PDA

View Full Version : nedeite



ResTarT
10-16-2005, 00:26
molq vi nedeite izliza izvyn bylgaria za6toto 6te po4ustvate tova koeto az po4ustvah ss dni pla4eh i o4ite mi bqha podpuhnali samo za bg za6toto si mislih "ooo vyob6te nqma da mi lipsva nali samo lo6i ne6ta se slu4vat restypnosy i....." no se okza drugo .az nikoga ne pla4a no zaradi moqta rodina bg se razpklakah i kogato tova lqto si doidoh nai nakraq ako 6tete vqtvaite mi kato slqzoh ot samoleta celunah asfalta na leti6teto toest bg zemq!
tyi 4e molq vi nedeite izliza izvyn bg 6toto 6te vi lipsva mnogo i 6te syjalite

Bamze
10-16-2005, 00:39
:) мерси за препоръките и сори за кофти прежижяването.
Аз си знам прекрасно интереса!
Дори имам една смела мечта ;) искам да създам в BG завод за електромобили :)

angel4e_ot_ada
10-16-2005, 08:43
Koito e sus suznanieto 4e 6te ostane v bg i znae 4e go iska,6te go napravi :D Vupreki 4e mnogo xora nikoga ne poglejdat optimisti4no na ne6tata,no tova si e texen problem.Znam,4e ima durjavi prevuzxojda6ti Bulgariq po klasa,po standart na jivot i po krasota,no moita durjava si e edna i ne bix q zamenila.Ne moga da si prestavq jivota dale4 ot blizkite i rodinata,a i ne iskam :)

Bamze
10-16-2005, 14:29
Koito e sus suznanieto 4e 6te ostane v bg i znae 4e go iska,6te go napravi :D Vupreki 4e mnogo xora nikoga ne poglejdat optimisti4no na ne6tata,no tova si e texen problem.Znam,4e ima durjavi prevuzxojda6ti Bulgariq po klasa,po standart na jivot i po krasota,no moita durjava si e edna i ne bix q zamenila.Ne moga da si prestavq jivota dale4 ot blizkite i rodinata,a i ne iskam :)
BG ще се оправи ;)

teenkopele
10-20-2005, 16:06
Кофти преживяване, ама какво да се прави?!?...това е живота!
Иначе аз твърдо мисля да остана да живея в България и да създам собствен бизнес... :lol: , ама има доста време до тогава!