PDA

View Full Version : Da pu6i6 ili da ne propu6i6 zaradi averite



10-12-2005, 19:09
Glupavo e da propu6i6 zaradi kompaniqta si,ama kato vsi4ki pu6at i otide6 s tqh na kafe,kakvo,vinagi li 6te gi gleda6? V takav slu4ai ve4e stava glupavo da NE pu6i6..e,da ama da se vliqe6,e priznak na bezharakternost,v sa6toto vreme,trqbva da si 4ast ot cqloto,da se priob6tit,ne moje vinagi te da si pu6at,a ti samo da nabliudava6. E,tova e GOlqmata Dilema..kvo da praim,nie,nepu6a4ite?

WannaBe
10-12-2005, 19:15
Ми то попринцип е хубаво да не пушиш,да си различен,ама при положение че цялата ти компания пуши тряя да имаш бая желязна воля.. :(

Стеснителната
10-12-2005, 19:20
Бате много по яко е като имаш какво да държиш в ръката си, много е готино - пропуши просто и лесно, и момичетата повече ще те харесват и по често щи пускат 8) .

blood_dodo
10-12-2005, 19:22
Бате много по яко е като имаш какво да държиш в ръката си, много е готино - пропуши просто и лесно, и момичетата повече ще те харесват и по често щи пускат 8) .Ако при тебе е така, значи си хипер заблудена. Пич, компанията да си е*е майката - ти си по-важен от всички, взети заедно ;)

IdontGiveaFuck
10-12-2005, 19:25
офф баси глупостите :shock:
Цялата ми компания е само от пушачи!По едно време и аз покрай тях почнах :evil:
..но спрях!Няма никакъв смисъл да се тровиш затва,че компанията ти пуши и ти трябва да си като тях! :?
По-плоско мислене не съм срещала....
Това,че си непушач не те прави тъп или нещо такова,че да питаш
GOlqmata Dilema..kvo da praim,nie,nepu6a4ite?


Ако толкова искаш-пропуши...,но ти ще си този който ще съжалява след години!

Black_Orchid
10-12-2005, 20:35
И аз съм в същото положение. Цялата компания пуши. На мен не ми пречи и аз не пуша. Аз също не им преча с това, че не пуша. Ако искаш да пушиш - пуши. Ако не искаш - недей да с етровиш само за да си част от цялото. Можеш да си "душата на компанията" от пушачи и да не пушиш. Недей да мислиш, че момичетата повече ще те харесват ако пушиш - в доста случаи харесват дадено момче ВЪПРЕКИ пушенето(по мои наблюдения). Изборът е изцяло твой.

De_mikke
10-12-2005, 20:50
Бате много по яко е като имаш какво да държиш в ръката си, много е готино - пропуши просто и лесно, и момичетата повече ще те харесват и по често щи пускат 8) .

Tova e nai-typoto neshto koeto sym chela i nai-glupavata pri4ina...mai samo sybirash mneniq kato te gledam koga si se reg i kolko mneniq imash veche...pone misli kato pishesh

Стеснителната
10-12-2005, 23:02
Ше праим рекорд на гинес за "вързали се" :lol: :lol: :lol: .

zeleni_o4i
10-13-2005, 07:32
Glupavo e da propu6i6 zaradi kompaniqta si,ama kato vsi4ki pu6at i otide6 s tqh na kafe,kakvo,vinagi li 6te gi gleda6? V takav slu4ai ve4e stava glupavo da NE pu6i6..e,da ama da se vliqe6,e priznak na bezharakternost,v sa6toto vreme,trqbva da si 4ast ot cqloto,da se priob6tit,ne moje vinagi te da si pu6at,a ti samo da nabliudava6. E,tova e GOlqmata Dilema..kvo da praim,nie,nepu6a4ite?

mi mnogo prosto, ne pushi. pokaji che si po-silen ot ostanlite, che imash po-silna volq. osven tova e mnogo malka veroqtnosta da popadnesh v kompaniq, kadeto sa samo nepushachi. ne e nikakva dilema, prosto ne se poddavai na vliqnieto na drugite. :)

marusha
10-13-2005, 11:43
Бате много по яко е като имаш какво да държиш в ръката си, много е готино - пропуши просто и лесно, и момичетата повече ще те харесват и по често щи пускат 8) .
ti za tfa li pushish be smrad?da te haresfat mom4etata i da ima kfo da durjish v rukata si?!Auuuuuuu kolko si tupa,neveroiatno glupava si po diavolite :x kfo zaribiavash horata-ako iska she pushi ako iska niama-lesno i prosto kakto ti kaza...az sushto pusha,ama ne za da durja neshto v rukata si haah
a ina4e po temata iskam da ti kaja 4e taka izglejdash oshte po-interesna ot drugite,samo ti si razli4na...pogledni go ot drugata strana...samo deto kato hodish na kafe i vsi4ki pushat pak ti se preebavat drobovete...abe nz po-dobre ne po4vai :wink:

marusha
10-13-2005, 11:45
Ше праим рекорд на гинес за "вързали се" :lol: :lol: :lol: .
she napraim rekord koi nai-burzo she ti s4upi debelata glava muahaha

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-13-2005, 13:16
Пич, ти сам си развил всичко, дето имаме да ти го казваме. Чакаш само съвет. Тъй че няма нужда да обяснявам надълго и нашироко.
Моят съвет е да не почваш, ама то почти всички така сме почнали. Да има и един пушач в компанията и айдеее юруш, всичките пропушили. Не е фатално и ти да пропушиш, но по-добре не обръщай внимание на факта, че всички пушат. Спокойно, никой няма да те отблъсне, никой не се вълнува дали пушиш.

Стеснителната
10-13-2005, 17:45
Бате много по яко е като имаш какво да държиш в ръката си, много е готино - пропуши просто и лесно, и момичетата повече ще те харесват и по често щи пускат 8) .
ti za tfa li pushish be smrad?da te haresfat mom4etata i da ima kfo da durjish v rukata si?!Auuuuuuu kolko si tupa,neveroiatno glupava si po diavolite :x kfo zaribiavash horata-ako iska she pushi ako iska niama-lesno i prosto kakto ti kaza...az sushto pusha,ama ne za da durja neshto v rukata si haah
a ina4e po temata iskam da ti kaja 4e taka izglejdash oshte po-interesna ot drugite,samo ti si razli4na...pogledni go ot drugata strana...samo deto kato hodish na kafe i vsi4ki pushat pak ti se preebavat drobovete...abe nz po-dobre ne po4vai :wink:
Айде още един вързан, вие сте за училище за умствено изостанали бря :lol: .

Leko_zle
10-25-2005, 20:11
Ave hora kvi sa tiq mneniq "shtom ot kompaniqta si4ki pushat na4i i az trqq da pusha", a zashto e taka zashtoto 4ovek go e strah ot tova da bude razli4en,a spored men da bedesh razli4en e mnogo po dobre otkolkoto da te opisvat kato edin ot tqh t.e poredniq -taka 4e az bih kazala "BUDI RAZLI4EN"Zivei kakto ti namerish za dobre ne sledvai stupkite na drugite :P

plaming
10-26-2005, 19:41
Има два вида хора тези които взимат за пример заобикаля6тото ги население и дгугия са тези които се у4ат от техните гре6ки!Ти сам избира6 какво да правиш няма смисъл да се допитваш до който и да било! :wink: