PDA

View Full Version : Chris Liebing yeah baby



marusha
10-18-2005, 18:40
da toi beshe tuk i ni razmaza...da neveroiaten e i napravi nezabravimo party...tova e Chris Liebing...spodelete,tezi koito biahte...haresa li vi partyto i vuobshte si4ko kfoto iskate da kajete po temata. :D
i da pitam ako niakoi ima link sus seta ot partyto pls da go dade..ae vie ste :wink:

lainagovna
10-18-2005, 21:35
men me e qd 4e ne otidoh

S8K
10-19-2005, 17:24
Ti znae6 mnooo me e qd 4e ne doidoh ama nqma kinti...ni6to de 6e ima i drugi qki partita,kakto kazvash ti "ko ni 4aka taq zima" :wink: ae,tva e...:)

Murderdoll
10-21-2005, 10:38
едни 2 моми4ета от моя клас ходиха
и се върнаха супер преизкефени...и на мене
ми се ходеше ама прекалено късно го реших :(

marusha
10-21-2005, 13:39
едни 2 моми4ета от моя клас ходиха
и се върнаха супер преизкефени...и на мене
ми се ходеше ама прекалено късно го реших :( abe dolly ti sega da ne zaribish po hard techno be macka...shoto ako e taka mnooogo se gordeia s tebe :wink:

Murderdoll
10-21-2005, 14:50
едни 2 моми4ета от моя клас ходиха
и се върнаха супер преизкефени...и на мене
ми се ходеше ама прекалено късно го реших :( abe dolly ti sega da ne zaribish po hard techno be macka...shoto ako e taka mnooogo se gordeia s tebe :wink:
е аз съм си зарибена по хард техно...
ф смисъл слушам ей такоа от време на време
не ми е основен стил ест.

marusha
10-21-2005, 21:01
едни 2 моми4ета от моя клас ходиха
и се върнаха супер преизкефени...и на мене
ми се ходеше ама прекалено късно го реших :( abe dolly ti sega da ne zaribish po hard techno be macka...shoto ako e taka mnooogo se gordeia s tebe :wink:
е аз съм си зарибена по хард техно...
ф смисъл слушам ей такоа от време на време
не ми е основен стил ест.emi she ti stane...she vidish,goliama zaribiavka e oshte pove4e kato otidesh na edno party ama party ot tipa na metropolis primerno vuv festivalna e togava niama da iskash da spresh az ti kajvam....niama takova neshto neveroiatbo e...i drum-a sushto e mnooooo dobur :wink: samo da ne zapo4nesh da drusash pokarai partytata,shoto az znam mnogo hora deto taka sa trugnali...to ne 4e ima losho ama da e umereno :wink:

Master_88
10-24-2005, 16:14
Аз не съм ходил но щом става дума за него предполагам че е било доста яко. Поздрав за всичките му фенове с American Madness