PDA

View Full Version : Наще живеят още в 60-те години!!!



10-10-2005, 21:14
Преди време майка ми видя че използвам тампони и ми каза да не използвам по-вече защото не било хубаво да се използват от жени които не са раждали питам я защо и тя абе като сам ти казала няма да си слагаш не питай защо...понеже не ми се спореше се направих на съгласна и продължих да си използвам тампони,но вместо в тоалетната си ги дъпжах в стаята за да не се разбира....
преди няколко месеца ходих на гинеколог с майка ми разбира се и за щастие ме гледаха само на видеозона и ми казаха че имам обърната матка и майка ми каза да тока си и мислех...после като се прибрахме вкъщи я питам какво точно значи това ама тя нищо не искаше да ми каже после след като е питах 1000 пъти каза...абе нищо ти няма така си се родила и край повече нищо....
онзи ден исках пари на баща ми да отида до магазина и той пита какво ще си купуваш и аз казах ами тампони и той пита от кога носиш тампони и аз му казах че отдавна и той ми даде пари и дотам въпроса приключи...и след това аз реших да си слагам тампоните в тоалетната и идва майка ми и ми казва да не сам носела тампони и пак същото нещо каквото преди ми каза....и дотам и се вратна да си излиза...и аз се ядосах и и казах защо обясни ми защо и тя не питай ами прави каквото ти казвам и аз й казах че докато не ми обясни ще си правя каквото си искам....
За секс просто с нея не може да говори даже и дума...това супер мн ме дразни и нз искам да се промени това но нз как ...плс ако някой има идея да сподели :)

10-10-2005, 21:30
Ми единвения ефективен начин според мене е да седнеш да си поговориш с нея .. Ако имаш леля или някой друг близък роднина с по-демократична душа .. извикай го в своя защита! Почни да говориш съвсем спокойно .. обясни и как се чувстваш.. Кажи и че времената се менят! Напомни и .. колко ли много неща и тя не е харесвала в своята майка и т.н. Ако прояви разбиране - окей .. ако ли започне да ти вика, че трябва да я слушаш .. че е харесвала майка си .. и т.н., на това място ще се намеси близката роднина :) .. И ще те защити .. 2 на 1 .. може и да биете :D

10-10-2005, 21:37
Наще живеят още в 60-те години!!!
кажи откъде са набарали машината на времето!

GreenLadyM
10-10-2005, 22:07
Purvoto koeto shte ti kaja e 4e mn sujalqvam 4e ne mojesh da govorish s maika ti...i 4e tq ne ti obqsnqva nishto!
Vtoro za tamponite e absolutno prava...tamponite edin vid te "zapushvat" i kravta ne moje da izliza normalno!Oshte pove4e ako imash susireci e super vredno..zashtoto te izobshto ne mogat da izti4at a stoqt tam dokato ne manesh tumpona!No vsqko suvremenno momi4e polzva tamponi!Vklu4itelno i az...prosto zashtoto sa po udobni!Prosto ne trqbva da se izpolzvat vinagi...a samo ako ti se nalaga...i ne e preporu4itelno v denq kogato ti e nai-silno!Zashto prosto ne kajesh na maika si da ti obqsnqva zashto iska neshto ot teb...i vse pak tova si e tvoq jivot i ti si precenqvash...
kolkoto do oburnatata matka...spokoino tova ne e nikakuv problem!Edinstvenoto neshto e 4e pri teb EVENTUALNO zabremenqvaneto moje da stane malko po-trudno!Ina4e tova ne e absolutno nikakuv problem!
Spored men trqbva da se opitash da obqsnish na roditelite si 4e ve4e ne si malka...4e i te sa minali po sushtiq put i 4e si dostatu4no zrqla za da vzimash nqkakvi elementarni resheniq!Uspeh!

expl0de
10-10-2005, 22:39
Преди време майка ми видя че използвам тампони и ми каза да не използвам по-вече защото не било хубаво да се използват от жени които не са раждали питам я защо и тя абе като сам ти казала няма да си слагаш не питай защо...понеже не ми се спореше се направих на съгласна и продължих да си използвам тампони,но вместо в тоалетната си ги дъпжах в стаята за да не се разбира....
преди няколко месеца ходих на гинеколог с майка ми разбира се и за щастие ме гледаха само на видеозона и ми казаха че имам обърната матка и майка ми каза да тока си и мислех...после като се прибрахме вкъщи я питам какво точно значи това ама тя нищо не искаше да ми каже после след като е питах 1000 пъти каза...абе нищо ти няма така си се родила и край повече нищо....
онзи ден исках пари на баща ми да отида до магазина и той пита какво ще си купуваш и аз казах ами тампони и той пита от кога носиш тампони и аз му казах че отдавна и той ми даде пари и дотам въпроса приключи...и след това аз реших да си слагам тампоните в тоалетната и идва майка ми и ми казва да не сам носела тампони и пак същото нещо каквото преди ми каза....и дотам и се вратна да си излиза...и аз се ядосах и и казах защо обясни ми защо и тя не питай ами прави каквото ти казвам и аз й казах че докато не ми обясни ще си правя каквото си искам....
За секс просто с нея не може да говори даже и дума...това супер мн ме дразни и нз искам да се промени това но нз как ...плс ако някой има идея да сподели :)
ваще са образи :lol:

lainagovna
10-10-2005, 23:56
някои път ще ви разказвам за майка ми, която я предупредих да се изнесе на купона на нова година, след което се налюках с 700 водка търгови6те на екс от бутилката и си представете. ПРЕД НЕЯ ЩОТО ТРЯБВА ДА МЕ ВИДИ. няма да ви разказвам и как на всеки яко клатушкащ се и фъфлящ минаващ през коридора вика: "вие можетеда се веселите и без да пиете" и е такиа, ма като имам нерви зашото историите са многоооооооооооо

пипс
10-11-2005, 08:42
Преди време майка ми видя че използвам тампони и ми каза да не използвам по-вече защото не било хубаво да се използват от жени които не са раждали питам я защо и тя абе като сам ти казала няма да си слагаш не питай защо...понеже не ми се спореше се направих на съгласна и продължих да си използвам тампони,но вместо в тоалетната си ги дъпжах в стаята за да не се разбира....
преди няколко месеца ходих на гинеколог с майка ми разбира се и за щастие ме гледаха само на видеозона и ми казаха че имам обърната матка и майка ми каза да тока си и мислех...после като се прибрахме вкъщи я питам какво точно значи това ама тя нищо не искаше да ми каже после след като е питах 1000 пъти каза...абе нищо ти няма така си се родила и край повече нищо....
онзи ден исках пари на баща ми да отида до магазина и той пита какво ще си купуваш и аз казах ами тампони и той пита от кога носиш тампони и аз му казах че отдавна и той ми даде пари и дотам въпроса приключи...и след това аз реших да си слагам тампоните в тоалетната и идва майка ми и ми казва да не сам носела тампони и пак същото нещо каквото преди ми каза....и дотам и се вратна да си излиза...и аз се ядосах и и казах защо обясни ми защо и тя не питай ами прави каквото ти казвам и аз й казах че докато не ми обясни ще си правя каквото си искам....
За секс просто с нея не може да говори даже и дума...това супер мн ме дразни и нз искам да се промени това но нз как ...плс ако някой има идея да сподели :)
като гледам и да ти говорят и да не ти говорят ти и без това не ги слушаш :lol: така че ги приеми такива каквито са,защото едва ли ще се променят!

10-11-2005, 09:09
ами разбира се че няма да ги слушам...като ти кажат да правиш нещо все пак трябва да знаеш защо и да ти се обясни защото иначе е командване...
на теб ако ти кажат иди се хвърли в дунава ще отидеш да се хвърлиш без да питаш защо ли?ако ти обяснят защо ти ще си прецениш дали да се хвърлиш или не...
така че проблема че не ги слушам произлиза от тях не от мен!!!и ако продължава така няма да започна да ги слушам...все пак искам да подържам едни норални отношения с родителите си,не такива като сега...

Майка ти
10-11-2005, 10:50
Мда-а-а! Лошо! Много лошо става, когато едно момиче не може да поговори откровено с майка си и да получи отговори на въпросите си... И като няма с кого, айде да питаме някоя приятелка, и после-смешки с аспиринче...
Какво да ти кажа! Не се отказвай, опитвай непрекъснато да говориш с майка си, колкото и да бяга тя от подобни въпроси! Независимо какво е било възпитанието й, това не я оправдава, в кои времена живеем все пак! А ако не ти отговаря, защото и тя самата не знае(и това е възможно!), ти пък се постарай да потърсиш информация в книгите и списанията. На твое място най-демонстративно бих започнала да чета някоя книга, в която се обясняват такива проблеми (от рода на "Мъжът и жената интимно") и на въпроса "Що за книги четеш?", да отговоря спокойно: "Ами като няма кой да ми обясни вкъщи?" :wink: :D

GaBi_nZ
10-13-2005, 06:56
abe samo moga te uspokoq kato ti kaja 4e i na6te sa sy6tite:)

Nymph
10-13-2005, 15:05
Skypa, tova za obyrnatata matka mi zvuchi dosta strashnichko... Da ne bi da e svyrzano neshto s plodovitostta? NZ, ama ako trqbva tryshkai se, revi, ne qj, ne spi, ama nakarai maika ti da ti kaje za kakvo stava duma! :shock: :shock:

Майка ти
10-13-2005, 18:18
Забравих да ти кажа за обърнатата матка - не е голям проблем, зависи в коя поза го правиш, когато искаш да забременееш. :wink:
Но не залагай много на това - моя приятелка си забременя веднага, без да иска, а също я бяха предупредили за обърната матка... :P

10-13-2005, 18:44
Забравих да ти кажа за обърнатата матка - не е голям проблем, зависи в коя поза го правиш, когато искаш да забременееш. :wink:
Но не залагай много на това - моя приятелка си забременя веднага, без да иска, а също я бяха предупредили за обърната матка... :P
zna4i moga da zabremeneq i v normalna poza ?

Майка ти
10-14-2005, 05:56
Зависи на кое викаш "нормална поза"... :wink:
Аз лично не ти препоръчвам ненормални пози! :P

Yuri
10-14-2005, 09:32
някои път ще ви разказвам за майка ми, която я предупредих да се изнесе на купона на нова година, след което се налюках с 700 водка търгови6те на екс от бутилката и си представете. ПРЕД НЕЯ ЩОТО ТРЯБВА ДА МЕ ВИДИ. няма да ви разказвам и как на всеки яко клатушкащ се и фъфлящ минаващ през коридора вика: "вие можетеда се веселите и без да пиете" и е такиа, ма като имам нерви зашото историите са многоооооооооооо
И изведнъж телефона те стресна и се събуди в напиканото си легло ахгхгагхаха

hipnoza
10-16-2005, 11:05
е, да...едни родители живеят в 60те...а майка ми е на 43г. и живее в 21век...но не си мисли че съм късметлия с нея...постоянно си пее разни песни от типа на ginnie in a botle или др. които слушам аз! А да не говориме че постоянно ми обяснява колко готин бил Бъста Раймс (или както там се пише), колко смешни били чорапите на Кристина Агилера или че All abaut us е като всички останали песни на тату!! Това е супер дразнещо-пускаш си музика и в същия момент чуваш как майка ти от другия край на стаята си пее същата песен!

за тфа не се ядосвай, идеята със списанията е мн добра, а и в интернет виждаш колко неща могат да се научат! И все пак бъди настоятелна и остави списанията за краен случай!