PDA

View Full Version : Психични проблеми!



aStrOloGa
10-16-2005, 19:23
Ами хора аз не видях досега някаква такава тема и реших да пусна ендна!Моля тук да казвате вашите психични проблеми, а дано някой лекар да я види тази тема и да дава съвети!Вие сте на ред...

lainagovna
10-16-2005, 19:31
na systezanie (nqma zna4enie po kakvo) kak da se preborim s tova:

znae6 4e 300 4ifta o4i te gledat
+treniora ti
+celiq klub, koito vika za tebe
kak 2te minuti koito imam na systezaznieto da ne mi se struvat 2 sekundi.
kak da se koncentriram i da ne byrkam.
kato igraq tam kvoto si igraq, ne 4uvam trenoira mi, koito po kysno tvyrdi 4e zaradi mene e ostanal bez glas. zaklevam se ne sym 4ul ni6to.
i ei takiva priho problemi.........

u2
10-16-2005, 19:32
Здравейте!Нямам никакво настроение.Изпитвам омраза към всичко.Не искам да живея повече.Досега не съм изпитвал истинска любов.Много често изадам в някакви състояния на тъга,меланхоличност които не ме пускат.Държат ме много дълго време.Нямам приятели, а тези които ми се пишат за такива са най-големите лицемери на света.Вече и аз не знам мисля си че имам проблем с общуването с хората.Нямам никакви интереси.Повечето мои връстници(17-18год.)вече знаят и са сигурни в това какво искат от живота и са готови да се борят за това.Аз нямам нищо, сякаш всичко в мен е ограбено.Често мисля за самоубийство, но просто съм прекалено суеверен и нямам смелост да направя такова нещо.Много съм объркан.Хората се молят за живот, а аз се моля за спиране на мъките ми.
Взимал съм и успокоителни,наркотични вещвства,алкохол с надеждада нещата да се оправят поне за известно време,но това така и не се случи.В момента не взимам нищо но не знам дали ще издържа дълго.А и забравиха да спомена за това че често ме заливат студени и горещи вълни!Страшно притеснителен съм!Искам животът ми да има някакъв смисъл, но не мога да го открия, а вече спрях да го търся.....
Имате ли някаква идея какво да правя....?

Xaralambi
10-16-2005, 19:40
Човече, недей така!
Няма никой, който да не може да бъде пълноценен и следователно да не заслужава да не бъде щастлив.
Взимал си накротици?!
Чудо голямо!!!
Не си убиец, не си изнасилвач, не си развратник.
Напиши ми лично съобщение, ако си от София, ще се опитам да ти нахвърля няколко идеи.

Имам предложение за теб: Тренирай шах или каквото и да е, занимавай се с нещо. Играй с децата от махалата футбол, макар и да не си добър. Или си намери работа, нищо че си още ученик. След това похарчи парите за нещо, което си искал (без наркотици).

Кажи на всички: Е*ем ти душо! Аз също съм човек!

10-16-2005, 19:48
Здравейте!Нямам никакво настроение.Изпитвам омраза към всичко.Не искам да живея повече.Досега не съм изпитвал истинска любов.Много често изадам в някакви състояния на тъга,меланхоличност които не ме пускат.Държат ме много дълго време.Нямам приятели, а тези които ми се пишат за такива са най-големите лицемери на света.Вече и аз не знам мисля си че имам проблем с общуването с хората.Нямам никакви интереси.Повечето мои връстници(17-18год.)вече знаят и са сигурни в това какво искат от живота и са готови да се борят за това.Аз нямам нищо, сякаш всичко в мен е ограбено.Често мисля за самоубийство, но просто съм прекалено суеверен и нямам смелост да направя такова нещо.Много съм объркан.Хората се молят за живот, а аз се моля за спиране на мъките ми.
Взимал съм и успокоителни,наркотични вещвства,алкохол с надеждада нещата да се оправят поне за известно време,но това така и не се случи.В момента не взимам нищо но не знам дали ще издържа дълго.А и забравиха да спомена за това че често ме заливат студени и горещи вълни!Страшно притеснителен съм!Искам животът ми да има някакъв смисъл, но не мога да го открия, а вече спрях да го търся.....
Имате ли някаква идея какво да правя....?
maleeeeeeeeee i az sum v takuv period sega. ne mi se jivee napravo.nqma smisul. ni6to hubavo ne mi se slu4va. da ne si zodiq luv 4e go pi6e tva za toq period 4e taka se 4uvstvame?????

u2
10-16-2005, 20:09
Ами не не съм лъв, телец съм.Но такава омраза се е насъбрала в мен.Какво съм направил толкова.Чета някакви сдъхани книги за смъртта и преражданията, и това е подтик от психичното ми състояние.А да не говорим че нямам нито грам самочувствие.Не знам какво не е наред.........къде сгреших.....какво направих....има ли изход....?

miloto_girl_4e
10-16-2005, 21:05
au,perfektna tema :!:
kak se 4uvstvam sega .. tujna sam,sduhano mi e .. susipana sam .. prosto .. ne mi se jivee(samoo misulta za gadjeto me spasqva da ne vidq kak e zemnoto priteglqne ot 8mia etaj :roll: )
ammm na6te ne6to se karat dooosta otskoro vreme..
po tozi na4in malko ili mnogo maika mi si go izkarva na men .. vika mi za gluposti ..
na momenti namrazvam vsi4ko i vseki...vsi4ko mi se struva li6eno ot vsqkakav smisal .. abe kfo da vi kaja.. goni me depresiata ne6to :?

erevanvan
10-17-2005, 14:46
Abe po-poleka q karaite be xora.4ovek vednaj se rajda na toq svqt..za drugi pati nqma svedeniq..nikoi ne se e varnal ot groba da kaje...Za da se samoubie6 trqbva da otri4a6 vsi4ko okolo tebe..absoliutno nikakav smisal da nqma jivota ti..No vseki 4ovek e sazdaden s nqkakvo prednazna4enie v tozi Svqt..i bez tova 4ove6kiq jivot e kratak..stiga s teq gluposti za samoubiistva..namerete si xobi..pravete ne6to..vlizaite v saitove za zapoznanstva..ama tova e super kraino..povqrvaite mi ima mnogo pri4ini za da e jiv 4ovek.

u2
10-17-2005, 16:49
Abe po-poleka q karaite be xora.4ovek vednaj se rajda na toq svqt..za drugi pati nqma svedeniq..nikoi ne se e varnal ot groba da kaje...Za da se samoubie6 trqbva da otri4a6 vsi4ko okolo tebe..absoliutno nikakav smisal da nqma jivota ti..No vseki 4ovek e sazdaden s nqkakvo prednazna4enie v tozi Svqt..
a случайно да си се замислял че предназначението на някои хора е да обират нещастията на другите.Защо едни имат хубава а други лоша карма,защото това им е целта ли.Ами именно поради тази причина хората се самоубиват защото не виждат спасение,защото нещата винаги са по-сложни от това което изглеждат.А и как да си намеря хоби като нищо не ме влече.Нямам интереси,всичко ми писва прекалено бързо.Виждам само едно спасение......

Xaralambi
10-17-2005, 18:06
Аз съм тоя, който ти прати ЛС.
Мисля, че ти (и2) се самонавиваш по такъв начин.
Има нещо, което те влече...
Само трябва да го намериш!

Айде стига с тези самоубийства!!!
Трябва да промениш нещата радикално, което означава също и че трябва да правиш радикални промени.
Пътуванията са страхотно нещо, само пари да имаш!
Ако нямаш, намери си работа и си ги изкарай!

На колко години си?

u2
10-17-2005, 18:30
добре но ти не си ли си мислил някога за смоубийство?Кажи но честно!?

