PDA

View Full Version : KAK MOGA ZA KRATKO VREME DA NADEBELQ PONE S 10 KG ?



deskata_kiss
10-14-2005, 08:25
HORA MOLQ VI KAJETE MI NE6TO ZA NADEBELQVANE...PLS
ISKAM DA KA4A PONE 10 KG ZA6TOTO SUM ADSKI SLABA V MOMENTA VZIMAM BIRENA MAQ OT NQKOLKO SEDMICI NO NQMA NIKAKUV EFEKT.MOLQ POSUVETVAITE ME PLS BLAGODARQ PREDVARITELNO

NeveRmor3
10-14-2005, 08:38
Единственото което мога да ти кажа е че в бирената мая има само винамини. Аз от 4 месеца си пия по 2 таблеткина ден и не съм мръднал (но аз и не искам)
Не мисля че от нея можеш да напълнееш...
А дали метаболизма ти позволява да качваш? Има хора с прекалено ускорен метаболизъм които просто не могат да качат килограми...

vra4ka
10-14-2005, 08:58
От бирена мая нищо няма да направиш!
Значи храни се колкото можеш и прави упражнения за мускули-отиваш в някой фитнес и почваш да трупаш мускули :wink:

MUSKULO GEL VODOPROVOD4IK
10-14-2005, 09:11
Shto govorish gluposti s tozi fitnes.... NISHTO NE SE PRAVI TAM puk i osobeno za masa. Iadene i spane mu e maikata!

Neko_Dream
10-14-2005, 09:15
Наистина можеш да имаш добър метаболизъм. Бих ти препоръчал нещо като диета, но трябва да имаш много воля за това. Значи ставаш в 6:30 - 7:00 часа и отиваш да тичаш в парка или из квартала. И така 30 мин без спиране. Няма ох, само за малко да спра да си почина или нещо от този сорт. Тичаш 30 мин! Преди тичането не трябва да си яла и пила нищо. На гладно ще тренираш! После като се прибереш си правиш закуска: Примерна диета: Понеделник - пържени яйца /най-малко 2/ със някакво саламче, за предпочитане и него го изпържваш, задължително хляб! Тъпчи се с хляб, колкото можеш :) . Вториник - мин. 2 сандвича с месо и по възможност сирене или кашкавал, Сряда - пак яйца и месо, Четвъртък - Юфка, кус-кус, нещо тестено, може бутерки и изяж колкото можеш повече. Петък - отиваш до баничарницата и си купуваш 2 мазни банички /това за мазните банички е дълга история, но гледай наистина да са мазни, ако са сухи си взимаш 3/ Събота и Неделя - варени яйца. Това е само за закуската, за останалите ядения - Обяд и Вечеря зависи от всеки вкус. Яж, това което ти харесва, но го яж :) Гледай поне 1 седмица да се тъпчиш на макс, но без да стигаш до повръщане де. А да, премери се преди диетата и ако я правиш 1 седмица, се премери след една и половина от почването на диетата. Но, тренировките сутрин преди закуска СА ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ! Ако нямаш възможност за тичане, прави упражнения в стаята си - коремни преси /първият ден правиш толкова, колкото можжеш, но се постарай да не са само 15 ;) ; следващият ден правиш с 7 отгоре и така всеки ден качваш бройката/ Хм.. тук не знам дали лицеви ще са добри за момиче, но пробвай и тях не вреди. Само не качвай много повторенията, че ще станеш по-яка от гаджето си ;) Използвай въображението си с тренировките. Но 1 е задължително 30 минути упражнения, нито по-малко, нито повече! И задължително преди закуска. Така ще се научиш на дисциплина и след врме ще видиш резултатите.
Надявам се да съм ти помогнал.

Don_GoTTi
10-15-2005, 19:09
Хахах...а ве има едни викат им Анаболи...пий от тях и не 10 ми 110 килограма ша качиш :) хахаха Яж яко Яйца...и мноо хляб...пии бирички...и така..:) ама недей яж само яйца че да не получиш някфи алергий а у

TEMANLI
10-16-2005, 10:43
skivai sq kupi si proteini PRO 90 gold i s1rbai .Qj pove4e sladki t1p4i hamburgeri, bani4ki ,kupi si 6okoladi i qjjjjj :P

sasedka-za-sex
10-20-2005, 12:16
Ami kakvo da ti kaja opitai samo s neshto i qj samo shokoladi i tem podobni... Am da ti kaja neshto drugo horata iskat da osladnat ti da debeleesh no ti shtom iskash da debeleesh mnogo barzo shte go e napravish no posle mpochti nqma da mojesh da si svalish tezi kilogrami :?

XePouH
10-23-2005, 09:31
Aj mnoo sladko i ne pravi ni6to samo leji

Evil
10-23-2005, 12:24
Ami ima edin witamin kazwa se b12 i e za apetit.Pri mene pomogna.Predi bqh 56kg a sega sym 96 no towa e za 3 godini a sym go wzemal samo mesec.Ako pribegne[ do tqh da znae[ epremeno 4e se wzema sys karzil za pre4istwane na 4erniq drob.Izpolzwa se ot hora zanimaw6ti se sys fitnes a sy6to taka i pri hora koito sa bolni ot hepatit.No vse pak ti prepory4wam da se konsultira6 s lekar predi da pristypi6 kym upotrebata mu.