PDA

View Full Version : помощ



жена
10-18-2005, 11:12
Здравейте.След като прочетох статията реших да задам един въпрос.....С какво лекарство се лекуват гъбичките?Имам гъбички,използвах Клотримазол,но не ми помогна,все оште ги имам....а не ми се ходи сега отново на лекар.Какво би ми помогнало?

DrSmurph
10-18-2005, 11:15
За съжаление е малко вероятно да се оправиш със самолечение. Гъбичките са упорито заболяване и изискват последователно лечение. За да се предпише такова е необходимо да се направи изследване и да се определи вида им. Според него се предписва и съответното лечение.

vra4ka
10-18-2005, 11:25
Чувала съм че Канестен е най-доброто :wink:

DrSmurph
10-18-2005, 20:32
ПАК КАЗВАМ, ЧЕ САМОЛЕЧЕНИЕТО В ТОЗИ И МНОГО ДРУГИ СЛУЧАИ ВОДИ ДО ХРОНИФИЦИРАНЕ НА ИНФЕКЦИИТЕ И ТРУДНОСТИ ПРИ ПОСЛЕДСТВАЩОТО ИМ ЛЕЧЕНИЕ!

КАНЕСТЕНА Е МАЛКО ПООСТАРЯЛ ПРЕПАРАТ ОСВЕН ТОВА АКТИВНАТА МУ СЪСТАВКА ОТНОВО Е КЛОТРИМАЗОЛ.

Сесана
10-19-2005, 09:18
Гъбичките са много упорити и е много важно посещението при специалист. Може да е само кандина, но може и да е хламидия. Важно е да се определи вида им, чрез изследване и след това да се назначи подходящо антибиотично лечение.

chupacabra:)
10-19-2005, 10:10
я ходи на лекар, че да не вземе да стане хронично!
на мен малко абсурдно ми се вижда гъбичките да се лекуват с клотримазол, чела съм листовката, и това май е за премахване на сърбежа нали?
обаче трябва да се лекува, не симптома, а причинителя.
най-качествено ми звучи да се сложи глобул с лекарство във влагалището.
а това отвънка само да мажеш... измислено ми се вижда :roll: :?

sasedka-za-sex
10-20-2005, 12:58
Ima mnogo saitove za gubichkite potarsi naprimer v google ili v nqkoi drug sait rastursi se :?