PDA

View Full Version : какво мислите



моника
10-12-2005, 12:04
значи..на 14 години съм, а съм висока 1.53,най-ниска съм от класа,и всички само ми викат,"ситнеж,дребно,лапе,плъх"...всякакви такива от тоя сорт,даже от другите класове ми говорят такива неща,от коя детска градина съм и т.н..аз съм 9 клас,но трябва да съм 9.И още нещо,всички разправят,че гласът ми бил некаф особен,писклив,много детски бил..нещо такова,и само ме имитират как говоря..понякога ми омразва :!: :!:ИСкам да разбера вашето мнение :)

Стеснителната
10-12-2005, 12:11
Споко бе мила, тия малките най яко се ебът, и като одъртеят изглеждат по млади - виж я лили иванова :lol: , плюс тва можеш да правиш свирки права а това и огромен плюс в живота.

e4o
10-12-2005, 12:30
s niska v krevat s visoka na parad :lol: :wink:

10-12-2005, 13:08
amii az bih kazal 4e ne e hubavo da si mnogo niska,ama nito i da si mnogo visoka,vse pak po-dobre niska ot kolkoto visoka,ako si naprimer nekfa gozila 1.90 kak 6te ubue6 tok4eta primerno???!!?A za glasa ti,kfo ti puka,kato e detski,tfa zna4i 4e e sladak,4e kara6 horata okolo tebe da se usmihvat :)

sarang
10-12-2005, 13:49
Споко бе мила, тия малките най яко се ебът, и като одъртеят изглеждат по млади - виж я лили иванова :lol: , плюс тва можеш да правиш свирки права а това и огромен плюс в живота.
Да, на 35 сигурно ще изглеждаш като 25-26 годишна. А и ниските момичета много момчета ги харесват, "джобно гадже". Така че не се притеснявай, голямо чудо, че ти се подиграват. Пък и хората ти се подиграват, защото им позволяваш. Ако ги накараш да те уважават, ако не се спичаш, ако си точен човек, на никой няма да му пука за ръста и гласа, като говориш смислени неща. А тъпите просто ги затапваш.

можеш да правиш свирки права а това и огромен плюс в живота.
Да, няма да те болят коленете.

doki_m
10-12-2005, 18:39
хич недей да им обръщаш внимание