PDA

View Full Version : MRAZQ SI KLASA



PY_MACKA
10-13-2005, 11:56
ZNA4I AZ SUM 6IBANATA ZUBARSKA NEMSKA V SOFIQ I SI4KI(PONE OT MOQ KLAS)SA ZUBARI.AKO IMA NEKOI KOITO NE MI VQRVA DA 4UE TOVA-NAI INTERESNOTO NE6TO KOETO SE SLU4VA V MEJDU4ASIETO E DA IGRAQT NA KARTI,A PREZ 4ASOVETE OBSUJGAT KOI KVA BOQ E IMAL,KVA TERCA I 6TO NE E BIL I T.N.
OT CELIQ KLAS PU6AT 3-4 MOMI4ETA I TOVA SE S4ITA ZA SUPER LO6O.SI4KO NA SI4KO SE RAZBIRAM S EDIN 4OVEK S KOITO SAMO MIZERII PRAVQ NA OSTANALITEW I GI PSUVAME V LICETO A TE SEDQT I CIKLQT I SE PRAVQTY NA NEDORAZBRALI.TE S4ITAT 4E DA SE NAPIE6 I DA SE MLQSKA6 S NEKOI NEPOZNAT E DUNOTO....MI AZ ZNA4I SUM GO MINAVALA STOTICI PUTI TOGAVA...AMA TO I OSTANALITE NE SA MNOO PO GOTINI AMA PONE MOJE6 DA ZAVURJE6 NORMALEN RAZGOVOR ZA NE6TO DRUGO OSVEN DOMA6NI I DASKALI.NE ZNAM KVO DA PRAVQ-KATO VLEZNA V KLASNATA STAQ SI4KI ME GLEDAT S UJAS,A KATO IZLEZNA O6TE NA PRAGA VEDNAGA SI 4UVAM IMETO...KVO DA PRAQT MILITE,KATO NEMAT DRUGA TEMA ZA RAZGOVOR
E KAJETE MI TVA SQ NORMALNO LI E ,6OTO VE4E MI IDE DA SI PREREJA VENITE
DAMO V ADA PONE E PO VESELO
http://www.indymedia.be/uploads/klas.jpg

Dharma
10-13-2005, 12:09
lol egati klasa hahahha
btw koi klas ste?

sladkish4eto_f_sofiq
10-13-2005, 13:06
egati klasa verno.izvinqvai oba4e 6tom si v nemskata zna4i dosta si u4ila sedmi klas i nqma kvo da se nervish taka 6te e............

PY_MACKA
10-13-2005, 13:26
i kvo lo6o li e da u4i6
tva 4e imam ambiciozni roditeli deto me pra6taha na 1000 uroka...o kakto i da e :evil:
kvo ob6to ima tva
i da u4a ne zna4i 4e sum zubar, 4e ne pravq oligofrenii ili 4e ne hodq po kuponi

teenkopele
10-13-2005, 14:02
..егати класа имаш!

Ми тва е, освен яко да ги ебаваш и да прайш мизерии и простотии друго не остава... :lol: ВАЖНОТО Е ДА СТАВА КУПОН ! :wink:

10-13-2005, 14:09
i kvo lo6o li e da u4i6
tva 4e imam ambiciozni roditeli deto me pra6taha na 1000 uroka...o kakto i da e :evil:
kvo ob6to ima tva
i da u4a ne zna4i 4e sum zubar, 4e ne pravq oligofrenii ili 4e ne hodq po kuponi i ne se natiskam s mom4eta

Razbiram te, no vse pak si mislq che se pravish na takava kakvato ne si. Moje bi dynoto ne e da pu6i6 i da se celuva6 s nepoznati mom4eta, no za teb vyrha zna4i li da pravish "oligofrenii"?
Pls bydi takava kakvato si i ne pozirai. Znam 4e shte ti prozvu4i kato zaiajdane oba4e pone se zamisli vyrhu dumite mi. A towa da se natiskash s mom4eta!? Davai go po spokoino i znai che na nikoi nishto ne trqbva da dokazva6.
Ne se stremi da bydesh pove4e ot drugite a pove4e ot sebe si.
Uspeh i ako tolkowa ne ti haresva klasa ti - vinagi moje da se premestish. I si pogovori s vashte

Yuri_Prime
10-13-2005, 14:23
Умри ! Най-добре ще ти е така, пък и ме дразниш (както всички останали тук :))

DarkInside
10-13-2005, 14:26
Умри ! Най-добре ще ти е така, пък и ме дразниш (както всички останали тук :))
Ти умри бе. Опитваш да си страшен, ама с тия емотикони си направо смешен. Дечко.
KMFDM - New American Century.

Yuri_Prime
10-13-2005, 14:35
хгагхагхагха ми ела ме усмърти ве смотльо ! Сач гаден

DarkInside
10-13-2005, 14:37
хгагхагхагха ми ела ме усмърти ве смотльо ! Сач гаден
Абе мойто момче. Ти тли годинки навърши ли? Така става когато родителите оставят децата си без надзор... тцтцтц... жалка картинка. Ако искаш може първо да ти избодем очичките за да не виждаш прелестната ми фигура.
А тази думичка от къде я научи? Кой батко ти я каза?
Айде дечко отивай да спинкаш, че госпожата ще ти се кара!

10-13-2005, 14:51
i kvo lo6o li e da u4i6
tva 4e imam ambiciozni roditeli deto me pra6taha na 1000 uroka...o kakto i da e :evil:
kvo ob6to ima tva
i da u4a ne zna4i 4e sum zubar, 4e ne pravq oligofrenii ili 4e ne hodq po kuponi i ne se natiskam s mom4eta

Razbiram te, no vse pak si mislq che se pravish na takava kakvato ne si. Moje bi dynoto ne e da pu6i6 i da se celuva6 s nepoznati mom4eta, no za teb vyrha zna4i li da pravish "oligofrenii"?
Pls bydi takava kakvato si i ne pozirai. Znam 4e shte ti prozvu4i kato zaiajdane oba4e pone se zamisli vyrhu dumite mi. A towa da se natiskash s mom4eta!? Davai go po spokoino i znai che na nikoi nishto ne trqbva da dokazva6.
Ne se stremi da bydesh pove4e ot drugite a pove4e ot sebe si.
Uspeh i ako tolkowa ne ti haresva klasa ti - vinagi moje da se premestish. I si pogovori s vashte

?!

Yuri
10-13-2005, 15:40
хгагхагхагха ми ела ме усмърти ве смотльо ! Сач гаден
Абе мойто момче. Ти тли годинки навърши ли? Така става когато родителите оставят децата си без надзор... тцтцтц... жалка картинка. Ако искаш може първо да ти избодем очичките за да не виждаш прелестната ми фигура.
А тази думичка от къде я научи? Кой батко ти я каза?
Айде дечко отивай да спинкаш, че госпожата ще ти се кара!
Ае успявам да онодя майка ти ! Начи поне 13 имам гхагхагхахга

DarkInside
10-13-2005, 15:47
хгагхагхагха ми ела ме усмърти ве смотльо ! Сач гаден
Абе мойто момче. Ти тли годинки навърши ли? Така става когато родителите оставят децата си без надзор... тцтцтц... жалка картинка. Ако искаш може първо да ти избодем очичките за да не виждаш прелестната ми фигура.
А тази думичка от къде я научи? Кой батко ти я каза?
Айде дечко отивай да спинкаш, че госпожата ще ти се кара!
Ае успявам да онодя майка ти ! Начи поне 13 имам гхагхагхахга
Толкова малък и псува?
Пуу... ама че са невъспитани децата днес..

Yuri_Prime
10-13-2005, 16:00
хгагхагхагха ми ела ме усмърти ве смотльо ! Сач гаден
Абе мойто момче. Ти тли годинки навърши ли? Така става когато родителите оставят децата си без надзор... тцтцтц... жалка картинка. Ако искаш може първо да ти избодем очичките за да не виждаш прелестната ми фигура.
А тази думичка от къде я научи? Кой батко ти я каза?
Айде дечко отивай да спинкаш, че госпожата ще ти се кара!
Ае успявам да онодя майка ти ! Начи поне 13 имам гхагхагхахга
Толкова малък и псува?
Пуу... ама че са невъспитани децата днес..
Толкова голям, а тъп и неграмотен? ... мани мани беги !

Д-к Фани Ме за Фалоса
10-13-2005, 16:02
Пъ гърл , значи мислиш че като пушат и не са пичове така ли , интреснооооо
начи ако пушиш си газар
ако не
си тапак
кефиш ме еиииии

DarkInside
10-13-2005, 16:32
хгагхагхагха ми ела ме усмърти ве смотльо ! Сач гаден
Абе мойто момче. Ти тли годинки навърши ли? Така става когато родителите оставят децата си без надзор... тцтцтц... жалка картинка. Ако искаш може първо да ти избодем очичките за да не виждаш прелестната ми фигура.
А тази думичка от къде я научи? Кой батко ти я каза?
Айде дечко отивай да спинкаш, че госпожата ще ти се кара!
Ае успявам да онодя майка ти ! Начи поне 13 имам гхагхагхахга
Толкова малък и псува?
Пуу... ама че са невъспитани децата днес..
Толкова голям, а тъп и неграмотен? ... мани мани беги !
Ти още ли не си си легнал бе?

Yuri_prime
10-13-2005, 16:41
Чакам порнака !

lina15
10-13-2005, 16:49
..егати класа имаш!

Ми тва е, освен яко да ги ебаваш и да прайш мизерии и простотии друго не остава... :lol: ВАЖНОТО Е ДА СТАВА КУПОН ! :wink:
mnoo qsno,voub6te da ne ti puka,i moq klas e super tup

PY_MACKA
10-13-2005, 20:29
Пъ гърл , значи мислиш че като пушат и не са пичове така ли , интреснооооо
начи ако пушиш си газар
ако не
си тапак
кефиш ме еиииии
ne milo mislq 4e e neveroqtno tupo da misli6 4e e ne6to neveroqtvo stranno i lo6o da pu6i6 a ne 4e si guzar kato go pravi6
vnikni v problema
PS:PY_MACKA NE E ПЪ МАЦКА :!:

mary_jane_666
10-13-2005, 20:36
spoko MACKA , i az si mrazq moq klas
mnogo ama mnogo sa zle
18 momi4eta sme i 4 mom4eta
mom4etata ne mqzat na mom4eta , a momi4etata sa pylni ligli i sa neveroqtno glupavi ...
ae ujas ne moa gi ponasqm , po4ti ne govorq s tqh ... super me draznqt
vseki mrazi vseki ama gadnite licemerki se pravqt na priqtelki i posle si govorqt zad gyrbovete ,..... povdiga mi se samo kat gi gledam!!! :x

DarkInside
10-13-2005, 20:39
Пък аз мразя всички.

Yuri
10-14-2005, 09:25
Пък аз мразя всички.
Ни мЪ копирай бе!

L_From_Hell
10-14-2005, 13:27
Kakto go opisvash e naistina, naistina losho... :?
No uveriavam te, nachina ne e da si rejesh kakvoto i da e bilo, prosto da ne im obrashtash vnimanie- nali si s tiah samo po niakolko chasa!A kato se zamislish ne ti li haresva da si "loshoto momiche v klasa"tova e hubavo- razlichna si, zabeliazvash se pak i vav vsichki sluchai e zabavno!

Стеснителната
10-14-2005, 13:32
ZNA4I AZ SUM 6IBANATA ZUBARSKA NEMSKA V SOFIQ I SI4KI(PONE OT MOQ KLAS)SA ZUBARI.AKO IMA NEKOI KOITO NE MI VQRVA DA 4UE TOVA-NAI INTERESNOTO NE6TO KOETO SE SLU4VA V MEJDU4ASIETO E DA IGRAQT NA KARTI,A PREZ 4ASOVETE OBSUJGAT KOI KVA BOQ E IMAL,KVA TERCA I 6TO NE E BIL I T.N.
OT CELIQ KLAS PU6AT 3-4 MOMI4ETA I TOVA SE S4ITA ZA SUPER LO6O.SI4KO NA SI4KO SE RAZBIRAM S EDIN 4OVEK S KOITO SAMO MIZERII PRAVQ NA OSTANALITEW I GI PSUVAME V LICETO A TE SEDQT I CIKLQT I SE PRAVQTY NA NEDORAZBRALI.TE S4ITAT 4E DA SE NAPIE6 I DA SE MLQSKA6 S NEKOI NEPOZNAT E DUNOTO....MI AZ ZNA4I SUM GO MINAVALA STOTICI PUTI TOGAVA...AMA TO I OSTANALITE NE SA MNOO PO GOTINI AMA PONE MOJE6 DA ZAVURJE6 NORMALEN RAZGOVOR ZA NE6TO DRUGO OSVEN DOMA6NI I DASKALI.NE ZNAM KVO DA PRAVQ-KATO VLEZNA V KLASNATA STAQ SI4KI ME GLEDAT S UJAS,A KATO IZLEZNA O6TE NA PRAGA VEDNAGA SI 4UVAM IMETO...KVO DA PRAQT MILITE,KATO NEMAT DRUGA TEMA ZA RAZGOVOR
E KAJETE MI TVA SQ NORMALNO LI E ,6OTO VE4E MI IDE DA SI PREREJA VENITE
DAMO V ADA PONE E PO VESELO
http://www.indymedia.be/uploads/klas.jpg
Мила трябва да дойдеш в моето училище, да видиш кво се казва клас, - секо междучасие кенефа е зает от някои които се чукат вътре или шмъркат прахчета :lol: . Сичките карат коли за по 100 бона, само 12ти клас имат книжки :lol: другите имат книжки с 50толевки за пред куките :lol: в час секи или си обарва гаджето или цули другите с хартии или пък си пафка и си решава кръстословица 8). Проблема е дали ще можеш да плащаш такава такса :roll: .

10-14-2005, 19:35
Ako se opita6 da gi prieme6 takiva kakvito sa i te teb sa6to vsi4ko 6te si doide na miastoto.Az naprimer dosta u4a,ne pia, ne pu6a ,za6toto ne mi e interesno,no niamam ni6to protiv horata, koito go praviat.Naistina ne sa pravi da te misliat za propadnala prosto za6toto si po otvorena, no ne misli6 li 4e ti sa6to postapva6
gadno kato gi 'psuva6 v liceto'?Opitai da gi opoznae6,
tova 4e sa razli4ni ne ozna4ava 4e ne mojete da badete
priatali.A i moje6 da se zapoznae6 s hora ot drugite klasove.uspeh :)

ss
10-14-2005, 20:01
i moq klas e pulna pumiq-mnooogo zle.az su6to im se nerva 6toto tva sa po 7 4asa na den s tezi su6testva.no mi e qsno 4e izmukvane nqma-nqma da napusna gimnaziqta i da im napravq kefa-puk i posle koi 6e obsujdat sus zloba,koi 6e kopirat.
neee.6te si se kefq az na moite si ne6ta i 6e znam 4e sum si N0mer 1 -6oto i te sus zavistta si go dokazvat

fmzk
10-15-2005, 16:28
Пу мацка ;) споко...и аз съм в идентичен клас..само дето има още 1 момче дето е като света...за всички останали да пиеш,да се целуваш с момичета които виждаш за 1ви или 2ри път,да пушиш(дори и само понякога) е пълно извращение...затях си нещо суперпорочно .Половината не си говорят с мене , а другите ми клюкарстват зад гърба.Като идем класа на екскурзия,докато другите се натискат и се напиват те си седат по стаите и си разказват истории.. и на другия ден те гледат на криво ,като че си им взел от яденето.А в училище при тебе пак играят карти..в моя случаи си обсъждат домашните и уроците и се тревожат колко имат да учат за следващия ден .в класа има 18 моми4ета и 9 момчета(10ти клас сме,вече 16 годишни и отгоре) и от сичките 18 сигурно има 3 ,максимум 4 моми4ета дето да са били с момче.Останалите колекционират пощенски марки или се разхождат в парка през свободното си време или се събират да гледат телевизия и да пият кола(алкохола е убииствен порок за тях.)Да не ти говоря че един път не сме се събирали класа извън училище по собсвена инициатива.Няма кой да ти каже довечера в 10 еди къде си ше идем да пиеме.Нема такова нещо сичко си седи в къщи и гледа тъпо.И да кажеш да сме някво супер зубарско училище,не сме.Всички други класове поне отчасти са по-добре,ако не като цяло.
Такова е леля..:)до едно време им се ядосвах ...сега.. са ми на к***.
:wink: :wink:

sladur.com
10-20-2005, 20:13
mani begai-to i pri mene dori ne e taka kvo da ti kaja-ostai go da pasat mace
http://snova.biz/image/adui/ovca.jpg

MrAsNiKa
10-20-2005, 23:55
ZNA4I AZ SUM 6IBANATA ZUBARSKA NEMSKA V SOFIQ I SI4KI(PONE OT MOQ KLAS)SA ZUBARI.AKO IMA NEKOI KOITO NE MI VQRVA DA 4UE TOVA-NAI INTERESNOTO NE6TO KOETO SE SLU4VA V MEJDU4ASIETO E DA IGRAQT NA KARTI,A PREZ 4ASOVETE OBSUJGAT KOI KVA BOQ E IMAL,KVA TERCA I 6TO NE E BIL I T.N.
OT CELIQ KLAS PU6AT 3-4 MOMI4ETA I TOVA SE S4ITA ZA SUPER LO6O.SI4KO NA SI4KO SE RAZBIRAM S EDIN 4OVEK S KOITO SAMO MIZERII PRAVQ NA OSTANALITEW I GI PSUVAME V LICETO A TE SEDQT I CIKLQT I SE PRAVQTY NA NEDORAZBRALI.TE S4ITAT 4E DA SE NAPIE6 I DA SE MLQSKA6 S NEKOI NEPOZNAT E DUNOTO....MI AZ ZNA4I SUM GO MINAVALA STOTICI PUTI TOGAVA...AMA TO I OSTANALITE NE SA MNOO PO GOTINI AMA PONE MOJE6 DA ZAVURJE6 NORMALEN RAZGOVOR ZA NE6TO DRUGO OSVEN DOMA6NI I DASKALI.NE ZNAM KVO DA PRAVQ-KATO VLEZNA V KLASNATA STAQ SI4KI ME GLEDAT S UJAS,A KATO IZLEZNA O6TE NA PRAGA VEDNAGA SI 4UVAM IMETO...KVO DA PRAQT MILITE,KATO NEMAT DRUGA TEMA ZA RAZGOVOR
E KAJETE MI TVA SQ NORMALNO LI E ,6OTO VE4E MI IDE DA SI PREREJA VENITE
DAMO V ADA PONE E PO VESELO
http://www.indymedia.be/uploads/klas.jpg
Мила трябва да дойдеш в моето училище, да видиш кво се казва клас, - секо междучасие кенефа е зает от някои които се чукат вътре или шмъркат прахчета :lol: . Сичките карат коли за по 100 бона, само 12ти клас имат книжки :lol: другите имат книжки с 50толевки за пред куките :lol: в час секи или си обарва гаджето или цули другите с хартии или пък си пафка и си решава кръстословица 8). Проблема е дали ще можеш да плащаш такава такса :roll: .
Леле да не повярваш с тебе сме били от едно даскало.В кой клас си бе пате

Стеснителната
10-21-2005, 01:08
Догодина съм на бала 8) .

10-21-2005, 08:38
Догодина съм на бала 8) .
Еми тая година съм аз!!! Ше бъдеш ли моя принцеса за бала :wink:

Lena
10-21-2005, 18:56
егати якия клас и ние това правим ,що си се набутала в немската ?! ходи някъде по кварталните училища ако искаш целия клас да пуши (а не само 3-4 човека) ако искаш другите да са некФи тъпаци дето през цялото време си барат междугъзието :twisted: ходи там където мислиш че ти е средата :twisted:

strawberry
10-22-2005, 23:41
Освен за ебавки явно за нищо др не става класа ти!

XePouH
10-23-2005, 10:34
I az si mrazq moq klas pulen e s oligofreni,zubari,kluikari,tapaci zatova 6a sa mahna

mimetoo
10-26-2005, 15:42
ammm kvo da ti kaja kat ne ti haresva se omitai ot tam,izglejda ne se vpisvash v obstanovkata-na horata i se uchi!:))

S8K
11-02-2005, 09:18
Споко и аз така........има само 4-5 човека които мн си ме кефат.... :roll:

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-02-2005, 14:17
lol egati klasa hahahha
btw koi klas ste?
qkoo

PY_MACKA
11-07-2005, 12:58
prekrasniq 9j...uf kato go kazah mislq 4e 6tqh da se izdraifam
ne be te horata si se imat edin drug za pe4eni i se opitvat da mi se pravqt na naduti ...ama ne6to ne stava mi kakto kaza nqkoi -prosto gi ostavqm da pasat i da prelistvat nau4enite na izust u4ebnici za 6-7put

Sladi4kata_Miss
11-07-2005, 13:21
Znam 4e e malko typo da te ubejdavam v protivnoto no puk znaish li moje pone edin 4ovek ot teq da stava za laf.Puk i si imala edva 2 meseca da gi opoznaesh,vqrvai mi ne sa dostaty4ni:D I az sega sym v novo daskalo,oba4e kolkoto i otna4aloto da mi se struvaha mn zle vsi4ki uspqh da se spriqtelq s tqh.Zashto ne organizirash neshto,nz nqkoi put da izlezesh s ,,po-normalnite,, ot klasa si.Puk i dokolkoto razbiram mai ti ne iskash te da te razberat!Ne e nujno da obijdash vsi4ki,ili po skoro da gi slagash po obsht znamenatel.Abe nz kakto iskash ama ne moje 5 godini da stoish v klasnata staq i da ne si govorish s nikoi,oshte po malko te vsi4ki shte namrazqt teb.....
USPE!dano otkriesh svestni hora v klasa si :)

teenkopele
11-07-2005, 14:00
lol egati klasa hahahha
btw koi klas ste?
qkoo

:shock:

PY_MACKA
11-12-2005, 08:09
ooooo ama to ima 5-10 s koito se vruzva razgovor ama poprincip prez mejdu4asiqta sum pri drugite klasove
ps:mom4etata sa mi mapravo jakli...do edin

^^Limonka^^
11-13-2005, 12:51
леле къф клас имаш ти бе маце много ти съчувствам зех да се гордея с моите нещасници мнооого кофти клас имаш бе ама това е немската а те там нали са само зубъри в коооофти даскало си отишла е що пък да не се преместиш ела в нащо даскало не че хората са мнооого готини ама пак са доста по свежари от твоя клас пък предполагам че и в цялата немска.....ат там познавам няколко индивида и всичките са просто уникални като земад да си пускат разни плоски шегички и аз откачам напрао лелее а па моя клас е напрао изруд има само 2 3 готини мацета еленка дет се познаваме от как се помня и илонката която от време на време дразни ама пак по добре от останалите изрудики които просто ми иде не знам кво да ги напра да им строша главичките и да ги дам на госпожата да ги изяде абе ае са че ще стана мноу брутална ляляляляляляля а па момчетата са ни едни меке кетки леле само да ги видите значи в едното междучасие едват едни от дванайсте клас да бият единия при което остатъка от мамченцата седат до перваза и гледат тъпо и нищо не праат та се наложи аз и ленка да се намесиме за да го остаат горкото момче ама то па не беше и чак такъф бой ама.....на тия хора там само аз и тия двете момичета дет ви казах им праиме шоуто иначе без нас за никъде-----леле кво самочувствие вада ааа???? :wink:

LaBanDa
11-14-2005, 17:46
Ebi Im Maikata Na tfoq Klas!

BAD_GIRL_
11-14-2005, 20:20
ei tova klasut li ti beshe mno e feshun hahah

^^Limonka^^
11-22-2005, 09:27
аби мацо ти поне имаш некой приятел в тноя шибан кщлас не си сама срещу всичките говеда поне тва а пък иначе само идно ща ти кажа и то еееееееееее ляляллялял не не тва ИГНОРИРАЙ ГИ тия говеда щото не можеш да набиеш 30 човека ако някой земе да те бие само свирни ние с еленка ща пристигнеме с токчетата и мамата си е ебалооооо тия повече няма да ги има спооокоооо 8)

dete`idiot``
11-22-2005, 20:31
i az tai misleh za moq klas minalata godina,ama lek po-kasno osaznah 4e sa super.pyk ko ne te kefqt i polojenieto e tragi4no...se pak otiva6 na daskalo za da "u4i6" a ne zaradi klasa ti... :)http://i9.photobucket.com/albums/a99/HL420/rastaman-rasta-yin-yang.jpg

dete`idiot``
11-22-2005, 20:34
ae hora kajete mi kak da si sloja kartinka veee 4e ne razbrah ....se pak dete`idiot`` sam :))

tarinka
11-23-2005, 20:46
4akai sega,ne pribarzvai s ocenkite.Ot sobstven opit
ti kazvam 4e poniakoga moje da poznava6 niakogo ot mnogo vreme,i vapreki tova da ne si go opoznal i napolovina.Dai si malko vreme.Opitaite da se opoznaete,da se spriatelite.Ako opita6 6te vidi6 4e
postepenno 6te se opoznaete i 6te sviknete edni s drugi. Dai im 6ans.Ne gi otriazvai.Sigurna sam 4e ako opita6 da gi prieme6 i te 6te te priemat.I nakraia da ti dam edin primer-az naprimer stra6no mnogo se spriatelih naskoro s edno momi4e,s koeto niakoga biahme ot edin klas.No predi az ia misleh za naduta i tia men sa6to.A tolkova godini sme bili v
edin klas i sme imali tolkova gre6ni mnenia edna za druga :shock: Kakto i da e jelaia ti mnogo kasmet s klasa ti :)

bilka
11-24-2005, 21:34
Честно казано аз вече три години съм с моя клас и въпреки това чувствам, че не познавам почти никого, дори и по-близките си приятели. И аз съм имала много моменти, в които съм си къзвала: "Малеееее как попаднах в тоя ужас!" , но да ви кажа ми е много гадно през ваканциите. Тогава не виждам хората, с които съм прекарвала толкова много време. Обичам си класа каквото и да приказваме! Да живее 10А!

~fashion^princess~
11-24-2005, 21:51
qvno naistina sa tupi! be ti si znae6 az nito pu6a nito piq ama cqloto daskalo mi e v krakata vsi4ki me obi4at da 4ukam na dyrvo!
v moq klas sa zadrusteni ama mn gi obi4am vsi4kite ..mn sa mili kum mene! obi4at si me 6toto ima davam saveti a te na men otg na testove
4ista e rabotata ...ne se pritesnqvai gledai ot dobarata strana

Shadow_Walker
11-25-2005, 09:00
Я да не те бърка...и моя в клас са доста зубарски хора...и въпреки че предишния ми клас бяха леко използвачи,сега ми липсват.
Та-да не те бърка, намери си много нови приятели, а пък през междучасията излизай навън, а в часа-просто не ги слушай.То се е видяло, че са смотани-за какво трябва да се измъчваш заради тях :wink:
Просто да не ти пука.

mil4eto_
11-26-2005, 09:03
как си опсваш класа лелеле.... :lol:
аз познавам дооста хора от немската и са страшно готини.
сега че не си харесваш класа е кофти щото ще се наложи да го дърпиш още четири години.но според мен ако само правиш мръсно на другите и им се смееш в лицата няма начин и те да те харесат.не можели просто да си в добри отношния с другите?
а иначе съм сигурна че в съседнте класове все ще има некфи яки хора.

DeSiTo0o
11-28-2005, 18:45
Hahahhaha bahti i klasa! :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Emi ne mjem da ti pomognem mila! :lol:

DeSiTo0o
11-28-2005, 18:46
Haxhxhahahxa bahti i klasa ste! :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:

Soul^Fly^F
11-28-2005, 20:31
of i az si mrazq klasa...prosto nqa 1 svesten 4ovek basi ubitite 4esno ama takoaaaaaaaa pone ne mi ostaa o6te mnogo toest mi ostaat 2 godini...nz kak 6i izdyrja 4esno

PY_MACKA
11-29-2005, 12:42
аби мацо ти поне имаш некой приятел в тноя шибан кщлас не си сама срещу всичките говеда поне тва а пък иначе само идно ща ти кажа и то еееееееееее ляляллялял не не тва ИГНОРИРАЙ ГИ тия говеда щото не можеш да набиеш 30 човека ако някой земе да те бие само свирни ние с еленка ща пристигнеме с токчетата и мамата си е ебалооооо тия повече няма да ги има спооокоооо 8)
blagodarq ti za razbiraneto kote
ve4e seriozno oba4e po4vam da se zamislqm dali da ne im eba maikata s 2-3 debelovrati pi4a 6oto tiq sa stanali bahti i mafiqta
a nai tupoto e 4e se sduhvam okolo teh i samo typeq-mi kaji mi kvo da prai6?

dataworm
12-01-2005, 07:56
Spoko,klasa si vinagi moje da go smeni6...

PY_MACKA
12-06-2005, 17:15
ne i v moq slu4ai 6oto ve4e pove4eto s klasove e taka leki4ko pomenato 4e sum typa povurhnostna kurva i tn
mani mani-nekoi put 6e mi prikipi ,6e izbesneq i 6e gi izbiq si4kite...ari samo 10-20 du6i :oops:

{kiss}
12-09-2005, 23:38
И аз като не пуша, значи съм няква скучна зубърка ли!? И аз моя клас не го харесвам,поради други причини и не мога да го търпя,но все някъкси се справям.
А тва за пушенето: не смятам че можеш да преценяваш приятелите си по това дали пушат или не! В моя клас има хора които не пушат,но се водят за супер газари! Има някои които пушат и трева,но честно да ти кажа на тези хора им се подиграват другите от класа.И аз се изненадвам ,защото уж да пушиш е голяма газария а излиза че тези които пушат от класа имат най-малко приятели и винаги стават обект на подигравки. В мойто даскало е така.И се изненадвам,защото се смяташе че пушенето е голяма газария, но далеч не излезе така. Явно учениците вече са си отворили очите и са проумяли много неща, не избират приятелите си по това дали пушат

julay-na novo
12-09-2005, 23:58
i az ot vreme na vreme no v den kato tozi osaznax 4e ne e taka

julay-na novo
12-10-2005, 00:00
neska prosto prekarax dosta vreme s nego i...

^^Limonka^^
12-16-2005, 09:02
аби мацо ти поне имаш некой приятел в тноя шибан кщлас не си сама срещу всичките говеда поне тва а пък иначе само идно ща ти кажа и то еееееееееее ляляллялял не не тва ИГНОРИРАЙ ГИ тия говеда щото не можеш да набиеш 30 човека ако някой земе да те бие само свирни ние с еленка ща пристигнеме с токчетата и мамата си е ебалооооо тия повече няма да ги има спооокоооо 8)
blagodarq ti za razbiraneto kote
ve4e seriozno oba4e po4vam da se zamislqm dali da ne im e** maikata s 2-3 debelovrati pi4a 6oto tiq sa stanali bahti i mafiqta
a nai tupoto e 4e se sduhvam okolo teh i samo typeq-mi kaji mi kvo da prai6?ако им изебеш майката на тия двама или трима ще им паднеш на ниското ниво и ще бъдеш много жалка за това недей не им обръщай внимание и не ги псувай ащото пак им падаш на ниското ниво :roll: а най-добре е да им подмяташ разни злобни фразички без да се палиш особено и тинтири минтири тва ееее а що просто не се преместиш от тая дупка в друга дупка с по свесни пи4ки и пи4ове

PY_MACKA
12-18-2005, 18:55
ми 6ото на6те не 6е ме изселят а напрао 6е ме...накулцат :((
уф ве4е въоб6те не им обръ6там внимание-дгд-ама моята френдка им се пали мн

ПС:не съм казала 4е цигарите те правят гъзар,а 4е в моя клас се с4итат за не6то за простаци-то можи и така да е -но е нормално!

XePouH
12-20-2005, 13:50
не смятам,че който пуши е гъзар,спокс още 3,5 годинки и ша са махнеш,няма смисъл да викаш хора просто не стой при тях

XePouH
12-20-2005, 13:52
Мноо гадно ма не им обръщай внимание,мойте найш ли кви са тъпи,да не ти говоря,зубари,курви,олигоф ени,мамини детенца,лиглиии ма кат ти казвам лигли ти говоря за мега лигли,двулични курви,използвачи има си 3-4 човека дет ги уважавам и изпитвам пълно уважение и е взаимно,от другите класове също има пичове и ти са движи от съседните класове твойте боклуци ги игнорирай аз само чакам да са махна и да отида в може би мноо-по як клас :roll:

0tka4aln1ca
12-21-2005, 09:31
Ako se opita6 da gi prieme6 takiva kakvito sa i te teb sa6to vsi4ko 6te si doide na miastoto.Az naprimer dosta u4a,ne pia, ne pu6a ,za6toto ne mi e interesno,no niamam ni6to protiv horata, koito go praviat.Naistina ne sa pravi da te misliat za propadnala prosto za6toto si po otvorena, no ne misli6 li 4e ti sa6to postapva6
gadno kato gi 'psuva6 v liceto'?Opitai da gi opoznae6,
tova 4e sa razli4ni ne ozna4ava 4e ne mojete da badete
priatali.A i moje6 da se zapoznae6 s hora ot drugite klasove.uspeh :)
подкрепям мнението....с това което правиш заправи да стигнеш до разбиране с тях...а толкова като е нервят премести се...к'во да ти кажа,всяко нещо си има решение трябва малко да се помислииии! :twisted:

12-29-2005, 22:53
ZNA4I AZ SUM 6IBANATA ZUBARSKA NEMSKA V SOFIQ I SI4KI(PONE OT MOQ KLAS)SA ZUBARI.AKO IMA NEKOI KOITO NE MI VQRVA DA 4UE TOVA-NAI INTERESNOTO NE6TO KOETO SE SLU4VA V MEJDU4ASIETO E DA IGRAQT NA KARTI,A PREZ 4ASOVETE OBSUJGAT KOI KVA BOQ E IMAL,KVA TERCA I 6TO NE E BIL I T.N.
OT CELIQ KLAS PU6AT 3-4 MOMI4ETA I TOVA SE S4ITA ZA SUPER LO6O.SI4KO NA SI4KO SE RAZBIRAM S EDIN 4OVEK S KOITO SAMO MIZERII PRAVQ NA OSTANALITEW I GI PSUVAME V LICETO A TE SEDQT I CIKLQT I SE PRAVQTY NA NEDORAZBRALI.TE S4ITAT 4E DA SE NAPIE6 I DA SE MLQSKA6 S NEKOI NEPOZNAT E DUNOTO....MI AZ ZNA4I SUM GO MINAVALA STOTICI PUTI TOGAVA...AMA TO I OSTANALITE NE SA MNOO PO GOTINI AMA PONE MOJE6 DA ZAVURJE6 NORMALEN RAZGOVOR ZA NE6TO DRUGO OSVEN DOMA6NI I DASKALI.NE ZNAM KVO DA PRAVQ-KATO VLEZNA V KLASNATA STAQ SI4KI ME GLEDAT S UJAS,A KATO IZLEZNA O6TE NA PRAGA VEDNAGA SI 4UVAM IMETO...KVO DA PRAQT MILITE,KATO NEMAT DRUGA TEMA ZA RAZGOVOR
E KAJETE MI TVA SQ NORMALNO LI E ,6OTO VE4E MI IDE DA SI PREREJA VENITE
DAMO V ADA PONE E PO VESELO
http://www.indymedia.be/uploads/klas.jpg
кфи са тия изказвания за съучениците ти ма (аз съм един от тях)
По прицип ме нервиш и са влизам тука и те гледам да пишеш простотии из форумите..
начи големо гърбене ше пада кат почнеме даскало
и ни съ ибавам :evil: :evil:

ейй да знаете голема курва е въобще не се занимавайте с нея
и щяла да прати не знам с кой си
ми прати де, но това няма да проемени курвенската ти същност..

lainagovna
12-30-2005, 00:29
и в моя клас са лайнета ама до края на 12 клас няма начин

PY_MACKA
12-30-2005, 15:07
ZNA4I AZ SUM 6IBANATA ZUBARSKA NEMSKA V SOFIQ I SI4KI(PONE OT MOQ KLAS)SA ZUBARI.AKO IMA NEKOI KOITO NE MI VQRVA DA 4UE TOVA-NAI INTERESNOTO NE6TO KOETO SE SLU4VA V MEJDU4ASIETO E DA IGRAQT NA KARTI,A PREZ 4ASOVETE OBSUJGAT KOI KVA BOQ E IMAL,KVA TERCA I 6TO NE E BIL I T.N.
OT CELIQ KLAS PU6AT 3-4 MOMI4ETA I TOVA SE S4ITA ZA SUPER LO6O.SI4KO NA SI4KO SE RAZBIRAM S EDIN 4OVEK S KOITO SAMO MIZERII PRAVQ NA OSTANALITEW I GI PSUVAME V LICETO A TE SEDQT I CIKLQT I SE PRAVQTY NA NEDORAZBRALI.TE S4ITAT 4E DA SE NAPIE6 I DA SE MLQSKA6 S NEKOI NEPOZNAT E DUNOTO....MI AZ ZNA4I SUM GO MINAVALA STOTICI PUTI TOGAVA...AMA TO I OSTANALITE NE SA MNOO PO GOTINI AMA PONE MOJE6 DA ZAVURJE6 NORMALEN RAZGOVOR ZA NE6TO DRUGO OSVEN DOMA6NI I DASKALI.NE ZNAM KVO DA PRAVQ-KATO VLEZNA V KLASNATA STAQ SI4KI ME GLEDAT S UJAS,A KATO IZLEZNA O6TE NA PRAGA VEDNAGA SI 4UVAM IMETO...KVO DA PRAQT MILITE,KATO NEMAT DRUGA TEMA ZA RAZGOVOR
E KAJETE MI TVA SQ NORMALNO LI E ,6OTO VE4E MI IDE DA SI PREREJA VENITE
DAMO V ADA PONE E PO VESELO
http://www.indymedia.be/uploads/klas.jpg
кфи са тия изказвания за съучениците ти ма (аз съм един от тях)
По прицип ме нервиш и са влизам тука и те гледам да пишеш простотии из форумите..
начи големо гърбене ше пада кат почнеме даскало
и ни съ ибавам :evil: :evil:

ейй да знаете голема курва е въобще не се занимавайте с нея
и щяла да прати не знам с кой си
ми прати де, но това няма да проемени курвенската ти същност..



boje boje tiq sa nasqkude-ti koe kompleksar4e to 2-te si???-pone si kaji imeto
kvo 6e stane po to4no kato po4ne daskalo-6e me prebie6 li??? do tam li 6e stigne6 ???
dori me sumnqva da znae6 koi e ama kakto i da e
i nema da ti pratq nqkoi da ti s4upi glavata 6oto 6e ti padna na nivoto-qsno li ti e tva kolko e zle
plus tva az imam problem4e samo s nekolko par4eta-ne sus si4ki-spox-tva mnenie e leko staro deto si go citiral-kakto i temata-otdavna sum vi prevuzmognala i ne se zanimavam
samo tova 4e me nari4a6 kurva pokazva kolko si zapoznat sus zna4enieto i podkrepq tezata mi
taka 4e ari begi si vuv foruma na neg i zdrave da e

SeXyTo_f
12-31-2005, 14:44
и аз я мразя... :roll:

dаtawоrm
12-31-2005, 18:08
Бъди спокоен/а!Героите на гимнацията се забравят!Като почне"the real life"
всички тея ще ги забравиш!Гаранция!:wink:

losemymind
01-02-2006, 22:55
Basi klasa i v moq klas ima mn zubari ama ne 4ek tolkova zle. Ama da ti kaja ne si struva da si reje6 venite zaradi tqh;) Jivota e pred teb:P

fashion4etyy
07-05-2009, 11:34
и аз бях в такъв клас :?

LiSicHkAa
07-05-2009, 12:53
В моя клас пък не са задръстени(много), но пък всички момичета са пикли и лицемерки... Момчетата пък през междучасията само се гонят или играят карти... :? Като отида на даскало и някой като тръгне да ми говори го игнорирам както и всички от класа и чакам деня да свърши.. 8-)

Punisherrr
07-05-2009, 13:24
Защо изравяте теми от 2005? :?