PDA

View Full Version : Боли ме :О(



10-15-2005, 18:14
Аз съм на 15 и едната ми гърда нещо ме боли-некви такива остри болки,но това става само когато се протягам или нещо таково.Иначе като стоя на 1 място нищо не усещам?

10-15-2005, 18:28
Само едната? хм.. съмнейшън...Бегай при чичко доктор може да е сериозно.Не мисля,че е нормално постоянно да те боли като мърдаш...Може пък и да е от разтежа,ама за всеки случай отиди да се прегледаш.Само тогава ще си сигурна. :?

http://www.ezthemes.com/previews/3/3ddragon.jpg http://www.ezthemes.com/previews/t/thecallingss.jpg

Neko_Dream
10-15-2005, 18:38
може да ти се е разтегнал мускул. Не се ебавам, м/у другото. На една моя съученичка я болеше така едната гърда и ме пита дали знам нещо по въпроса. Аз, нали като с много личен опит, за това какво може да ми има с гърдите.../аз съм м/ я посъветвах да отиде на легар. Еми той и казал, че няма нищо страшно, била си разтегнала сухожилие, доакто е играела волейбол.
Но винаги има риск, такаче отиди на лекар, няма от какво да се страгуваш ^^

10-15-2005, 18:43
Аз съм на 15 и едната ми гърда нещо ме боли-некви такива остри болки,но това става само когато се протягам или нещо таково.Иначе като стоя на 1 място нищо не усещам?

забравих да кажа че е някъде от около година :(

Neko_Dream
10-15-2005, 19:15
еми някъде преди около година е трябвало да отидеш на лекар, НО още не е късно. ХОДИ БЕ! няма от какво да се плашиш, това им е работата на хората, да ни помагат.

Black_Orchid
10-15-2005, 19:20
Ходи на лекар най-добре!

vra4ka
10-15-2005, 19:41
Ходи на лекар най-добре!
Аве да,няма нужда според мен!
Растат ти циците ако ме питаш спокс :wink:

Neko_Dream
10-15-2005, 19:44
нали сори за офтопика, ама да си момиче е много гадно бе :shock: Всеки месец цикъл, растеж на гърдите, болки в корема... /малко в бъдещото/... така приятното 3 до 30 часово раждане, критическа.... наистина ви се възхищавам! /е то оставаше и на мъже да се възхищавам.../ но орпеделено вие сте много повече от колкото е "общо прието" !!!

10-16-2005, 08:32
Аз съм на 15 и едната ми гърда нещо ме боли-некви такива остри болки,но това става само когато се протягам или нещо таково.Иначе като стоя на 1 място нищо не усещам?

забравих да кажа че е някъде от около година :(

Сетих се за още инфо
Значи често съм я удряла тази гърда(естествено без да искам),но това беше отдавна-трябваше вече да ми е минало :(

sheherezada
10-16-2005, 08:33
Еми мога да те посъветвам само да отидеш на лекар,така ще разбереш най-добре какво ти е.Но едва ли е нещо сериозно,ти си още малка :roll: -е малка,малка колкото мене :wink: