PDA

View Full Version : KAK MOGA ZA KRATKO VREME DA NADEBELQ PONE S 10 KG ?



deskata_kiss
10-14-2005, 09:30
HORA MOLQ POSUVETVAITE ME KAK MOGA DA KA4A PONE 10 KG ZA KRATUK PERIOD OT VREME?V MOMETNA VZIMAM BIRENA MAQ NO NE MI POMAGA?PLS POMOGNETE MI BLAGODARQ PREDVARITELNO

IdontGiveaFuck
10-14-2005, 09:33
Яж редовно в Макдоналдс http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_evil2.gif

..и спри да пускаш по 1000 теми!

MiRaCuLiXbb
10-14-2005, 09:41
И каква е точно целта? Какво качество искаш на качените килограми?

blood_dodo
10-14-2005, 12:07
Да се трупат килограми при мене е елементарно, но превръщането им в мускули си е предизвикателство ;)

Greets

teenkopele
10-14-2005, 12:39
Яж редовно (сутрин, обет, следобед и вечер)...без да си спестяваш по-мазните глупости и не спортувай !

..ако така не стане,назнам :lol:

п.с. яж повече отлколкото можеш :!:

MiRaCuLiXbb
10-14-2005, 19:05
Да се трупат килограми при мене е елементарно, но превръщането им в мускули си е предизвикателство
Това е предизвикателство дори за съвременната наука. :lol: Първо се свалят мазнините, после се качва мускулна маса. Знам какво имаше предвид, но прозвуча наивно. :wink:

blood_dodo
10-14-2005, 19:58
Ок де. Еее, начи :lol: .Важното е, че си ме разбрал ;)

Greets

10-15-2005, 02:39
MiRaCuLiX напълно възможно е образуването на мускулна клетка от умряла мастна клетка само че е по-трудно и затова първо се сваля и после се качва, а не двете едновременно :D нали тъй ? :)

expl0de
10-15-2005, 11:27
абе не е точно така.състава на 1 мастна клетка не е еднакъв със състава на 1 мускулна клетка(втората е доста по комплексна само по това,че тежи доста повече се разбира).От мастните клетки можеш да получиш енергия за физическа работа и по този начин,тялото ти да "реши" да прави но ви мускулни клетки,че да му е по лесно.Дори и аз обаче измолзвам образно думата-превръщане.

Firestarter
10-15-2005, 21:11
deskata_kiss:

Dai malko poveche informaciq - na kolko si, kolko tejish...
Mislq che prosto trqbva da se hrani6 po obstoino. Vyzmojno e i pri4inata da ne ka4vash kilogrami da e na psihi4esko nivo. Toest da se trevojish prekaleno mnogo za neshto, stres i t.n. Davai go po-spokoino (ako towa e problema). Qj kakvoto ti se qde, no ne nabivai samo za da kachish kilogramite. Qj kolkoto ti se qde. Ako veche problemyt ti e po-seriozen moje da priemash i proteini - te ne se izpolzvat samo ot bilderite, ve4e v aptekata shte ti obqsnqt kolko i kak da gi vzimash. Pak ti kazvam dai malko poveche informaciq za da moje da te posyvetvame.

Uspeh!!!

Lindsey
10-16-2005, 13:25
абе хора работата не е само до яденето.. аз примерно ям като прасе направо и абсолютно нищо не качва, хем ям само калорични храни.. пържено, шоколад, тестени неща.. и все пак си седя слабичка. То тва си е до организъм. И е много нездравословно да се тъпчеш само и само да напълнееш. По едно време бях почнала насила да ям и накрая някви проблеми със стомаха имах... Ама все пак опитай с витамини или има едно сиропче за повишаване на апетита.. ама забравих как се казва.. :wink:

Firestarter
06-27-2006, 10:26
Sega.. otdavna ne e pisano po temata, a smqtam 4e dosta momi4eta tova gi v1lnuva..
1. Яж редовно в Макдоналдс

..и спри да пускаш по 1000 теми!

Kato ne znaesh za kakvo ide re4 ne se razpisvai. Hodeiki v makdonalds 6te ka4i kilogrami, oba4e samo otzad i na korema!!! Vajnoto e da se hrani redovno, s naturalni produkti, i 4esto!! Po- malki koli4estva na pove4e p1ti. Drugoto koeto e planirai hraneniqta si! Dali 6te b1de qb1lkata i sandvi4a s f1st14eno maslo v u4ili6te ili 4a6a mlqko predi ve4erqta.. No samo i edinstveno naturalni produkti! Izbqgvai p1rjenoto, salamite /!?/ sladkite, solenite ne6ta. Sportuvai!! Moje i da nqma razlika v kantara kato go pravi6, no 6te izglejda6 po dobre, garantiram!!
prod1ljavame..
"абе хора работата не е само до яденето.. аз примерно ям като прасе направо и абсолютно нищо не качва, хем ям само калорични храни.. пържено, шоколад, тестени неща.. и все пак си седя слабичка. То тва си е до организъм. И е много нездравословно да се тъпчеш само и само да напълнееш. По едно време бях почнала насила да ям и накрая някви проблеми със стомаха имах... Ама все пак опитай с витамини или има едно сиропче за повишаване на апетита.. ама забравих как се казва.. "
Sigurno si mnogo 6tastliva, 4e moje6 da izqdej vsi4kite tiq ne6ta bez da ka4va6 kilogrami :-( pla4e mi se napravo.. 6te doide moment v koito na organizma ti 6te mu pisne i 6te trqbva da sloji6 nqkakvi ramki!! Ne se t1p4ete s bokluci be hora, da, trudno e, oba4e e pravliniqt na4in :-)

Za men ne moga da kaja 4e se hranq nap1lno zdravoslovno, no se opitvam da napravq optimalnoto po v1prosa!
Pozdravi i mislete kakvo pravite!!

HandOfBlood
06-27-2006, 12:18
абе хора работата не е само до яденето.. аз примерно ям като прасе направо и абсолютно нищо не качва, хем ям само калорични храни.. пържено, шоколад, тестени неща.. и все пак си седя слабичка. То тва си е до организъм.мхм... и аз така...
нещо май с метаболизма ли беше... бе нз