PDA

View Full Version : Кражба



ellii
10-17-2005, 22:41
Как бихте реаргирали ако ваш познат ви открадне нещо.На мен в събота моя позната ми открадна телефона,но за жалост не може нищо да се докаже,защото не се усетих на време..,а просто няма кой друг да е..и полицията се съмнява в нея но..
Аз го приемам много тежко..знам,че ще ми купят друг телефон,но си исках тоя,защото ми беше подарък за рожденния ден и си ми беше скъп..
На някой от вас случвало ли му се е подобно нещо?
Един съвет от мен... НИКОГА НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ НА НИКОГО ОСВЕН НА СЕБЕ СИ!

IdontGiveaFuck
10-17-2005, 23:03
И аз бих ти казала-внимавай с какви се движиш!
Това,че някоя твоя приятелка е била лъжкиня и те
е ограбила не значи да не се доверяваш на никой!
Просто си подбирай по-внимателно приятелите!

А ти как така не си забелязала?:shock:

kpeMa^cupeHe
10-18-2005, 02:10
зависи за каква кражба става въпрос...но смятам че не бих го издала..естествено ако не краде от мен..аз ако бях на твое място щях да дам 50 лв ама поне да знам че са я пребили като куче..отмъщението му е майката... :twisted:

vra4ka
10-18-2005, 06:41
От класа ни една беше откраднала 200 лева от една дет уж и се водеше за приятелка!
Тъй че какво да ти кажа....Явно просто не я познаваш дотолкова,има ги и такива хора :wink:

^Kiss_of_the_Sun^f
10-18-2005, 08:51
E кукле,съжалявам за телефон4ето ти и на мен са ми крали телефони,ама се не оплаквам,нали?6те ти кажа това което ти казаха и вси4ки други...гледай с какви хора се събира6 и недей да се доверява6 бързо преди да си опознала 4овека на когото си се доверила.

e4o
10-18-2005, 10:26
mnogo e gadno naistina, no za sega ne mi se e slu4valo i imam doverie na priqtelite si :!: :wink:

Eleonora
10-18-2005, 12:32
Ami az za tva ne dvija s takiva,razbiram te za telefona,mnoy gadno,no sigurna li si 4e ne si go zapiliala ti niakade?A ine4e dano se razbere koi e vsu6nost.NE SE DOVERIAVAITE NA NIKOI,EDINSTVENO NA SEBE SI,NO NE VSEKI PUT :!:
Hora pazete si ve6tite i si podpiraite frendovete.
E taka edna ot na6ia klas be6e otkradnala edni rakavici,pari,... :evil: :evil: i sa e i v novia mi klas :? :x

sarang
10-18-2005, 12:49
И на мен са ми се случвали такива неща, но като по-малка. Вече имам горчив опит с такива "приятели", внимавам повече, но и имам късмет с хората, с които поддържам контакти, никой от тях не е крадец. Но пак съм си наивна, макар и не толкова, колкото преди.

miloto_girl_4e
10-18-2005, 12:52
huh,da,slu4valo mi se e ..
predi mnogo vreme de,ama mi se e slu4valo..
na edno RD edna "friend-ka" mi otkradna edin podarak(t.e 4ast ot podraka,6toto ima6e i o6te),svi mi edno sindjir4e ,na koeto vise6e znaka na zodiata mi(az sam zodia Oven :D ) ... i be6e mnogo gadno takoa.. ne tolkoz za podaraka,a zaradi postupkata i :?

Eleonora
10-18-2005, 12:55
Tva sus zodiikata e mnogo gadno[i az sam oven].Am az po princip si sleda vsi4ko kade mi e,pri koi e.I bez tva sam takava stisla,ot skoro,4e napravo... :roll: :?

lina15
10-18-2005, 15:59
ima sqkvi hora!

^Kiss_of_the_Sun^f
10-18-2005, 16:18
ima sqkvi hora! така е за съжаление :evil:

bulgarche
10-18-2005, 20:42
дрън дрън...
ако спра да се доверявам на хората по- добре да се самоубия...
по- скоро се замисли с какви хора дружиш...
мен и моите приятели всички ни мислят за отрепки и т.н., но досега не сме откраднали нищо...

И аз съм така...гледам много много наще да не се виждат с приятелите ми, но..неизбежно е...ама все пак съм бил с тях със седици някъдеи сме си само ние и ги познавам добре и знам, че мога да им се доверя...когато сме си "свине" сме си такива, но ако става дума за нещо сериозно са си наистина железни

ellii
10-19-2005, 19:54
Не съм казвала,че ми е приятелка,а моя позната... а и който и да е ..винаги си е гадно,това е че на човек не му пише на лицето : КРАДЕЦ СЪМ!!! нали?..Може да изглежда добър човека и да ти спечели доверието и пак да те окраде!

BABY_SEXY_GIRL
10-19-2005, 20:16
На мен една приятелка преди 4 години в дискотеката ми открадна гланца за устни, беше в якето ми, и тя наща кога се е докопала нз...Аз я знаех че краде малко или много, така се говореше...и я питах барала ли го е, ама случайно да не би да е забравила че го е барала и т.н.? А тя все отказваше, как ли не й намекнах че се съмнявам в нея, а тя пак лъга! :evil: Даже по едно време я видях как си слагаше от него на едно огледало в дискотеката, отидох при нея нарочно да я спекам, а тя го стисна здраво с ръка, за да не го видя...но беше късно :lol:
В такова отношение на абсолютно никого не се доверявам, докато не го опозная добре и не преценя че мога да му вярвам :wink: За сега не се съмнявам единствено в най-добрата си приятелка :roll: :wink:

morsmordre
10-19-2005, 20:20
На мен една приятелка преди 4 години в дискотеката ми открадна гланца за устни, беше в якето ми, и тя наща кога се е докопала нз...Аз я знаех че краде малко или много, така се говореше...и я питах барала ли го е, ама случайно да не би да е забравила че го е барала и т.н.? А тя все отказваше, как ли не й намекнах че се съмнявам в нея, а тя пак лъга! :evil: Даже по едно време я видях как си слагаше от него на едно огледало в дискотеката, отидох при нея нарочно да я спекам, а тя го стисна здраво с ръка, за да не го видя...но беше късно :lol:
В такова отношение на абсолютно никого не се доверявам, докато не го опозная добре и не преценя че мога да му вярвам :wink: За сега не се съмнявам единствено в най-добрата си приятелка :roll: :wink:

Брей, странни приятелки имате :shock: :roll: Аз такива проблеми не съм имал..май.
Но предполагам как ще реагирам - ще му дигна скандал на приятеля и ше започна да му се обяснявам.Ако е нещо голямо, естествено, че няма да го оставя на мира, но, ако е за нешо малко, без което мога да мина, ще му кажа "Майната му" и ще си продължа по пътя.Пък после кой знае, може с този приятел да станем мн близки :roll: