PDA

View Full Version : moje li mani4ky POMO6T



kit_f_kat
10-11-2005, 13:23
ЗДРАВЕЙТЕ! може ли да ви помоля за съвет.Значи аз съм на 14 години и имам сестра на 12 години.Проблема ми е че тя е доста диво дете...Пуши цигари.Мисля че това ме дразни много , но не само тфа е проблема... Събира се и с неподходяща компания и бяга от часовете в училище...Това ужасно много повлиява на успеха й и заради тфа ви моля да ми дадете някакъв съвет,с който да я укротя поне малко... Пробвах какво ли не-викане,обсъждане,разговори дори и "далавери" Но нищоо моля.Drugoto e 4e dori az ne pu6a cigari(moje da sum opitvala,ama ne sum kato neq)... ne bqgam ot y4ili6te (ne sum zubar 100%)HeLLppp pls mn 6te sum vi BLAGODARNA 10X Predvaritelno:-))) :cry: :oops:

Memorex
10-11-2005, 14:42
Emi kakvo da ti kaga.Az sym na 16 i imam brat na 14.Predi dve godini az giveeh s ideqta 4e brat mi e po div ot men i 4e kompaniqta mu e lo6a i tn,i 4estno kazano tova me drazne6e,4e edva li ne be6e s po malko zadrygki ot men.ama sega ve4e ne6tata dosta se poobyrnaha.toi nito pie mn,nito pu6i(kakvoto i da e),nito se zanimava s koi znae kolko momi4eta...za razlika ot men.Givota taka se naglasi 4e po4nah da prekalqvam sys vsi4ki tezi ne6ta i vigdam 4e vsy6tnost e nqmalo smisyl da mu se karam,za6toto az pravq mn pove4e mizerii ot nego,a imam 4uvstvoto 4e toi se starae da ne povtarq moite gre6ki i me misli za nqkyv propadnal tip.Taka 4e givota si te4e,ti ne moge da napravi6 ni6to,6toto kakvoto i kage6,tq 6te pravi to4no obratnoto.Bydi i priqtel a ne vrag.Uspeh!

pipi`e`golqma
10-11-2005, 15:08
Emi kaji na vashte che se pritesnqvash za neq spodeli kakvo stava sas neq(ako tene znaqt i tq krie) sled kato si opitala da q vrazumish i ne mojesh spored men sporeli sas vashte nz... naistina mn kofti situaciq shtot tq ne osyznava che vredi samo na neq :(

10-11-2005, 16:28
Ти к'во искаш да дойдем ние да я водим на училище ли !?

kit_f_kat
10-12-2005, 02:50
Ти к'во искаш да дойдем ние да я водим на училище ли !?
не съм казвала такова нещу саму помолих за съвет...

Ако кaжа на наще тя ще ми се разсърди а не искам тфа...
Се пак ви 10x:-)

WwanAdoO
10-12-2005, 07:41
Ами според мен не е чак толкова голям проблем. В смисъл то всеки си има някви такива моменти и сичко отминава...е цигарите няма да отминат де-само тва е проблема,ма тя като не разбира няма как да и обясниш да ги спре.

ChoChiNka
10-12-2005, 08:34
КАжи на вашите докато е време.. защото после няма оправия ...
не се притеснявай, че ще ти се разсърди.. след години ще ти каже че си била права ;)

И аз пушех по едно време, докато нашите не разбраха и .. от страх спрях :)

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
10-12-2005, 09:48
КАжи на вашите докато е време.. защото после няма оправия ...
не се притеснявай, че ще ти се разсърди.. след години ще ти каже че си била права ;)

И аз пушех по едно време, докато нашите не разбраха и .. от страх спрях :)
suglasna sum :wink:

ZiZ0
10-20-2005, 07:23
Emi kaji na vashte che se pritesnqvash za neq spodeli kakvo stava sas neq(ako tene znaqt i tq krie) sled kato si opitala da q vrazumish i ne mojesh spored men sporeli sas vashte nz... naistina mn kofti situaciq shtot tq ne osyznava che vredi samo na neq :( и аз мисля че само това ще я вразуми

Fantasy_f
10-21-2005, 17:55
Zna4i si opitala s razgovor i ne stava? 6tom ne slu6a teb moje bi triabva da pogovori6 s priatelite i...znam 4e zvu4i stranno, no ako naprimer kaje6 na roditelite si, tova ne e sigurno, 4e 6te pomogne, moje bi daje 6te se vlo6i... Triabva da se zamisli6 otkade e do6al problema, koga tia se e promenila i za6to... vse triabva da ima pri4ina... na tazi vuzrast naj-mnogo i e nujna podkrepa, ne ia obviniavaj za ni6to i prosto se opitaj da rabere6 kade si bila ti i drugite i blizki v trudni momenti... triabva da e izstradala mnogo, za da stigne do tam.Ako ni6to ne pomogne, ako ne uspee6 da ia razbere6, oburni se kum u4ili6tnia psiholog (vav vsiako u4ili6te ima takuv) i poiskaj suvet ot nego, vse pak tezi hora sa profesionalisti, a i u4ili6tnata vuzrast e naj-trudnata...

plaming
10-27-2005, 14:26
Zna4i si opitala s razgovor i ne stava? 6tom ne slu6a teb moje bi triabva da pogovori6 s priatelite i...znam 4e zvu4i stranno, no ako naprimer kaje6 na roditelite si, tova ne e sigurno, 4e 6te pomogne, moje bi daje 6te se vlo6i... Triabva da se zamisli6 otkade e do6al problema, koga tia se e promenila i za6to... vse triabva da ima pri4ina... na tazi vuzrast naj-mnogo i e nujna podkrepa, ne ia obviniavaj za ni6to i prosto se opitaj da rabere6 kade si bila ti i drugite i blizki v trudni momenti... triabva da e izstradala mnogo, za da stigne do tam.Ako ni6to ne pomogne, ako ne uspee6 da ia razbere6, oburni se kum u4ili6tnia psiholog (vav vsiako u4ili6te ima takuv) i poiskaj suvet ot nego, vse pak tezi hora sa profesionalisti, a i u4ili6tnata vuzrast e naj-trudnata...
Напулно съм съгласна!Родителското вразумение не води до никаде освен само на долу! :?

Sinister_Doll
10-27-2005, 15:50
Sestra ti e trugnala po moq put! Bravo! :wink:
Mn lo6o imah predvid :wink: (Yeah right!)

Стеснителната
10-27-2005, 15:54
Правилно само така, със сестра ти сме еднакви 8) . Не оставяй по назад - Джойн дъ парти 8) 8) 8)

IdiOtKa
10-30-2005, 06:34
аве наи дуре не казваи на ва6те ... не6тата 6те се оправят .. или поне я запла6и 4е 6а каже6 и тя6 те спре ..ама 4есно казано аз се 4увствамкато не ..6ото имам по голям брат и в слу4ая аз сам по малкото дете .. и сигурно е са6тото ама тои поне не ми праи проблеми ни6то не ми казва ине ми праи проблеми за пред на6те ... :lol:

RnB_forever_f
10-31-2005, 12:12
всеки минава през тоя период!
о6те 1, 2 години и 6е види6 4е тя сама 6е се откаже от си4кото тва!

IdiOtKa
10-31-2005, 13:20
всеки минава през тоя период!
о6те 1, 2 години и 6е види6 4е тя сама 6е се откаже от си4кото тва!
амм :) не бади много сигурна ...

SEXtreme
10-31-2005, 18:56
ЗДРАВЕЙТЕ! може ли да ви помоля за съвет.Значи аз съм на 14 години и имам сестра на 12 години.Проблема ми е че тя е доста диво дете...Пуши цигари.Мисля че това ме дразни много , но не само тфа е проблема... Събира се и с неподходяща компания и бяга от часовете в училище...Това ужасно много повлиява на успеха й и заради тфа ви моля да ми дадете някакъв съвет,с който да я укротя поне малко... Пробвах какво ли не-викане,обсъждане,разговори дори и "далавери" Но нищоо моля.Drugoto e 4e dori az ne pu6a cigari(moje da sum opitvala,ama ne sum kato neq)... ne bqgam ot y4ili6te (ne sum zubar 100%)HeLLppp pls mn 6te sum vi BLAGODARNA 10X Predvaritelno:-))) :cry: :oops:
Ше се усети, споко - рано или късно ще се усети - може после малко да си побласка главата, ма поне кат види кво ства ше и се намести мозака на място ;)

Foxi_v6
10-31-2005, 21:27
ami ...otidi s edin pistolet pri kompaniqta i kaji 4e ako vidish sestra si oshte edin pat she padat tela po zemqta i kato tq dode pri tqx ....da q izgonqt

DeSiTo0o
11-01-2005, 06:32
Emi...pogovori s va6te i im kaji vsi4ko.Te znaqt kakvo da pravqt :roll:
A ti moje6 da govori6 pak sus sestra si i ako ne pomogne opitai se da izlizate pove4ko dvete zaedno...v smisul kato po-golqma vzimai q sus sebe si.Razbira se kogato si s neq gledai da si v takava kompaniq 4e nikoi da ne pu6i...Taka nadqvam se 6te se osuznae kato zapo4ne da izliza sus svestni hora...tq trqbva sama da razbere 4e e trugnala po lo6 put,nasila ni6to nqma da stane!Nz kakvo drugo da ti kaja...uspeh!

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-01-2005, 08:25
Emi kakvo da ti kaga.Az sym na 16 i imam brat na 14.Predi dve godini az giveeh s ideqta 4e brat mi e po div ot men i 4e kompaniqta mu e lo6a i tn,i 4estno kazano tova me drazne6e,4e edva li ne be6e s po malko zadrygki ot men.ama sega ve4e ne6tata dosta se poobyrnaha.toi nito pie mn,nito pu6i(kakvoto i da e),nito se zanimava s koi znae kolko momi4eta...za razlika ot men.Givota taka se naglasi 4e po4nah da prekalqvam sys vsi4ki tezi ne6ta i vigdam 4e vsy6tnost e nqmalo smisyl da mu se karam,za6toto az pravq mn pove4e mizerii ot nego,a imam 4uvstvoto 4e toi se starae da ne povtarq moite gre6ki i me misli za nqkyv propadnal tip.Taka 4e givota si te4e,ti ne moge da napravi6 ni6to,6toto kakvoto i kage6,tq 6te pravi to4no obratnoto.Bydi i priqtel a ne vrag.Uspeh!

ooops
02-25-2007, 07:44
Emi kaji na vashte che se pritesnqvash za neq spodeli kakvo stava sas neq(ako tene znaqt i tq krie) sled kato si opitala da q vrazumish i ne mojesh spored men sporeli sas vashte nz... naistina mn kofti situaciq shtot tq ne osyznava che vredi samo na neq :(e tva e nai nai tupoto re6enie na problema 6otto tq taka 6te serazstroi i 6te te misli za svoi vrag a ne priqtel opitai se hem da qpodkrepqx hem da i pokazva6 gre6kite koito pravi ama pak povtarqm samo kato fr i ni6to pove4e taka tq 6te ti ima doverie i 6te spodelq s teb i 6te ti iska mnenieto uuuussspppeeeexx :smt006 :smt006 :smt006 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: