PDA

View Full Version : нерви - как да се преборя с тях?



вечеиазнезнамкойсъм
10-16-2005, 11:02
непрекъснато съм в адски нервно състояние и всчико даже и хубавите неща не могат да променят настроението ми и от доста време се очертавам като адски голям нервак, който не може и 1 нещо да свърши, което ме кара да се чувствам адски зле и нямам никакво желание за живот! чета за антидепресанти, но не мисля на 17 години да започвам да се натъпквам с хапчета та моята молба е да ми предложите някакви начини за всекидневно разпускане или пък начин по който да се разтоварвам от нервите може би някакви "природни антидепресанти" или пък нещо, което е универсално...

и ако почна да пия някакви хапчета колко време ще продължи това? има ли хапчета които да кажем да се пият 2-3 седмици и след това да се спрат а не изцяло да се потъпква нервната система и да трябва дет се вика цял живот да пиеш хапчета!

Благодаря ви много!

DrSmurph
10-16-2005, 12:04
Добре е малко по-подробно да опишеш състоянието си за дамо га да ти помогна! Ако искаш пиши ми на мейла.

Yuri
10-16-2005, 17:14
Ако искаш да се оправиш - спри да влизаш тука !

aStrOloGa
10-16-2005, 18:16
Валериана му е цаката!

takesport_addmuzic
10-16-2005, 18:17
Ако искаш да се оправиш - спри да влизаш тука !
ТОЧНО ТАКА!!! Спри да висиш пред компютъра по цял ден е първото нещо, което ще те посъветвам да направиш! Щом състоянието ти е толкова НЕРВАШКО стани малко егоист и работи над въпроса да се пооправиш... значи, виж какво обичаш да правиш и ГО ПРАВИ!! Занимавай се с тва което ти доставя удоволствие! Прави си планове за бъдещето (на мен тва доста ми помага;)) Смени си имиджа или направи някаква промяна! Излизай, разговаряй с приятели - СМЕЙ СЕ!! Ще видиш, че ще се оправиш! Всичко става с желание, трябва да имаш СТИМУЛ!! Ако станеш оптимист, ще привличаш само хубави неща, ако мрънкаш постоянно НИЩО няма да се оправи от само себе си:) И никви хапчета не са ти нужни!! Те само ще влошат нещата!!! Достатъчно голям си, за да се оправиш сам с положението! В КРАЕН случай отиди на психолог да поговорите за проблемите ти... И НИКАКВИ ХАПЧЕТА да не съм чула;) Айде и МАРШ навън да живееш!!

Yuri
10-16-2005, 18:29
Ако искаш да се оправиш - спри да влизаш тука !
ТОЧНО ТАКА!!! Спри да висиш пред компютъра по цял ден е първото нещо, което ще те посъветвам да направиш! Щом състоянието ти е толкова НЕРВАШКО стани малко егоист и работи над въпроса да се пооправиш... значи, виж какво обичаш да правиш и ГО ПРАВИ!! Занимавай се с тва което ти доставя удоволствие! Прави си планове за бъдещето (на мен тва доста ми помага;)) Смени си имиджа или направи някаква промяна! Излизай, разговаряй с приятели - СМЕЙ СЕ!! Ще видиш, че ще се оправиш! Всичко става с желание, трябва да имаш СТИМУЛ!! Ако станеш оптимист, ще привличаш само хубави неща, ако мрънкаш постоянно НИЩО няма да се оправи от само себе си:) И никви хапчета не са ти нужни!! Те само ще влошат нещата!!! Достатъчно голям си, за да се оправиш сам с положението! В КРАЕН случай отиди на психолог да поговорите за проблемите ти... И НИКАКВИ ХАПЧЕТА да не съм чула;) Айде и МАРШ навън да живееш!!
Ей ей ей не ми изопачавай думите ! Аз имах предвид да не влиза във форума !
От твоите приказки излиза, че се опитвам да помагам, А ТОВА НЕ Е ТАКА !

lili12
11-02-2010, 15:29
През укендите ходи на планина край природата - действа успокояващо! Излизай повече, разсейвай се и не се претоварвай.Надявам се да помогне.