PDA

View Full Version : Podvlastno li e nastroenieto vi na vremeto?



me-myself-I
10-15-2005, 10:46
Az naprimer adski mnogo se vliqq,ako e slan4evo,i na men mi e veseli4ko/v pove4eto slu4ai,zavisi vse pak../,a kato e mra4no,obla4no i dajdovito mi e nqkvo takova sduhano i tajno/po princip...:D/ . E,na vas vazdeistva li vi meteorologi4nata obstanovka ili ne? :)

e4o
10-15-2005, 11:02
as puk mnogo obi4am dujda i mi e mnogo qko kat sum v ku6ti na uiutno i si gledam ne6to :lol:

BABY_SEXY_GIRL
10-15-2005, 11:16
Ах, едва тема, в която да искам да пиша, да не повярваш :roll:
Моето настроение е адски зависимо от времето :shock: Ама си има и малки изключения де :roll: Леле, колко пъти ей така изведнъж се скапе времето и аз почвам да се мръщя, това съм го забелязала :P Все като завали и вече усмивката пада от лицето ми :roll: А пече ли...леле, като слънчоглед гледам весело към слънцето :) Сега вън е гадно времето, ала се събудих в много яко настроение и да се надяваме че до края на деня няма да ми се скапи :?

GreenLadyM
10-15-2005, 11:43
Da!Mnogo e podvlastno!To4no za tova se "prigotvqm za zimen sun" :wink: !Izobshto ne samo vremeto no i sezonite mi desitvat razli4no...iskam lqto i toplo! :( ...Vinagi loshoto vreme mi e razvalqlo nastroenieto!

aBeP4eTo
10-15-2005, 12:04
ох... не мога да определя точно мисля, че не. Аз обожавам както топлите, дълги, слънчеви дни, така и дъждовните, студени... просто винаги намирам какво да правя и настроението ми определено не зависи от това. Даже в момента като вали ми е адски готино :P Иначе попринцип слънцето като ми грее в очите се изпълвам определено.

DeSsi
10-15-2005, 12:10
Ах, едва тема, в която да искам да пиша, да не повярваш :roll:
Моето настроение е адски зависимо от времето :shock: Ама си има и малки изключения де :roll: Леле, колко пъти ей така изведнъж се скапе времето и аз почвам да се мръщя, това съм го забелязала :P Все като завали и вече усмивката пада от лицето ми :roll: А пече ли...леле, като слънчоглед гледам весело към слънцето :) Сега вън е гадно времето, ала се събудих в много яко настроение и да се надяваме че до края на деня няма да ми се скапи :?

Napylno sym syglasna s vsqka edna tvoq duma :D

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-15-2005, 12:21
В мозъка има една жлеза, наречена трето око. Тя настройва организма според времето навън. Тъй че влиянието на времето върху настроението ви е научно обосновано.
Черно море много е добре
Слънце пече - още по-добре
:D

10-15-2005, 12:52
opredeleno vliqe vremeto vurhu nastroenieto mi. v momenta sum v ujasno nastroenie :?

Dharma
10-15-2005, 13:36
ooo da! opredeleno nastroenieto mi e podvlasnoi na vremeto.samo deto mnogo obi4am da vali dujd i da e obla4no :wink:

Breakaway``
10-15-2005, 14:15
За да кажа, че зависи от времето, значи трябва винаги да съвпадат :roll: Ама не е така.
Има случаи, в които на мен ми е кофти, а на вън вали (обожавам го тва :D ) или пък аз съм на кеф, а навън е слънчево, безоблачно и т.н. :P Има и случаи, в които завалява и на мен ми се скапва настроението или пък грейне слънце и аз мина на + :)

BroKeN^DreAmZ`f
10-15-2005, 14:15
damz i moito mnoo se vliq ot vremeto :D e ne vinagi de ,no v po4ti vsi4ki slu4ai e taka :D i opredelno lqtoot sym dosta po-vesela:))a i ne samoa z xixiix :D

lina15
10-15-2005, 18:39
super mnogo mrazq 6ibaniq dujd :? :x :!:

LiNkiN4eTo
10-15-2005, 18:43
мн ясно
особенно лятото
баси тъпото е кат вали
не мога да отида на плажа да са разбия

xandria
10-15-2005, 19:07
Mi dujda me kefi.Ama kato e mra4no i e nqkvo nikvo i ne vali me nervi super mnoogo i me sdyhva

Tiffany
10-15-2005, 19:12
Аз също съм забелязала,че времето оказва доста влияние върху настроението ми...но се опитвам не зависимо дали вали или е студено аз все да съм си в добро настроение :wink:

MaPuXyaHa
10-15-2005, 22:50
Ами..да ако излизам....и завали...се ядосвам много!!!
Аko пече..и излизам....просто танцувам...:)!!!
Ако не ми се прави нещо и завали се кефя..и танцувам танца на пеперудите(шегувка)

IdontGiveaFuck
10-15-2005, 22:52
Аз пък страшно много обичам дъжда!Особено като вали и да се разхождам :P
Не ми пука к'во е времето...ако ми се излиза, ще излезна !

aBeP4eTo
10-16-2005, 01:19
Аз пък страшно много обичам дъжда!Особено като вали и да се разхождам :P
Не ми пука к'во е времето...ако ми се излиза, ще излезна !

точно така! :wink:

Devilsplaymate
10-16-2005, 06:50
Ах, едва тема, в която да искам да пиша, да не повярваш :roll:
Моето настроение е адски зависимо от времето :shock: Ама си има и малки изключения де :roll: Леле, колко пъти ей така изведнъж се скапе времето и аз почвам да се мръщя, това съм го забелязала :P Все като завали и вече усмивката пада от лицето ми :roll: А пече ли...леле, като слънчоглед гледам весело към слънцето :) Сега вън е гадно времето, ала се събудих в много яко настроение и да се надяваме че до края на деня няма да ми се скапи :?

Napylno sym syglasna s vsqka edna tvoq duma :D
И аз ! :)

Bloodomen
10-16-2005, 06:59
ne osobedno