PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Какви хора са позъорите ?



ne-sam-poziorka
10-11-2005, 18:25
Spored vas kakvi hora sa poziorite? Za6to se darjat taka,pravqt vsi4ko,za da sa centar na vnimanie,za da gi zabelqzvat? Lipsa na samouverenost li e tova? Na kakvo se osnovava? Vie poznavate li takiva,kakvo vi e mnenieto za tqh?

Moderated by I don't know who I am
tochki 1 i 7 ot prawilnika !

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
10-11-2005, 20:09
1 temata ne e za tuka,no karai...
2 mi kvo ti kaja spored men poziorite sa li6eni ot sobstveni interesi i tnt
samo i samo da se haresat na nekoi 6e izlajat za sobstvenite si int za da sa veliki i o4ite na dr.....

FEN_NA_MOTORI
10-11-2005, 20:12
az ot takiva poziorcheta mnoo sa draznq bahti nadutite... Kfo naduti e te sa edno nishto , kato nas sa samo det kaat "Ela vish koi sam s kvi vrazki sam" :!:

10-11-2005, 20:13
Проблем ли имате с позьорите,а !?

egHu4ka
10-12-2005, 00:15
1 дума - комплексари ~многоточие~ * ~край~ :wink:

Стеснителната
10-12-2005, 00:22
Позьорите са тия дето се обличат по некъв еталон причмерно за да приличат на некви готини хора с цел хората и пичките да ги забележат щото иначе нямат грам шанс - най виден пример за това са Метълите - обличат се в некви пропаднали дрехи слагат си железа по лицето и хората почват постоянно да ги зяпат и тва им носи удоволствие щото преди само са ги подминавали като крайпътен знак, най много някоя пикня да им тегли некой заблуден пияница. Та на такива хора им е поставена диагноза казва се "Едипов Комплекс" и лечението е доживотна почивка в институциите на ФбИ .

lainagovna
10-12-2005, 00:47
Позьорите са тия дето се обличат по некъв еталон причмерно за да приличат на некви готини хора с цел хората и пичките да ги забележат щото иначе нямат грам шанс - най виден пример за това са Метълите - обличат се в некви пропаднали дрехи слагат си железа по лицето и хората почват постоянно да ги зяпат и тва им носи удоволствие щото преди само са ги подминавали като крайпътен знак, най много някоя пикня да им тегли некой заблуден пияница. Та на такива хора им е поставена диагноза казва се "Едипов Комплекс" и лечението е доживотна почивка в институциите на ФбИ .

неможе да не се изкаже в темата за позиорите

Стеснителната
10-12-2005, 00:50
Как бе аз съм майсторка да ги разобличавам лайненцата.

lainagovna
10-12-2005, 00:59
Как бе аз съм майсторка да ги разобличавам лайненцата.

тя славата ти се носи по целия форум, заедно с миризмата на подмишници на ** do*** g*** * *uc*.*

ChoChiNka
10-12-2005, 01:11
Стеснителната бахте в селското парче заклевам се !!
Ти си по-зле от смолянски скинар бре !!!

Осъзнай се !!

Абе кви са тия термини тука "позьор","отвореняк" т.н.
Всеки си има характер бре.. слагат си ви на хуя ако ги критикувате и така ! :)

Стеснителната
10-12-2005, 01:15
Стеснителната бахте в селското парче заклевам се !!
Ти си по-зле от смолянски скинар бре !!!

Осъзнай се !!

Абе кви са тия термини тука "позьор","отвореняк" т.н.
Всеки си има характер бре.. слагат си ви на хуя ако ги критикувате и така ! :)
Ма не се забавлявам кат седя по пейки с ариана в ръка и тарикантски поглед 8) кажи ми пак че съм селянка да те сложа па на моя уй :lol: .

ChoChiNka
10-12-2005, 01:18
и мен ме не кефят скинарите, секйтарите, не знам си кви още там .. ама те си се кефят и нека си седят
теб това кво те грее?
не е нужно да доказваш на всеки колко ти е цветущ речника..

lainagovna
10-12-2005, 01:25
и мен ме не кефят скинарите, секйтарите, не знам си кви още там .. ама те си се кефят и нека си седят
теб това кво те грее?
не е нужно да доказваш на всеки колко ти е цветущ речника..

