PDA

View Full Version : BMW HELP ME



fenkata_BMW
10-16-2005, 21:15
abe mnogo iskam da si kupq bmw !!! kajete mi primerno na izpla6tane kakvi sa iziskvaniqta?! ako nqkoi znae ili puk gore dolu kolko struvat vtora ruka?!ne govorq za star model Primerno BMW 3-ka!!! ako nqkoi znae pls da mi help 4e neznam kvo da pravq! a mnogo iskam takava kola t.e bmw! thenks predvaritelno

Oyama-no problem2
10-16-2005, 23:06
Коя тройка, тя не е една, има е30 е36 е46 и най новата(най гадната :? ) Ако искаш чистак бърсак отиваш в "Дару Кар"-представителството на БМВ за българия, представяш солиден трудов договор (поне 2000 лева месечно) и си съставяш лизингов план за най новата тройка, лихвата е минимална. Ако ти е скъпа нова кола отиваш на горубляне (препоръчвам ти Сим Ауто там са най коректни не ти пробутват талиги и са прилични цените а и имат доста баварци) избираш си кола и търсиш лизингова къща, те са много и имат различни условия но аз ще отсея всичките и ще те пратя директно в Хеброс Ауто Лизинг, те са единствените които работят реално и фактически ти дават някакви пари, всички останали се правят на лизинг а всъщнотс не са :wink: . При тях условията са също солиден трудов договор, две седмици те проучват звънят в офиса ти да питат какъв работник си, правят ти данъчни проверки и други такива (затварят си очите за повечето глупави неща, не са като банките) проучват и самата кола дали не се издирва и други подобни, но ако те удобрят ти дават лизинг от 1.5 години, с лихва от 7% и първоначална вноска от поне 30% (вече зависи от самия тебе може да падне и до 20% ако имаш висока степен на отговорен платец ма тва са банкерски неща :wink: ). Това е от мене все пак искам да вметна внимателно да прецениш дали това е точно колата която искаш, не гледай само външността защото алеч не е най важното, БМВ са известни с доста специфични проблемчета някои от тях доста сериозни и аз винаги бих предпочел Мерцедес пред БМВ. Също така тези коли имат по висок разход от повечето коли, бъди готова да даваш по 15-20 лева за бензин на ден ако извебеш 6-цилиндровия 150 КС двигател (по малките не си заслужават изобщо).
Желая ти успех, Ояма (братът на вашата любимка Стеснителната :lol: )

Стеснителната
10-16-2005, 23:16
Най накрая разкарах тая гад от компютъра 5 часа пише ебати мнението :lol: (имаме един компютър само :x ) , зимай БЕМЕВЕТО и не му мисли, после ша ма возиш в него :lol: .

fenkata_BMW
10-18-2005, 00:36
tva s lizinka e mnogo slojno neznam dali 6te stane no ako stane obe6tavam 4e i dvamata 6te vi povozia :wink:

10-18-2005, 16:27
extra ideq tova s 4i4koto ili batkoto nema zna4enie vajnoto da e bogat i ve4e si ima6 novo bmw ama predi tva gledai da ne se izloji6 budi dobra i 6te ima6 tva koeto iska6 nqma smisul da se zanimava6 s lizing i takiva glposti!!!!ako puk nemoje6 pravi si smetkata da dava6 adski mn pari 6toto edno bmw izob6to ne e evtinko!!!! ti si znae6 de s kakvi pari razpolaga6 !!no ideqta s nqkoi bagata6 e super! :)

Kill Zone
10-18-2005, 17:40
abe mnogo iskam da si kupq bmw !!! kajete mi primerno na izpla6tane kakvi sa iziskvaniqta?! ako nqkoi znae ili puk gore dolu kolko struvat vtora ruka?!ne govorq za star model Primerno BMW 3-ka!!! ako nqkoi znae pls da mi help 4e neznam kvo da pravq! a mnogo iskam takava kola t.e bmw! thenks predvaritelno

Ами тука зависи от много неща.
Първо не ти препоръчвам ако ти е първа кола да е БМВ.Другото което е ако не работиш срещо солидно заплащане или мама и тате не са съгласни няма смисъл.Тоя номер дай да се изгазариме па посел и чорпите няма да можеме да си ядеме оти ще ги продадеме не е много функционален.Помисли си много добре преди да направиш нещо подобно а и новичките са си парички не са 10-12 хилядарки (не че те са малко) и незнам на кой трябва да дух*ш ама....помисли си има каде кад епо-добри коли за сносни парички.