Sinister_Doll
10-17-2005, 19:06
I az se 4uvstvam taka mn 4esto... :? Mn kofti rabota! Depresiqta e gadno ne6to!
Ina4e imam i dr psihi4eski problemi... Kato edni psihi4eski labilen intravert, az sum 6izofreni4ka...

... Az su6to!

DarkInside
10-17-2005, 19:32
Ами не не съм лъв, телец съм.Но такава омраза се е насъбрала в мен.Какво съм направил толкова.Чета някакви сдъхани книги за смъртта и преражданията, и това е подтик от психичното ми състояние.А да не говорим че нямам нито грам самочувствие.Не знам какво не е наред.........къде сгреших.....какво направих....има ли изход....?
Изход има. Блека. Той спасява. Релаксира. Помага. Нещо като дрога, но безопасно, въпреки че пак не можеш да се отделиш от него. Питай ако се интересуваш. Питай на ЛС, защото по-голямата част от тук присъстващите не заслужават да чуват такава музика. Човече, нямаш представа колко ти съчувствам. Състоянието ти е много подобно на моето, преди да почна да слушам блек. Затова пиши, О, заблудена душа в тъмнината. Ти ще ме потърсиш. Ще ме потърсиш ти. Потърсиш ще ме ти...

^FaiNt^F
10-17-2005, 19:42
psihi4ni problemi....pff... :roll: naposledykmislq samo nai-lo6oto za vsi4ko! use6tam kak vinagi smqtam 4e ne moga da npravq ne6to...to taka i stava de....mn pla4a...adski mnogo kogato sym sama....zamislqm se za jivota mi i :cry: moje da zvu4i typo....ama.... :| 4uvstvam se non-stop sama vypreki 4e rqdko ostavam naistina sama....vse pove4e se use6tam 4e prekarvam vremeto mi kato gledam v edna to4ka :shock: posledno prekarah okolo 30min bez da pomrydna...sedq i si gledam v edna edinstvena to4ka....i vse pove4e po4vam da se zamislqm za samoubiistvo, no 2 4oveka v jivota mi me dyrjat tuk :roll:
Opitvam se da prevyzmogvam tezi ne6ta oba4e ne vinagi se polu4ava...

DarkInside
10-17-2005, 19:51
psihi4ni problemi....pff... :roll: naposledykmislq samo nai-lo6oto za vsi4ko! use6tam kak vinagi smqtam 4e ne moga da npravq ne6to...to taka i stava de....mn pla4a...adski mnogo kogato sym sama....zamislqm se za jivota mi i :cry: moje da zvu4i typo....ama.... :| 4uvstvam se non-stop sama vypreki 4e rqdko ostavam naistina sama....vse pove4e se use6tam 4e prekarvam vremeto mi kato gledam v edna to4ka :shock: posledno prekarah okolo 30min bez da pomrydna...sedq i si gledam v edna edinstvena to4ka....i vse pove4e po4vam da se zamislqm za samoubiistvo, no 2 4oveka v jivota mi me dyrjat tuk :roll:
Opitvam se da prevyzmogvam tezi ne6ta oba4e ne vinagi se polu4ava...
И за теб важи горния мой пост.

Xaralambi
10-17-2005, 19:52
добре но ти не си ли си мислил някога за смоубийство?Кажи но честно!?

Това, че ти давам съвети и че се чувствам добре сега, не означава, че съм перфектен!
Мислил съм, признавам, бях в 3-ти клас.
Купих си от аптеката витамин С и реших да се самоубия със свръхдоза. :D

Но това не е решение!
Не смятам, че да станеш метъл също е решение!

u2
10-17-2005, 20:31
добре но ти не си ли си мислил някога за смоубийство?Кажи но честно!?

Това, че ти давам съвети и че се чувствам добре сега, не означава, че съм перфектен!
Мислил съм, признавам, бях в 3-ти клас.
Купих си от аптеката витамин С и реших да се самоубия със свръхдоза. :D

Но това не е решение!
Не смятам, че да станеш метъл също е решение!

не не е решение но понякога като си пусна метъл, тази музика някак си ме успокоява,нахъсва ме,дава ми някаква енергия.Караме да се отпусна, по някакъв страннен начин!

Не знам вече и аз се обърках, ама много!

Sinister_Doll
10-18-2005, 09:41
добре но ти не си ли си мислил някога за смоубийство?Кажи но честно!?

Това, че ти давам съвети и че се чувствам добре сега, не означава, че съм перфектен!
Мислил съм, признавам, бях в 3-ти клас.
Купих си от аптеката витамин С и реших да се самоубия със свръхдоза. :D

Но това не е решение!
Не смятам, че да станеш метъл също е решение!

не не е решение но понякога като си пусна метъл, тази музика някак си ме успокоява,нахъсва ме,дава ми някаква енергия.Караме да се отпусна, по някакъв страннен начин!

Не знам вече и аз се обърках, ама много!

Stranno... Samo men li metulut me kara da mislq za samoubiystvo o6te po- 4est i zadulbo4eno?

u2
10-18-2005, 20:37
а аз да ти кажа честно като пиина или ако взема някакъв опиат- не ми пука ама въобще какви ги върша и те ме карата да размишлявам ама много здраво относно живота.И накрая разбирам,че животът е една огромна лъжа и аз искам да умра...

Neko_Dream
10-18-2005, 21:01
Хм... психични проблеми... ми всеки ги има по много :)
просто някои дефекти ги скрива по-добре от други. А аз ли какви психични проблеми имам? Ми според мен имам прекалено големи въздръжки. Баси отказвал съм близо 10 пъти секс на купони, това нормално ли е? :lol: /и то 3 от момичетата бяха неповторимо красиви/ според мен това ми е най-големият проблем- правя тъпи избори, които в началото ми се струват много на място... ;) Е в повечето случай се оказва по-добрият вариянт, но и загубата нямаше да е кой знае колко голяма.

deem
10-20-2005, 16:33
U2,ako iskash mi pishi tuk dt2907@abv.bg
Struva mi se che shte moga da ti pomogna.

dataworm
10-23-2005, 13:45
u2 написа:
Здравейте!Нямам никакво настроение.Изпитвам омраза към всичко.Не искам да живея повече.Досега не съм изпитвал истинска любов.Много често изадам в някакви състояния на тъга,меланхоличност които не ме пускат.Държат ме много дълго време.Нямам приятели, а тези които ми се пишат за такива са най-големите лицемери на света.Вече и аз не знам мисля си че имам проблем с общуването с хората.Нямам никакви интереси.Повечето мои връстници(17-18год.)вече знаят и са сигурни в това какво искат от живота и са готови да се борят за това.Аз нямам нищо, сякаш всичко в мен е ограбено.Често мисля за самоубийство, но просто съм прекалено суеверен и нямам смелост да направя такова нещо.Много съм объркан.Хората се молят за живот, а аз се моля за спиране на мъките ми.
Взимал съм и успокоителни,наркотични вещвства,алкохол с надеждада нещата да се оправят поне за известно време,но това така и не се случи.В момента не взимам нищо но не знам дали ще издържа дълго.А и забравиха да спомена за това че често ме заливат студени и горещи вълни!Страшно притеснителен съм!Искам животът ми да има някакъв смисъл, но не мога да го открия, а вече спрях да го търся.....
Имате ли някаква идея какво да правя....?
. . .
4e koi ne se e 4uvsval taka v daden etap na
jivota si?q si gledai8 napred!obru6ta6 mnogo vnimanie
na ne6tata.Vsi4ko se podrejda v jivota.Vseki ima takuv moment ponqkoga.Ako ima6 problem se izpravi pred nego.