PDA

View Full Version : purva stupka kum...



zeleni_o4i
10-19-2005, 19:20
spored vas trevata li e purvata stupka kum tvurdite sintetichni narkotici (daje i nqkoi "naturalni")?

moreLi
10-19-2005, 19:28
mi...az sam za otgovora.. "zavisi" :) smisal. ako ima6 malko um v glavicata 6e znae6 4e ne trqbva da prodyljava6.. ama te pove4eto nz za6to pu6at i treva..tai 4e.. moje bi e stypkata kym gyzarstvoto..

RoSsY88
10-19-2005, 20:48
HE

Black_Orchid
10-19-2005, 21:07
мисля че не. зависи.

WwanAdoO
10-19-2005, 21:28
Наистина зависи. И да и не. От една страна някой си остават само на трева,щот не искат друо да пробват,ама пък от друта страна кат пушиш мноо и то вече не те хваща и почваш да искаш нещо,че да те фаща... :wink: Ам по-сколо не. ЗАвиси си от човек,компания, разбирания...

mauuu
10-19-2005, 21:47
razbira se,4e da! qvno ne go osaznavate,no vseki,koito pone4i k1m trevata,e sposoben da se bocne! ne se s1mnqvaite,ne sporete...a mislete!!!

teenkopele
10-20-2005, 14:28
Според мен, НЕ ! :evil:

zeleni_o4i
10-20-2005, 14:31
razbira se,4e da! qvno ne go osaznavate,no vseki,koito pone4i k1m trevata,e sposoben da se bocne! ne se s1mnqvaite,ne sporete...a mislete!!!

mnogo zavisi ot choveka i dali toi e predlazpolojen. v smisul ako e s po-slaba psihika. ako pushi ot vreme na vreme, i e po-silen e drugo :roll:

Murderdoll
10-20-2005, 14:38
ебати глупостта тревата няа нищо общо който
си има склонност да става наркоман и с трева
и без трева ако му се отдаде възможност ше пробва
кфо е

и между другото мау или кфато си там...мноу
си тъпа поне като не знаеш не говори щот
примерно аз никога и за нищо на сфета не бих се "боцнала" както го казваш.

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-20-2005, 17:16
Първата стъпка е простотията, втората тревата :wink:

blackboy
10-22-2005, 12:31
Хах естествено ,че не...както повечето казаха зависи от човека...
Естествено...самия човек си преценява иска или не да
опита от по-силните наркотици...има доста хора ,които
са на трева 10-та година...поне аз такива познавам...
Просто си казаха - Не ,не искам по-силно...

DeSsi
10-22-2005, 15:59
Щом си пробвал трева защо да не пробваш и наркотици..

A4ko
10-22-2005, 21:49
Всичко си зависи от човека :roll: Голяма част от моите приятели пушат доста редовно тревица и сред тях има и такива, които са пробвали и по-силнинеща, но има и такива, които просто не искат! Затова според мен всичко е до човека :roll:

S8K
10-24-2005, 19:53
Мнооо ясно че НЕ...тва дали ше продължиш към по-твърдо си зависи само от човека... :!: :arrow: :mrgreen:

HouseMania
10-24-2005, 20:32
ДА ДА и пак ДА всички издрусали боклуци са почнали от тревата!!!

Orleola
10-29-2005, 20:33
spored men i Da i NE

^Kiss_of_the_Sun^f
10-29-2005, 21:11
НОУ!

Варненец на 19 г.
10-30-2005, 01:49
Абе и аз имам зелени очи :roll: .Първата стъпка...еми в кенефите на детската градина пушех от цигарките "Мелник" на по-малкия ми брат,пича беше преминал вече на джонки :twisted: :wink:

IdiOtKa
10-30-2005, 06:44
абе тва според мен са глупости ... тревата няма ни6то об6то с наркотата .. аз кво като сам пу6ила трева да не сам наркоманка ... а то може да си се друса6 и в са6тото време нито да пу6и6и нито ни6то ..

^Kiss_of_the_Sun^f
10-30-2005, 08:18
Абе и аз имам зелени очи :roll: .Първата стъпка...еми в кенефите на детската градина пушех от цигарките "Мелник" на по-малкия ми брат,пича беше преминал вече на джонки :twisted: :wink:
суууупер! :lol:

morsmordre
10-30-2005, 09:15
Не, в никакъв случай тревата не е първата стъпка.Според мен амфетките са първата стъпка, защото към тях по можеш да се пристрастиш.А пристрастиш ли се към екстази и разни амфетки, лесно можеш да пробваш да шмъркаш нещо, ще ти хареса, след това пак и пак, и пак...И така става пристрастяването.Тревата е вид наркотик, да.Но не е първата стъпка към наркотиците!

blackboy
10-30-2005, 10:08
^^^
хуху ,амфетки са прекалено силни ,за да са първа стъпка :lol: ами...който силен наркотик опиташ първи.../подчертавам силен/ често той се оказва "първа стъпка"
От моя гледна точка...хероин :lol:
Но за трева не говорете :lol: не,не...

