PDA

View Full Version : Moderated: Защо като свършвам спермата ми е леко червеникава



gosten4o
10-12-2005, 17:23
awe za6to kato svar6wam i spermata mi e leko 4ervenikava ? ne sam prail sex

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

chupacabra:)
10-12-2005, 18:02
ми те тръбите с времето ръждясват..... :roll:
има лекари за тая работа! а никаква кръв /освен менструалната/ не е хубаво, така че размърдай си гъзъ и бягай на уролог

doki_m
10-12-2005, 18:37
awe za6to kato svar6wam i spermata mi e leko 4ervenikava ? ne sam prail sexхмм..не е на нормално! :? верно,ходи на лекар! :arrow:

Fallen_angel
10-12-2005, 19:13
Да ти приличаме на болница?!


ми те тръбите с времето ръждясват..... :roll:
има лекари за тая работа! а никаква кръв /освен менструалната/ не е хубаво, така че размърдай си гъзъ и бягай на уролог
Това ми прозвуча като даскала ми по физическо ... "Господине не мога да играя днес, защото (и там няква причина)" и той супер гадно ме изряза "Да бе, и аз съм неразположен" ...
та така де .. малко ще е трудничко това с менструалната кръв :?

Black_Orchid
10-12-2005, 19:45
Посети Чичо Доктор.

Neko_Dream
10-12-2005, 21:13
само, като се изпразваш ли червенее? Като ходиш по малка мужда погледни, дали урината ти е прекалено жълта или оранжева. Ако е така, ходи на доктор. Имаш проблеми с бърбреците и ТРЯБВА да се лекуват! Може да е станало проблема, ако си се збивал наскоро и са те ударили в бъбреците.

adult
10-13-2005, 15:09
*Хемоспермия - тя се манифестира с наличието на кръв в спермената течност.
Има истинска и лъжлива хемоспермия.
Истинската хемоспермия възниква в резултат на смесването на кръв и сперма в семенните каналчета на тестисите, семепроводите, семенните мехурчета, простатната жлеза. Оцветяването на спермата е равномерно.
При лъжливата хемоспермия кръвта е от уретрален произход, тя е свежа и не е хомогенно смесена със сперма.
Хемоспермията се появява като симптом на епидидимит, везикулит, простатит, коликулит, аденом и карцином на простатната жлеза, папиломатоза на уретрата, уретрални кондиломи.

gosten4o
10-17-2005, 09:21
ae oprai sa ne pikax si normalno isq si pikaq normalno ma to beshe parvo po 4erveno sled tva po malko i nakraq sa oprai 10x se pak ;]