PDA

View Full Version : help!!!priqtelkata mi mai e mn bolna



denicaaaaa
10-19-2005, 17:38
zna4i taka...s priqtelkata mi si4ko si spodelqme...i skoro mi spodeli 4e ima edno mn stranno bqlo te4enie...tq e na 16 godini i e devstvena...predi da i doide..bqloto i te4enie mn se usilva...i izlizali nqkvi stranni ne6ta ...beli4ki...nz kak da vi gi opi6a kato sirenca [haha tva mi doide na uma oba4e e mn kofti naistina]...i miri6eli leko...molq vi iskam da i pomogna bez da se hodi na ginekolog...iskam s16to da kaja 4e ima mn dobra higiena i ne e ot tva pri4inata..molq vi pomognete mi...nqkoi drug imal li e podobven problem?i ot kakvo moje da e...temata e seriozna iskam s1vetiii

sladka_blondi
10-19-2005, 18:06
Ako e lo6a mirizmata...tva e lo6o,trqbva iska ne iska da otide na ginekolog!

Neko_Dream
10-19-2005, 18:18
еми отидете на лекар, най-добре ще ви опъти. Попринцип съм чувал, че има такова нещо и било уж нормално, но тези сиренца ме безпокоят.

sheherezada
10-19-2005, 18:29
според мен става въпрос за гъбички :?
и определено трябва да отиде на лекар иначе после ще ги излекува мн мн трудно :(

deniza_89
10-19-2005, 18:36
az znam,4e NE E NORMALNO DA IMA MIRIZMA! sa6to znam,4e ako q ima tazi mirizma e zadakjitelno da se hodi na ginekolog.kakvo stra6no ima tova! a nai-dobre 6te e maika i da razbere za tova!

Майка ти
10-19-2005, 18:39
Бяло течение! От какво е причинено, може да каже само лекар(гинеколог). Взема се малко секрет и се изследва. Нищо страшно, нито болезнено.
Причините могат да бъдат много, като повечето от тях са със сериозни последици. Наистина може да са гъбички(които могат да се пипнат откъде ли не, даже и в плувен басейн), а може и да е възпалителен процес, вследствие на простуда. Аз също имах такъв проблем като ученичка(бях още девствена). Оказа се резултат от простуда и проблемът се разреши с противовъзпалителни средства. Но моля, не пробвайте самолечение! Важно е да се разреши проблемът от специалист, че такива неизлекувани навреме течения са направили много жени бездетни и нещастни!
Нека момичето да каже на майка си, тя знае при кого да я заведе!

Black_Orchid
10-19-2005, 20:11
Трябва да отиде на гинеколог. Да каже на майка си най-добре.

chupacabra:)
10-19-2005, 21:21
мда. гъбички кандида. албиканс предполагам :lol: няма жена, кяото поне 1 път през живота си да не ги е имала.
трябва да се отиде на гинеколог, спокойно не хапе, взима се влагалищен секрет, носиш го в лаборатория и след няколко дни се връщаш при лекаря, когато той ти изписва лекарства. глобули и кремче най-често.
и пак казвам, нека бързо да ходи на лекар, защото е възможно да се превърне в хронично и през 3-4-6 месеца да се появяват пак гадните сърбежи.. и така ше си кара...
не е болезнена процедурата, трае само няколко секунди. рано или късно ще се наложи да се отиде на гинеколог /ако иска бебе разбира се..../. така че колкото в по-ранна възраст, толкова по-добре. спокойно, лекаря ги е виждал мнооооого преди теб и вече не му прави впечатление нищо ... така че само споко и да не отлага повече ! айде успех

10-19-2005, 22:23
tq tva ne6to go ima ot 4 meseca ama q e strah da kaje na maika si

Майка ти
10-20-2005, 04:26
И защо да я е страх да каже???? :shock:
Майка й да не е чудовище някакво, или да е паднала от Марс, та да не е чувала за такива проблеми???
Какво, ако я заболи главата например, пак ли ще я е страх да каже??? Я не се излагайте!

chupacabra:)
10-20-2005, 07:50
И защо да я е страх да каже???? :shock:
Майка й да не е чудовище някакво, или да е паднала от Марс, та да не е чувала за такива проблеми???
Какво, ако я заболи главата например, пак ли ще я е страх да каже??? Я не се излагайте!
точно...
ако не иска, да не казва..
на гинеколог можеш да отидеш и без родител.
да отива при джи-пи-то да и даде направление за гинеколог.
щом ти споделя такива неща, ти можеш да отидеш с нея за кураж.