PDA

View Full Version : Течение?



Стеснителната
10-12-2005, 13:04
Попринцип имам горе долу редовен цикъл, закъснява ми максимум ден два, но няколко дни преди да ми дойде имам някакво странно течение, леко червеникаво е, трябва ли да ме тревожи и да ходя ли на доктора?

sarang
10-12-2005, 13:36
Няколко дена, преди да ти дойде? Странно, обикновено точно преди да ти дойде, няма никакво течение, било то нормално или не. А това червеникаво течение прилича ли на кръв? Ти ми се виждаш леко сбъркана. Тъй че върви на лекар, но гледай да е жена.

Майка ти
10-12-2005, 14:02
Дай повече подробности - на колко години си, колко дена ти е цикълът, силно или слабо ти е кървенето, имаш ли болки или не...
Може това кървене да е всъщност началото на цикъла ти - при някои жени почва изведнъж да тече силно, при други първите 1-2 дена е такова - слабо и различно по цвят, а след това почва същинското кървене...
Но ако има нещо, което те притеснява, отиди на лекар! Не боли! :wink: И няма значение дали е мъж или жена, важното е да е компетентен!

sarang
10-12-2005, 14:10
И няма значение дали е мъж или жена, важното е да е компетентен!
Има значение в нейния случай, понеже тя няма да се сдържи и ще го изчука, ако е готин и има пари. Не е хубаво да се доближава до мъжко, особено ако пък той ще я пипа отдолу, защото тя не отказва, личи си от постовете и, пък и е много чувствителна.

Майка ти
10-12-2005, 15:02
А-а-а! А той дъл ша са даде? :shock:

PICH S MOSKVICH
10-12-2005, 15:05
Попринцип имам горе долу редовен цикъл, закъснява ми максимум ден два, но няколко дни преди да ми дойде имам някакво странно течение, леко червеникаво е, трябва ли да ме тревожи и да ходя ли на доктора?
MI KUZAQ LI LI4NATA HIGIENA MILI4KA...PROBVAI DA SE KUPE6 PONE 2-3 PUT V SEDMICATA(kato za na4alo)I MOJE I DA SE OPRAVI6
ILI HODI NA LEKAR...SAMO GLEDAI DA NE GO ZADU6I6 KATO SI OTVORI6 KRAKATA
http://smu.city.tomsk.net/content/img/ginekolog_lizhet.jpg

sarang
10-12-2005, 15:17
А-а-а! А той дъл ша са даде? :shock:
Не се знае, но ако е толкова готина, колкото казва, най-вероятно да. А ти защо не се регнеш?

Майка ти
10-12-2005, 16:29
Не се знае, но ако е толкова готина, колкото казва, най-вероятно да.
Съмнявам се! Имам доста познати гинеколози и мога да ти кажа, че са доста придирчиви като мъже! С коя да е не си лягат и залагат на естественото, по изкуствени заместители не си падат изобщо... :wink:

pipi`e`golqma
10-12-2005, 16:54
I na men mi se e sluchvalo... 2-3 dena predi da mi doide mi e teklo edno takova ryjdivo rozavo nqkfo takova i sled tfa si mi idva cikylyt i vsichko si e normalno mislq che nqma ot kakvo da se trevojish.No nishto ne te spira da idesh na lekar dori ida nqma nishto profilaktichno :p