PDA

View Full Version : ne moga da si vkaram tampona :(



10-16-2005, 15:50
zdraveite!zna4i nqkolko pati opitvah da si sloja tampon,noo vinagii predi da si go vkaram do krai go iskarvah,zashtoto zapo4va da mi se vie svqt :oops: (devstvena sum)ii dneska pak probvah(3-ti den mi e)ii pak mi stana mnogo gadno i si go iskarah(probvah s mini)!iskam da polzvam tamponi zashtoto se pak e po higieni4no,amaa nemogaa da go vkaram bee :oops: apak i znam 4e ako si polzval tamponi kato pravish sex za parvi pat she te boli po malko,zashtoto malko ili mnogo se pak si se razshiril!
molqvi daite mi nqkav suvet,prostoo kato znam 4e she si go vkarvam i ednoo se stapisvam i mojebi za tova,ama pak kak da se otpusna kato znam 4e she me boli:(molqvi pomogne te miii!!!!

Neko_Dream
10-16-2005, 15:57
първо да си кажа, че съм М /може изобщо да не ми четеш мнението :P /
От съученичките ми знам, че тампоните доста често могат да създават проблеми, точно като твоя. Дори и да го вкарат, както трябва ги убива и чувството е доста неприятно. Според мен трябва да преодолееш страха и началната болка и да го наместиш като хората. Не го слагаш правилно. В началото ще ти е дискомфортно, но ако ти се завива свят даже... хм... упражнявай се и след време ще свикнеш. /и все пак, това е мъжко мнение/

ellii
10-16-2005, 16:28
Aз да ти кажа,че тампони трябва да използваш само в крайни случаи,когато си на море примерно,тампоните могат да ти направят раничка,а и задържат крчвта и след това може да не се изчистиш хубаво...,така че не използвай тампони ако не наложително!!!

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
10-16-2005, 16:35
na4i zabrai sekvi tamponi!tva det ti se e slu4ilo se sre6ta mn rqdko!zabraih kak se kazva6e ma be6e nekav sindrom!i az go imam na momenti!skoro mi se naloji da polzvam tampon i cql den mi se vie6e svqt!poneje i pieh misleh ,4e me e fanalo,no se okaza,4e e taka!
izbqgvai da polzva6 tamponi

California
10-16-2005, 16:37
Aз да ти кажа,че тампони трябва да използваш само в крайни случаи,когато си на море примерно,тампоните могат да ти направят раничка,а и задържат крчвта и след това може да не се изчистиш хубаво...,така че не използвай тампони ако не наложително!!!
pulni gluposti...kak she ti napravqt ranichka be?te da ne sa ot jelqzo?obrushtala li si vnimanie ot kva materiq sa?az ot 2 godini izpolzvam samo tamponi i nishto mi nqma...zadurjali kruvta-drujki...kogato tampona se napoi prekaleno zapochva da propuska i e dobre da imash i prevruzka naprimer za da nqma petna po belioto...a puk do momicheto det q e pusnalo taq tema- v kutiikata na tamponite ima uputvane ako ne si go chela go pogledni tam pishe ko da pravish i produljavai da probvash :lol:

Nightwish_f
10-16-2005, 16:50
Tova si e moe mnenie de ama ne e li po dobre purvo da ne si devstvena ve4e i togava da izpolzvash tamponi!Ina4e ne moga da ti pomogna az kato po4nah da izpolzva tamponi ne bqh devstvena i nqmah nikakvi problemi :roll:

Qgodka_
10-16-2005, 16:53
Мисля, че в упътването си пише даже, че при всякакви проблеми(и като твоя), предизвикани от тампона, трябва да се спре употребата им. А това, че ще те боли по-малко като го направиш за първи път са пълни глупости. Аз ползвах тапони от 1-2 години преди да го направя и ме болеше доста силно, това си е твърдо индивидуално.

De_mikke
10-16-2005, 17:07
tova 4e kato polzvash tamponi shte te boli po-malko pyrviq pyt ne evqrno
probvai da ne go mislish tolkova,che shte ti stane losho i dr