PDA

View Full Version : Тема "Извинявай"



machoka
10-11-2005, 13:52
Добър Ви ден,

Идеята на темата е да се извиним на някой от форума, ако счетем че сме го засегнали или обидили по някакъв начин.
Нека докажем, че не само може да сме каруцари и свадливи тийнейджъри, стремящи се към кавги, ами можем да бъдем и разбрани големи хора. Най-важното, можем да прощаваме, да се извиним, да имаме тази смелост.
Нека всеки, който чувства себе си 'израстнал', да се осмели и да се извини. Не е срамно, а похвално да признаеш грешката си.

Ако желаете да сложите линк към поста, с който сте обидили някого и искате да се извините за това, заповядайте. Ако не, просто споменавайте на кой и защо искате да се извините. Пък нека въпросният ако прочете поста ви тук, да спомене приема ли извинението.

Докажете, че сте зрели хора. Вие сте!

:arrow:

Yuri
10-11-2005, 14:54
Аз съм безгрешен ! Аз съм ВЕЛИК ! Аз съм Юри !
П.П. Само на мен ли темата ми се вижда смешна ? Да се извиняваме на непознати (поне аз не бих) ахаххахаах А, ако някои се познават, то няма ли да е смешно, ако се извиняват един на друг във форума ? ааххахахах
П.П.2 Подчинете ми се !
П.П.3 Ако почнем да слагаме линкове с обиди, мисля, че сървърът няма да го понесе и ше припатка аххахахахаа

Eleonora
10-11-2005, 15:55
I az se izviniavam ako sam ubidila niakoi...da pro6tavate.Tva e :!:

Yuri
10-11-2005, 16:02
I az se izviniavam ako sam ubidila niakoi...da pro6tavate.Tva e :!:
Леле колко време ще мине докато цялото човечество го прочете

10-11-2005, 16:19
Аз нема на кой да се извинявам, ако иска некой да дойде да му се извиня ако му стиска!

LiNkiN4eTo
10-11-2005, 16:22
не , не мисля

Dharma
10-11-2005, 16:40
haha i az ne mislq 4e dulja izvinenie na nqkoi :roll: puk i koi moga da obida, ta az sum tolkova dobri4ka :wink: [/u]

BABY_SEXY_GIRL
10-11-2005, 20:01
Не мисля, че останаха много много стойностни хора тук, които ако съм засегнала да заслужават моето "извинявай" :roll: А и едва ли съм засегнала някого, ако съм ще е било зашото съм си изказала искренното си мнение по някакъв въпрос :roll: А ако преценя, че трябва да се извиня ще е на лс, защото само така мога да се извиня достатъчно скоро след обида...Иначе идеята за такава тема е много добра, браво, Васко! :wink:

Traffic
10-11-2005, 20:18
Бабе Секси Гърл гълта!и така да е, тва не е твоя работа. :twisted:
Да ама нали от мене пие ... как нема да е моя работа!ахахахаха, спри да бъркаш реалността със сънищата, защото ще ти навреди някой ден... :roll: :twisted:

aBeP4eTo
10-11-2005, 20:34
сещам се само за един човек, които може да съм убидила нещо и това е... i don`t give a fuck всмсисъл доста я критикувах ама дано не се е засегнала, защото аз съм си такава често критикувам хората. И Извинявам се.
Може би и на автора на темата трябва да се извиня за едно изречение сега ще го цитирам, защото ми изтриха посата " А на тебе не ти ли е гадно да си м/у хора с толкова отрицателно мнение за теб? " или нещо такова беше...е наистина извиняваи като се замисля аз дори не го мислех просто бях изнервена.
Аз си мисля, че често обиждаме хора без да са ни направили нищо за това искам да се извиня на всички ако съм ги обидила с нещо. :P

machoka
10-11-2005, 22:21
aBeP4eTo 8)

Можете да вземете пример от нея.

BSG, публичното извинение пред някой може само да утежни благородността на постъпката :wink:

LiNkiN4eTo, да не би да няма на кой? Толкова ли си безгрешна или просто ти е 'под достойнството' да поискаш някому извинение?

IdontGiveaFuck
10-11-2005, 22:28
сещам се само за един човек, които може да съм убидила нещо и това е... i don`t give a fuck всмсисъл доста я критикувах ама дано не се е засегнала, защото аз съм си такава често критикувам хората. И Извинявам се.



Аверчето, не се сърдя : )Да не съм няква сръдла...?! :D При това щото някой си е изказал мнението за нещо? :D
И аз понякога бях разка с теб.И ти се извинявам :D

Има още доста хорица с които съм се джафкала ,но не мисля,че трябва да им се извинявам… ; ).Аверчето е единсвената която го заслужава :D
...щото поне ставаха добри спорове с нея ; )


Peace 8)

lainagovna
10-11-2005, 22:33
http://store2.data.bg/ladata/Siemens%20C62/Animacii/cry.gif извинявам се на лидка, която не чете тука
http://store2.data.bg/ladata/Siemens%20C62/Animacii/cry.gif също и на марта която също не чете тука
http://store2.data.bg/ladata/Siemens%20C62/Animacii/cry.gif абе то тука май никои освен някой друг тъп гост не съм обиждал.

IdontGiveaFuck
10-11-2005, 22:37
ооо дребосъчко,загорелия за секс тип.
Теб бих те псувала яко и никога не бих ти се извинила.Адски зле си миличък :roll:

lainagovna
10-11-2005, 22:51
ооо дребосъчко,загорелия за секс тип.
Теб бих те псувала яко и никога не бих ти се извинила.Адски зле си миличък :roll:

сестро ти па от де знаеш че съм загорел. първо тея жени нямат нищо общо със секс. просто на купони се напивам и говоря простотии :!: :!: :!: а тва че постовете са ми просташки незначи нищо тъпа краво.

извинявам се и на ^I don't give a fuck.^ :lol: :lol: :lol: :lol:

IdontGiveaFuck
10-11-2005, 23:03
...а мен к'во ме ебе ти кога излизаш или се прибираш бре овчарю ?!
Бахти пича готин се изкара :lol: 4-5 на вечер.
Бреййй :lol: :lol: :lol:



И пак не ти се извинявам! :lol:

lainagovna
10-11-2005, 23:08
...а мен к'во ме ебе ти кога излизаш или се прибираш бре овчарю ?!
Бахти пича готин се изкара :lol: 4-5 на вечер.
Бреййй :lol: :lol: :lol:



И пак не ти се извинявам! :lol:

пич съм такъв ще си остана. ще се лигавя дори и след 724628746 БАНана. а ти ако си мислиш че ще се ебаваш с мене...... няма да е яко нали.

тоя път и аз не ти се извинявам защото втоя пост несъм те обиждал. виде ли са съв пич съм а

IdontGiveaFuck
10-11-2005, 23:09
. а ти ако си мислиш че ще се ебаваш с мене...... няма да е яко нали.

Това ...заплаха ли беше !? :lol: :lol:
пич бил....буахахха :lol:
Ае ..ако искаш да си спорим-на ЛС :D !

lainagovna
10-11-2005, 23:21
. а ти ако си мислиш че ще се ебаваш с мене...... няма да е яко нали.

Това ...заплаха ли беше !? :lol: :lol:
пич бил....буахахха :lol:
Ае ..ако искаш да си спорим-на ЛС :D !

нееееееееееее тука е по яко. нека ни гледат. нека да правим сеира. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
най много БАНани в дупетата да имаме утре ама няма да е много споко. по принцип нямам нищо против тебе знаеш. ама са като съм ти крив... ти нападаш

Стеснителната
10-11-2005, 23:28
. а ти ако си мислиш че ще се ебаваш с мене...... няма да е яко нали.

Това ...заплаха ли беше !? :lol: :lol:
пич бил....буахахха :lol:
Ае ..ако искаш да си спорим-на ЛС :D !

нееееееееееее тука е по яко. нека ни гледат. нека да правим сеира. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
най много БАНани в дупетата да имаме утре ама няма да е много споко. по принцип нямам нищо против тебе знаеш. ама са като съм ти крив... ти нападаш
Бате още ли искаш невеста да и го вкараш връз пичката? За 50 лева съм ти навита, за 60 може да ми го вкараш там дето ми е акито даже :roll: .
По темата няма се извинявам на никой - квото съм казала съм го казала с абсолютно трезва и сериозна преценка. Който си го е заслужавал си го е получил.

lainagovna
10-11-2005, 23:35
. а ти ако си мислиш че ще се ебаваш с мене...... няма да е яко нали.

Това ...заплаха ли беше !? :lol: :lol:
пич бил....буахахха :lol:
Ае ..ако искаш да си спорим-на ЛС :D !

нееееееееееее тука е по яко. нека ни гледат. нека да правим сеира. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
най много БАНани в дупетата да имаме утре ама няма да е много споко. по принцип нямам нищо против тебе знаеш. ама са като съм ти крив... ти нападаш
Бате още ли искаш невеста да и го вкараш връз пичката? За 50 лева съм ти навит, за 60 може да ми го вкараш там дето ми е акито даже :roll: .
По темата няма се извинявам на никой - квото съм казала съм го казала с абсолютно трезва и сериозна преценка. Който си го е заслужавал си го е получил.

някъде по нагоре казах че ми дават само 1 левче на ден. ти тея 440 лева откъде да ги изкопам

ПП: и на теб се извинявам.незнам зааквоама за всеки случай

LiNkiN4eTo
10-12-2005, 15:09
LiNkiN4eTo, да не би да няма на кой? Толкова ли си безгрешна или просто ти е 'под достойнството' да поискаш някому извинение?
няма на кой , ако някой го боли от истината , мен не ме ебе!

zElEnA^mAsLiNkA
10-12-2005, 16:05
Ai na LS da se 0bijdate ... i izvinqvate :)

SanDRo
10-12-2005, 16:13
Iskam publichno da se izvinq na LInkincheto, che se e rodila taka groznovata i debela, kakto i na mary_jane, che prilicha na cerber.

lainagovna
10-12-2005, 20:54
Ai na LS da se 0bijdate ... i izvinqvate :)

еми аз бях сътворил цяла тема да се псувамев нея, ама са яизтрили :cry: :cry: :cry: :cry:

She-Devil
10-12-2005, 21:03
aBeP4eTo 8)

Можете да вземете пример от нея.

BSG, публичното извинение пред някой може само да утежни благородността на постъпката :wink:

LiNkiN4eTo, да не би да няма на кой? Толкова ли си безгрешна или просто ти е 'под достойнството' да поискаш някому извинение?


Всъщност истината е някъде другаде...Линкинчето не може да мисли...,че да достигне до такова прозрение като да се извини на някого...

Стеснителната
10-12-2005, 22:00
Iskam publichno da se izvinq na LInkincheto, che se e rodila taka groznovata i debela, kakto i na mary_jane, che prilicha na cerber.
Ауу при тва положение искам се извиня на половината форум :lol: .

Neko_Dream
10-13-2005, 07:05
а за мен да остане да се извиня на останалата половина? :lol:

DiEsEl_GiRl4eTo
10-13-2005, 12:03
Eдна хубава тема ще има, дето да си струва в тоя западнал форум и вие ще я направите на нищо!?! Не ви ли омръзна вече с тва желание за трупане на мнения и правене на гъзари като нареждате някой си в Интернет...нямам думи вече...

Извинявам се ако съм засегнала някой с нещо...Единственото заяждане, за което си спомням беше с някаква бейби новачка, ама тя си го залужаваше. На нея няма да се извиня.

Yuri
10-13-2005, 12:55
Да ! Точно така деца мои ! Съсипвайте, дразнете ! гхагхагхагхахгах

DarkInside
10-13-2005, 13:57
Искам да се извиня на всички ламерчета, които ми ближат дупето, че не им пускам.

bulgarche
10-13-2005, 14:22
Бе извинявам ви се бе...
pinK_Baby
Diesel_girl4eto
mary_jane_666

С тях нищо 4е си пишам секи де ама..

А днес видях BABY_SEXY_GIRL
Да й се изнивя, че Ф началото не се разбирахме много

И на всички дет с нещо съм ги издразнил, ядосан и т.н.

MAD-DEVIL
10-13-2005, 15:09
Е, аз ще съм поредната, която по-скоро ще покаже .!. , но няма да се извини.
Принципно, сигурно много хора тук са били обидени от мен. Но, след като, съм им казала нещо честно право в очите, значи няма да си върна думите назад. Честността е нещото, на което най-много държа и защитавам. Така че, който съм обидила - няма да ти се отвори парашута да чуеш "сори" :twisted:

DiEsEl_GiRl4eTo
10-13-2005, 16:42
Бе извинявам ви се бе...
Diesel_girl4eto
Ааа на мен няма нужда. На тебе сичко ти е простено :wink:

LP_girl_14
10-13-2005, 17:12
В момента не се сещам да съм наранила или обидила някого от форума(освен всички тия гостчета дето пускаха по 10000000 пъти оная тема за теста или за онова писмо,щото тогава си признавам че наистина съм с изпускала нервите)но ако има такъв човек,който съм издразнила с някое мое мнение или коментар,да знае че съжалявам и че не съм го направила нарочно!

one_touch
10-13-2005, 19:04
ne se se6tam da sym vlizala v konflikt s nqkoi no ako sym s/y

machoka
10-13-2005, 21:41
Само мога да кажа, че от тази тема си личи, направо прозира кой-кой е и колко е порастнал.

Разбирайте го както желаете.

Стеснителната
10-13-2005, 21:44
Начи аз съм неква яко малка така ли - СУПЕР :P -ля ляя ля ля лялялялял ля ляяля лял ля яжте ми мъзгатаааа :twisted: .

machoka
10-13-2005, 21:46
Начи аз съм неква яко малка така ли - СУПЕР :P -ля ляя ля ля лялялялял ля ляяля лял ля яжте ми мъзгатаааа :twisted: .

Имаме участниК, познал верния отговор :idea:

Стеснителната
10-13-2005, 21:48
Кво е тва К бе маймуно, аз съм момиченце :? .

machoka
10-13-2005, 21:51
Кво е тва К бе маймуно, аз съм момиченце :? .

Ок, ок, аз съм брат ти тогава.. Хайде не пиши по темата, ако няма какво да кажеш... Въпреки, че със самото си участие до тук вече каза достатъчно :?

Стеснителната
10-13-2005, 21:54
Ти първи тръгна да се заяждаш, ебати примера даваш на усерите, накрая ше земат и ше УСЕРът сичко при такива админи като тебе :x :lol: .

e4o
10-14-2005, 09:48
mislq 4e s nikoi ne sum se durjala zle :roll: , i nqma na koi da se izvinq :lol: , ako ima takuv da si kaje :lol: :P

sherry
10-14-2005, 19:41
не помня да съм се дразнила умшлено с някого :roll:
И все пак,ако съм засегнала някого,то наистина искам да се извиня :wink: