PDA

View Full Version : Daite predlojenie!



10-15-2005, 14:43
Ne znam kvo da kaja prostooooo.....predi malko gledah takava tema morsmordre i e prav....az predlagam da namerim na4in gostite da ne pi6at...smisal ako ne si regestriran da ne pi6e6 vuv foruma.....6toto taka osven 4e puskat tupi i bezsmisleni temi....zadrusvat foruma!A i ima edin test deto i pisan sigurno 100 puti, taka e i s temite za sexa i t.n.!Mi tva are 4ekam predlojeniq i otg. Ako mislite ne6to da se ebavate po-dobre ne pi6ete!!!!Emi ve4e naistina e tva...:):)

zElEnA^mAsLiNkA
10-15-2005, 16:44
Ne znam kvo da kaja prostooooo.....predi malko gledah takava tema morsmordre i e prav....az predlagam da namerim na4in gostite da ne pi6at...smisal ako ne si regestriran da ne pi6e6 vuv foruma.....6toto taka osven 4e puskat tupi i bezsmisleni temi....zadrusvat foruma!A i ima edin test deto i pisan sigurno 100 puti, taka e i s temite za sexa i t.n.!Mi tva are 4ekam predlojeniq i otg. Ako mislite ne6to da se ebavate po-dobre ne pi6ete!!!!Emi ve4e naistina e tva...:):)
Sam0 ne razbrah 6t0 ti si g0sti si pr0tif drugite g0sti .... dimek tf0ite h0ra ... ;)

10-15-2005, 19:43
Murzi me da si pi6a parolata i poterebitelskoto ime kato vlizam i izlizam non-stop za radi tva e taka!

10-15-2005, 20:55
Nqma ni6to da napravite .....prosto nqma da uspeete...6te vi zadrustim foruma ako me nervite...HIHIHIHIHI.... :twisted:

10-15-2005, 20:56
Nqma ni6to da napravite .....prosto nqma da uspeete...6te vi zadrustim foruma ako me nervite...HIHIHIHIHI.... :twisted:
Baxti zleeto i az vlizam v foruma i 4eta temite i sum puskala samo 2-3 temi, kato sa bili smisleni...a puk se probvax da se regestriram ama ne uspqx:(:(:(...za tva pi6a kato gost!!!

morsmordre
10-17-2005, 09:00
Опа, тука май ме намесихте и мен :? Честно казано, не си спомням за коя тема говориш :) Но не съм на мнение, че трябва да се спре достъпът на гостите до форума.Все пак има хора, които искат за десет минути да си напишат проблема и да си продължат работата, а тя се удължава, ако е задължително регването.Аз искам да се намери някакъв начин да се спре флууденето :x Има хора, които флуудят, но има и такива, които САМО ФЛУУДЯТ и не правят нищо стойностно :!: Искам това да се промени, но какво искам май не е от значение за никой тук :?

Coki
10-17-2005, 17:07
Предложението се отхвърля!