PDA

View Full Version : Moderated: Въпрос за сериал по NTV



DeziRe
10-18-2005, 18:56
Zna4i predi okolo 2 godini davaha po NOva TV edin dosta interesen serial i beshe svyrzan s teen4eta oklo 8 9 klas glavnata geroinq pomnq 4e beshe s rusa kosa ta po ssyhtestvo ako nqkoi go e gledal da mi kaje kak se kazvashe 4e mnoo mi trqbva imeto mu a ako neshto dr se setite pitaite moje da si spomnq i da vi kaja oshte neshto 4e da vi e po lesno da se setite zakvo staa na vupros
znam 4e moje da vi se stori typo ama ako se setite pls kajete 4e mnoo iskam da go drypna ako go ima v neta syper mnoo me kefeshe
P.S. davaha go vsqka sutrin ot 8.30h :)

Moderated by machoka
т. 7 от правилата
Благодаря

DeziRe
10-18-2005, 19:30
aaaa nai posle otkrih 4e se kazva 4erna dupka t.e. mislq 4e trqbva da e black hole a ? Ako nqkoi znae dali go ima nqkyde v neta da kaje

10-18-2005, 19:43
Не беше ли "Училище: "Черната дупка"?
Ако си спомням правилно .. бяха някфи ученици дето бяха в много близки отношения с единия от учителите и правеха някфи .. като магии такива.. Един път бяха отворили дупката и се върнаха години назад на същото място, където бяха отворили дупката .. !?

DeziRe
10-20-2005, 14:03
Не беше ли "Училище: "Черната дупка"?
Ако си спомням правилно .. бяха някфи ученици дето бяха в много близки отношения с единия от учителите и правеха някфи .. като магии такива.. Един път бяха отворили дупката и се върнаха години назад на същото място, където бяха отворили дупката .. !?
ne e toq zna4i sym obyrkala imeto i nee e toq ne e 4erna dupka mamka mu nekei seshta li se za drugiq...

мечтател
10-21-2005, 08:03
абе върни си аватара с оная кака с черната коса и бялата блуза, бе!

DeziRe
10-21-2005, 11:28
абе върни си аватара с оная кака с черната коса и бялата блуза, бе!
ha tva ne beshe mnogo po temata ama toq si me kefi

05-14-2006, 00:03
а някой знае ли от куде мога да си дръпна училище черната дупка.моля пишете ако знаетеМОЛЯ