да да. не било нужно.налиот нея са се уча бе

air_J
10-12-2005, 12:12
Добре, разбрахме за позьорите! Сега стига сте се отклонявали от темата, а кажете нещо за позъорите! Все пак за тях е темата, а не за позьорите! :twisted:

[wan`a`doo]
10-12-2005, 12:37
Ма не се забавлявам кат седя по пейки с ариана в ръка и тарикантски поглед 8) кажи ми пак че съм селянка да те сложа па на моя уй :lol: .
Не, моля те кажи,че се ебаваш,щот верно не моа просто да повярвам как мое да има толко куха и проста лейка като тебе... :?
________________________
http://www.blackholeboards.com/Graphics/11064.gif

Стеснителната
10-12-2005, 12:57
]
Ма не се забавлявам кат седя по пейки с ариана в ръка и тарикантски поглед 8) кажи ми пак че съм селянка да те сложа па на моя уй :lol: .
Не, моля те кажи,че се ебаваш,щот верно не моа просто да повярвам как мое да има толко куха и проста лейка като тебе... :?
________________________
http://www.blackholeboards.com/Graphics/11064.gif
Не абсолютно сериозна съм миндил такъв, и нека съм куха тва изобщо не ме грее, поне не съм толко пропаднала като тебе, аре ме водите довечера на ваща пейка, чувам че била най яката пейка в градя :lol: ше кесиме цял дет и ще се превиме че сме ултра гангстери :twisted: .

marusha
10-12-2005, 13:09
Стеснителната бахте в селското парче заклевам се !!
Ти си по-зле от смолянски скинар бре !!!

Осъзнай се !!

Абе кви са тия термини тука "позьор","отвореняк" т.н.
Всеки си има характер бре.. слагат си ви на хуя ако ги критикувате и така ! :)
Ма не се забавлявам кат седя по пейки с ариана в ръка и тарикантски поглед 8) кажи ми пак че съм селянка да те сложа па на моя уй :lol: .
kfo losho ima da sedish na peika,da piesh ARIANA i da pushish trevica napr....tfa si e edin idealen sledobet.....perfrktno si e....samo deto ne razbrah za kfo beshe tarikatskia pogled ama ae nishto...i kfo da ne bi da imash neshto protif piursa a a a deeba 4algarskata putka tupa :twisted:

marusha
10-12-2005, 13:11
kfi hora sa poziori...hmm neka pomislia...stesnitelnata e poziorka hah :lol:

Стеснителната
10-12-2005, 13:14
Стеснителната бахте в селското парче заклевам се !!
Ти си по-зле от смолянски скинар бре !!!

Осъзнай се !!

Абе кви са тия термини тука "позьор","отвореняк" т.н.
Всеки си има характер бре.. слагат си ви на хуя ако ги критикувате и така ! :)
Ма не се забавлявам кат седя по пейки с ариана в ръка и тарикантски поглед 8) кажи ми пак че съм селянка да те сложа па на моя уй :lol: .
kfo losho ima da sedish na peika,da piesh ARIANA i da pushish trevica napr....tfa si e edin idealen sledobet.....perfrktno si e....samo deto ne razbrah za kfo beshe tarikatskia pogled ama ae nishto...i kfo da ne bi da imash neshto protif piursa a a a deeba 4algarskata p***a tupa :twisted:
То лошо нема, БИТОВИЯ АЛКОХОЛИЗЪМ също не е лошо нещо - кво му е, по цял ден спиш - пиеш си, никви грижи - РАЙ!

TheDarkLady
10-12-2005, 13:45
:twisted:[/quote]
То лошо нема, БИТОВИЯ АЛКОХОЛИЗЪМ също не е лошо нещо - кво му е, по цял ден спиш - пиеш си, никви грижи - РАЙ![/quote]

PRAVI MI VPE4ATLENIE 4E GOVORI6 I SE DURJI6 KATO NEKVO MOM4E KOETO SI NIAMA DRUGA RABOTA.IZOB6TO NE MI PRILI4A6 NA MOMI4E.(pone ot postovete koito 4eta)
zburkani hora ei!


Po temata:spored men poziorite sa kompleksari :!:

Стеснителната
10-12-2005, 13:48
:twisted:
То лошо нема, БИТОВИЯ АЛКОХОЛИЗЪМ също не е лошо нещо - кво му е, по цял ден спиш - пиеш си, никви грижи - РАЙ![/quote]

PRAVI MI VPE4ATLENIE 4E GOVORI6 I SE DURJI6 KATO NEKVO MOM4E KOETO SI NIAMA DRUGA RABOTA.IZOB6TO NE MI PRILI4A6 NA MOMI4E.(pone ot postovete koito 4eta)
zburkani hora ei!


Po temata:spored men poziorite sa kompleksari :!:[/quote]
Ти откъде знаеш аз как говоря и се държа, тва е форум тука не се говори а се пише, и ти ако нямаше майка щеше да се държиш като момче, да ти еба пичката лелина.

10-12-2005, 13:49
Po temata:spored men poziorite sa kompleksari :!:
АБе ти си тъпа и не знаеш нито какво означава едно нито другото. Аз съм позьор проблем?!

TheDarkLady
10-12-2005, 14:28
:twisted:
То лошо нема, БИТОВИЯ АЛКОХОЛИЗЪМ също не е лошо нещо - кво му е, по цял ден спиш - пиеш си, никви грижи - РАЙ!

PRAVI MI VPE4ATLENIE 4E GOVORI6 I SE DURJI6 KATO NEKVO MOM4E KOETO SI NIAMA DRUGA RABOTA.IZOB6TO NE MI PRILI4A6 NA MOMI4E.(pone ot postovete koito 4eta)
zburkani hora ei!


Po temata:spored men poziorite sa kompleksari :!:[/quote]
Ти откъде знаеш аз как говоря и се държа, тва е форум тука не се говори а се пише, и ти ако нямаше майка щеше да се държиш като момче, да ти еба пичката лелина.[/quote]

DA VIDIA SLU4AINO MALKITE SKOBI4KI :idea: AKO NE SI 6TE TI GI POKAJA,TE SA NA TRETIA RED V KRAIA!
mersi za vnimanieto :!:

DeziRe
10-12-2005, 18:36
Abe zna4i postoqnno sym slushala kak razni mettyl4eta se izkazvat za punkarite ili za nqkoi koito slushat neshto po leko 4e sa poziori ili nz si kakvi kak obijdat 4algarite i vsi4ki ostanali koito sa po razli4ni ot tqh no spored mene tva ne e pravilno tyi kato ne vsi4ki sa poziori ! Da si priznaq i na men sa mi go kazvali ama tva ne zna4i 4e sym ! Edno opredelenie dadeno mi ot edin 4ovek kakyvto i da e toi ne me pravi takava !
Prosto nqkoi ot nas dsa nepsravedlivo obvinqvani v tova vprek i4e ne sa takiva no prosto nqkoi hora si imat komplexi i si gi izbivat na drugi !TYi 4e bnai dobre da ne davash opredelenie na drugite a da gledash sebe si !ne mislite li 4e taka shte e nai dobre !?

bulgarche
10-13-2005, 16:12
Бе повечето са позьори...няма истински...

Раултата е сложна еейй

Eleonora
10-13-2005, 17:13
Ami e takiva...kadeto se traa da se pokajat,da sa nad ostanalite s liceto i tialoto si,abe te se use6tat ot dale4e,pone az taka gi namirisvam de. :wink:

SanDRo
10-13-2005, 17:36
Добре, разбрахме за позьорите! Сега стига сте се отклонявали от темата, а кажете нещо за позъорите! Все пак за тях е темата, а не за позьорите! :twisted:
tva opredeleno ima nujda ot prevod, vie hubavo pishete na kirilica, ama pishete na Bulgarski...

Murderdoll
10-13-2005, 17:38
Добре, разбрахме за позьорите! Сега стига сте се отклонявали от темата, а кажете нещо за позъорите! Все пак за тях е темата, а не за позьорите! :twisted:
tva opredeleno ima nujda ot prevod, vie hubavo pishete na kirilica, ama pishete na Bulgarski...
ama si typ...:D

air_J
10-13-2005, 19:30
Добре, разбрахме за позьорите! Сега стига сте се отклонявали от темата, а кажете нещо за позъорите! Все пак за тях е темата, а не за позьорите! :twisted:
tva opredeleno ima nujda ot prevod, vie hubavo pishete na kirilica, ama pishete na Bulgarski...
Ами прочети заглавието на темата и би трябвало да нямаш нужда от превод. :twisted:

Bloodomen
10-16-2005, 08:16
1 temata ne e za tuka,no karai...
2 mi kvo ti kaja spored men poziorite sa li6eni ot sobstveni interesi i tnt
samo i samo da se haresat na nekoi 6e izlajat za sobstvenite si int za da sa veliki i o4ite na dr.....

lina15
10-16-2005, 09:10
Nai lesno e kato kaje6
pozior-4ovek koito se pravi na takyv kakuvto nee

10-19-2005, 17:58
Позьорите са тия дето се обличат по некъв еталон причмерно за да приличат на некви готини хора с цел хората и пичките да ги забележат щото иначе нямат грам шанс - най виден пример за това са Метълите - обличат се в некви пропаднали дрехи слагат си железа по лицето и хората почват постоянно да ги зяпат и тва им носи удоволствие щото преди само са ги подминавали като крайпътен знак, най много някоя пикня да им тегли некой заблуден пияница. Та на такива хора им е поставена диагноза казва се "Едипов Комплекс" и лечението е доживотна почивка в институциите на ФбИ .
Aideeee ne e da si typ, prosto ne e istina, 4e sy6tesvuva6, golqma si ovca, ama mn golqma, 4e i typa, sigurna sam i grozna... 6te psuva6 are sa probvai s men ma kuho... ti maloumna li si znae6 li kvo e "edipov kompleks" ne6to miliardi pyti po razli4no, 6ibana drisla...

_DaRkAnGeL_
10-19-2005, 19:34
ami..za men poziorite sa hora koito..izpitvat lipsva na vnimanie..ii za tova se pravqt na tova koeto ne sa..samo i samo da se haresat na okolnite..primernnooo nqkoi koito slu6a R&B iska da sae haresa na nqkoq koqto slu6a metal i za tva i toi po4va da slu6a tva..samo i samo da byde zabelqzan.Tova e super glupavo..typo e..az poznavam takyv 4ovek i mn me drazni..otvratitelno eee