кой не?

П.П. Аз имам много приятели чалгари, но никога не съм им казвал че ме е срам от тях, защото не ме е!
1. Квот искаш си мисли, ама след 5 години съм сигурен, че ще се чудиш защо си бил такъв идиот.
2.Е да, като си хилка, няма как да облечеш НОРМАЛНИ дрехи ( нямам предвид новата серия ХАРИСОН, или пък култовите нацепени дънки Енерджи ), тогава обличаш смъкнатите (които между другото са турски, ама луд на шарено се радва, щом има етикет DC, значи е марково ).
3.Прочети 1.
4. Не аз решавам, ама е смешно "човек" на 20 години да пейкарства по цял ден с Арианата в ръка.

П.П. Значи всеки, който не е размъкнат е чалгар, така ли?

Някой каза, сега е фешън, да си "анти-фешън"...
Вие позьорите, можете да мразите "модерното", ама се сeтете преди 2-3 години какво беше - последна мода да си вземеш новите DVS-ки, Globe.... май тогава бяхте на по 12-13 години и бяхте далече от тия неща а?


Лелеле батка незнаеш колко си в грешка. Като се замисля преди 2-3 години беше много модерно да си рапер(не съм ли прав?), после дойде чалга модата на скъсаните дрешки и съвсем на скоро всичко това изчезна и всеки си носи к'вото си иска.
А относно годинките в момента съм на 18 и все още не мисля "защо съм бил такъв идиот"...както и да е всеки е с право на вкус. Друго нещо е тъпизма с бирата в раката и пейката, к'во му е лошо на това? Някой хора немога да ги разбера по ли е хубаво да ходиш на кръчма за по бира и да ти пее някой циганин на главата отколкото да си купиш бира и да седнеш някъде(що на пейка?)...и не всички пият Ариана(аз мразя Ариана и пия само Beck's или Staropramen) това отново е въпрос на вкус. Може би страната в която живееме ни кара да сме такива особняци и да се мразиме един друг, но нека това да нестава докато сме още малди вземете се променете хора, всеки има право на избор и на начин на живот!!!
Е, "аудиторията" ( ако може така да се каже) на този стил е 15-18 години, същата ебавка като преди години с онова лайно шамаренко - само дето при него май беше 12-17.
След години ще се чудите защо сте си давали парите тези работи. Точка по въпроса.

BroozY
10-14-2005, 09:16
Божееееее колко си плоска просто не е истина...
Мухльо не използвай тва че съм плоска за оправдание че не можеш да измислиш нищо в своя защита! Така се изкарваш по плосък от мене щото аз съм те надхитрила :lol: :lol: :lol: ! Пръвъ съм нали, и са ше ми отговориш с нещо от сорта на "лапай ми кура" щото друго не можеш да измислиш 8) .

Знаеш ли че децата в детската градина като се карат спорят кой е бил първи и че другият няма с к'во да му отговори. Помисли си малко сега на какво приличаш :lol:

WILD__BOY
10-14-2005, 14:45
хах ... как се обличат баскетболистите ... еми тъпо за чалгарите разбира се но нека да съм конкретен. Широки свободни дрехи, маратонки, анцузи, но ме не ме кефят "елегантните" анцузи за тва съм със смъкнати дънки. Марки - Nike Jordan, но не им робувам. Ако нещо друго ми хареса го носа.. просто те са ми любимци заради качеството и стила ... аа разбира се и AND1 но само дрехи. Обувките не ме кефят ... аз съм по класик ;) OldSchool ;)
.
Айде чалгарите .. псувайте и плюйте колко съм неориентиран :) ... аа и не съм слаботелесен ....
Господ да ви пази да се появите в някое гето в Лонг Айлънд или където и да е в Щатите ... ще ви убият от бой като им кажете че са смъкнати щото са слаботелесни ...

chupacabra:)
10-14-2005, 16:33
хах ... как се обличат баскетболистите ... еми тъпо за чалгарите разбира се но нека да съм конкретен. Широки свободни дрехи, маратонки, анцузи, но ме не ме кефят "елегантните" анцузи за тва съм със смъкнати дънки. Марки - Nike Jordan, но не им робувам. Ако нещо друго ми хареса го носа.. просто те са ми любимци заради качеството и стила ... аа разбира се и AND1 но само дрехи. Обувките не ме кефят ... аз съм по класик ;) OldSchool ;)
.
Айде чалгарите .. псувайте и плюйте колко съм неориентиран :) ... аа и не съм слаботелесен ....
Господ да ви пази да се появите в някое гето в Лонг Айлънд или където и да е в Щатите ... ще ви убият от бой като им кажете че са смъкнати щото са слаботелесни ...
намирисва ми на доста комплекси...

Стеснителната
10-14-2005, 16:39
хах ... как се обличат баскетболистите ... еми тъпо за чалгарите разбира се но нека да съм конкретен. Широки свободни дрехи, маратонки, анцузи, но ме не ме кефят "елегантните" анцузи за тва съм със смъкнати дънки. Марки - Nike Jordan, но не им робувам. Ако нещо друго ми хареса го носа.. просто те са ми любимци заради качеството и стила ... аа разбира се и AND1 но само дрехи. Обувките не ме кефят ... аз съм по класик ;) OldSchool ;)
.
Айде чалгарите .. псувайте и плюйте колко съм неориентиран :) ... аа и не съм слаботелесен ....
Господ да ви пази да се появите в някое гето в Лонг Айлънд или където и да е в Щатите ... ще ви убият от бой като им кажете че са смъкнати щото са слаботелесни ...
намирисва ми на доста комплекси...
Абе ти нема ли човек с който да не се заяждаш, много добре си се облича пича, баскетболистите са гъзари за разлика от тия келеши скейтърите и тия пренадути дебили метълите :wink: .

chupacabra:)
10-14-2005, 16:47
хах ... как се обличат баскетболистите ... еми тъпо за чалгарите разбира се но нека да съм конкретен. Широки свободни дрехи, маратонки, анцузи, но ме не ме кефят "елегантните" анцузи за тва съм със смъкнати дънки. Марки - Nike Jordan, но не им робувам. Ако нещо друго ми хареса го носа.. просто те са ми любимци заради качеството и стила ... аа разбира се и AND1 но само дрехи. Обувките не ме кефят ... аз съм по класик ;) OldSchool ;)
.
Айде чалгарите .. псувайте и плюйте колко съм неориентиран :) ... аа и не съм слаботелесен ....
Господ да ви пази да се появите в някое гето в Лонг Айлънд или където и да е в Щатите ... ще ви убият от бой като им кажете че са смъкнати щото са слаботелесни ...
намирисва ми на доста комплекси...
Абе ти нема ли човек с който да не се заяждаш, много добре си се облича пича, баскетболистите са гъзари за разлика от тия келеши скейтърите и тия пренадути дебили метълите :wink: .
пффффффффф, с тебе па кой говори ...!?

