PDA

View Full Version : KECOVE



Eleonora
10-15-2005, 08:44
Poneje ne mojah da nameria ostanalite temi s kecove...puskam tazi,za da spodelia s vas markite,kato DVS,...i da vi pokaja koi kecove nai-me radvat.I vie razira se pusnete,za da vida i va6ia vkus:
http://img.2dehands.be/f/normal/9603153.jpg

http://independentwear.se/butik/images/dvs%20berra%20girl%203.jpg
http://www.underworldsk8.com/skateshoes/images/shoes/girls/dvs-berra-3-black-bg.jpg
http://www.onewayboardshop.com/ds_images/dvs.revival(splat)blk.nubk.jpg

chupacabra:)
10-15-2005, 08:55
тъпото ели замени токчетата с кецки. правете си извода колко са комерсиални. искрено съжалявам всички, на които наистина им харесват тея обувки :roll:

Eleonora
10-15-2005, 08:59
тъпото ели замени токчетата с кецки. правете си извода колко са комерсиални. искрено съжалявам всички, на които наистина им харесват тея обувки :roll: Abe spored teb 4ovek ne moje li 1 den da e s kecove,drug s pola,mnogo si zle...na tebe ako ne ti haresvat,tva si e tvoe mnenie,ia dai snimki,da vidim i teb malko da te sajelim togava...

chupacabra:)
10-15-2005, 09:02
тъпото ели замени токчетата с кецки. правете си извода колко са комерсиални. искрено съжалявам всички, на които наистина им харесват тея обувки :roll: Abe spored teb 4ovek ne moje li 1 den da e s kecove,drug s pola,mnogo si zle...na tebe ako ne ti haresvat,tva si e tvoe mnenie,ia dai snimki,da vidim i teb malko da te sajelim togava...
не съм толкова пропаднала, че да си пускам снимките под път и над път и нямам нужда одобрението за външния ми вид от някфа малка чалгарска пикла... и всъщност всеки, който ме е помолил за снимка на ЛС, никога не съм му отказвала...

WwanAdoO
10-15-2005, 09:52
Срам ме е,че и аз и такива като тебе носят кецове...ти си баси тъпата позьорка...
А колкото до темата...ам таз седмица шси зимам някое от тея моделчета,най-вероятно вторите :arrow:
http://www.zappos.com/images/199/7156199/2249-124862-d.jpg
http://www.zappos.com/images/013/7156013/1733-124237-d.jpg
http://members.shaw.ca/area51/la_kibs.jpg

e4o
10-15-2005, 10:18
ne hodq s takiva obuvki, no ina4e sa gotini kefqt me :)

Swinkenhoffer
10-15-2005, 10:19
бе, каквото и да си приказваме, кеца е адски удобна обувка и изключително здрава. от 5 години не съм си пъхала крака в друго и не съжалявам. боли ме, че някаква пръдла също носи "кецки", за да се прави на интересна ... или пък, че са станали супер комерсиални тея цървули. голяма работа :roll:
НО и аз като всеки човек се нуждая от разнообразие и скоро смятам да се сдобия с нещо различно ... само трябва да намеря стотина лева, но това е друг въпрос :lol:

bebe`16
10-15-2005, 10:20
аз страшно много се кефя на DVS :lol: евала на Eleonora :lol: :lol: :lol: :lol: а мойте кецки който са нося са същите като белите дето си показала само че са с розови връзки и подметка

chupacabra:)
10-15-2005, 10:55
мдА, очевАдно елито знае само дивиес, диси и глоуб, а?? :lol: ааа, не, не и галаз!!!
предполагам за марки като ейдио не си и чувала, нали мило елинце ??? :lol: жалка картинка си.. сега ще кажеш, че просто те най-много ти харесват и бляблябля.. и да не ти харесваха, пак щеше да ги носиш предполагам, просто защото така правят 'готините', трябва и ти да си като тях...

chupacabra:)
10-15-2005, 11:02
hahaha... ako ima kaje6 Vans sigurno 6te se samoubiqt...
ama te mai ne sa moderni sega :( nqma gi v boardshop-a
men ve4e mi e gadno da nosq kecovete, kogato sum civilen, za6toto vsqkakvi pozi nosqt takiva... :(
аз съм с ванс в момента, предпочитах да не ги споменавам, че ше има да се пули :lol:

Eleonora
10-15-2005, 12:42
мдА, очевАдно елито знае само дивиес, диси и глоуб, а?? :lol: ааа, не, не и галаз!!!
предполагам за марки като ейдио не си и чувала, нали мило елинце ??? :lol: жалка картинка си.. сега ще кажеш, че просто те най-много ти харесват и бляблябля.. и да не ти харесваха, пак щеше да ги носиш предполагам, просто защото така правят 'готините', трябва и ти да си като тях...
To4no ti,koiato ne me poznava6,6te govori6 taka.A i moga da ti kaja 4e sam 4uvala za Gallaz.No ti pak kato si naduvka,i te ebe samo oe,kva marka e... :D :D :D

chupacabra:)
10-15-2005, 12:49
мдА, очевАдно елито знае само дивиес, диси и глоуб, а?? :lol: ааа, не, не и галаз!!!
предполагам за марки като ейдио не си и чувала, нали мило елинце ??? :lol: жалка картинка си.. сега ще кажеш, че просто те най-много ти харесват и бляблябля.. и да не ти харесваха, пак щеше да ги носиш предполагам, просто защото така правят 'готините', трябва и ти да си като тях...
To4no ti,koiato ne me poznava6,6te govori6 taka.A i moga da ti kaja 4e sam 4uvala za Gallaz.No ti pak kato si naduvka,i te ebe samo oe,kva marka e... :D :D :D
а аз кфо написах "ма", козо..?
написах, че освен 3те фешън 'глоуб', 'диси' и 'дивиес', знаеш и ГАЛАЗ!!!!
е, деба извикай някой да ти го преведе на детски език, аз по-дорбе от тфа не мога да го обясня.
и точно мене не ме ебе особено кое кфа марка е, по-простата причина, че имам едни-единствени маркови дънки в гардероба си. просто исках да покажа на всички кфа малка позьорка си (не че не ни е ясно...) не знам кой пусна тема с марковите кецове обаче...
мега си тъпа елеонороооооооо, заклевам се... 8)

expl0de
10-15-2005, 13:47
маратонките са си най яки.Досега от тея дето знам мога да кажа,че найк и уилсън рулират в удобството.

Breakaway``
10-15-2005, 14:10
Умирам за батко ф кецове 8) :lol:
Иначе аз много много не нося кецове... повече маратонки :) Имам само едни кецове, които стават за носене в момента :roll:
Тея много ме кефят :P :arrow: http://independentwear.se/butik/images/dvs%20berra%20girl%203.jpg

moreLi
10-15-2005, 15:00
s risk da me udu6i nqkoi..

kfo se vprqgate tolkova..da nosqt, da si gi lyskat i t.n. .. tfa 4e predi vreme te gledaha kato utrepka ako si s kecove.. i 4e i sega e taka v po - malkite gradove ( kam koito prinadleja i az de..) emi, kfo da im napraim.. samo iskah ad kaja 4e ve4e mi se povry6ta ot ei teq nenormalno golemi obuv4ici na dc..nqkoi modeli napravo..nqmam dumi.. i za tfa nai - ve4e sega nemoga da si namerq ni6to svqstno i se prinudih da si kupq pak pak pak .. ei teq det govorite za tqh.. ne 4e ne me kefqt
kecovete po princip...ama prosto ne obi4am da povry6tam..apak v sf za ko stava vapros male male.. nqmam dumi prosto.. ama da si praqt kot si iskat, ni ma ibe.. ima i druga strana na vyprosa de..4e kat si s kecove i ZADYLJITLNO trqbva da si nqkyf pozior..ama zemi pogovori s 4oveka i togava govori..

P.S. malko nesvyrzano..ama ne mi se misli mn mn..

P.S.2 apak kfo nosq li..ne 4e nqkoi go interesuva ama da sam gararka i az http://shop.vans.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?section=shoes&langId=-1&catalogId=40000000002&storeId=2&partNumber=MC0&gender=73&mainPageCat=mens&mainNavCat=1&mainNavSubCat=1&mainNavDept=1111 - ei tfa ..ne6to podobno de, nemojah da go namerq to4niq model.. ama s bqlo i zeleno..ako pose6tavate 4esto sf shopovete trqbva da ste go vijdali..

lina15
10-15-2005, 17:46
ne hodq s takiva obuvki, no ina4e sa gotini kefqt me :)
i az tuka

ogobas
10-15-2005, 18:37
ave vii si4ki ste mnogo zle ve
KARAM SKEIT! i takia kat vas deto se kefqt na kecovete kato na moda mn me nervqt i mi idva da im biq edin skeit u glavata! :evil:
i ko - po-udobni li sa vi?
ko im e na kecovete 4e nqkvi gameni gi nosqt?
TE SA PREDNAZNA4ENI ZA SKATEBOARD!!!
ako nqma da karate skeit ne vijdam za6to gi nosite
po-interesni li ste ko?
basi zletata
bilo moda, 4u6kiiii

WILD__BOY
10-15-2005, 19:48
Дали има човек в тоя форум,който знае че кец се вика на баскетболна обувка?! :shock: :shock: :shock:
Малко се поинформирайте ве хора. Най-простия пример - Converse AllStar, Converse OneStar. ... а и кецовете не ме радват особено. нося сега Globe CT 4, но го купих щото беше на оферта и е мноо топличак :)

иначе сега съм с:

http://zloba.ath.cx/surf_maniak/Nike/Nike%20002tn.jpg

а иначе мноо ме кефи тва:

http://image.www.rakuten.co.jp/kicks/img10571666479.jpeg

Bloodomen
10-16-2005, 07:03
тъпото ели замени токчетата с кецки. правете си извода колко са комерсиални. искрено съжалявам всички, на които наистина им харесват тея обувки :roll:

chupacabra:)
10-16-2005, 08:40
тъпото ели замени токчетата с кецки. правете си извода колко са комерсиални. искрено съжалявам всички, на които наистина им харесват тея обувки :roll:
няма ли да спреш с тфа Quote, бе гъз такъв ? :evil:

WannaBe
10-16-2005, 09:35
http://img.2dehands.be/f/normal/9603153.jpg

Такива имам почти същите

Murderdoll
10-16-2005, 13:22
ахахахаха WILD__BOY :lol: тфа чорап
ли е или обуфка :lol:
немоа да разбера тия дето оплюха елеонора..кфо
ви ебе че поредната чалгарска путка носи кецове?
в края на краищата тфа е няква обуфка!се едно вие
никога няа да обуете някфи официални обувки
да да...
и бтв аз съм с галаз..некфи розофки,
некой да има да ми казва
нещо?сиурно не съм фенка....сиурно съм "фешънка"
:lol: :lol: :lol: е кфо да се праи

missing_
10-16-2005, 13:25
и мойте са галазки,бежавки с розови връзки :lol: снимка не ми се търси
пък мечтата ми са едни на С1рка ама пак не ми се търси снимка :lol: даже и езика на клавиатурата ме мързи да сменя :lol:

Sinister_Doll
10-16-2005, 13:38
Nosih kecove 3 godini po feshunski, ama sega se otkazvam... Ne6to ne sa mn, mn moy stil. Ve4e zaciklih na tova, koeto mayka mi i ba6ta mi, izob6to tva pokolenie sa nari4ali "kec"... Za tova za men "kecut" me4ta e:

http://www.x-tra-x.de/bilder/artikel/20046.jpg

lina15
10-16-2005, 14:57
az si kupih edni 4erni s malko tumno sinio kecove,ne sa lo6i,ne sa i mnogo skupi na "globe"sa,i sa sladki

10-16-2005, 16:29
chupacabra:)
Kvo se prai6 na golqma poznava4ka i nari4a6 si4ki drugi poziori :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
I kvo 6e mi kaje6 4e i ti ne si poziorka????
Ti otkyde si 4ula za kecovete (obry6tam se i kym vsi4ki drugi det se praqt na golqmata rabota)
Da ne bi sama da si gi izmislila ???????
I vie ste se povliqli ot modata!
Taka 4e prosto ne moga da gledam ne poziori,a takiva kato vas det se mislqt za golemite razbira4i,a vsy6tnost sa sy6tite gadni pozior4eta :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

forrzi
10-16-2005, 16:44
Дали има човек в тоя форум,който знае че кец се вика на баскетболна обувка?! :shock: :shock: :shock:
Малко се поинформирайте ве хора. Най-простия пример - Converse AllStar, Converse OneStar. ... а и кецовете не ме радват особено. нося сега Globe CT 4, но го купих щото беше на оферта и е мноо топличак :)

иначе сега съм с:

http://zloba.ath.cx/surf_maniak/Nike/Nike%20002tn.jpg

а иначе мноо ме кефи тва:

http://image.www.rakuten.co.jp/kicks/img10571666479.jpegда
т`ва мноо малко хора го знаят!
баща ми оня ден ме образова по въпроса...
и при това БАЩА МИ!
в такива моменти се чуствам тъпа :shock:

WannaBe
10-16-2005, 17:11
chupacabra:)
Kvo se prai6 na golqma poznava4ka i nari4a6 si4ki drugi poziori :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
I kvo 6e mi kaje6 4e i ti ne si poziorka????
Ti otkyde si 4ula za kecovete (obry6tam se i kym vsi4ki drugi det se praqt na golqmata rabota)
Da ne bi sama da si gi izmislila ???????
I vie ste se povliqli ot modata!
Taka 4e prosto ne moga da gledam ne poziori,a takiva kato vas det se mislqt za golemite razbira4i,a vsy6tnost sa sy6tite gadni pozior4eta :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Гледам богат речник имаш

WILD__BOY
10-16-2005, 18:35
т`ва мноо малко хора го знаят!
баща ми оня ден ме образова по въпроса...
и при това БАЩА МИ!
в такива моменти се чуствам тъпа :shock:

Скъпа това хората си го знаят .. но не го знаят фиешъните и аве .. по-младите дето им се бълват глупостите че скейтърските обувки са кецове. Кецове иначе има от много време и е нормално баща ти да те е светнал :) от към 1954г. мисля .. не съм сигурен, но нейде там ...

chupacabra:)
10-16-2005, 19:00
chupacabra:)
Kvo se prai6 na golqma poznava4ka i nari4a6 si4ki drugi poziori :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
I kvo 6e mi kaje6 4e i ti ne si poziorka????
Ti otkyde si 4ula za kecovete (obry6tam se i kym vsi4ki drugi det se praqt na golqmata rabota)
Da ne bi sama da si gi izmislila ???????
I vie ste se povliqli ot modata!
Taka 4e prosto ne moga da gledam ne poziori,a takiva kato vas det se mislqt za golemite razbira4i,a vsy6tnost sa sy6tite gadni pozior4eta :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

епа позьорка съм, да, поне не го отричам :lol:
нося кец на крака си от 5ти клас някъде /макар тогава да не бях чувала още за глоуб и т.н./. повлияли сме се били... :lol: както и да е.
в голяма /или не толкова/ степен заради позьорски мухльовци избягвам да си нося ванските, които са доста хубави кецове. защото падам на вашето 'позьорско' копирваческо ниво.
аре мри некъде

xandria
10-17-2005, 18:02
Ne mi puka dali kato nosi6 kez si pozior,dali ne si... vse mi e taq.Men si me kefqt kezovete i kato gi nosq vuob6te ne me ebe dali sum poziorka ili ne!!I vuob6te ne mi puka dali drygite 6te kajat ne6to i kakvo 6te kajat!! Taka 4e Chupacabra ne e prava spored mene

chupacabra:)
10-17-2005, 18:35
Ne mi puka dali kato nosi6 kez si pozior,dali ne si... vse mi e taq.Men si me kefqt kezovete i kato gi nosq vuob6te ne me ebe dali sum poziorka ili ne!!I vuob6te ne mi puka dali drygite 6te kajat ne6to i kakvo 6te kajat!! Taka 4e Chupacabra ne e prava spored mene
зависи от колко време ги носиш. като гледаш как нещо, което малък кръг готини хора харесва и предпочита и как тоя кръг се разраства до такава степен, че всеки започва да си го купува/прави, не е особено приятно. още по-малко, че не знае абсолютно нищо за тая обувка, освен, че 'пенка е готино и модерно момиче. пенка от съседния вход си ги е купила, трябва и аз да си ги купя'.
сега тука всички ще кажат, че се вманиячавам и блябля, просто наистина мноого държа на обувките си, нека да изглеждам като последната клошарска мърла, но обувките ми да са добре.
п.с. това 'не ме ебе' е страхотна отбранителна позиция. и ние го знаем тоя номер..

forrzi
10-17-2005, 19:30
т`ва мноо малко хора го знаят!
баща ми оня ден ме образова по въпроса...
и при това БАЩА МИ!
в такива моменти се чуствам тъпа :shock:

Скъпа това хората си го знаят .. но не го знаят фиешъните и аве .. по-младите дето им се бълват глупостите че скейтърските обувки са кецове. Кецове иначе има от много време и е нормално баща ти да те е светнал :) от към 1954г. мисля .. не съм сигурен, но нейде там ... е,виж ся...донякъде exploitedteen е прав,че всичко се променя с течение на времето и това е нормално!но не е много нормално да наричаш скейтърите с думичката "фиешъни"!все пак хората се делят на малки общества и едно от тях е именно скейт обществото,което всъщност в последно време не е мноо натурално така да се каже.
пак повтарям-не съм навътре в нещата,но поне донякъде уважавам именно точно това общество
казах,че в последно време не е много "натурално"-седъ си аз и гледам тъпи позички да карат скейт-АБЕ ОСЪЗНАЙТЕ СЕ!дет се вика-всяка жаба да си знае гьола нали?
аре спирам че започвам да се излагам... :shock:

kpeMa^cupeHe
10-18-2005, 00:23
а ве ...кой е казал пък че за определения стил музика който слушаш трябва да носиш точно определено облекло/обувки и т.н. .....който каквото си иска да слуша и който каквоото си иска да обува...не мога да разбера какво ви бърка толкова...верно тъпо е някаква малка шунда да си припява последния хит на азис примерно и да потропва с кецки в/у някоя маса...ама само толкова..не е нужно да нападате всеки който не одобрявяте..нали вие си знаете че са позьори...смешни...рано или късно ще пораснат..а пък може наистина този вид чепици да се харесват на някои фенове на поп-фолка....то си е въпрос на вкус... :roll:

Eleonora
10-18-2005, 11:40
chupacabra:)
Kvo se prai6 na golqma poznava4ka i nari4a6 si4ki drugi poziori :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
I kvo 6e mi kaje6 4e i ti ne si poziorka????
Ti otkyde si 4ula za kecovete (obry6tam se i kym vsi4ki drugi det se praqt na golqmata rabota)
Da ne bi sama da si gi izmislila ???????
I vie ste se povliqli ot modata!
Taka 4e prosto ne moga da gledam ne poziori,a takiva kato vas det se mislqt za golemite razbira4i,a vsy6tnost sa sy6tite gadni pozior4eta :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

епа позьорка съм, да, поне не го отричам :lol:
нося кец на крака си от 5ти клас някъде /макар тогава да не бях чувала още за глоуб и т.н./. повлияли сме се били... :lol: както и да е.
в голяма /или не толкова/ степен заради позьорски мухльовци избягвам да си нося ванските, които са доста хубави кецове. защото падам на вашето 'позьорско' копирваческо ниво.
аре мри некъдеEPAA i bez boi si prizna 4e si gadna poziorka,nosi6 kecove ot 5-ti klas.Bravo,az togava biah s maratonki.Golema si gazarka o6te ot malkaa,kato si bila... :D :D :D

forrzi
10-18-2005, 12:57
mmmmmm... kakto bqh kazal vsi4ki sme poziori, no prosto spomenah, 4e edno vreme tezi obuvki se noseha ot opredeleni hora, imahme si sobstven stil i si se razli4avahme ot drugite... a sega... vsi4ko e tolkova ednakvo... vsi4ki nosqt kecove, ili ot oniq sme6tnite obuvki 4algarskite....
prosto e gadno...гадно е за теб и за ония хора ,които са създали нещо с което да се различават и то им е отнето!а на тъпите чалгарки дето си пъхат окъсялите дънки в ботушите пепел от рози,даже им е кеф от факта,че ти го отнемат!
баси шибнята :|


гадната глобализация

chupacabra:)
10-18-2005, 13:26
EPAA i bez boi si prizna 4e si gadna poziorka,nosi6 kecove ot 5-ti klas.Bravo,az togava biah s maratonki.Golema si gazarka o6te ot malkaa,kato si bila... :D :D :D
ето точно това имах предвид. някъде да съм казала, че като носиш кец си гъзар ?
затова ти носиш кецове нали? това е твоето мислене :arrow: готините носят еди-какво-си :arrow: трябва и аз да го правя! :arrow: каквото и да носиш си оставаш една малка комплексарка, на която и е пределно ясно, че никой няма да хареса като се облича в 'собствените' си дрехи, има си собствен стил, използва собствените си думи. защото я е СТРАХ,че ще бъде отхвърлена от 'готините', че нейната истиснка същност е толкова противна, че тя се опитва да 'открадне' нечия друга. освен комплексарка си и СТРАХЛИВКА, елеоноро. не говоря за кецовете в момента, а за нещо съвсем, съвсем друго..
не е ли така ели ? отричаш ли?

Eleonora
10-18-2005, 13:31
EPAA i bez boi si prizna 4e si gadna poziorka,nosi6 kecove ot 5-ti klas.Bravo,az togava biah s maratonki.Golema si gazarka o6te ot malkaa,kato si bila... :D :D :D
ето точно това имах предвид. някъде да съм казала, че като носиш кец си гъзар ?
затова ти носиш кецове нали? това е твоето мислене :arrow: готините носят еди-какво-си :arrow: трябва и аз да го правя! :arrow: каквото и да носиш си оставаш една малка комплексарка, на която и е пределно ясно, че никой няма да хареса като се облича в 'собствените' си дрехи, има си собствен стил, използва собствените си думи. защото я е СТРАХ,че ще бъде отхвърлена от 'готините', че нейната истиснка същност е толкова противна, че тя се опитва да 'открадне' нечия друга. освен комплексарка си и СТРАХЛИВКА, елеоноро. не говоря за кецовете в момента, а за нещо съвсем, съвсем друго..
не е ли така ели ? отричаш ли?Am edva li 4ovek ,koito ne me poznava 6te mi govori taka.Da,moje bi se staraia da s eobli4am dobre i da me priemat kakvato sam!No ne nosia kecove ot gazaria,a prosto za6toto taka mi haresva :!:

chupacabra:)
10-18-2005, 13:42
просто защото така ти харесва ??? съмнявам се, че щяха да ти харесат, ако ги беше видяла на някой клошар, нали?
може да се стараеш да се обличаш добре, но не заради теб, ами заради хората ОКОЛО теб.повтарям, че не говоря само за кецовете, а за други неща.
нямам нищо, ама АБСОЛЮТНО нищо лично, но такива като тебе ги знам мноооооооого, знам им мисленето и въобще цялата 'система' така че и да ми твърдиш каква си или не си, просто си ужасно прозрачна

Eleonora
10-18-2005, 13:44
Am dobre tvoe mnenie!Ako se zapoznaem i me opoznae6,togava 6te govorim... :wink: ne govori za niakoi predi da si go vidial nai-malkoto!ne si izgraijai mnenie pod tova,zad koeot toi se krie!!!

chupacabra:)
10-18-2005, 13:46
окей - няма да коментирам повече, просто си помисли за това което ти написах по-горе

blqqh
10-20-2005, 18:30
men naistina mi haresvat kecovete,no gledam da si kupq nqkakvi po-evtini,kolkoto da mi e udobno,a ne nekfi za 100-150 lv,za gyzariq..kakto pravqt pove4eto

DeziRe
10-20-2005, 19:04
http://img425.imageshack.us/img425/7663/4777st.jpg
http://img425.imageshack.us/img425/3773/827182467d8rk.jpg
http://img425.imageshack.us/img425/2020/827151397d7bu.jpg
http://img425.imageshack.us/img425/4368/985182465p5ua.jpg e tiq sa mnoo qki samo da beha kafqvi.... :?
http://img425.imageshack.us/img425/5011/985156398d9ky.jpg

Jamalska
10-20-2005, 22:06
http://img425.imageshack.us/img425/2020/827151397d7bu.jpg

ау тия са жестоки...ама са велур,а аз си търся кожа за зимата...

air_wisp
11-04-2005, 22:20
az sam s http://silvestrov.hit.bg/forum_stuff/01505_lg.jpg
v momenta...em dovolen sam

*DeaTHri-BacK*
11-05-2005, 10:59
[b]Дали има човек в тоя форум,който знае че кец се вика на баскетболна обувка?! :shock: :shock: :shock: [/img]
хахаха тва и аз го знам от миналата учебна година..един съученик ми каза:Р

S8K
11-05-2005, 13:14
az sam s http://silvestrov.hit.bg/forum_stuff/01505_lg.jpg
v momenta...em dovolen sam
мойте са същите,мноо са добри...исках да си зема зелените обаче братчеда има и щесе да е малко тъпо да си зема и аз такива.... :wink:
иначе мнооо ме кефат:
http://store1.yimg.com/I/freestyleshop_1866_416938
http://store1.yimg.com/I/freestyleshop_1871_38723983
http://store1.yimg.com/I/freestyleshop_1870_10228757
http://store1.yimg.com/I/freestyleshop_1870_10263857
http://store1.yimg.com/I/freestyleshop_1868_16490617
http://store1.yimg.com/I/freestyleshop_1870_7334476
http://store1.yimg.com/I/freestyleshop_1869_12807870
http://store1.yimg.com/I/freestyleshop_1870_306135
има и доста други,но мнооо ме мързи.... :!: :D :D :D

11-05-2005, 14:07
Най-мразим скейтъри и скейтърски кецове.

S8K
11-05-2005, 15:25
Най-мразим скейтъри и скейтърски кецове.
пич за кво тогава пишеш изобщо,а? :twisted:

11-05-2005, 17:27
За да се заяждам.

Worthless
11-05-2005, 18:03
Nosih kecove 3 godini po feshunski, ama sega se otkazvam... Ne6to ne sa mn, mn moy stil. Ve4e zaciklih na tova, koeto mayka mi i ba6ta mi, izob6to tva pokolenie sa nari4ali "kec"... Za tova za men "kecut" me4ta e:

http://www.x-tra-x.de/bilder/artikel/20046.jpgе тфа са кецове за мене (: олд скуул... тия ню скуул и аз ги нося, ама по простата причина, че нещо олд скуул не мога да си намеря :?

XtazZy
11-05-2005, 18:08
http://www.onewayboardshop.com/ds_images/dvs.revival(splat)blk.nubk.jpg
Тея са мой тип.
Колкото до Елеонора... Писна ли ти от пози?

Swinkenhoffer
11-05-2005, 22:05
този магазин не почна ли да става доста известен напоследък и то сред хора, сред които не трябва?
защо ли си мисля, че това ще стане едно доста посещавано място в близко бъдеще :shock:

Swinkenhoffer
11-05-2005, 22:40
веднага се сещам за две (или по - скоро една) приятелки, които биха ударили един "шопинг" там, само защото е куул или просто, за да се впишат в по - нестандартната част на обществото ... или бог знае какво.
ама аз тва на нея трябва да й го кажа, не виждам защо се обеснявам във форума (??).



.... абе, дреме ми. не, излъгах. наистина ми дреме.
я да легна да спЪ :idea:

Sinister_Doll
11-06-2005, 09:03
Nosih kecove 3 godini po feshunski, ama sega se otkazvam... Ne6to ne sa mn, mn moy stil. Ve4e zaciklih na tova, koeto mayka mi i ba6ta mi, izob6to tva pokolenie sa nari4ali "kec"... Za tova za men "kecut" me4ta e:

http://www.x-tra-x.de/bilder/artikel/20046.jpgе тфа са кецове за мене (: олд скуул... тия ню скуул и аз ги нося, ама по простата причина, че нещо олд скуул не мога да си намеря :?


баш такива има в магазин горгон...

Znam... Ama nqma da me ogree :cry:

Ina4e Gorgon e Vurxa! Predi godina i ne6to nikoy ne moje6e da mi kaje kude e, ne mi se otvarq6e site- a... Mn se nervirah ot tozi fakt, otidoh da izpu6a edna cigara do edin blizuk ugul do nas i spotirah tabelka s nadpis "Gorgon"... 6tqh da umra ot smqh!

Ina4e kvi barbita sum vijdala vutre, ne e istina! Super mn sum se nervirala... Nqkvi tipi4ni 4algarki mi raglejdat kojeni korseti i se radvat. Az ako bqh na sobstvenika, edin lubezen 6ut i sa u dvor4eto :evil:

Mn na6umq shop4eto naposleduk...

S8K
11-06-2005, 11:20
За да се заяждам.
a be to i az obi4am da se zaqjdam ama mislq 4e nma smisal

air_wisp
11-06-2005, 18:50
Toia gost da si gleda rabotata!!!

party_girl
11-06-2005, 18:52
[b]Срам ме е,че и аз и такива като тебе носят кецове...ти си баси тъпата позьорка...

http://members.shaw.ca/area51/la_kibs.jpg
madam :roll: poziorka e...
tiq kecove im se kefq suuuupeeeeeeeeer mnou ama ne stava da si gi zema 6oto sa velureni i za tva 6e propuskat pove4e :cry: mn im se kefq,ama ne stava

WILD__BOY
11-06-2005, 20:20
http://a712.g.akamai.net/7/712/225/1d/www.eastbay.com/images/products/zoom/4-117777_z.jpg


е тва съм си харесал ;)

Jamalska
11-07-2005, 07:01
http://a712.g.akamai.net/7/712/225/1d/www.eastbay.com/images/products/zoom/4-117777_z.jpg


е тва съм си харесал ;)
Тия са мноо яки.Кефя се кат видя некфи смъкнати баскетболисти с такива кецки :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: Ама аз лично предпочитам от комерсиалните за момента :oops:

miloto_girl_4e
11-07-2005, 09:48
http://www.bgphoto.net/photos/3873/o632614678042187500.JPG
http://www.bgphoto.net/photos/3873/o632614680181406250.JPG

tova sa moite :D
super mnogo me radvat i sa mi adski udobni :wink: :wink:

Jamalska
11-07-2005, 18:26
А честити...дори са :)

WILD__BOY
11-07-2005, 19:06
Jamalska тва са Reebok - комерсиални щом айверсън играе с тях.

а и това що показвате за пореден път казвам не са кецове!!!
това са кецове:
http://64.77.106.166/three/vandalsupreme-sandblue.jpghttp://www.zappos.com/images/C/Converse84/Converse84wrgt.jpg

такива са сепоявили първите баскетболни обувки наречени кецове!

ckeuT4eTo_f
11-08-2005, 08:57
Ami az sum s DVS i sa mi super udobni i mn si gi obi4am :D

lina15
11-08-2005, 17:38
ammm... spomnqm si pred godini, kogato kecove nosehme naistina malko hora, kak takiva kato onazi poza gore ni vikaha kfi sa tiq grozni ne6ta be....
q vijte az kakvi maratonki si vzeh i pokazva6e nai- nevuobrazimo natrufenoto izdelie na kitaiskata industriq...
i na kecovete 6te im mine modata...
i 6te sprat da sa "guzarski""exploitedteen"
ee taq kartinkata v podpisati deto se vijda kak nqkva(nqkuv hodi(samo krakata de))az imam su6tite obuvki,ama neznam tiq kuv clqt sa,moite sa tumno zeleni,mnoo sa qki