PDA

View Full Version : Някой ако може да ми помогне!



erevanvan
10-15-2005, 22:40
Зна4и срамно/смешно или не трябва някой да помага.Проблема е със самозадоволяването..правя го от около 2 години по 2 пъти дневно...много е знам.Преди няколко дена запо4наха да ме болят лимфните възли и главата също и областта на сърцето..освен това като опитах пак да онанирам усетих болка и не съм опитвал пак..забелязвам 4е и скротумът ми не се пълни??!отидох в Пирогов но казах само за болките в главата и сърцето.ЕКГ-то ми казаха 4е е добро,кръвното също..макар 4е скоро беше високо..какво да правя??болките около сърцето продължават долу не се пълни с каквото трябва...СЪВЕТ?без от типа спри да биеш..

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

ResTarT
10-15-2005, 22:55
pi4 zna4i naistina sprise zamalko i otidi na lekar vednaga! bolkit okolo syrceto moje da ne sa svyrzani s tui no vse pak se pregleda i pri specialen venerologi4en lekar.moje i da ima vryzka s tui 4e ima jlezi koito spomagat za tova i ti tyi po nqkakyv na4in da si im navredil.ne sym siguren ne sym lekar no otidi na pregled ne e sramno

DrSmurph
10-16-2005, 12:08
А освен, че маструбираш водиш ли полов живот? Какво точно не се пълни? Като се празниш какво изхвърляш?

bolniq
10-16-2005, 19:42
Abe Smurf az ot kakto stana tva ne sam probval..prosto use6tam ta6acite si ne kakto trqbva vse edno predi malko sam svar6il..ot nqkolko dena ne se palnqt sas sperma 4udq se dali utre da ne otida na urolog??

dataworm
10-23-2005, 12:23
Moje i da ne sum mnogo kompetenten po vuprosa no si
mislq 4e ima6 Sifilis.Dai boje ne no edin ot simptomite sa bolki na limfnite vuzli bolki b surceto
ima dosta forumi po temata.No nai dobre
Izsledvai si kruvta o6te sega.6ansove da se opravi6 6te sa po-golemi.Emi tova e.Pregledai se!!!!!!!