Стеснителната
10-14-2005, 16:49
Майка ти 8) .

chupacabra:)
10-14-2005, 16:50
Майка ти 8) .
май нищо по-умно не успя да измислиш. браво.

Eleonora
10-14-2005, 16:53
Ami spored nastroenieto,edin den moje da sam s kecove,sas smaknati danki i teniski i sli4ari.A drug s pola,tok4eta,4anti4ki,potni4eta,obi4ki.Spored zavisi... :D :D :D :D A pak sa6to i pola i kecove moje

Стеснителната
10-14-2005, 16:53
Какъвто въпроса такъв и отговора :roll: .

chupacabra:)
10-14-2005, 16:54
Какъвто въпроса такъв и отговора :roll: .
никой не говори с тебе проста овцо, спри да се буташ навсякъде, смешна си 8) нахално и ТЪПО

WILD__BOY
10-14-2005, 18:10
намирисва ми на доста комплекси...

И на мен ... хаха ех защо не отидеш в ъгълчето с лице(или гъз .. те си приличат) към стената и не се гръмнеш с Colt 1912 ?

chupacabra:)
10-14-2005, 18:17
намирисва ми на доста комплекси...

И на мен ... хаха ех защо не отидеш в ъгълчето с лице(или гъз .. те си приличат) към стената и не се гръмнеш с Colt 1912 ?
вече със сигурност знаем откъде идват комплексите....

WILD__BOY
10-14-2005, 18:53
вече със сигурност знаем откъде идват комплексите....

От тъпата ти глава? леле знаех си че облъчваш ...

Стеснителната
10-14-2005, 18:58
Излъчва миризма на мазно - така е то с метълите :roll: .

chupacabra:)
10-14-2005, 19:03
Излъчва миризма на мазно - така е то с метълите :roll: .
аз дори не слушам метъл
бахахахахахахахахах ебаси тъпата крава си, честно :lol:

Yuri
10-14-2005, 19:09
аз дори не слушам метъл
бахахахахахахахахах ебаси тъпата крава си, честно :lol:
И все пак нещо сякаш не ти е наред !

WILD__BOY
10-14-2005, 20:02
аз дори не слушам метъл
бахахахахахахахахах ебаси тъпата крава си, честно :lol:
И все пак нещо сякаш не ти е наред !

бих казал .. май нищо не ти е наред ;)

chupacabra:)
10-14-2005, 20:43
може и да не ми е наред нищо, но поне не съм комплексарка 8)

Satanas_daughter
10-15-2005, 09:49
predimno cherno,niakoi put pravia i izkliuchenia kato cherveno,lilavo ili tumno sinio,predimno dulgi poli i rokli,niakoi put i pantaloni a kogato vsichko e za prane v kraen sluchei dunki,bluzi s shiroki rukavi i korseti,haresvam i dantelite,nosia i dosta kojeni drehi kakto i kadife,ili niakoi put prosto panntalon s teniska na niakoia iaka banda

eXoti4nia
10-15-2005, 09:54
emi stila na sk8-arite hah ideq si nqmam kak se kazva!!!! marki emii spitfire(teniska) volcom (djinsi) gallaz (suichar) heavy tools (riza) i kecovete sa mi na DVS,DVS,GLOBE. tva sa mi markovite dreshki! http://www.extremesports.ltd.uk/galleries/sk8-gallery/skater.jpg

Бе ти хубаво се обличай като тях ...ама не ставай като тях ... защото най-гадното нещо след циганите са скейтърите ;)

Satanas_daughter
10-15-2005, 09:55
Излъчва миризма на мазно - така е то с метълите :roll: .
neshto protiv metalite li imash?
poviarvai mi na chalgarite sushto im se sluchva da sa mazni i da mirishat,no zashto tova triabva da e vinagi naricatelno za metalite :roll:

chupacabra:)
10-15-2005, 09:59
Бе ти хубаво се обличай като тях ...ама не ставай като тях ... защото най-гадното нещо след циганите са скейтърите ;)
за съжаление (или не) момичетата си падат много, много повече по скейтъри, отколкото по мазни зализани чалгарчета, кършещи дивни кючеци по пропадналите кръчми. да, да, точно по ония с по 1-та обичка-камъче на ухото, мазните тесни тениски, дето добре им очертават зърната и сплескани кафяви обувки тип 'хлебарка'.
изводите оставям за теб.

Стеснителната
10-15-2005, 12:50
Бе ти хубаво се обличай като тях ...ама не ставай като тях ... защото най-гадното нещо след циганите са скейтърите ;)
за съжаление (или не) момичетата си падат много, много повече по скейтъри, отколкото по мазни зализани чалгарчета, кършещи дивни кючеци по пропадналите кръчми. да, да, точно по ония с по 1-та обичка-камъче на ухото, мазните тесни тениски, дето добре им очертават зърната и сплескани кафяви обувки тип 'хлебарка'.
изводите оставям за теб.
Кои момичета :lol: тия от детската градина ли? Ама мацко я мини петък вечер през 96854975484те кръчми и заведения на студентски град (а не детска градина град) и ако ми намериш ЕДИН скейтър ше те черпа чесно 8) , останалите 392875027527502975097250 души ше са както ти описваш и повярвай ми жените им ги харесват 8) . Ма кво ти обяснявам, за тебе най якото заведение е пейката пред блок 34073 в Обеля.

chupacabra:)
10-15-2005, 14:07
Бе ти хубаво се обличай като тях ...ама не ставай като тях ... защото най-гадното нещо след циганите са скейтърите ;)
за съжаление (или не) момичетата си падат много, много повече по скейтъри, отколкото по мазни зализани чалгарчета, кършещи дивни кючеци по пропадналите кръчми. да, да, точно по ония с по 1-та обичка-камъче на ухото, мазните тесни тениски, дето добре им очертават зърната и сплескани кафяви обувки тип 'хлебарка'.
изводите оставям за теб.
Кои момичета :lol: тия от детската градина ли? Ама мацко я мини петък вечер през 96854975484те кръчми и заведения на студентски град (а не детска градина град) и ако ми намериш ЕДИН скейтър ше те черпа чесно 8) , останалите 392875027527502975097250 души ше са както ти описваш и повярвай ми жените им ги харесват 8) . Ма кво ти обяснявам, за тебе най якото заведение е пейката пред блок 34073 в Обеля.
казах, че момичетата не си падат по такива зализаняци, а че курвите си падат по такива, тфа е отделен въпрос.
точно пък през някоя такава кръчма никога, ама НИКОГА няма да мина. ти си виси там, върти си дебелия гъз върху някоя маса и не ми говори тъпотии.
тфа, че ти живееш по обеля и дружба, не значи, че всички сме така 8)

Стеснителната
10-15-2005, 14:15
Бе ти хубаво се обличай като тях ...ама не ставай като тях ... защото най-гадното нещо след циганите са скейтърите ;)
за съжаление (или не) момичетата си падат много, много повече по скейтъри, отколкото по мазни зализани чалгарчета, кършещи дивни кючеци по пропадналите кръчми. да, да, точно по ония с по 1-та обичка-камъче на ухото, мазните тесни тениски, дето добре им очертават зърната и сплескани кафяви обувки тип 'хлебарка'.
изводите оставям за теб.
Кои момичета :lol: тия от детската градина ли? Ама мацко я мини петък вечер през 96854975484те кръчми и заведения на студентски град (а не детска градина град) и ако ми намериш ЕДИН скейтър ше те черпа чесно 8) , останалите 392875027527502975097250 души ше са както ти описваш и повярвай ми жените им ги харесват 8) . Ма кво ти обяснявам, за тебе най якото заведение е пейката пред блок 34073 в Обеля.
казах, че момичетата не си падат по такива зализаняци, а че курвите си падат по такива, тфа е отделен въпрос.
точно пък през някоя такава кръчма никога, ама НИКОГА няма да мина. ти си виси там, върти си дебелия гъз върху някоя маса и не ми говори тъпотии.
тфа, че ти живееш по обеля и дружба, не значи, че всички сме така 8)

Ама задръстена овцо такава :lol: - ти стъпвала ли си изобщо в клуб? За СТ град специялно вече трудно се намира заведение с чалга (само тия дето са между блоковете, с найлони вместо прозорци :lol: ), всичките са хаус техно и денс клубове, ходила ли си в "Отвъд Вселената" там грам чалга не са пускали откакто е заведение, или в "ДжейБи" и ако всичките тия момичета ги смяташ за курви начи ти трябва да си неква монахиня или и аз не знам кво.

Стеснителната
10-15-2005, 14:22
Брао бе не очаквах да забележи някой :lol: . Бате ходиш ли в О шипкаhttp://www.tuning.bg/forum/images/smiles/drunksing.gif мое се засечеме некой път, (все пак съм рокерка 8) )?

chupacabra:)
10-15-2005, 15:03
Брао бе не очаквах да забележи някой :lol: . Бате ходиш ли в О шипкаhttp://www.tuning.bg/forum/images/smiles/drunksing.gif мое се засечеме некой път, (все пак съм рокерка 8) )?
ахахахаахахахахахахахахах ахахаха :lol: :lol: :lol:
умира да се засечете :lol:

lina15
10-15-2005, 19:43
ami nosq predimno ne6ta ot "na tumno"stil-punk,ami prez lqtoto se obli4am fe6unski,koeto me drazni.ama...

Swinkenhoffer
10-15-2005, 23:16
ami nosq predimno ne6ta ot "na tumno"stil-punk,ami prez lqtoto se obli4am fe6unski,koeto me drazni.ama...

говориш глупости ... аман от такива.

Стеснителната
10-16-2005, 01:19
Готин знаеш ли че скиновете в началото са били против пънкарите и са ги трепали къде ги срещнат, все пак идеите им са коренно различни (ако пънкарите имат идея, квато и да е :lol: ) и в българия повечето скинове всъщност са пънкари (баш като тебе) демек поредното форма на позьорщина 8) .

Онзи
10-16-2005, 07:56
аххааххахха. Наричаш другите позьори, а в същия момент ти си хем рокерка, хем чалгарка(че и метълка се пишеше по едно време). Браво ! Не 3, а 2 в 1...Мисли преди да лъжеш следващия път, че да не се излагаш така.

chupacabra:)
10-16-2005, 09:24
Готин знаеш ли че скиновете в началото са били против пънкарите и са ги трепали къде ги срещнат, все пак идеите им са коренно различни (ако пънкарите имат идея, квато и да е :lol: ) и в българия повечето скинове всъщност са пънкари (баш като тебе) демек поредното форма на позьорщина 8) .
буахаХАахХхХхаХАхаХАхаХАх аххаХАхаХАХахАХх, ти си НАЙ-ТЪПОТО СЪЩЕСТВО, КОЕТО СЪМ ВИЖДАЛА, ПРИЗНАВАМ ТЕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
мила ТЪПАЧКО, първо са се появили въпросните СКИНХЕДС (знаеш ли например, че боб марли е почнал като скин ? не, не знаеш....). а знаеш ли, че истинските СКИНХЕДС са АНАРХИСТИ ? не, не знаеш разбира се..
и понеже си супер ПРОСТА, държа да ти кажа, че и пънковете са АНАРХИСТИ. и скинхедс и пънковете са АНАРХИСТИ. разбираш ли, моето момиче ?
бръснатите глави (в българия сме, нека да говорим с български думи) са просто футболни запалянковци, които обичат да пият бира и да слушат ска (нали така) ?!
после се появяват наци skinheads, които за да се отличават от истинските, се наричат BONEHEADS (в превод за яко тъпите(т.е. Стеснителната) - ТЪПОГЛАВЦИ).
пънковете са против нацитата, а не против SKINHEADS (защото с истинските бръснати глави имат долу-горе еднаква идея....).
ееееее, съжалявам, по-елементарно от тфа не можах да го обясня, ако и сега не разбираш, предлагам ти да ходиш да вземеш 1 остър нож и да си го забучиш в гъза.
и престани да се обаждаш неподготвена, защото СИ ЖАЛКАААААААААА. 8)

chupacabra:)
10-16-2005, 09:32
hmmmm.. samo edna popravka..
pove4eto skinheads sa bili socialisti ili komunisti... anarhistite sa po- malko, no pak sa dovolno mnogo :)
малко - много... :roll:
става въпрос, че не е имало търкания между skinheads и пънкове...

tedo_davis
10-16-2005, 09:36
abre shte kaja PUNX&SKINS 4Ever together :twisted:

Untermenschenfeind
10-17-2005, 21:50
И т.н. Boneheads или Nazi Skinheads в България са позьори,както и ония смешни комунистчета,социалистчет ,анархистчета и не знам си още какви балъци,които ще ми говорят тъпотии от рода на "Национализъм=Нацизъм=Фашиз ъм"(май са отсъствали и от часовете по история)ще ми пеят Интернационала под знамената с ликовете на оная маймуна Че Гевара и т.н.Не сте по-различни от родните скинове-наркомани,които уж толкова мразите.Все същата сган като тях сте...Само,че ония поне се мислят за българи,а не са "интернационални" като вас...

Стеснителната
10-17-2005, 22:14
Готин знаеш ли че скиновете в началото са били против пънкарите и са ги трепали къде ги срещнат, все пак идеите им са коренно различни (ако пънкарите имат идея, квато и да е :lol: ) и в българия повечето скинове всъщност са пънкари (баш като тебе) демек поредното форма на позьорщина 8) .
буахаХАахХхХхаХАхаХАхаХАх аххаХАхаХАХахАХх, ти си НАЙ-ТЪПОТО СЪЩЕСТВО, КОЕТО СЪМ ВИЖДАЛА, ПРИЗНАВАМ ТЕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
мила ТЪПАЧКО, първо са се появили въпросните СКИНХЕДС (знаеш ли например, че боб марли е почнал като скин ? не, не знаеш....). а знаеш ли, че истинските СКИНХЕДС са АНАРХИСТИ ? не, не знаеш разбира се..
и понеже си супер ПРОСТА, държа да ти кажа, че и пънковете са АНАРХИСТИ. и скинхедс и пънковете са АНАРХИСТИ. разбираш ли, моето момиче ?
бръснатите глави (в българия сме, нека да говорим с български думи) са просто футболни запалянковци, които обичат да пият бира и да слушат ска (нали така) ?!
после се появяват наци skinheads, които за да се отличават от истинските, се наричат BONEHEADS (в превод за яко тъпите(т.е. Стеснителната) - ТЪПОГЛАВЦИ).
пънковете са против нацитата, а не против SKINHEADS (защото с истинските бръснати глави имат долу-горе еднаква идея....).
ееееее, съжалявам, по-елементарно от тфа не можах да го обясня, ако и сега не разбираш, предлагам ти да ходиш да вземеш 1 остър нож и да си го забучиш в гъза.
и престани да се обаждаш неподготвена, защото СИ ЖАЛКАААААААААА. 8)

Аре стига си говорила глупости, повечето смешници в балъкария дето си пишат скинове са си чисто и просто смешници пънкове и аз имам честта да познавам малкото истински скинове и то точно тези с политическите идеи, те когато са действали ти си си бъркала в путката докато майка ти те е клатушкала и ти е давала да ядеш от циците й. Са очаквам в селдващоо ти мнеине да наблигниш на мисленето а не на емотиконките и некви неща дет си ги чула от твоя приятел скин/пънк/футболист/алкохолик/метъл/доктор ливайн

Стеснителната
10-17-2005, 22:39
Кво познаваш ти бе смешкоо, ебала съм те у скина, ти знаеш изобщо ква е целта на скиновете(истинските)?

SancheZzZz
10-18-2005, 07:58
Ами обличам се спортно.Ае то е важното да ми е удобно и да се харесвам пак кво ще е точно в/у мен... :wink:

tedo_davis
10-18-2005, 08:09
ахахаха аз знам, кой са истинските скинове...
и те не са пропадналите нацистчета и расистчета дето си развяват лайняните свастики...
Истинските скинове са от работническата класа, Истинските скинове са социалисти и анархисти,
Истинските скинове са антифашисти,
Истинските скинове са хора, които умеят да се забавляват, а не да се раздират от омраза към различните от тях...
Аз познавам, ПРОЧЕТИ ГО, ПОЗНАВАМ истински скинове от цяла Европа и ти не ми казвай дали знам какви са истинските скинове...
запознала си се със 3-ма чекиджии дето сигърно знаят само да кряскат Зиг хайл и България на три планети, и е тръгнала да ми говори за скинове...
даже сигурно не знаеш кой е Ян Стюард- духовния чекиджия и водач на твоите малоумни гей другарчета!!!
Ще ми говори за скинове тя/ той.. (все повече се убеждавам, чеси някой комплексар дето само си чопли гнойните пъпки пред монитора и се чуди на кой да си изкара това, че се е родил имбецил)

ти не разбираш нищо от Скинхедс!exploitedteen gi razbira ...
Uvajenieto go imash ot men - v BG malko hora znaqt za kakvo stava duma ...

Стеснителната
10-18-2005, 11:42
Като нормални хора, най много да е леко по нестандартно, тия които си мислят че да бъдеш скин означава да носиш кубинки и тиранти са най самозаблудените дечица :roll: .

chupacabra:)
10-18-2005, 14:31
спирам да коментирам изключително ограниченото пъпчасало пуберче стеснителната, мисля, че сами виждате за кфо става въпрос :shock:

tedo_davis
10-18-2005, 14:38
спирам да коментирам изключително ограниченото пъпчасало пуберче стеснителната, мисля, че сами виждате за кфо става въпрос :shock:
zemi razberi 4e samo vi gavri tova syshtestvo ne mu obrashtaite vnimanie

forrzi
10-18-2005, 18:52
ми...ам...вие ми знаете патъците...за облекло-к`вот ми падне а аксесоарите си ги черпя от "Мухоморка" повечето-т.е. едно пръстенче и едни обеци...и от "Пласибо" една гривничка.по-държа на аксесоарите от колкото на дрехите!
последната седмица ходя като идиот-черно официално палто,раирана раница,кецове(от които вече ме е срам), лилави ръкавици и некъв панталон който не се връзва с нищо от гореспоменатите. :shock:

WILD__BOY
10-18-2005, 20:01
ми...ам...вие ми знаете патъците...за облекло-к`вот ми падне а аксесоарите си ги черпя от "Мухоморка" повечето-т.е. едно пръстенче и едни обеци...и от "Пласибо" една гривничка.по-държа на аксесоарите от колкото на дрехите!
последната седмица ходя като идиот-черно официално палто,раирана раница,кецове(от които вече ме е срам), лилави ръкавици и некъв панталон който не се връзва с нищо от гореспоменатите. :shock:

леле мацко ... направо къртиш мивки .... хаха COOL

sweezy_girl
10-19-2005, 17:47
bluuuuuuuuuuuuuuu cccuklllellelee taq temaaaaa oshte li se razvivaaaa

S8K
10-24-2005, 15:32
skeitarite i skeitarkite bili nadyti
pppffff i shto trqq se nadyvat ... shtoto sa izsuleni potni smeshni muknat nqkvi glypavi daski i se tarkalqt po ulicite kato padnat i prochie.Ebati smisala da se nadyvat.samo skeitari i metali li ima v toa forum eeeeee... :?

Еееее стига бе човек, остави хората да си бъдат каквито искат. И аз се обличам(SK8) така ама никога несъм се надул за т'ва. Въпроса е да бъдеш себе си и да не копираш другите к'во са направили и к'во са си купили и ти да имаш веднага същото. Всичко е въпрос на вкус и от една страна на музика :wink:
mnooo sam saglasna s BroozY ,neka seki se obli4a kakto si iska:).... :P

S8K
10-24-2005, 15:39
Скейтърите са най големите прошляци и наркоманци - мъжете са некви пълни смешници не са никви мъже некви женчовци 20 кила с мокри дрехи яко пъпки и не могат да кажет две думи щото нямат мозък от тревата, а жените са некви яко камплексирани овци. Е тва е истината деца мои 8) . Чалга палър еврибариии.
AAAAAAAAA!!! :lol: kolko si zle macka,zemi se osaznai na koi svqt jivee6...moga da ti kaja mila 4e
1.SK8erite ne sa kakto kazva6 ti 20kg.pak nai malkoto pro6lqci i narkomani(e ima gi i takiva ama ko da se prai)
2.ne sa i s papki,ako pita6 men 4algarite(selqnite)sa 10x zle ot SK8erite...ae 4ao
A da i SK8ISGR8... :wink:

Стеснителната
10-24-2005, 19:59
Скейтърите са най големите прошляци и наркоманци - мъжете са некви пълни смешници не са никви мъже некви женчовци 20 кила с мокри дрехи яко пъпки и не могат да кажет две думи щото нямат мозък от тревата, а жените са некви яко камплексирани овци. Е тва е истината деца мои 8) . Чалга палър еврибариии.
AAAAAAAAA!!! :lol: kolko si zle macka,zemi se osaznai na koi svqt jivee6...moga da ti kaja mila 4e
1.SK8erite ne sa kakto kazva6 ti 20kg.pak nai malkoto pro6lqci i narkomani(e ima gi i takiva ama ko da se prai)
2.ne sa i s papki,ako pita6 men 4algarite(selqnite)sa 10x zle ot SK8erite...ae 4ao
A da i SK8ISGR8... :wink:
Ей го поредния заблуден позьор. Аз познавам точно двама истински скейтъра които карат СКЕЙТБОРД и са ходили фактически по чужбина да изкарват пари с това, това вече е прозвеще - другите като тебе не са никакви скейтъри -те са пъзьори за вас да си скейтър означава да носиш ДВС-ки ментета, да обуиш развлечени панталони от иленци марка 50 сент , да си купиш скейтоброд от метро само за да има какво да носиш в ръка нищо че не можеш да го караш и ВСИЧКОТО това е за да си част от тъпата ви общност. Същата работа е с метълите само дето дрехите са други. Чалгаритми форевър 8) 8) дрехите ни се определят от модата не от некъв смешен стил а музиката която слушаме е всякаква каквато ни харесва не само чалга а не като вас сектантите дето не признават нищо друго щото компанията им само тва слуша и ше се изложиш ако не си като тях 8) тъпи дяца.

lina15
10-24-2005, 20:00
Дееба скейтърките гадни :? Абе хващам се на бас,че ти и една не поэнаваш лично! :lol: e vie puk,ima hilqdi sk8turi,ili prosto hora koito se pravqt na takiva-POZIORI.To sa nali e moderno da si takuv xaxaxa

Стеснителната
10-24-2005, 20:02
Дееба скейтърките гадни :? Абе хващам се на бас,че ти и една не поэнаваш лично! :lol: e vie puk,ima hilqdi sk8turi,ili prosto hora koito se pravqt na takiva-POZIORI.To sa nali e moderno da si takuv xaxaxa
Ти луда ли си - те са се съмопровъзгласили за антифешън, а всъщност целта им е да носят Глоубове квото и да означава тва :lol: .

forrzi
10-24-2005, 20:10
Дееба скейтърките гадни :? Абе хващам се на бас,че ти и една не поэнаваш лично! :lol: e vie puk,ima hilqdi sk8turi,ili prosto hora koito se pravqt na takiva-POZIORI.To sa nali e moderno da si takuv xaxaxa
Ти ада ли си - те са се съмопровъзгласили за антифешън, а всъщност целта им е да носят Глоубове квото и да означава тва :lol: .разбери веднъж завинаги-НЕ ОБЩУВАЙ С ХОРА ПО КАКЪВТО И ДА Е НАЧИН!!!


ИЗЛАГАШ СЕ!!! :)


С най-добри чувства:Forrzi :D

Стеснителната
10-24-2005, 20:12
Дреме ми на пичката, за тебе говориме в момента 8) земи се зещитиш поне вместо да пишеш безсмислени раоти.

S8K
10-24-2005, 20:20
Скейтърите са най големите прошляци и наркоманци - мъжете са некви пълни смешници не са никви мъже некви женчовци 20 кила с мокри дрехи яко пъпки и не могат да кажет две думи щото нямат мозък от тревата, а жените са некви яко камплексирани овци. Е тва е истината деца мои 8) . Чалга палър еврибариии.
AAAAAAAAA!!! :lol: kolko si zle macka,zemi se osaznai na koi svqt jivee6...moga da ti kaja mila 4e
1.SK8erite ne sa kakto kazva6 ti 20kg.pak nai malkoto pro6lqci i narkomani(e ima gi i takiva ama ko da se prai)
2.ne sa i s papki,ako pita6 men 4algarite(selqnite)sa 10x zle ot SK8erite...ae 4ao
A da i SK8ISGR8... :wink:
Ей го поредния заблуден позьор. Аз познавам точно двама истински скейтъра които карат СКЕЙТБОРД и са ходили фактически по чужбина да изкарват пари с това, това вече е прозвеще - другите като тебе не са никакви скейтъри -те са пъзьори за вас да си скейтър означава да носиш ДВС-ки ментета, да обуиш развлечени панталони от иленци марка 50 сент , да си купиш скейтоброд от метро само за да има какво да носиш в ръка нищо че не можеш да го караш и ВСИЧКОТО това е за да си част от тъпата ви общност. Същата работа е с метълите само дето дрехите са други. Чалгаритми форевър 8) 8) дрехите ни се определят от модата не от некъв смешен стил а музиката която слушаме е всякаква каквато ни харесва не само чалга а не като вас сектантите дето не признават нищо друго щото компанията им само тва слуша и ше се изложиш ако не си като тях 8) тъпи дяца.
Мале колко си зле...
1.не нося кецки ментета както ти остри ботушки които са си точни от Илиенци...
2.миличка та ти кво искаш да мося цепнати под задника дънчици (D&G)с чалгарско коланче пак на "D&G",а колко е D&G вече е друг въпрос...ха-ха :roll:
3.а да забравих да ти кажа още че мода в Б-я НЯМА,(а чалгарките като теб се обличат като К***И,и всички до една сте перхидролки) просто наще така наречени "дизайнери" крадът от чуждите и така........кво да ти говоря едва ли ше ме разбереш... :roll:
4.нашия стил на обличне не се влияе от музиката която слушаме а от стрийт модата,не от магазинчетата на Витошка дето са ГОЛЕМИТЕ ментета купени от Илиенци и се продават ма доста по-висока цена...
ТАКА ЧЕ ТРАЙ ТАМ СЛУШАЙ СИ ЧАЛГИЯТА,ВЪРТИ СИ ЗАДНИКА В НЕКОЯ ДОЛНОПРОБНА КРЪЧМА И ТВА Е...... :twisted:

ЧАЛГА-SUX :evil: :evil: :evil: :evil:

Стеснителната
10-24-2005, 20:25
Абе смешници моите дрехи си ги купувам от Белгия и Испания щото майка ми работи там, са къде ви отидоха аргументите , мога да ви кажа че нямам един парцал купен от България хахаа 8) .

S8K
10-24-2005, 20:30
О,извиняй госпожице....ха-хаааааааааа :twisted: ти за мнооо паралийка ли се имаш...о,майко мила колко прости хора има на тоя свят...според мен майка ти мноооо е плакала като си се родила,казала си е че си най-голямата грешка в живота...сигурна съм че още я е яд че те е родила,но явно си била грешка на спукам презерватив...ха-хаааааа :twisted:
САМО ПО АВАТАРА МОЖЕ ДА РАЗБЕРЕ ЧОВЕК ЧЕ СИ КУРВЕ :!: :twisted: :twisted: :twisted:

Стеснителната
10-24-2005, 20:37
Ми то и аз сама си ги купувам, и кво общо има тва?

Стеснителната
10-24-2005, 21:03
Е дай да те видиме, снимки няяш ли, нали си СЕКСИ :lol: .

forrzi
10-24-2005, 21:04
друго имах предвид... ама ще ти дам още малко време за да зацепиш...има да чакаш...

Стеснителната
10-24-2005, 21:05
друго имах предвид... ама ще ти дам още малко време за да зацепиш...има да чакаш...
Ти серем в устенцата несгоден педераст такъв :lol: !

Стеснителната
10-24-2005, 21:07
оооо не си разбрала пак...
аз не съм sXe...
и съм мноооого грозен... ;)
Е се едно кво се срамуваш? Дай поне ти видим Кубнките за хиляя марки.

Стеснителната
10-24-2005, 21:12
Добре отказвам се, ейййй като магаренце сии :lol: .

Guest
10-24-2005, 22:59
Еми аз с кецки (AND1 , Spalding , Air Jordan) широки дънки и или ризка или жилетка или "слитчер" в най-лошият случай

marusha
10-25-2005, 16:18
Скейтърите са най големите прошляци и наркоманци - мъжете са некви пълни смешници не са никви мъже некви женчовци 20 кила с мокри дрехи яко пъпки и не могат да кажет две думи щото нямат мозък от тревата, а жените са некви яко камплексирани овци. Е тва е истината деца мои 8) . Чалга палър еврибариии.
AAAAAAAAA!!! :lol: kolko si zle macka,zemi se osaznai na koi svqt jivee6...moga da ti kaja mila 4e
1.SK8erite ne sa kakto kazva6 ti 20kg.pak nai malkoto pro6lqci i narkomani(e ima gi i takiva ama ko da se prai)
2.ne sa i s papki,ako pita6 men 4algarite(selqnite)sa 10x zle ot SK8erite...ae 4ao
A da i SK8ISGR8... :wink:
bravo ral...bravo samo taka...hihih
abe rozovata ligla az kazah li ti da palish g klasata i da si hoish pri tati shoto ti e izvadil edin kantar belo i te 4aka v 4ervilo.............hahahaha koolko si mi smeshna ti...i niakoi da ne mi kazva 4e sum zle shoto se vruzvam na stesnitelnata,zaklevam se tolkova mi e zabavno da spora s niakfi ograni4eni poziorki muahahahahahahahaha

S8K
10-25-2005, 16:26
Скейтърите са най големите прошляци и наркоманци - мъжете са некви пълни смешници не са никви мъже некви женчовци 20 кила с мокри дрехи яко пъпки и не могат да кажет две думи щото нямат мозък от тревата, а жените са некви яко камплексирани овци. Е тва е истината деца мои 8) . Чалга палър еврибариии.
AAAAAAAAA!!! :lol: kolko si zle macka,zemi se osaznai na koi svqt jivee6...moga da ti kaja mila 4e
1.SK8erite ne sa kakto kazva6 ti 20kg.pak nai malkoto pro6lqci i narkomani(e ima gi i takiva ama ko da se prai)
2.ne sa i s papki,ako pita6 men 4algarite(selqnite)sa 10x zle ot SK8erite...ae 4ao
A da i SK8ISGR8... :wink:
bravo ral...bravo samo taka...hihih
abe rozovata ligla az kazah li ti da palish g klasata i da si hoish pri tati shoto ti e izvadil edin kantar belo i te 4aka v 4ervilo.............hahahaha koolko si mi smeshna ti...i niakoi da ne mi kazva 4e sum zle shoto se vruzvam na stesnitelnata,zaklevam se tolkova mi e zabavno da spora s niakfi ograni4eni poziorki muahahahahahahahaha
mersi :wink: ....A da i Stesnitelnata-deba tapata 4algarka koqto poznavala hora ot vsqka poroda SK8ri,metali,skinari i t.n.ne mislq 4e nekoi skinar,SK8er,metal,punkar ili nqma zna4enie kakav bi obarnal vnimanie na smradlivo ne6to kato teb :roll: xa-xa-xaaaaaa :lol: :lol: :lol: mnooo si zle..

marusha
10-25-2005, 16:32
мъже некви женчовци 20 кила с мокри дрехи яко пъпки и не могат да кажет две думи щото нямат мозък от тревата

лелеле майко тебе трябва да те запишат в Рекордите на Гинес за простотия. Т'ва беше най-тъпото изказване което някога съм чел или виждал, ще се продрискам от смях. Много е яко да си загаштиш дънките в ботушките нали? Или да си облечеш потник и да ти се виждат косматите подмишници? Или може би да ходиш с дънки на бели петна и изрезки по бузите на задника? С две думи: Гадни Чалгари! Нема к'во повече да напиша!bravo broyz...moje li da ti vikam taka..mnogo me kefi...napulno prav si :) Si4ki 4algari suuuuuux i dreshkite vi i muzikata vi i si4ko koeto ste vie i koeto predstavliavate....da ne govorim kooooolko sa gnusni sushtite ot mujki pol...ebasi gadnite sopoli deto ste...a i da ne zabravia da obeleja za izklu4itelno gotinia na4in po koito si praite kupona...napivate se i hodite da se biete...au kolko ste godini shibaniaci
a i tupite chalgarki da sprat da ni nalazvat mujete :evil:

marusha
10-25-2005, 16:39
Псевдо скеъйтърите са най-големите смешници. Приличат на клошари, остават тъпи цел живот, сега се мислят са гъзари, щото мама и тате дават пари, но след някоя друга годинка ще разберат какви подлоги са. А да не забравяме, че са ебати хилките, дето се насират като видят някой по здрав на улицата. Големите гангстери, пушили 5 пъти през жалкия си живот джойнт, ама не.
Ама са ебати мизерниците, 18-19 годишни такива ( мои познати, срам ме е, че ги знам ) киснат по цял ден пред НДК на по една Ариана и се мислят за тарикати. Някои карат коли вече на тия години, а тея индивиди правят т'ва дето са го правили, когато са били в 4а клас.
На мене ми е много интересно, да го кажем въпрос към сички такива индивиди тука: Цял живот ли ще ходите с DC, Globe и такива лайна?

Първо че ти кажа едно не всички са тъпи, богати, клошари както ти ги описваш.
Второ относно физическа гледна точка всеки сам решава какъф да бъде и това зависи и доста от природата.
Трето ами за марките можеби никой няма да ги носи цял живот, но си зависи от човека.
Четвърто ти ли ще решаваш кой трябва да взима книжка и кой не?

П.П. Аз имам много приятели чалгари, но никога не съм им казвал че ме е срам от тях, защото не ме е!
1. Квот искаш си мисли, ама след 5 години съм сигурен, че ще се чудиш защо си бил такъв идиот.
2.Е да, като си хилка, няма как да облечеш НОРМАЛНИ дрехи ( нямам предвид новата серия ХАРИСОН, или пък култовите нацепени дънки Енерджи ), тогава обличаш смъкнатите (които между другото са турски, ама луд на шарено се радва, щом има етикет DC, значи е марково ).
3.Прочети 1.
4. Не аз решавам, ама е смешно "човек" на 20 години да пейкарства по цял ден с Арианата в ръка.

П.П. Значи всеки, който не е размъкнат е чалгар, така ли?

Някой каза, сега е фешън, да си "анти-фешън"...
Вие позьорите, можете да мразите "модерното", ама се сeтете преди 2-3 години какво беше - последна мода да си вземеш новите DVS-ки, Globe.... май тогава бяхте на по 12-13 години и бяхте далече от тия неща а?
Абе мутра трябва те наема да ми пишеш мненията вместо мене :lol: имаме същото мислене па и аз се уморих да ги насирам тия на сяка крачка :lol: .istinata skupa moia e 4e ve4e nikoi ne nasirash...puk i ne znam niakoga da si nasirala niakoi...prosto shtot si4ko deto kazvash e super goliama prostotia i nikoi ne ti se vruzva...mai niama da e zle da se probvash v niakoe drugo forum4e kato napr. kurva.com.. :twisted:

priti_kiti
10-25-2005, 17:16
ne6to podobno na avatara mi :lol:

Стеснителната
10-25-2005, 18:32
Псевдо скеъйтърите са най-големите смешници. Приличат на клошари, остават тъпи цел живот, сега се мислят са гъзари, щото мама и тате дават пари, но след някоя друга годинка ще разберат какви подлоги са. А да не забравяме, че са ебати хилките, дето се насират като видят някой по здрав на улицата. Големите гангстери, пушили 5 пъти през жалкия си живот джойнт, ама не.
Ама са ебати мизерниците, 18-19 годишни такива ( мои познати, срам ме е, че ги знам ) киснат по цял ден пред НДК на по една Ариана и се мислят за тарикати. Някои карат коли вече на тия години, а тея индивиди правят т'ва дето са го правили, когато са били в 4а клас.
На мене ми е много интересно, да го кажем въпрос към сички такива индивиди тука: Цял живот ли ще ходите с DC, Globe и такива лайна?

Първо че ти кажа едно не всички са тъпи, богати, клошари както ти ги описваш.
Второ относно физическа гледна точка всеки сам решава какъф да бъде и това зависи и доста от природата.
Трето ами за марките можеби никой няма да ги носи цял живот, но си зависи от човека.
Четвърто ти ли ще решаваш кой трябва да взима книжка и кой не?

П.П. Аз имам много приятели чалгари, но никога не съм им казвал че ме е срам от тях, защото не ме е!
1. Квот искаш си мисли, ама след 5 години съм сигурен, че ще се чудиш защо си бил такъв идиот.
2.Е да, като си хилка, няма как да облечеш НОРМАЛНИ дрехи ( нямам предвид новата серия ХАРИСОН, или пък култовите нацепени дънки Енерджи ), тогава обличаш смъкнатите (които между другото са турски, ама луд на шарено се радва, щом има етикет DC, значи е марково ).
3.Прочети 1.
4. Не аз решавам, ама е смешно "човек" на 20 години да пейкарства по цял ден с Арианата в ръка.

П.П. Значи всеки, който не е размъкнат е чалгар, така ли?

Някой каза, сега е фешън, да си "анти-фешън"...
Вие позьорите, можете да мразите "модерното", ама се сeтете преди 2-3 години какво беше - последна мода да си вземеш новите DVS-ки, Globe.... май тогава бяхте на по 12-13 години и бяхте далече от тия неща а?
Абе мутра трябва те наема да ми пишеш мненията вместо мене :lol: имаме същото мислене па и аз се уморих да ги насирам тия на сяка крачка :lol: .istinata skupa moia e 4e ve4e nikoi ne nasirash...puk i ne znam niakoga da si nasirala niakoi...prosto shtot si4ko deto kazvash e super goliama prostotia i nikoi ne ti se vruzva...mai niama da e zle da se probvash v niakoe drugo forum4e kato napr. k***a.com.. :twisted:
Кат не се връзваш що изписа 1000 мнения против мене, май много се засягаш нещо :roll: ? И аз казах квото казах и мисля че не е простотия щото колкото и да не вярваш разбирам от някои неща.

marusha
10-26-2005, 18:00
E da si gurno dori i ti razbirash ot neshto to ne moje da si suvsem kuh...a za 1000te ili tam kolkoto mnenia biaha kfo da ti kaja,az go kazah ve4e ZABAVNO MI E da si lafia s teb :D

xchampionx
10-26-2005, 19:12
Абе тая Стеснителната ше я черпя, честно ви казвам.
Скейтърите наистина са маса зле. Въобще всякакъв вид субкултура е зле. Ама скейтовете и пънковете специално са отврат.

eNigMaTic^
10-26-2005, 20:57
Гола ходя :lol:
Не бе..Ходя с тъмни дрехи най-често.Но имам и в жълта и червена гама, а да и бели имам :roll: На ръцете некфи странни гривни и на караката маратонки, кецове и едно такова незнам как му е точно името..Ае като ботуши до под кокала ама съвсем не са ботуши..Както и да е.Дрехите ми не са по мен в повечето случаи, но някои блузки са.Мразя зимните якета. И мисля, че е това :roll:

bubiz
10-26-2005, 21:29
Ако сте видели как се облича Бай Ганьо той е откраднал той стил от мене аз ходим с пояс калпак цъвули и дисаги мое да ме видите насекъде

10-26-2005, 22:55
shiroki kurpi dunki na glavata moi

Стеснителната
10-26-2005, 23:03
Абе тая Стеснителната ше я черпя, честно ви казвам.
Скейтърите наистина са маса зле. Въобще всякакъв вид субкултура е зле. Ама скейтовете и пънковете специално са отврат.
Пия само бейлис и текила сънрайз 8) .

VAMP_GIRL
10-27-2005, 09:39
Абе тая Стеснителната ше я черпя, честно ви казвам.
Скейтърите наистина са маса зле. Въобще всякакъв вид субкултура е зле. Ама скейтовете и пънковете специално са отврат.
Пия само бейлис и текила сънрайз 8) . Били гадни ,гнусни нечисти,АМА ШЕ ВИ ВИДЯ КОГА ОТИДЕТЕ И ИМ ГО КАЖЕТЕ В ОЧИТЕ НЕЩАСТНИЦИ ТАКИВА!

