PDA

View Full Version : pregled kato si devstvena



10-09-2005, 21:06
iskam da pitam ako ima mejdu vas devstveni momi4eta, koito sa bili na ginekologi4en pregled da obqsnqt kak to4no stava pregleda
thx

I^VaMpIre
10-09-2005, 21:10
nishto strashno ne e. prosto ti vzimat malkosekret(ako e nujno) i go izsledvat. preglejdat te, napulno bezbolezneno e. az pomnq kato hodih za 1 put mn me be6e strah, no budi spokoina, 4e vsi4ko 6te mine po voda. nqma ot kakvo da se pritesnqva6

babyunderground
10-10-2005, 13:53
Аз ходих веднъж заради нередовен цикъл, и ме гледаха само на видеозон..по принцип щом си девствена той няма право да ти прави пълен преглед, освен ако ти не дадеш, ма не вярвам да изгаряш от желание...а ако става въпрос за някаква инфекция вече може и да е необходимо..не знам..
Но дори и да ти се наложи не се притеснявай, нито ще си първата, нито последната...

StupidCrocodile
12-20-2005, 08:00
Май "леко" късно се включвам по темата, но все пак мисля,че ще е полезна и за други момичета.
Та, преди да отидеш на гинеколог най-важното е добре да се подмиете понеже, ако се наложи да ви се взима секрет резултатите няма да са реални :lol:
Зависи вече от конкретния проблем за какво отивате на преглед. Но най-вероятно ще те гледат на гинекологичния стол. Надолу се събуваш, сядаш на стола, разкрачваш се, има къде да си поставиш краката и съответно гинеколоа (без значение мъж или жена - все пак са специалисти и това не жива да те притеснява)ти взима секрет например с един тампон от вагината - всичко това за секунди...мисля че няма нищо страшно, независимо девствена ли си или не. Не си 1-та, ни то последната, всеки е минал по този път и все пак ако наитина след всичко тава пак се притесняваш говори с майка си тя винаги ще има какво да ти каже!
GOOD LUCK :!:

Kenvelo
12-20-2005, 09:08
Тас тема е постната от оня пич с динамичното :P