SEXtreme
10-30-2005, 11:02
Не, разбира се! От трева до дрога(до наркотици по принцип..) има километри разлика...не съм зимала наркотици, но съм пушила трева доста :oops:

Chiana
10-31-2005, 10:13
o, ne molq vi se nedeite s taq treva. nqkoi kato mi kaje, 4e trevata e narkotik i 4e koito mi pu6i treva bil NARKOMANN! kakvi sa tiq prostotii?! to si e kazano trevata e LEK narkotik. e nqkoi kato po4ne da mi di6a kale i bronz ili pak da zema validol s alkoxol ei tfa e 1vata stapka kam narkomaniqta. 6tot kam tiq prostotii se pristrastqva6. e dobre ve az da kajem lqtoto 4esti4ko si pu6ex treva ama sq ne pu6a izob6to. taka 4e tova ne e garanciq za narkomaniq :evil:

marusha
10-31-2005, 10:19
akinetonite sa purvata stupka muahahaha :twisted:

WILD__BOY
10-31-2005, 12:25
хм ... не тревата а тревоманията .. да ти харса до толко че да почнеш да прекаляваш и после е нормално да поискаш по-силно .... иначе знам хора само на трева от много време (5,6г) ... просто те си пушат за релакс уш и по една на седмица, две....
Иначе са с амфетите е мноо лесно
почват ви с тревица, две, три и после на купонче "аре витамини" и айде нарко ...

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-01-2005, 09:29
mi...az sam za otgovora.. "zavisi" :) smisal. ako ima6 malko um v glavicata 6e znae6 4e ne trqbva da prodyljava6.. ama te pove4eto nz za6to pu6at i treva..tai 4e.. moje bi e stypkata kym gyzarstvoto..

zeleni_o4i
11-01-2005, 13:43
хм ... не тревата а тревоманията .. да ти харса до толко че да почнеш да прекаляваш и после е нормално да поискаш по-силно .... иначе знам хора само на трева от много време (5,6г) ... просто те си пушат за релакс уш и по една на седмица, две....
Иначе са с амфетите е мноо лесно
почват ви с тревица, две, три и после на купонче "аре витамини" и айде нарко ...

a ako vzima mfeti ot vreme na vreme,dali shte stane narkoman??

Roxy
11-01-2005, 20:42
стъпка към твърди наркотици е самосъзнанието и средата в която пафкаш макина.ако всички са наркомани и ти ше станеш.ако нямаш акъл да осъзнаеш че почнеш ли с нещо сериозно няма спиране и да не ти пука за последиците също почваш да се боцкаш примерно.макината трябва да се приема в много умерени количества.мраза джанките :evil: :x

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-02-2005, 14:02
мисля че не. зависи.

JoInTcHe
11-02-2005, 16:28
Мисля че не,защото имам познати,които пушат трева от 3-4 години и не са пипфали нищо друго ... Е,все пак зависи от човек :!:

lina15
11-03-2005, 17:06
Ne-ako iska6 produljava6 s po-silno ako ne iska6-ne


No trevata ne e pri4inata za da mine6 na feti ili extazi

11-04-2005, 20:57
НЕ
първата стъпка към наркотиците най- 4есто е в първата открадната от хладилника бира
или в първата среща с тютюна..
тревата е една относително безобидна дрога, която за съжаление за пове4ето потребители не е достатъ4на сама по себе си.
затова някои я смесват с тютюн, други с бира, а трети с кафе.

от злоупотреба с алкохол също се появявали абстиненции
ако 4овек пробва да спре.. от алкохолни абстиненции можело да ти спре сърцето, гадно, нали??
тютюна не създава физи4еско пристрастяване. Тютюна оба4е създава психи4еско пристрастяване, по- силно от това, дето го създава кокаина..ТОВА не го пишат по кутиите с цигари, нали??

От незапомнени времена хората са употребявали разли4ни дроги.
Алкохола и тютюна са просто анй-масовите от тях, но това не зна4и, 4е са най-безвредни.

Black_Queen
11-14-2005, 10:18
ne e az pu6a treva ot 5 godini niakade i ne sam minala na ne6to drugo

Gabka_f^
11-14-2005, 22:09
Наистина зависи. И да и не. От една страна някой си остават само на трева,щот не искат друо да пробват,ама пък от друта страна кат пушиш мноо и то вече не те хваща и почваш да искаш нещо,че да те фаща... Ам по-сколо не. ЗАвиси си от човек,компания, разбирания...
подкрепям мнението:)обаче не е задължително да се друсаш с хероин кат си пушил трева.самите дилърски връзки които се създават като се тарси нещо такоа са опасни...тряа се внимава с тия неща...

d3n0R
11-24-2005, 20:08
Оля. Лъхането на лепило е най яко. Хем си наркоман, хем си и цигънин. 2 в 1 !

Да ви имам дебилските теми.

familiar
11-24-2005, 21:33
Да ви имам дебилските теми.

My thoughts exactly :twisted:

ISSP
11-25-2005, 13:14
Зависи...не е задължително...

S8K
11-25-2005, 14:45
Оля. Лъхането на лепило е най яко. Хем си наркоман, хем си и цигънин. 2 в 1 !

Да ви имам дебилските теми.тва ме накефи на :wink: max

SkiT
11-25-2005, 16:33
не съм чел другите отговори но моята теза е че ако един човек има достатъчно добра психика няма да се пристрасти дори към кокаин(примерно го казвам това,всеки знае че при повече дози е неизбежно)
ако имаш акъл в главата можеш да си пушиш марихуана и като започнеш сериозна работа,станеш на 25..и нагоре да си я спреш и да заживееш сериозно...но ако си някой супер смотан лицемер или бързо се връзваш на приказките на другите много бързо от марихуана ще отидеш на амфетамин...след тва пико,гъби,кокаин..и т.н. до самия си край...аз лично съм още на марихуана само...и нямам нужда от друго...но мога да кажа че съм си пристрастен към това растение...за добро или лошо...все ми е едно.. :roll:

worthy
11-26-2005, 22:07
Мисля че не,защото имам познати,които пушат трева от 3-4 години и не са пипфали нищо друго ... Е,все пак зависи от човек :!:
i az sam na tova mnenie

[C][S][K][A]
11-26-2005, 22:18
Не.Всички започват с трева щото е евтиничка и до време им доставя удоволствие после се преминава нататака докат се стигне до хероин.А има случаи напрао на хероин :)

SkiT
11-26-2005, 23:14
[S][K][A]]Не.Всички започват с трева щото е евтиничка и до време им доставя удоволствие после се преминава нататака докат се стигне до хероин.А има случаи напрао на хероин :)
трябва да си малоумен в тези случай дето ти ги споменаваш...имало случай...мога да ти кажа само че много малко от хората почнали на трева стигат до хероин...обикновенно последната им спирка е коката...защото херото вече е всеизвестно отвращаващо дори наркоманите на други синтетики...
според мен..в тези времена...само депресия може да те докара да се набодеш...е и ако си супер тъп ама това е всеизвестно :roll:

kaya
11-27-2005, 01:02
za6to puk trevata da e purvata stupka "vratata"kum narkoticite?za6toto taka e nai udobno na babylonskata ni durjava...,statistikata pokazva 4e v sledstvie upotrebata na alkohol i cigari umirat dale4 pove4e hora i vupreki tova tezi dve stoki sa legalni i pla6tat visoki akcii.za tqh si ima specialni magazini i vseki kupova4 e zapoznat s opasnostite svurzani s tqhnata upotreba...da fakt e 4e okolo 50% ot zloupotrebqva6tite s heroin predi sa pu6eli ganja...i vruskata e nalice-"upotrebata na marihuana vodi do narkomaniq..."-nepotvurdeno,naivno i MANIPOLATIVNO stanovi6te!!!Po koq metodika za statisti4eskite isledvaniq se e stignalo do tazi poziciq?...Tezi 50% upotrebili marihoana sa upotrebqvali nqkakuv vid alkohol predi da minat na heroin-cifrata e maksimalno blizka do stoinostta 50%...Togava za6to alkoholat da ne se razglejda kato vazmojna vhodna vrata?!
"-ALKOHOLAT e privi4en za ob6testvoto(vkliu4itelno i mejdu podrastva6tite tujen fakt a i e legalen)
_KONOPUT(marihuanata)e mnogo opasen narkotik(predpolagam 4e mnogo ot ispolzva6tite tozi termin ne biha mogli da go definirat i sus sigurnost da go za6titqt)i e zabranen,a za6to e zabranen-za6toto zakonut kazva taka..."
Medicinskite,le4ebnite i polojitelnite svoistva na konopa nqma smisal da komentiram...

http://www.promena.org

lainagovna
11-27-2005, 02:10
естествено че не

Don Corleone
11-28-2005, 19:49
ИСКАМ ДА НАПРАВЯ МАГА-МАГАЗИН,
В НЕГО ДА ПРОДАВАМ ХЕРО-ХЕРОИН...

Tedka-Medka
11-30-2005, 16:24
ебати глупостта тревата няа нищо общо който
си има склонност да става наркоман и с трева
и без трева ако му се отдаде възможност ше пробва
кфо е

и между другото мау или кфато си там...мноу
си тъпа поне като не знаеш не говори щот
примерно аз никога и за нищо на сфета не бих се "боцнала" както го казваш.

dataworm
11-30-2005, 22:13
Kato se sabere6 v takava kompaniq,nqma ka da ne probva6!Tam kadeto ima i "leki narkotici"100procenta ima i'tvurdi"! :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

12-13-2005, 20:41
ИСКАМ ДА НАПРАВЯ МАГА-МАГАЗИН,
В НЕГО ДА ПРОДАВАМ ХЕРО-ХЕРОИН...

S HEROIN I KOKA I MALKO TREVA
6TE PATUVAME DO KRAIA NA SVETA ! :)

Black_Queen
12-13-2005, 20:43
toia gornia gost sam az 6to ne me za4ete a me pisa taka

NightWish-f
12-13-2005, 21:31
От една страна да от друга не.Защото в един момент тревата вече недейства както в началото и не се изпитва същото удоволсвие а следващата стъпка е нещо по силно.Зависи от човека но в повечето случаи след тревата идва и твърдия наркотик в крайна сметка замислете се всички наркомани първо са тревомани а после стават наркомани!

Sakis
12-14-2005, 13:50
Тва не е така. Ето аз козя от доста време, но не искам и да вкусвам твърди наркотици!!!

12-14-2005, 14:00
zavisi ot psihikata na choveka
kakto ima hora koito pushat ot 5-6-10 godini treva i dori ne sa opitvali tvurdi bokluci taka ima i takiva koito pushat treva , haresva im i sled 2 sedmici zimat amfeti i t.n
zavisi ot choveka prosto

Sugar_metalka
12-15-2005, 13:52
Opredeleno mislia 4e ot trevata se po4va, za dr neznam, no tva e moeto mnenie 8)

12-30-2005, 22:45
Не, разбира се! От трева до дрога(до наркотици по принцип..) има километри разлика...не съм зимала наркотици, но съм пушила трева доста :oops:
Охх, "DROGA" озна4ава "сушена билка" на латински...

какво пове4е да си говорим.

кои са "меки" наркотици е ясно, трева и вси4ко, дето се прави от нея, а кои са "твърди" , вси4ки останали ли?

според мен градацията на меките наркотици е следната-
по4ва се със шоколад, минава се през кафенце с масенце и се стига до хашиш с 4ай4е от елфи4ески гъбки.

градацията на стимулантите :
по4ва се с кока-кола, минава се през енерджи дринк, после през бонбони и се стига до амфети.. В България истинска кока има само за мутрите и техните депутати и други курви.

градацията на твърдите наркотици е малко по- сложна:
по4ва се с твърд алкохол, минава се на хап4ета и се стига до инжекции с продукти на кварталната алхимия и клиника за абстинентни(от алкохолна абстиненция се умира, от хероинова само се полудява, бту)

cMeTaHka
12-31-2005, 01:54
DA

hamilcar
12-31-2005, 06:41
Зависи от самия човек.

korn___
12-31-2005, 09:45
ИСКАМ ДА НАПРАВЯ МАГА-МАГАЗИН,
В НЕГО ДА ПРОДАВАМ ХЕРО-ХЕРОИН...

S HEROIN I KOKA I MALKO TREVA
6TE PATUVAME DO KRAIA NA SVETA ! :)

hahaha da :lol: :P :twisted:

spored men si e do psihika dali 4ovek ot trevata 6te otide na pove4e .... spored men seki dnevnata opotreva na treva pone .... si e bqgane ot problemite i zaduljeniqta na 4ovek koeto hi4 ne e na dobre ....
aide 1 put v meseca da pali 4ovek po moje ... ne 4e za6titavam nqkogo de .... as sum palil samo 1 put i tva be6e ne mi haresa i nqmam nikvo jelanie pak da probam ...spored men na horata det pu6at treva sekidnevno na teh im se predlaga po tejkite narkotici poneje te dilarite ne sa tapaci i si smqtat koi 6te im go zeme i koi nqma .... ako si nqkvo lape det pu6i 1 put v meseca nqma da ti predlojat dori i ex tamoli za pove4e 6toto moje ne6to da gi preeebe6 no kat te vidqt 4e si pu6i6 seki den ... te te presmqtat na um i predlagat v pove4eto slu4ai ....

HeDa
12-31-2005, 11:14
Tova zavisi ot 4oveka..Ako nqma,volq sled kato e opital treva moje da po4ne da se prestrastqva i kam drugi narkotici . Zavisi ot vyzrasta kolkoto e po- malyk tolkova po -lesno 6te se prestrasti , poneje o6te ne si e izgradil harakter...

01-06-2006, 18:00
da,absolutno! :wink:

strawberry 1988
01-07-2006, 21:21
Според мен не тревата е първата стъпка към тревата,стига да знаеш кога да спреш,само че за сужаление малко тийнове занят кога...