PDA

View Full Version : Vashata staq



FEN_NA_MOTORI
10-15-2005, 10:46
ei hora ai daite snimki ili opi6ete kak izlejda vashata staq mnogo 6te mi help`s moje da vi se stori dosta glupava tazi tema no mi trqbva misi predvaritelno

Dobyr Den
10-15-2005, 14:15
Razrovi se iz foruma, veche ima takava tema i to s dosta opisaniq :wink:

Стеснителната
10-15-2005, 14:18
Имам малко апартаментче в Лозенец 100 квадрата където живея с приятеля ми, иначе понякога спя и при наште в бистризца имаме голяма къща. Апартаментчето съм го обзавела по мой вкус, бели кожени канапета, окачен таван с "лунички" ,стъклени масички, бар плот ,аве сите шукариии 8) :lol:

expl0de
10-15-2005, 14:39
ми моята стая е цялата в зелено.облепил съм стените с дебел слой стотачки(понеже последни излязоха и рекох,че са най здрави),че зимата да пази от студа,а лятото от големите жеги.На пода имам дюшече от алигаторска кожа,1 масичка със столчета от махагон,а отгоре виси абаносов полюлей.Не е ли сладка? :lol:

lina15
10-15-2005, 19:49
moqta staq,e s 4erni steni(az sum manq4ka na tema 4erno)lampata mi e 4erna(a kru6kata mi e 4ervena,no imam i zelena i sinq,sekvi cvetove)zemqta ti e s laminiran parket,imam TV,PC,golqm vgraden garderob,moq meki4uk krevat,golqma sekciq s vitrina,stuklena masi4ka,4ervmeno(izkustvena koja)divan4e.Hamster,biuro,stol.Stenite sa mi s mnogo plakati(glavno i nai mnogo na FRIENDS)edno cvete(neznam kvo e)i toaletka,i ogromno ogledalo(pred koeto kisna kogato sum si v nas)AMI tva e

WILD__BOY
10-15-2005, 21:53
ми ... стаята ми предимно е в дърво .. са нема да описвам всичко но бисверите са лампата ми която е класичеста лампа за билярд от 30 години на 20 век; Немски номер от началото на 90те. Две пални. Снимки по стените (предимно мой с приятели) и любимите ми лепенки от рейсое . иам една дето сочи към ключа на лампата и пише "Апарат за самотаксуване". На вратата лепенка "Авариен изход". Плакати на NBA. и още и още .... всичко събирано с внимание и любов :P

Bloodomen
10-16-2005, 08:04
Razrovi se iz foruma, veche ima takava tema i to s dosta opisaniq :wink:

FEN_NA_MOTORI
10-16-2005, 10:07
Rovq , rovq ama nishto ne namiram pls daite link :(

Sinister_Doll
10-16-2005, 12:44
SAtaqta mi e GNUSNAAAAA! Ima mn interesna forma... 3 steni sa boqdisani v ROZOVO! Drugi 3 sa s ROZOVO- LILAVO- SINI tapeti! Sin laminiran parket. PVC dograma... ROZOVO parno, ROZOVI perdeta, ROZOVA vrata... Dori nqkoi vrati na garderobite i sekciite sa s ROZOVO folio! Ina4e hubavoto e, 4e si imam PC, TV, video i sobstven telefon... Na6te ne mi davat da q napravq 4erna :cry: :cry: :cry: Otvratitelna e! Iskam 4erna staqaaaa! :cry: :cry: :cry:

Sinister_Doll
10-16-2005, 14:19
Имам малко апартаментче в Лозенец 100 квадрата където живея с приятеля ми, иначе понякога спя и при наште в бистризца имаме голяма къща. Апартаментчето съм го обзавела по мой вкус, бели кожени канапета, окачен таван с "лунички" ,стъклени масички, бар плот ,аве сите шукариии 8) :lol:

Cuk! Verno li, be? Nali jivee6e s brat si? Nali za tva pi6ete ot edin computer??? Ili vseki den hodi6 u brat si za da sedne6 na compa i da se motae6 tuk, ili brat ti predi non stop e visql u vas sus gadjeto ti... 6te ni prosvetli6 li ili 6te se priznae6 za zaloven v luja?

California
10-16-2005, 17:50
aaaaaaaa hahaha Stesnitelnata mai pak sgazi luka...hahah :lol: :lol: :lol: :lol:
ami moqta staq e bqla,ima golqmo dviono leglo,biuro,PC, garderob,sekciq sus snimki slojeni v ramki,koito mi napomnqt hubavi momenti,a propusnah da kaja i che ima akumulirashta pechka da ne mi e zamruzne zadnicheto prez zimata :lol: :wink:

Стеснителната
10-16-2005, 18:11
Абе вий почвате да ми лазите по нервичките вече :x , толкова ли съм ви интересна, чи обичам да съм цетър на внимание хуу ама кво сте тръгнали се правите на следователи :evil: .
понякога спя и при наште в бистризца :twisted:

Yuri
10-16-2005, 18:24
Облицована в бели дюшеци !

Sinister_Doll
10-16-2005, 18:43
Абе вий почвате да ми лазите по нервичките вече :x , толкова ли съм ви интересна, чи обичам да съм цетър на внимание хуу ама кво сте тръгнали се правите на следователи :evil: .
понякога спя и при наште в бистризца :twisted:

Kato gledam e vsqka ve4er, ama ayde... Are priznavay tam, 4e mi pisna (:

TSecret
10-16-2005, 21:38
mi moqta e v jalto i sinio-stenite sa jalti a gardoroba,buroto i sekciite v sinio i ot darvo..poluleq koito e s tri luni4ki e sin-perdetata sa v mnogo bledo rozovo sinio i jylto i dvete steni sa s razli4ni plakati...

Sinister_Doll
10-17-2005, 16:40
Qko gnusno, a? Ako nqkoy iska, podarqvam 4ift roditeli i garantiram, 4e 6te se otnasqt s vas kato s bebe, 6te si mislqt, 4e ste na 5... Udovolstvieto da gi draznite kato se grimirate s 4erno do u6ite, nosite golemi 4erni drehi, dup4ite se bez pozvolenie i slu6ate muzika, koqto gi kara da se krustqt si ostava za vas... Predstavam si jivota po sledniq na4in:
Sedq v rozovata si staq i sum se hvanala sa rozovite re6etki na rozoviq si prozorec, a ot dr strana se razviva deystvieto ot "Nymphetamine" i Dani Filth me vika, ama ne moga da se izmukna ot okovite na rozoviq si svqt (:

laydi_Kroft
10-17-2005, 18:20
Sinister_doll moita nai dobre fr bi se smenila s tebe za taq rozova staq.da zn samo kva maniq ima... :)

А.Белов
10-17-2005, 19:52
Черни стени, тва е.

Swinkenhoffer
10-17-2005, 19:58
стаята ми в момента на нищо не прилича, но тепърва ще придобива приличен вид (надявам се).
иначе си мечтая за огромна стая ... нееееее, направо едно помещение от 100 кв. без стени в ренесансов стил. голямо легло с балдахин, тежки завеси и всичките кичове там.
хареса ми и идеята на една мацка от класа - "ателие с черни стени и червени перденца".
симпатично.

mary_jane_666
10-17-2005, 20:04
malka bqla stai4ka sys tapicirani steni ... :roll: :lol:

wicked.witch
10-18-2005, 07:10
mi vse e gadna.....neutralno kato stil, no q delq sys milata mi sestra...a tva ne kefi kato ideq....
ina4e iskam 4erni steni, 4erni mebeli, 4erni 6tori, 4eren kilim i bqla vrata.....vse pak da ne se blyskam v tymnoto......

tedo_davis
10-18-2005, 07:38
mi vse e gadna.....neutralno kato stil, no q delq sys milata mi sestra...a tva ne kefi kato ideq....
ina4e iskam 4erni steni, 4erni mebeli, 4erni 6tori, 4eren kilim i bqla vrata.....vse pak da ne se blyskam v tymnoto......
az v nas imam 4eren kilim ^_^
ina4e staqta mi e malko tymna shtoto sam nalepil na vsqkade plakati ... na nightwish
btw nqkoi ako ima na -> lacuna coil ... shi go obi4am mnou ...

wicked.witch
10-18-2005, 09:07
btw ze li si noviq Pro-Rock?