10-27-2005, 11:17
Деба кви сте прости... Всички дето спазват някакъв "точен" стил на обличане, който се променя всеки сезон, демек спазвате модата... А скейтбордистите са малоумни, чалгарите също, всички сте глупави до..няма такова число. Какво ми ходят некви мацки с дънки до глезените и обувки в които можем да се поеберем 10 пъти? Скейтбордистите- няма нищо против тях- да си карат скейта и да си се обличат както намерят за добре, но е СВРЪХ малоумно да се правиш на скейтбордист- да охарчиш семейната хазна, за да накупиш най-скъпите дрехи от "Insomnia" и дъска за милион лева, и да отидеш некъде да ми се правиш на скейтбордист. Ония ден видях пред НДК две мърли които обикаляха с дъски- жалка картинка, направо ми се прищя да отида до тях и да им кажа- "Да зле сте!", или "Извинявай много!"... Супер ме дразни как тази скейт култура става толкова масова, че вече и 3-токласници ми ходят с кецове... Аз до 6ти клас ходех със старите обувки на баща ми, те ше ми се правят...ше ги еба в нещастниците! А чалгаджиите- за тях няма какво да кажа, то като е кухо горе, избива в идиотщини като дънки в ботуши и секакви селянии, поне мацките са убави (на тях им е простена да са тъпи), ама момчетата са трагични с тея приелепнали блузки... И направо се чудя как не ви е глупаво всички да изглеждате еднакво? Като ходя по улиците виждам 20% селски рапъри, 40%скейтъри и 40%чалгари...
Земете се в ръци и изразете личноста си не като се слагате всички под общ знаменател!

10-27-2005, 11:22
btw стеснителната си прави пишки с вас много лошо, защото е мъж и се прави на жена, най-малкото колкото и просто да е едно момича никога не би си сложило "spice platinum" за подпис (преди аватар)!

10-27-2005, 11:28
Не съм метал и не карам никой да е метал- металистите са вече друго нещо... за тях нищо не мога да кажа!

air_J
10-27-2005, 11:41
Прилепналите тениски стоят много добре на хора с прилично телосложение и прилични размери. Стоят ужасно на хора с ръка по-малка от 36-37 и то студена, а също и на хора, които имат тумбаци и са решили да ги показват чрез подобен вид тениски. Аз съм 100% за впитите тениски. Имам няколко такива и още няколко подобни потници, и смятам, че са доста добри и си ми харесват много.

VAMP_GIRL
10-27-2005, 12:21
Деба кви сте прости... Всички дето спазват някакъв "точен" стил на обличане, който се променя всеки сезон, демек спазвате модата... А скейтбордистите са малоумни, чалгарите също, всички сте глупави до..няма такова число. Какво ми ходят некви мацки с дънки до глезените и обувки в които можем да се поеберем 10 пъти? Скейтбордистите- няма нищо против тях- да си карат скейта и да си се обличат както намерят за добре, но е СВРЪХ малоумно да се правиш на скейтбордист- да охарчиш семейната хазна, за да накупиш най-скъпите дрехи от "Insomnia" и дъска за милион лева, и да отидеш некъде да ми се правиш на скейтбордист. Ония ден видях пред НДК две мърли които обикаляха с дъски- жалка картинка, направо ми се прищя да отида до тях и да им кажа- "Да зле сте!", или "Извинявай много!"... Супер ме дразни как тази скейт култура става толкова масова, че вече и 3-токласници ми ходят с кецове... Аз до 6ти клас ходех със старите обувки на баща ми, те ше ми се правят...ше ги еба в нещастниците! А чалгаджиите- за тях няма какво да кажа, то като е кухо горе, избива в идиотщини като дънки в ботуши и секакви селянии, поне мацките са убави (на тях им е простена да са тъпи), ама момчетата са трагични с тея приелепнали блузки... И направо се чудя как не ви е глупаво всички да изглеждате еднакво? Като ходя по улиците виждам 20% селски рапъри, 40%скейтъри и 40%чалгари...
Земете се в ръци и изразете личноста си не като се слагате всички под общ знаменател! Hubavo,a ti poznava6 li gi teq hora,teq 4algari,teq nz si kvi o6te!? a sa6to koi kaza,4e vsi4ki imitirat edi koi si,vseki si nosi tva koeto go kefi!

Sinister_Doll
10-27-2005, 12:36
Nikoy ne poznava vsi4ki 4algari, sk8uri i pro4ie, ama tva ne mu pre4i na 4oveka da si kazva mnenieto. Az protiv sk8urite nqmam ni6to. Ina4e za 4algarite sum na napulno suglasna, osobeno za mujete... Ebati selqniqta! Za men sa si tupo pleme i tva si e. V tva e vuprosut, 4e ne vseki si nosi kvot mu e kef. Nqkoi hora imat nujda da sa ednakvi s drugite za da se 4uvstvat sigurni ili prosto 6toto si mislqt, 4e taka 6te budat po- haresvani, koeto za men e brutalno tupo!

stel4eto__
10-27-2005, 13:14
obli4am tova koeto mi e udobno i me kefi.misla 4e nqmam opredelen stil na obli4ane i ne davam 6turi pari za markovi drehi

VAMP_GIRL
10-27-2005, 13:33
Nikoy ne poznava vsi4ki 4algari, sk8uri i pro4ie, ama tva ne mu pre4i na 4oveka da si kazva mnenieto. Az protiv sk8urite nqmam ni6to. Ina4e za 4algarite sum na napulno suglasna, osobeno za mujete... Ebati selqniqta! Za men sa si tupo pleme i tva si e. V tva e vuprosut, 4e ne vseki si nosi kvot mu e kef. Nqkoi hora imat nujda da sa ednakvi s drugite za da se 4uvstvat sigurni ili prosto 6toto si mislqt, 4e taka 6te budat po- haresvani, koeto za men e brutalno tupo! sram me e da go kaja,no...predi bqh kato horata,koito iskat da sa ednakvi s drugite.obli4ah se kato ,,haresvanite'',durjah se kato tqh...i nikoga predi ne bqh sebe si.i osaznah,4e prosto nqma smisal da go pravq vsi4koto tva.za6to mi e TE da me haresvat,za6to ne se haresvam az!? i si kazah,4e tva e ve4e.be6e mi pisnalo naistina vseki den,vseki den da slagam fal6ivite usmivki,i da se pravq na edno savsem po-razli4no momi4e ot men.i sega iskreno me e qd,4e samo sam si gubila vremeto a ne sam bila sebe si.ne sam produkt na modata,na grimovete i t.n.

Sinister_Doll
10-27-2005, 14:34
Mn qsno! Kvo me ebe za drugite?!
They're laughin' 'cuz I'm different,
I'm laughin' 'cuz they're ALL the same (:

Стеснителната
10-27-2005, 16:38
Прилепналите тениски стоят много добре на хора с прилично телосложение и прилични размери. Стоят ужасно на хора с ръка по-малка от 36-37 и то студена, а също и на хора, които имат тумбаци и са решили да ги показват чрез подобен вид тениски. Аз съм 100% за впитите тениски. Имам няколко такива и още няколко подобни потници, и смятам, че са доста добри и си ми харесват много.
А така и аз съм на същото мнение, много обичам да гледам яки перки то скейтърите затва се обличат с некви ризи от втора ръка шопа за да не си личи колко са омършавели от дрогата...

Tiffany
10-27-2005, 17:25
Поради непрекъснатите обиди и мнения не по зададената тема,тя ще бъде заключена!
Благодаря за вниманието!