PDA

View Full Version : kolko 4esto se napivate



ResTarT
10-16-2005, 00:13
kolko 4esto se napivate s kakvo i kak sami s priqteli rodnini i tn

Murderdoll
10-16-2005, 12:05
e s priqteli estestfeno...
da en sym bolna da se napivam sama ebati :shock:
to ne e interesno..ina4e...ne sym se napivala nekfo
mega hiper qko ot dosta vreme daje mu4no mi stana
kato se setih :lol: ina4e prez den prez 2 si piivam
ma s mqrka kolkot da ne me vla4at posle do nas:)
a setih se..toq 4etvurtuk leko bqh poprekalila hahah
i po princip seki 4etvurtuk sum na vurtolet dali ot piene dali ot pushene...ma to ne e za hvalene tfa de :lol:

Murderdoll
10-16-2005, 12:06
p.s. ni6to ni6to to mi idva rojdeniq den....

WwanAdoO
10-16-2005, 12:33
Ами миналата година се напивах през ден и то доста :wink: Ама ми омръзна още преди лятото,а и мноо проблеми си създадох кат се напивах...та сега си пия,ама мноо рядко се напивам наистина...може би последно преди месец и половина съм се напивала мноо.

IdiOtKa
10-16-2005, 21:18
ami ne dostata4no 4esto ... 6oto ne6to pi4eto mi fr nqmat vazmojnost seki den ...ne 4e ne iskat ... i kato e primerno na 3 sedmici 1 pat ili ne6to takoa ... gubq trening i ot super malko staam zle ..

10-17-2005, 09:37
Не се напивам :D колкото и смешмо да звучи от 12 годишен ходя по купони (сега сам на 17 ) и нито венаж не сам се напивал :wink:

Death_F
10-17-2005, 16:43
Почти секи ден пия обаче се напивам ...орез ден така последно беше вчера на РД-то на една приятелка изпих почти половин литър водка, 2 бири малко ракия и дръпнах 1 масур след тфа бях в безсъзнание до към 9 часа сутринта хахаха сега страшно ме цепи канчето не съм ходила на даскало защото умирам просто ама ми е много кеф така... :twisted:

u2
10-17-2005, 17:02
ами чесно казано нямам точно определено време,примерно всяка събота или неделя!
Когато ми се допие си купувам нещо и си пия сам!
А иначе ако има някакъв повод някой да почере....

Lindsey
10-17-2005, 21:25
абе за съжаление доста честичко се случва.. ама с приятели пия винаги де.. и напоследак постоянно смесваме различни видове алкхол и се получават доста неприятни ситуации.. :oops: ама кво да напрая ся.. никой не е безгрешен апък и мисля, че тва ми е един от малкото пороци :roll:

zeleni_o4i
10-18-2005, 08:25
napivam se incidentno po princip, samo kato ima nqkakuv povod ili sme na disko i sam v nastoenie. no taka se poluchava mnogo kofti,shtoto ot malko alkohol me hvashta qko i... ima emocii :P

ZiZ0
10-20-2005, 08:09
При всеки одобен случаи

air_wisp
10-20-2005, 15:13
Малееее :) Ако сам някаде с приятели и знам че ще се прибера примерно в 5-6 сутринта и ако сам в настроение пия на воля :) после идва забавното,после идва не толкова приятна част, но аз винаги помня като се напия(така мисля) така че остават приятни спомени. :twisted:

sarang
10-21-2005, 11:32
Почти секи ден пия обаче се напивам ...орез ден така последно беше вчера на РД-то на една приятелка изпих почти половин литър водка, 2 бири малко ракия и дръпнах 1 масур след тфа бях в безсъзнание до към 9 часа сутринта хахаха сега страшно ме цепи канчето не съм ходила на даскало защото умирам просто ама ми е много кеф така... :twisted:
Хвалиш се, а? Колко сте ми смешни, мислите се за голямата работа, като се напиете, правите го от позьорщина, а не защото ви харесва, не лъжете, че ви доставя удоволствие. Аз лично не съм се напивала, нямам и намерение. Изобщо не ме влече алкохолът, мога да се забавлявам страхотно и без да пия. Не ми трябват стимуланти, за да имам добро настроение и да ми е весело.

air_wisp
10-21-2005, 11:43
Почти секи ден пия обаче се напивам ...орез ден така последно беше вчера на РД-то на една приятелка изпих почти половин литър водка, 2 бири малко ракия и дръпнах 1 масур след тфа бях в безсъзнание до към 9 часа сутринта хахаха сега страшно ме цепи канчето не съм ходила на даскало защото умирам просто ама ми е много кеф така... :twisted:
Хвалиш се, а? Колко сте ми смешни, мислите се за голямата работа, като се напиете, правите го от позьорщина, а не защото ви харесва, не лъжете, че ви доставя удоволствие. Аз лично не съм се напивала, нямам и намерение. Изобщо не ме влече алкохолът, мога да се забавлявам страхотно и без да пия. Не ми трябват стимуланти, за да имам добро настроение и да ми е весело.

Оооо и това е много вярно!Подкрепям те :) ся сериозно!не ме влече "чашката" ама за да се поотпусна и да ми е по-весело(не че иначе няма да си го направя весело)се понапивам от понякога като съм по купоните и по екскурзиите(не се хваля...то това даже не е за хвалене!)ама поне вече знам какво е да си пиян :)

sarang
10-21-2005, 12:54
ама поне вече знам какво е да си пиян :)
И какво, като знаеш? Да не би да се радваш, че си научил? И нужно ли е да знаеш всичко? Защо не пробваш да си счупиш главата, за да видиш какво е? А знаеш ли какво е да имаш СПИН? Аз също знам какво е да си пиян, защото съм виждала доста "подпийнали" и не съм възхитена. И после съм им слушала оплакванията, как ги цепи главата, как им е гадно и т.н. За какво да пробвам, като другите са го направили преди мен и знам какви са последствията, уча се от чуждия опит, не само от своя.
А иначе няма лошо да пийнеш малко, една чаша най-много, аз не мога повече от 50 гр, даже и това ми е много.

blackboy
10-22-2005, 12:27
хаххх много ясно ,че с приятели :lol:
тръгнал съм да се напивам с баща ми :lol: :lol:
ми...случва се 1-2 в месеца :) предимно с водка..и рядко с бира.../това нещо не хваща въобще/

DeSsi
10-22-2005, 16:02
С приятели..Всеки път с различно се напивам но най-често с водка..Първо някъде на домашно после отиваме на диско да се разбием..Но не съм пила от април месец :)

10-24-2005, 08:08
Напивала съм се 2-3 пъти много жестоко,бе6е резил и от тогава не пия много..рядко пия по 1-2 бири с приятели

chupacabra:)
10-24-2005, 14:18
на мен пък ми е срамно да се напивам брутално пред приятели.. вярно е, че сме си супер близки нали..случвало се, обаче ми е АДСКИ унизително да ме носят до вкъщи или пъ да се скъсвам от драйфане пред тях.
не знам що на някои хора им е голяма гордост да разправяш как си поркал и си се НАпоркал като свиня... ама то някои хора имат с кфо да се хвалят.. другите се чудят как да си намерят с кфо да се хвалят.
много често пийвам биричка, но определено винаги мога да си направя купона и без пиене.
то зависи и от интелектуалното ниво /или не точно../ дали можеш да купонясваш без алкохол или не....

Bor4e Kamenoski
10-25-2005, 09:05
Никаква полза няма от напиването! Само те цепи канчето и се получава като в една известна песен на Слави Трифонов: нищо ми не е, здрав съм, а болен :lol: Аз съм се напивал 4-5 пъти през живота си, ама видях, че чувството не е от най-приятните, затова сега, като отида на купон с приятели, обръщам 1-2, най-много 3 бирички за цялата вечер, просто за повдигане на настроението. И се чувствам много добре така.

teenkopele
10-25-2005, 15:40
Напивам се с френдове... като има настроение и/или повод! :wink:

..иначе водки и тн. най-много ме кефят.

plaming
10-27-2005, 16:00
Ми нормално!1-2 пъти в месеца(освен лятото тогава има много рожденни дни а и все пак не върви да съм на минерална вода,НАЛИ?) :roll:

Sinister_Doll
10-27-2005, 16:43
Vednuj na mesec- dva- tri se otrqzvame kato praseta s friendovete mi... Subirame se v nas ili v nqkoy drug s alkohol kolkoto za celiq kitayski narod... Ina4e sum si bitov alkoholoik. Sa imame exkurziq i se zardvah, 4e 6te se otreja zdravo, oba4e sa sum na antibiotici :cry: Life Suxxx!

IdontGiveaFuck
10-27-2005, 16:45
Е,па случва се :D
Обикновенно става като има някъв купон или съм някъде с компанията :D

vaseto__f
11-18-2005, 10:41
emi nqma petak i sabota,kadeto da ne sam piana:) i taka mi e super qko ako ima i neshto drugo kam pieneto stava oshte po-gotino. piite,za da vi e qkooooo kazvam az:)

kaka_lara
11-18-2005, 14:59
Изключително рядко може би 5-6 пъти в годината. Има огромна разлика между пиене и напиване :D

ooops
02-24-2007, 22:49
dosta 4esto mi se slu4va naposleduk xaxxax :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

navits
02-24-2007, 22:53
1-2 пъти в месеца