PDA

View Full Version : Marihuana



LifeStyles
10-10-2005, 19:38
A imali izobshto hora koito nepushat treva i zashto mai. Ako da mai tova sa edinstvenite bokluci ostanali na planetata

10-10-2005, 20:05
Ooo дааа има такива хора.АЗ например.Просто самата миризма на трева..пфф...направо ми се повръща!Блякс! :roll: Иначе цигари си пуша почти редовно,а да не говорим,че в нас си имам 2 наргилета обаче си ги пълня с тютюн.И твърдението,че който не пуши трева е буклук е супер тъпо! :evil: Да ви имам логиката бе хора :evil:
http://www.choiceshirts.com/images/A5/79/A5799E-lg.jpghttp://www.mr-taiger.de/TTD/Tatoo%20tribal%20-%20Tattoo%20-%20White%20Tiger%20Dragon.jpg

LifeStyles
10-10-2005, 20:24
a znaesh li che trevata e 100 pyti po bezvredna ot cigarite syshto taka chuvala li si nqkoi da e umrql ot treva , a ot cigari??
misliii

Roxy
10-10-2005, 20:26
да бе.безвредна как пък не.тъпа джанка затваряй си миризливата уста и стига си парадирал с тва че пафкаш макина май ти си най-големя боклук тука!

10-10-2005, 20:27
А така взимайте нещо андрогенно... като растеш кефа е най-голем!

LifeStyles
10-10-2005, 20:32
predpolagam si nqkakvo podrastvasho pishleme na 11-12 godini koeto ako go popitash dori nqma da znae zashto jivee pulno kuko si mai cheti malko i togava govori

LifeStyles
10-10-2005, 20:34
20 минути (не съм ги засичал)

Кръвното ви налягане възстановява нормалните си стойности (не си носех с мен машинка за мерене на кръвноналягане)
Пулсът ви се нормализира (не съмсигурен)
Температурата на ръцете и краката се увеличава до обичайната (това е от нерви)

8 часа

Нивото на въглероден оксид в кръвта намалява (моето си беше на същото ниво)
Нивото на кислород в кръвта се възстановява (да, и се чувстваш като дрогиран от многото кислород)

24 часа

Рискът от сърдечна атака намалява (при мен се увеличи от мисълта, че няма да пуша повече)

48 часа

Нервните краища започват да се възстановяват (ако се намеква за секс - не ми беше до това)
Увеличават се вкусовите и обонятелни способности (вярно е - усещах мириса на цигари от километър)
Ходенето става по-лесно (аз съм с кола)

2 седмици - 3 месеца

Кръвообращението се подобрява (особено ако има хубави жени наоколо)
Функцията на белите дробове се увеличава с 30% (при мене се увеличи с 27.4 %, сигурно съм дефектен)

1-9 месеца

Кашлицата,задъхването и недостигът на въздух изчезват (при мен кашлица се появи след като ги спрях, но другото е вярно ако тичаш всяка сутринпо 10км)
Почистват се белите дробове, инфекциите намаляват (аз си почистих дробовете с белина)

1 година

Рискът от инфаркт е наполовина по-малък от този при пушачите (дано)

Аз се майтапя, но не забравяйте че вече съм непушач. Отново препоръчвам книгата с риск да стана досаден. Невероятно лесно е да откажете цигарите, направо не е за вярване. Само трябва да пробвате (за тези, които са пробвали това не се отнася).

expl0de
10-10-2005, 20:45
A imali izobshto hora koito nepushat treva i zashto mai. Ako da mai tova sa edinstvenite bokluci ostanali na planetata
тва тревата е само за бебчовци,които не знаят кое квое.Аз предпочитам други "стоки".

lainagovna
10-10-2005, 22:49
A imali izobshto hora koito nepushat treva i zashto mai. Ako da mai tova sa edinstvenite bokluci ostanali na planetata

боклук ще викаш на баща ти докато те шиба в гъза :x :x :x :x :x :x

Emk0
10-11-2005, 06:46
E ima takia...ne mogat da ponasqt dima[az nadushvam toq blajen dim ot kilometri]...asmatici[makar che sym chuval che trevata daje pomaga pri astma] :shock: i podobni..... :lol:
No dam. Ne poznavam hora koito ne sa puftqli ili ne sa puftqli no sa iskali :lol: . Treficata si e maniika ama ne tree da si redoven :!: . Vchera v daskalo puftqhme v kenefite i cvqloto daskalo voniiiii voniiii na trefa..takiva filmi si nabihme v chas che ne sprqhme da se smeem grybadjiiski prez celoto freme..direktorakta nqkfa minva....nadushva trevata...i vika.....*tova pak she sa oneq bezhabernici ot 12*klas* niq lesh ot smqh pak..:)
Tree se probfa ot sichko v toea jivot inache za ko.. :) :x :)

†Dead.Mind†
10-11-2005, 17:08
Тая твоята логика /на създателя на темата/ е много тъпа.Не мислиш ли,че е по-добре без цигари,и без марихуана?Аз не мога да ги разбера тея 12-13 годишните,като кажат че са пушили марихуана,и си мислят че вече са велики.Това е ТЪПО!

Стеснителната
10-11-2005, 17:14
Имам чувството че тоя е видял по телевизията как некви фафкат трева и са е решил да се направи на селско гъзе в детски форум :lol: .

WannaBe
10-11-2005, 17:29
Vchera v daskalo puftqhme v kenefite i cvqloto daskalo voniiiii voniiii na trefa..takiva filmi si nabihme v chas che ne sprqhme da se smeem grybadjiiski prez celoto freme..direktorakta nqkfa minva....nadushva trevata...i vika.....*tova pak she sa oneq bezhabernici ot 12*klas* niq lesh ot smqh pak..:)Ееее братлеее ти си ебати пича,аре моля те да запозная сестра ми с тебе?Плс плс плс!!!Ше има с кво да се хваля после

WwanAdoO
10-12-2005, 07:46
Tree se probfa ot sichko v toea jivot inache za ko.. :) :x :)
Дам,и аз тва викам. Аз си пуша,щот си ме кефи. А тва,че било за бебчовци...ам не мисля,аз лично просто не искам наистина да друсам,та за тва чаделче :wink:

А.Белов
10-12-2005, 08:13
Хубаво си пушете, особено тези най-големите "тревомани" с разни листа за аватари(за които съм сигурен, че са пушили макс. 5 пъти през живота си), ама като ви хванат момчетата от хх РПУ после няма да искате и да видите поста.

ChoChiNka
10-12-2005, 08:31
Аз не съм пушиля и нямам и желание да пуша
Всичките ми приятели пушат, до 1 .. ебахти манията ебахти чудото :roll:

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
10-12-2005, 09:50
Хубаво си пушете, особено тези най-големите "тревомани" с разни листа за аватари(за които съм сигурен, че са пушили макс. 5 пъти през живота си), ама като ви хванат момчетата от хх РПУ после няма да искате и да видите поста.
absolutno sum saglasna :wink:

[wan`a`doo]
10-12-2005, 10:26
Хубаво си пушете, особено тези най-големите "тревомани" с разни листа за аватари(за които съм сигурен, че са пушили макс. 5 пъти през живота си), ама като ви хванат момчетата от хх РПУ после няма да искате и да видите поста.
XAXaxAXAXax който ме познава,примерно miloto_girl-4e знае колко пуша. А нещо против листото?! Квот искам шси слагам. И кво кат ме фанат?! мноо добре знам кво става ма ме боли тва дет го нямам.

marusha
10-12-2005, 12:02
aaaaaaaaahahaha ebasi temata izrudska...mi da bratle,ima takiva deto oshte ne sa razbrali koi sa hubavite neshta v jivota :) a edno ot tiah e dobrata stara jonga.....pushete be trevata e zdrave... :lol:

Стеснителната
10-12-2005, 12:07
aaaaaaaaahahaha ebasi temata izrudska...mi da bratle,ima takiva deto oshte ne sa razbrali koi sa hubavite neshta v jivota :) a edno ot tiah e dobrata stara jonga.....pushete be trevata e zdrave... :lol:
Ей кир блажна, стига си хабила въздуха и загрозявала пейзажа. Ходи да олабваш циганите в махалата поне да има смисъл от тебе.

teenkopele
10-12-2005, 12:48
Абе мерак ми е да пробвам, ама за сега няма такива изгледи! :?

...иначе цигари съм пробвал, ама не ме кефят !

marusha
10-12-2005, 13:30
aaaaaaaaahahaha ebasi temata izrudska...mi da bratle,ima takiva deto oshte ne sa razbrali koi sa hubavite neshta v jivota :) a edno ot tiah e dobrata stara jonga.....pushete be trevata e zdrave... :lol:
Ей кир блажна, стига си хабила въздуха и загрозявала пейзажа. Ходи да олабваш циганите в махалата поне да има смисъл от тебе.
abe smrudlo poziorska sho ne mluknesh nai-posle...kfo postoianno govorish nekfi gadosti,super zle si...tfa si e li4no moe mnenie za koza i na tebe kato ne ti haresva gledai da si go zapazish za sebe si shoto ne me vulnuvash mnoo seshtash li se

WannaBe
10-12-2005, 13:36
aaaaaaaaahahaha ebasi temata izrudska...mi da bratle,ima takiva deto oshte ne sa razbrali koi sa hubavite neshta v jivota :) a edno ot tiah e dobrata stara jonga.....pushete be trevata e zdrave... :lol:
Ей кир блажна, стига си хабила въздуха и загрозявала пейзажа. Ходи да олабваш циганите в махалата поне да има смисъл от тебе.
abe smrudlo poziorska sho ne mluknesh nai-posle...kfo postoianno govorish nekfi gadosti,super zle si...tfa si e li4no moe mnenie za koza i na tebe kato ne ti haresva gledai da si go zapazish za sebe si shoto ne me vulnuvash mnoo seshtash li seАуу колко сте зле,не разбрахте ли че стеснителната не е момиче и си праи ебавки с вас :lol: Добре че има тъпи хора да има на кво да се смеем :lol: Даваи в същия дух Стеснителната :wink:


Хубаво си пушете, особено тези най-големите "тревомани" с разни листа за аватари(за които съм сигурен, че са пушили макс. 5 пъти през живота си)А тва пък колко е позиорско...няма на каде повече.И аз съм сигурен че сигурно и да свиват не могат...

marusha
10-12-2005, 13:39
boli me fara kfo i ot kade da znam po diavolite 4e ne e momi4e...vuobshte ne me ebe kfo e samo da mlukne

[wan`a`doo]
10-12-2005, 19:11
Хубаво си пушете, особено тези най-големите "тревомани" с разни листа за аватари(за които съм сигурен, че са пушили макс. 5 пъти през живота си)А тва пък колко е позиорско...няма на каде повече.И аз съм сигурен че сигурно и да свиват не могат...

Еми съжалявам,че ти разбивам представите,ама мога да свивам...не че тва е нещо хубаво де,просто не съм некфо тъпо позиорче...просто тва е моя живот и тва съм си сложила на аватар.

Стеснителната
10-12-2005, 19:22
aaaaaaaaahahaha ebasi temata izrudska...mi da bratle,ima takiva deto oshte ne sa razbrali koi sa hubavite neshta v jivota :) a edno ot tiah e dobrata stara jonga.....pushete be trevata e zdrave... :lol:
Ей кир блажна, стига си хабила въздуха и загрозявала пейзажа. Ходи да олабваш циганите в махалата поне да има смисъл от тебе.
abe smrudlo poziorska sho ne mluknesh nai-posle...kfo postoianno govorish nekfi gadosti,super zle si...tfa si e li4no moe mnenie za koza i na tebe kato ne ti haresva gledai da si go zapazish za sebe si shoto ne me vulnuvash mnoo seshtash li seАуу колко сте зле,не разбрахте ли че стеснителната не е момиче и си праи ебавки с вас :lol: Добре че има тъпи хора да има на кво да се смеем :lol: Даваи в същия дух Стеснителната :wink:


Хубаво си пушете, особено тези най-големите "тревомани" с разни листа за аватари(за които съм сигурен, че са пушили макс. 5 пъти през живота си)А тва пък колко е позиорско...няма на каде повече.И аз съм сигурен че сигурно и да свиват не могат...
Майка ти не е момиче а е момче, некъв хитрец се пишеш май, интересно ми е как го установи тва? Тва че се ебавам с секи залухав кво общо има с пола ми?

blood_dodo
10-12-2005, 19:27
:lol: :lol: :lol:Е, не, тва направо уби котката :lol:

Стеснителната
10-12-2005, 19:29
aaaaaaaaahahaha ebasi temata izrudska...mi da bratle,ima takiva deto oshte ne sa razbrali koi sa hubavite neshta v jivota :) a edno ot tiah e dobrata stara jonga.....pushete be trevata e zdrave... :lol:
Ей кир блажна, стига си хабила въздуха и загрозявала пейзажа. Ходи да олабваш циганите в махалата поне да има смисъл от тебе.
abe smrudlo poziorska sho ne mluknesh nai-posle...kfo postoianno govorish nekfi gadosti,super zle si...tfa si e li4no moe mnenie za koza i na tebe kato ne ti haresva gledai da si go zapazish za sebe si shoto ne me vulnuvash mnoo seshtash li se
Добре както кажеш, млъквам - само може ли да ти препоръчам заложите къщи на тате като тръгнеш да си продаваш телевизорите и мебелите за доза.

marusha
10-13-2005, 10:35
zalojnite kushti na tate,a?ti si na tati momi4enceto malko,ligavo ooo bonbon4e!!!ae ka4vai se v G klasata i begai na niakude be seloooooooooo!!!!!

S8K
10-13-2005, 16:04
aaaaaaaaahahaha ebasi temata izrudska...mi da bratle,ima takiva deto oshte ne sa razbrali koi sa hubavite neshta v jivota :) a edno ot tiah e dobrata stara jonga.....pushete be trevata e zdrave... :lol:
Ей кир блажна, стига си хабила въздуха и загрозявала пейзажа. Ходи да олабваш циганите в махалата поне да има смисъл от тебе.
Ей,смърт не ме ебе дали си момче или момиче,просто внимавай кво говориш и то специално на marusha :evil:
шот ше те намера и ше ти размажа главата някъде... :evil:

Стеснителната
10-13-2005, 17:07
aaaaaaaaahahaha ebasi temata izrudska...mi da bratle,ima takiva deto oshte ne sa razbrali koi sa hubavite neshta v jivota :) a edno ot tiah e dobrata stara jonga.....pushete be trevata e zdrave... :lol:
Ей кир блажна, стига си хабила въздуха и загрозявала пейзажа. Ходи да олабваш циганите в махалата поне да има смисъл от тебе.
Ей,смърт не ме ебе дали си момче или момиче,просто внимавай кво говориш и то специално на marusha :evil:
шот ше те намера и ше ти размажа главата някъде... :evil:
Чичка не ври се там где работя нямаш - са срещу тебе няаам нищо - най много да й пръдна на майка ти , ама на маруша специялно ше и сера ф устата 8) , ма ше си събирам 3 дни лайното за да си получи заслуженото напълно :wink: .

А.Белов
10-13-2005, 17:12
]
Хубаво си пушете, особено тези най-големите "тревомани" с разни листа за аватари(за които съм сигурен, че са пушили макс. 5 пъти през живота си), ама като ви хванат момчетата от хх РПУ после няма да искате и да видите поста.
XAXaxAXAXax който ме познава,примерно miloto_girl-4e знае колко пуша. А нещо против листото?! Квот искам шси слагам. И кво кат ме фанат?! мноо добре знам кво става ма ме боли тва дет го нямам.
Хаха, абе пуши си още, квото искаш прави, ама ше разбереш някой ден, когато излезеш от фаза "Акъла ми е като на медуза", че не си струва да те осъдят за 10 години заради един джойнт, не си струва да се занимаваш с дела и куп други лайна.
Много си жалък/жалка/жалко, най-големите смешници си слагат такива аватари, пред кой се доказваш, сигурно пред повечето други с акъл не много далече от твоя.

marusha
10-14-2005, 15:15
aaaaaaaaahahaha ebasi temata izrudska...mi da bratle,ima takiva deto oshte ne sa razbrali koi sa hubavite neshta v jivota :) a edno ot tiah e dobrata stara jonga.....pushete be trevata e zdrave... :lol:
Ей кир блажна, стига си хабила въздуха и загрозявала пейзажа. Ходи да олабваш циганите в махалата поне да има смисъл от тебе.
Ей,смърт не ме ебе дали си момче или момиче,просто внимавай кво говориш и то специално на marusha :evil:
шот ше те намера и ше ти размажа главата някъде... :evil:
Чичка не ври се там где работя нямаш - са срещу тебе няаам нищо - най много да й пръдна на майка ти , ама на маруша специялно ше и сера ф устата 8) , ма ше си събирам 3 дни лайното за да си получи заслуженото напълно :wink: .
abe kak moje da si tolko gnusna be naprao niamam dumi ti si super zle...a i sk8 mersi mersi :D

S8K
10-16-2005, 12:11
aaaaaaaaahahaha ebasi temata izrudska...mi da bratle,ima takiva deto oshte ne sa razbrali koi sa hubavite neshta v jivota :) a edno ot tiah e dobrata stara jonga.....pushete be trevata e zdrave... :lol:
Ей кир блажна, стига си хабила въздуха и загрозявала пейзажа. Ходи да олабваш циганите в махалата поне да има смисъл от тебе.
Ей,смърт не ме ебе дали си момче или момиче,просто внимавай кво говориш и то специално на marusha :evil:
шот ше те намера и ше ти размажа главата някъде... :evil:
Чичка не ври се там где работя нямаш - са срещу тебе няаам нищо - най много да й пръдна на майка ти , ама на маруша специялно ше и сера ф устата 8) , ма ше си събирам 3 дни лайното за да си получи заслуженото напълно :wink: .
abe kak moje da si tolko gnusna be naprao niamam dumi ti si super zle...a i sk8 mersi mersi :D
за нищо "marusha" нали знаеш че винаги съм на твоя страна :wink: ......а ти "СТЕСНИТЕЛНОТО" не разбра ли че не съм момче,а момиче не всички са като теб-травесиси... :roll: ха-ха :twisted:а тва че нямаш нищо против мен не ме е**,тва че имаш против "marusha" ми стига... :evil:

ZiZ0
10-19-2005, 11:47
20 минути (не съм ги засичал)

Кръвното ви налягане възстановява нормалните си стойности (не си носех с мен машинка за мерене на кръвноналягане)
Пулсът ви се нормализира (не съмсигурен)
Температурата на ръцете и краката се увеличава до обичайната (това е от нерви)

8 часа

Нивото на въглероден оксид в кръвта намалява (моето си беше на същото ниво)
Нивото на кислород в кръвта се възстановява (да, и се чувстваш като дрогиран от многото кислород)

24 часа

Рискът от сърдечна атака намалява (при мен се увеличи от мисълта, че няма да пуша повече)

48 часа

Нервните краища започват да се възстановяват (ако се намеква за секс - не ми беше до това)
Увеличават се вкусовите и обонятелни способности (вярно е - усещах мириса на цигари от километър)
Ходенето става по-лесно (аз съм с кола)

2 седмици - 3 месеца

Кръвообращението се подобрява (особено ако има хубави жени наоколо)
Функцията на белите дробове се увеличава с 30% (при мене се увеличи с 27.4 %, сигурно съм дефектен)

1-9 месеца

Кашлицата,задъхването и недостигът на въздух изчезват (при мен кашлица се появи след като ги спрях, но другото е вярно ако тичаш всяка сутринпо 10км)
Почистват се белите дробове, инфекциите намаляват (аз си почистих дробовете с белина)

1 година

Рискът от инфаркт е наполовина по-малък от този при пушачите (дано)

Аз се майтапя, но не забравяйте че вече съм непушач. Отново препоръчвам книгата с риск да стана досаден. Невероятно лесно е да откажете цигарите, направо не е за вярване. Само трябва да пробвате (за тези, които са пробвали това не се отнася).Напулно Всичко и Вярно Даже тревата заздравява имунната система

11-03-2005, 04:05
A imali izobshto hora koito nepushat treva i zashto mai. Ako da mai tova sa edinstvenite bokluci ostanali na planetata
Еми виж сега господин "неболкук". Не пуша, не пия, не пуша трева, не взимам разни боклуци, не пия кафе, Не ходя насам-натам. И общо взето съм "боклук". Но ти ми се обади след 2-3 години и ми кажи какъв си. Щото още не знаеш.

S8K
11-03-2005, 08:01
Tree se probfa ot sichko v toea jivot inache za ko.. :) :x :)
Дам,и аз тва викам. Аз си пуша,щот си ме кефи. А тва,че било за бебчовци...ам не мисля,аз лично просто не искам наистина да друсам,та за тва чаделче :wink:
mnoooooo sam saglasna s vas.... :wink: trea da se probva ot vsi4ko ina4e nqkoi den kato ostareesh 6e si kaje6 "da mu e** maikata,propilq si detskite godini v u4ene.." :!:

lina15
11-03-2005, 16:03
MARIJUANA

the best

adi4ka
11-04-2005, 08:43
MARIJUANA

the best

a otnosno wann'a'doo,moga da vi kaja,4e e super qka macka i kvo kato pu6im treva?!!e,tupo e da nari4a6 bokluci,horata koito ne pu6at,no vseki si ima mnenie!!puk i ima i takiva,koito im se pu6i no sa alergi4ni..golqm shit!a az,ami az si pu6a joint,ne mi pre4at tiq det ne pu6at,6tot i te vse nqkoga 6e propu6at kolkoto i da se praat!

aHyC
11-04-2005, 09:00
Ba seki si ima mnenie Qko e da varti6 4adela nekade na po ojiveno mqsto leku da ti se digne adrenalina 4e moje u6ati vi viat

BAD_GIRL_
11-04-2005, 17:37
:arrow: Az pusha ot vreme na vreme trevica

machoka
11-06-2005, 16:07
Когато се научите да водите нормална дискусия, тогава ще имате поле да я упражните.

Lock