PDA

View Full Version : problemi s pc-to



10-19-2005, 17:01
zdr>imama malko problemi s pc-to mi
zna4i kogato ne izpolzwam kam 20min kompa toj se sleep-wa koeto e sawsem normalno.No problema e 4e sled towa zabiwa .Stoi si sam 4eren ekram kakdo dokato e sleep-nata i taka nemoje ni6to da se prawi.Ne moga da go ot sleep-na oswen ako ne go restariram ot malkoto kop4e na samata katiq na pc-to.Ta wyprosa mi e kak moga i dali wyob6te moga da zabranq na kompa da se sleep-wa?

10-19-2005, 17:47
не съм много сигурна,че е от там,но така ми се струва за това ще се опитам да ти обясня.значи на desktop-a с дясното копче на мишката кликваш и нали ти излиза една меню от там на най-долното,което е property :arrow: след туй отгоре има няколко бутона,които са подредени така:Themes;Desktop;Screensaver;Аppearance;Op tions
(не поня вече дали се пишеха точно така защото уина ми е на БГ) та дано се ориентираш и от тея горните,които изброих,кликваш на Screensaver, :arrow: там отдолу трябва да има бутон Supply,което трябва да значи захранване :arrow: като натиснеш на него ти излиза още едно прозорче,в което има 5 полета,на които можеш да сменяш надписите :arrow: първото трябва да е нещо от сорта на Power Schemes...него не го бараш,следващото поле е с минути,от него избираш след колко минути да ти излеза скрийнсейвъра,на следващите 3 полета слагаш Never или None,не знам как е...

и тая цялата работа е за windows XP,обаче то е сходно с другите по-стари,така че би трябвало да се оправиш някак,а ако ти е на БГ windows-a взимай речник и превеждай,че не ми се пише още един такъв ферман :twisted:

айде,дано съм помогнала :wink: