PDA

View Full Version : preslava-diavolsko jelanie



Eleonora
10-15-2005, 08:13
Albuma skoro 6te izleze,niamam tarpenie ve4e da si go kupia... :D :D
:arrow: http://www.kikata.hit.bg/preslava-dj.htm
Eto koi 6te sa pesnite

e4o
10-15-2005, 08:35
toi o6te li ne e izleznal :lol:

GaBi_nZ
10-15-2005, 12:53
opff 4algari-kyhari-typanari-sduhari...:)xaxa :twisted:

Стеснителната
10-15-2005, 12:56
Супер аз съм първата която ще си купи 10 броя 8) .

Lucifer4o
10-15-2005, 12:57
Abe Eleonora ne ti li pisna da si pishesh sama temi i sama da si otgofarqsh...ne razbra li che si zalypena i nikoi ne go ebe koga shtql da izlezne albyma na Preslafa a oshte po malko kolko si bila entysiazirana...she e dyre da stanesh tolkoa entysiazriana che da podskachash ot kef po ylicite i da te blysne falqk...i posle da dade na zadna f sly4ai 4e si ojifqla :twisted: :twisted: :twisted:

Sinister_Doll
10-15-2005, 17:35
Abe Eleonora ne ti li pisna da si pishesh sama temi i sama da si otgofarqsh...ne razbra li che si zalypena i nikoi ne go ebe koga shtql da izlezne albyma na Preslafa a oshte po malko kolko si bila entysiazirana...she e dyre da stanesh tolkoa entysiazriana che da podskachash ot kef po ylicite i da te blysne falqk...i posle da dade na zadna f sly4ai 4e si ojifqla :twisted: :twisted: :twisted:

Mi imenno... A taq pesen mi burka v guza. Ebati gnusnata! Troviha me s neq v nekvo kafe :?

xandria
10-15-2005, 18:56
Abe Eleonora ne ti li pisna da si pishesh sama temi i sama da si otgofarqsh...ne razbra li che si zalypena i nikoi ne go ebe koga shtql da izlezne albyma na Preslafa a oshte po malko kolko si bila entysiazirana...she e dyre da stanesh tolkoa entysiazriana che da podskachash ot kef po ylicite i da te blysne falqk...i posle da dade na zadna f sly4ai 4e si ojifqla :twisted: :twisted: :twisted:
Samo 4e se pi6e PRESLAVA!Vse pak da ne burkame tazi taka dobra pevica :twisted:
Kak??? Preslava?Album?!!Ei sega otivam!!Tukmo dneska si zalepih neiniq plakat,a sq i album4eto.Napravo 6te se poburkam