PDA

View Full Version : Em dammm, ama e better outside



Felinus Catus
10-20-2005, 12:20
Emi kvo da vi kaja - mislqh si, 4e tuka 6te mi e po-kofti, ama ne e. Tui 4e, ako si mislite, 4e izvun BG e po-kofti tolkoz, 6te vi kaja, 4e e po-kofti samo 1 mesec, posle si e mnogo mnogo po-dobre. Ama 4ovek si svikva sus vsi4ko.

teenkopele
10-20-2005, 13:59
Не съм съгласен с теб. Това, което го казваш,че се свиквало за месец е пълна глупост....знам го от опит! Ти въобще чувал ли си за...'Носталгия' му викат!?! :)
Много хора казват,че в чужбина ще си по-добре материално и е така, не го отричам, но пък за сметка на това ще живееш сред напълно роботизирани и бездушни хора. Може да не е много богата държавата ни, но пък за сметка на това все още пазим много човешки ценности у себе си!
Един ден ще видиш какво е да си извън БГ...освен ако не си от онези, които забравят от къде са тръгнали!!! :evil:

Bamze
10-20-2005, 14:34
Не съм съгласен с теб. Това, което го казваш,че се свиквало за месец е пълна глупост....знам го от опит! Ти въобще чувал ли си за...'Носталгия' му викат!?! :)
Много хора казват,че в чужбина ще си по-добре материално и е така, не го отричам, но пък за сметка на това ще живееш сред напълно роботизирани и бездушни хора. Може да не е много богата държавата ни, но пък за сметка на това все още пазим много човешки ценности у себе си!
Един ден ще видиш какво е да си извън БГ...освен ако не си от онези, които забравят от къде са тръгнали!!! :evil:
ЕВАЛА, СЕНСЕЙ ;)

teenkopele
10-20-2005, 15:57
Абе, да не се познаваме от някъде ? :lol:

NastyG
10-24-2005, 22:01
Не съм съгласен с теб. Това, което го казваш,че се свиквало за месец е пълна глупост....знам го от опит! Ти въобще чувал ли си за...'Носталгия' му викат!?! :)
Много хора казват,че в чужбина ще си по-добре материално и е така, не го отричам, но пък за сметка на това ще живееш сред напълно роботизирани и бездушни хора. Може да не е много богата държавата ни, но пък за сметка на това все още пазим много човешки ценности у себе си!
Един ден ще видиш какво е да си извън БГ...освен ако не си от онези, които забравят от къде са тръгнали!!! :evil:
Abe kakvoto i da si govorite az sam si na mnenie che izvan bg v momenta e 100 puti po dobre! Edno che v momenta v bg vsichki ceni skachat no zaplatite na horata NE i shte im haresva samo na onezi teen-cheta na koito mama i tati imat da davat! Ami stoite si tam nqkoi da vi e kazal da se iurkate po chujbina!!!

teenkopele
10-25-2005, 15:36
Не съм съгласен с теб. Това, което го казваш,че се свиквало за месец е пълна глупост....знам го от опит! Ти въобще чувал ли си за...'Носталгия' му викат!?! :)
Много хора казват,че в чужбина ще си по-добре материално и е така, не го отричам, но пък за сметка на това ще живееш сред напълно роботизирани и бездушни хора. Може да не е много богата държавата ни, но пък за сметка на това все още пазим много човешки ценности у себе си!
Един ден ще видиш какво е да си извън БГ...освен ако не си от онези, които забравят от къде са тръгнали!!! :evil:
Abe kakvoto i da si govorite az sam si na mnenie che izvan bg v momenta e 100 puti po dobre! Edno che v momenta v bg vsichki ceni skachat no zaplatite na horata NE i shte im haresva samo na onezi teen-cheta na koito mama i tati imat da davat! Ami stoite si tam nqkoi da vi e kazal da se iurkate po chujbina!!!

Ми ще стоим, защо не? :shock:

...не казвам, че сега в НЯКОИ чужди страни живота е по-добър, но е направен така от самите хора :!: :wink: То ако всеки е песимист какво ни остава... :?

...SPOKO PEOPLE....СЛЕД ВРЕМЕ СИЧКО ЩЕ НА 6 (..по шестобалната система преди някой да каже нещо :twisted: ! )

_Indianeco_
10-26-2005, 00:07
За тея дет ще се махат оттука - Ей Шлемници я изчезвайте оттука докато не съм ви подбарал с къртача че ако ви хвана ще ви подуя от бой и ще ви убия с китайско мъчение чухте ли бе идиоти! :evil:

teenkopele
10-26-2005, 14:01
За тея дет ще се махат оттука - Ей Шлемници я изчезвайте оттука докато не съм ви подбарал с къртача че ако ви хвана ще ви подуя от бой и ще ви убия с китайско мъчение чухте ли бе идиоти! :evil:


Еее чак пък толкова да се нервиш на тея, които ще напускат БГ няма смисъл! :wink:

Важно е тея,които сме оптимисти и мислим да оставане, какво ще направим.... :lol:

П.С. ...преди някой да каже 'Абе кво' ще променяш..никога няма да се оправи' - ..НИКОГА НЕ КАЗВАЙ НИКОГА !! ! :lol:

Lena
10-26-2005, 20:54
Emi kvo da vi kaja - mislqh si, 4e tuka 6te mi e po-kofti, ama ne e. Tui 4e, ako si mislite, 4e izvun BG e po-kofti tolkoz, 6te vi kaja, 4e e po-kofti samo 1 mesec, posle si e mnogo mnogo po-dobre. Ama 4ovek si svikva sus vsi4ko.това не е така,аз съм живяла 2 години в чужбина и винаги ми е било поне малко мъчно за всичко тук

Bamze
10-29-2005, 14:33
За тея дет ще се махат оттука - Ей Шлемници я изчезвайте оттука докато не съм ви подбарал с къртача че ако ви хвана ще ви подуя от бой и ще ви убия с китайско мъчение чухте ли бе идиоти! :evil:
Евала :lol:
Аз бачкам, като електротехник
Уча в Техническия Университет
Давам уроци по математика
и когато ми остане малко свободно време - бачкам частно в строителството :wink:
Защото мама и тате не дават, а аз чат-пат им давам :wink:
ТАКА ЧЕ - ЛАБАВИТЕ ДА БЕГАТ :lol:

Momchence
10-30-2005, 17:10
Хмммм ако си нямал нищо в България няма за какво да ти е жал...и ако хората там са с приблизително твойте интереси там щи е по добре да:)
Аз съм извън България вече...година и 4 месеца и ми е също толкова гадно както и първия месец...а даже и по зле...с една дума много ми е гадно :P нито съм по добре социално, нито финансово. нито духовно...никак....може би ако се замисля ше намеря няколко положителни страни но ако слагаме на кантара гадната страна ще натежи! Има една малка подробнсот...за момента няма избор трябва да остана тука...знам едно със сигурност...ще се върна в България просто е въпрос на време :D Тук не бих свикнал да живея...хората не ме кефат манталитета им не ме кефи...трябва да стана като тях за да ми харесва...а аз не искам категорично..така че ще си стоя ще си стискам зъби и някой хубав прекрасен майски ден ще си се върна в България :P

10-30-2005, 21:52
От 2002-ра съм в Канада и още не съм се връщал (знам ,че звучи малко :shock: ) и да ви кажа тук ми е много добре и въобще не ми се връща в България поне за момента :) А и чувам ,че нещата в БГ не са се променили дори напротив всичко върви на по зле :? Кофти ама какво да се прави... Аз почти веднага свикнах и да ви кажа където и да живееш в момента е по добре отколкото в България. Да се надяваме някои ден тази държава да се оправи!

Поздрави

teenkopele
11-02-2005, 14:13
От 2002-ра съм в Канада и още не съм се връщал (знам ,че звучи малко :shock: ) и да ви кажа тук ми е много добре и въобще не ми се връща в България поне за момента :) А и чувам ,че нещата в БГ не са се променили дори напротив всичко върви на по зле :? Кофти ама какво да се прави... Аз почти веднага свикнах и да ви кажа където и да живееш в момента е по добре отколкото в България. Да се надяваме някои ден тази държава да се оправи!

Поздрави

хахахаха...това,което го казваш 'където и да живееш в момента е по добре отколкото в България' е ЛЕКО нереално и тъпо! :lol: К'во искаш да ми кажеш,че е по-добре да живееш в Гана или някоя друга изостанала държава,където царят глад и епидемии !?!?!? :o

Не твърдя, че живота в БГ е лесен и няма големи трудности, ама където и да отидеш няма перфектен живот... :wink:

Felinus Catus
11-05-2005, 14:56
Emi kvo da vi kaja - mislqh si, 4e tuka 6te mi e po-kofti, ama ne e. Tui 4e, ako si mislite, 4e izvun BG e po-kofti tolkoz, 6te vi kaja, 4e e po-kofti samo 1 mesec, posle si e mnogo mnogo po-dobre. Ama 4ovek si svikva sus vsi4ko.това не е така,аз съм живяла 2 години в чужбина и винаги ми е било поне малко мъчно за всичко тук
Abe az 6tom go kazvam, na4i e ot opit. Verno, ponqkoga ve4er samo pu6a i reva, dokato si gledam snimkite ot ku6ti, oba4e kato sum v ku6ti kvo praq? Pu6a, reva i si gledam snimkite ot tuka:) Tui 4e hi4 ne mi govorete, 4e bilo po-dobre v bg. Az ako imam vazmojnostta, 6te ostana tuka zavinagi, hi4 ne mi se 6te da se vru6tam v toq bardak deto e v momenta v bg. A na patriot4etata, deto ska4at i nalitat na boi daje kum horata, koito mislqt kato mene, 6te im kaja, 4e v momenta Bulgaria ne e bg - tva e durjava na ciganite, turcite i tam drugite malcinstva. Ve4e daje si mislq, 4e tuka sre6nah pove4e istinski bulgari, otkolkoto sre6tam vuv Varna. Prosto v bg bulgarite sa ozlobeni i gadni hora, koito gledat da te precakat vse. A tva za parite - verno, 4e tuka gi ima pove4e, oba4e nai-sladko se har4at s priqteli v bg. Tui 4e poslednoto mi mnenie po taq tema 6te e, 4e v BG ne 6ta da jiveq ve4e.
PS: tuka sum bez semeistvoto si, taka 4e znam, povqrvaite znam kakvo e nostalgiq. I da mul4at tiq ligaveta deto sa bili navunka s mama i tate i mi govorqt za nostalgia.

11-06-2005, 01:34
От 2002-ра съм в Канада и още не съм се връщал (знам ,че звучи малко :shock: ) и да ви кажа тук ми е много добре и въобще не ми се връща в България поне за момента :) А и чувам ,че нещата в БГ не са се променили дори напротив всичко върви на по зле :? Кофти ама какво да се прави... Аз почти веднага свикнах и да ви кажа където и да живееш в момента е по добре отколкото в България. Да се надяваме някои ден тази държава да се оправи!

Поздрави

хахахаха...това,което го казваш 'където и да живееш в момента е по добре отколкото в България' е ЛЕКО нереално и тъпо! :lol: К'во искаш да ми кажеш,че е по-добре да живееш в Гана или някоя друга изостанала държава,където царят глад и епидемии !?!?!? :o

Не твърдя, че живота в БГ е лесен и няма големи трудности, ама където и да отидеш няма перфектен живот... :wink:

Не знам как е в Гана но в държава като Танзания (която също е в Африка) пътищата са по добри от тези в БГ...Имам познат който е бил ветеринарен лекар там.

teenkopele
11-06-2005, 09:52
От 2002-ра съм в Канада и още не съм се връщал (знам ,че звучи малко :shock: ) и да ви кажа тук ми е много добре и въобще не ми се връща в България поне за момента :) А и чувам ,че нещата в БГ не са се променили дори напротив всичко върви на по зле :? Кофти ама какво да се прави... Аз почти веднага свикнах и да ви кажа където и да живееш в момента е по добре отколкото в България. Да се надяваме някои ден тази държава да се оправи!

Поздрави



хахахаха...това,което го казваш 'където и да живееш в момента е по добре отколкото в България' е ЛЕКО нереално и тъпо! :lol: К'во искаш да ми кажеш,че е по-добре да живееш в Гана или някоя друга изостанала държава,където царят глад и епидемии !?!?!? :o

Не твърдя, че живота в БГ е лесен и няма големи трудности, ама където и да отидеш няма перфектен живот... :wink:

Не знам как е в Гана но в държава като Танзания (която също е в Африка) пътищата са по добри от тези в БГ...Имам познат който е бил ветеринарен лекар там.

Ми защо е станало така според теб!?!? :shock: ...щото цял свят влива пари в много от държавите в Африка...оставаше и да не са по-добре някои от тях! :o

Bamze
11-06-2005, 14:48
От 2002-ра съм в Канада и още не съм се връщал (знам ,че звучи малко :shock: ) и да ви кажа тук ми е много добре и въобще не ми се връща в България поне за момента :) А и чувам ,че нещата в БГ не са се променили дори напротив всичко върви на по зле :? Кофти ама какво да се прави... Аз почти веднага свикнах и да ви кажа където и да живееш в момента е по добре отколкото в България. Да се надяваме някои ден тази държава да се оправи!

Поздрави

хахахаха...това,което го казваш 'където и да живееш в момента е по добре отколкото в България' е ЛЕКО нереално и тъпо! :lol: К'во искаш да ми кажеш,че е по-добре да живееш в Гана или някоя друга изостанала държава,където царят глад и епидемии !?!?!? :o

Не твърдя, че живота в БГ е лесен и няма големи трудности, ама където и да отидеш няма перфектен живот... :wink:

Не знам как е в Гана но в държава като Танзания (която също е в Африка) пътищата са по добри от тези в БГ...Имам познат който е бил ветеринарен лекар там.
И КАКЪВ Е ИЗВОДА!?
Едно по едно! :wink:
Паркове, пътища,....., всичко ще си оправим :)

teenkopele
11-06-2005, 22:16
Така е, стига да има пари и някой кадърен да ги управлява! :wink:

Murderdoll
11-07-2005, 10:02
със сигурност е бетър аутсайд...
е да де зависи и от аутсайда, ама
и аз съм излизала от Бг...и определено
ми харесва повече

teenkopele
11-07-2005, 13:42
със сигурност е бетър аутсайд...
е да де зависи и от аутсайда, ама
и аз съм излизала от Бг...и определено
ми харесва повече

Всеки има право да избира къде да ходи и какво да прави...т'ва е! 8)

Momchence
11-20-2005, 19:52
Абе кюфтета тъпи...вие сте вече нагли! Кат не ви кефи България кфо прайте в тоя форум...той е част от България малко или много.....Кфа е целта на темата да кажете колко ви е кеф там! Ок радвам се за вас....тфа може само да означава че в България не сте имали нищо за което да съжалявате сега...на пример добри приятели...може би винаги сте били лицемери и сега там където сте ви кефи че всички са такива! Ок прекрасно, чудесно...стойте си там ама не си позволявайте наглоста да говорите така, не забравяйте от къде идвате и не забравяйте че някой хора ценят малкото истински неща в живота...а според мен те са именно в България! За тъпя автор на български му викаме "по-добре на вънка" бетър аутсайда можеш да си го завреш нежно и дълбоко с въртеливи движения и скормна доза ментолов вазелин сещаш се къде? Много ме дразнят такива тъпи тарамбуки като вас дето ми се правят на интересни! Играете си с търпението и добрите чувства на някой хора!!

pain
11-20-2005, 20:21
Абе кюфтета тъпи...вие сте вече нагли! Кат не ви кефи България кфо прайте в тоя форум...той е част от България малко или много.....Кфа е целта на темата да кажете колко ви е кеф там! Ок радвам се за вас....тфа може само да означава че в България не сте имали нищо за което да съжалявате сега...на пример добри приятели...може би винаги сте били лицемери и сега там където сте ви кефи че всички са такива! Ок прекрасно, чудесно...стойте си там ама не си позволявайте наглоста да говорите така, не забравяйте от къде идвате и не забравяйте че някой хора ценят малкото истински неща в живота...а според мен те са именно в България! За тъпя автор на български му викаме "по-добре на вънка" бетър аутсайда можеш да си го завреш нежно и дълбоко с въртеливи движения и скормна доза ментолов вазелин сещаш се къде? Много ме дразнят такива тъпи тарамбуки като вас дето ми се правят на интересни! Играете си с търпението и добрите чувства на някой хора!!
napulno, absolutno i 100% podkrepqm s dve ruce i dva kraka! :D

Pe666o
11-21-2005, 17:49
За тея дет ще се махат оттука - Ей Шлемници я изчезвайте оттука докато не съм ви подбарал с къртача че ако ви хвана ще ви подуя от бой и ще ви убия с китайско мъчение чухте ли бе идиоти! :evil:
ae pomak..zamislql li si sa nqkoga 4e moje da ne e na6a vinata 4e sme v 4ujbina a?!
Koito e nasran materialist bez vsqkav interes v tva da gradi priqtelski vrazki i da se griji za du6evnostta si.. :arrow: better outside
Za teq kato men... :arrow: Best Bulgaria!

teenkopele
11-24-2005, 20:04
За тея дет ще се махат оттука - Ей Шлемници я изчезвайте оттука докато не съм ви подбарал с къртача че ако ви хвана ще ви подуя от бой и ще ви убия с китайско мъчение чухте ли бе идиоти! :evil:
ae pomak..zamislql li si sa nqkoga 4e moje da ne e na6a vinata 4e sme v 4ujbina a?!
Koito e nasran materialist bez vsqkav interes v tva da gradi priqtelski vrazki i da se griji za du6evnostta si.. :arrow: better outside
Za teq kato men... :arrow: Best Bulgaria!

Best Bulgaria! 8) :wink: :P

bongomanas
12-27-2005, 12:06
hora nema smisla da obsujdate kade e po iako
po celia sviat e shit nasekade,kvo si mislite ?
sveta v momenta e edno goliamo laino
a inache na chovek mu e po iako pri priatelite i semeistvoto...ot tova zavisi veche kade
she ti e po iako
veche koi sa ti priatelite i kade sa nali
ako sa ti v BG mn iasno che tuka she ti e iako,
shtoto kadeto i da otidesh i v nai iakta i bogata strana,kato si sam kvo ,kurec :)
a tva deto vikate che bili licemerni v chujbina,da ima super mnogo takiva hora,ma kvo se edno tuka niama?ili se edno tam niama i dobri i chestni hora ,tva sa gluposti...nasekade e edno...i suhsto

bongomanas
12-27-2005, 12:16
samo da ne mi kaje nekoi che priatelite moje chovek
i v chujbina da ima,che she mu se prismeia mnogo losho...shtoto praiteli se suzdavat mnogo bavno
i tam nemash nikav shans,imash samo poznati s
obshti interesi i vednaga v momenta kogato vi se presekat interesite se zabravia seko priatelstvo
dokato tuka sa ti priatelite ot detinstvo i te sa nai istinskite,smisal poznavate se nai dobre i ste imali
vreme da si izpitate priatelstvo dosta puti,a
tva e mnogo vajno,znaete che priatel v nujda se poznava,taka che prez kolkoto poveceh izpitania i trudnosti ste preminavali zaedno i ste si pomagali
tolako po silna e vruzkata ot tam i zaimnoto doverie

bongomanas
12-27-2005, 12:19
i se pazete ot lujlivi priateli licemeri
nali znaete v nujda kato gi izpitate,te se proiaviavat vinagi kato pomiari

teenkopele
12-28-2005, 09:35
i se pazete ot lujlivi priateli licemeri
nali znaete v nujda kato gi izpitate,te se proiaviavat vinagi kato pomiari

:!:

Felinus Catus
01-01-2006, 13:02
Абе кюфтета тъпи...вие сте вече нагли! Кат не ви кефи България кфо прайте в тоя форум...той е част от България малко или много.....Кфа е целта на темата да кажете колко ви е кеф там! Ок радвам се за вас....тфа може само да означава че в България не сте имали нищо за което да съжалявате сега...на пример добри приятели...може би винаги сте били лицемери и сега там където сте ви кефи че всички са такива! Ок прекрасно, чудесно...стойте си там ама не си позволявайте наглоста да говорите така, не забравяйте от къде идвате и не забравяйте че някой хора ценят малкото истински неща в живота...а според мен те са именно в България! За тъпя автор на български му викаме "по-добре на вънка" бетър аутсайда можеш да си го завреш нежно и дълбоко с въртеливи движения и скормна доза ментолов вазелин сещаш се къде? Много ме дразнят такива тъпи тарамбуки като вас дето ми се правят на интересни! Играете си с търпението и добрите чувства на някой хора!!
Мерси ти много, ше си го нЪвРъ в гъзо, ама ще гледам през твоя по-голям к.. да прекарам първо. Ебаси и гейчето мазно дет си, кво плюеш хората, които са на мойто мнение, като и ти живееш в чужбината, ама си пишеш в тоя форум??? И сега ми кажи, че в Българията е по-добре... Кат е толкоз добре, що не живееш тука? Или сега ще ми се оправдаеш, че мама и тате са те замъкнали на сила в чужбина, опрели калашника в слепоочието и айде с тях. И така да е. Кво по дяволите е накарало и семеиството ти да си стегне куфарите? Хубостта на родината, нали?!? Айде недей говори глупости, щото ти си един от хората, които най-малко имат право.

Bimper-ska
01-01-2006, 13:05
Абе кюфтета тъпи...вие сте вече нагли! Кат не ви кефи България кфо прайте в тоя форум...той е част от България малко или много.....Кфа е целта на темата да кажете колко ви е кеф там! Ок радвам се за вас....тфа може само да означава че в България не сте имали нищо за което да съжалявате сега...на пример добри приятели...може би винаги сте били лицемери и сега там където сте ви кефи че всички са такива! Ок прекрасно, чудесно...стойте си там ама не си позволявайте наглоста да говорите така, не забравяйте от къде идвате и не забравяйте че някой хора ценят малкото истински неща в живота...а според мен те са именно в България! За тъпя автор на български му викаме "по-добре на вънка" бетър аутсайда можеш да си го завреш нежно и дълбоко с въртеливи движения и скормна доза ментолов вазелин сещаш се къде? Много ме дразнят такива тъпи тарамбуки като вас дето ми се правят на интересни! Играете си с търпението и добрите чувства на някой хора!!
Мерси ти много, ше си го нЪвРъ в гъзо, ама ще гледам през твоя по-голям к.. да прекарам първо. Ебаси и гейчето мазно дет си, кво плюеш хората, които са на мойто мнение, като и ти живееш в чужбината, ама си пишеш в тоя форум??? И сега ми кажи, че в Българията е по-добре... Кат е толкоз добре, що не живееш тука? Или сега ще ми се оправдаеш, че мама и тате са те замъкнали на сила в чужбина, опрели калашника в слепоочието и айде с тях. И така да е. Кво по дяволите е накарало и семеиството ти да си стегне куфарите? Хубостта на родината, нали?!? Айде недей говори глупости, щото ти си един от хората, които най-малко имат право.
Между другото, за хората, които още не са загрели, Felinus Catus СЪМ АЗ!

Sean Combs
02-21-2006, 22:47
Абе кюфтета тъпи...вие сте вече нагли! Кат не ви кефи България кфо прайте в тоя форум...той е част от България малко или много.....Кфа е целта на темата да кажете колко ви е кеф там! Ок радвам се за вас....тфа може само да означава че в България не сте имали нищо за което да съжалявате сега...на пример добри приятели...може би винаги сте били лицемери и сега там където сте ви кефи че всички са такива! Ок прекрасно, чудесно...стойте си там ама не си позволявайте наглоста да говорите така, не забравяйте от къде идвате и не забравяйте че някой хора ценят малкото истински неща в живота...а според мен те са именно в България! За тъпя автор на български му викаме "по-добре на вънка" бетър аутсайда можеш да си го завреш нежно и дълбоко с въртеливи движения и скормна доза ментолов вазелин сещаш се къде? Много ме дразнят такива тъпи тарамбуки като вас дето ми се правят на интересни! Играете си с търпението и добрите чувства на някой хора!!
Мерси ти много, ше си го нЪвРъ в гъзо, ама ще гледам през твоя по-голям к.. да прекарам първо. Ебаси и гейчето мазно дет си, кво плюеш хората, които са на мойто мнение, като и ти живееш в чужбината, ама си пишеш в тоя форум??? И сега ми кажи, че в Българията е по-добре... Кат е толкоз добре, що не живееш тука? Или сега ще ми се оправдаеш, че мама и тате са те замъкнали на сила в чужбина, опрели калашника в слепоочието и айде с тях. И така да е. Кво по дяволите е накарало и семеиството ти да си стегне куфарите? Хубостта на родината, нали?!? Айде недей говори глупости, щото ти си един от хората, които най-малко имат право.

abe 6ebek! ti kyv si be lainar neden, ne 4uval za huq na 4ujbinata a??? sedi6 si v Bg, hodi6 da mi pie6 kafenca po 5 pyti na den, ide6 na bar, zabie6 nqkoq pi4ka,m udari6 edno mydo... kyde ti si trygnal da mi govori6 kyde e po dobre be ne6tastnik!!!!! ti ako doide6 v 6ibanata Canada bez nikoi, sam sami4yk kato mrysno kote, bez semeistvo, bez poznati, bez nikvi vryzki, 6te si hvyrlil i vizi i dokumenti i vsi4ko i na 2ta sedmica si obratno v Bg da si pie6 kafencata !!! FUCKAN LAINAR!!! sednal da govori... kyv si ti we!!!!!! mama ti deba, ako tva go kaje6 pred men 6te ti razbiq skapanata mutri4ka we kopelence!!! sedq tuka i ba4kam po 10 4asa na den, vseki den, bez zna4enie dali e sybota ili nedelq ili nekyv praznik, 6toto trqbva da se izdyrjam i da si pla6tam telefonite i spaneto i hranata i absolutno vsi4ko, 6toto mama i tate gi nqma da davat kakto davat na teb po 2 lv. da si kupi6 bani4ka putio!!! vsqka edna misyl v glavata mi e svyrzana do nqkva stepen s Bg i s priqtelite mi tam i s priqtelkite i vyob6te vsi4ko koeto sym sviknal da imam ili sym imal sega e na 10 000 km ot men!!! sme6en si be na mama mom4eto!!! golqm razbira4 si ti deto ne e izlizal i ne e vidql kvo e nostalgiq!!! BG e vsi4ko!!! a na takiva lainari kato teb im sera v ustata i im 4ukam jenite !!! po dobre e v 4ujbina li? ela i 6e vidi6 kolko e po lesno i kak 6te ti se vgor4i jivota za otricatelno vreme!!! ima si i hubavite strani, no az opredeeno edin hubav den 6te si ida v Bg za da jiveq tam a ne za da si po4ina ot blyskaneto tuka !!! FUCK OFF DUSHBAG !!!

[dataworm]
02-22-2006, 15:47
Аз живея в едно далечно измерение и смея да твърдя, че на ми се връща.

teenkopele
02-22-2006, 21:34
]Аз живея в едно далечно измерение и смея да твърдя, че на ми се връща.

В кое измерение по-точно? :o

Diddl
02-23-2006, 15:36
sled kato gi arzbirash teq raboti izezni nqkude vs transtvo i ne se vrashtai na tuka... zabravi si priqtelite rodninite semeitvoto i t.n.
iskaravi tam pari i jivei s tqh sled kato za tebe parite sa nai vajnoto....!!!!

korn___
02-23-2006, 18:12
spored men za mladite hora v bg ima mnogo po-malko bude6te ot kolkoto navunka ... egato dir za 4ista4 da se fana primerno v gurciq 6te mi pla6tat po 3 evro na 4as ...dori standarta da im e po visok 6te se li6avam i sled 1 godina 6te se vurna v bg i 6te sum si extra ili puk lqtoto da otida i da poba4kam za 2 meseca i da spq na hamak zaka4en na 2 druv4eta pod nebeto i da qm samo hlqb pak po dobre 6te iskaram kato tuka 1 4ovek za cqla godina ...no 4esno da si kaja ... sviknal sum sus bulgarskiq nrav verno sme polovinata tupi gadove no ko sa se pravi ...sviknal sum da gledam ko4inkata okolo men i ako otida na nqkvo podredeno mqsto 6te se 4ustvam strano meko kazano za tva ako hodq nakade 6te se vurna pri si4ki polojeniq

SliPknoT_girl
04-05-2006, 13:44
аз вече съм 2ра година извън България и изобщо не ми харесва..колкото и да е 'зле' в БГ в материално отношение на мен винаги ще ми липсват дребните неща които в чужбина или ги няма или може да си ги усигориш с пари но няма да са същите..тези който казват че извън бг им харесва повече,или са прекалено заслепени или просто виждат нещата по някакъв изкривен начин,но все пак немогат да отрекат че поне едно нещо от България не им липсва,най-вече приятелите или семейството.

04-06-2006, 14:47
spored men za mladite hora v bg ima mnogo po-malko bude6te ot kolkoto navunka ... egato dir za 4ista4 da se fana primerno v gurciq 6te mi pla6tat po 3 evro na 4as ...dori standarta da im e po visok 6te se li6avam i sled 1 godina 6te se vurna v bg i 6te sum si extra ili puk lqtoto da otida i da poba4kam za 2 meseca i da spq na hamak zaka4en na 2 druv4eta pod nebeto i da qm samo hlqb pak po dobre 6te iskaram kato tuka 1 4ovek za cqla godina ...no 4esno da si kaja ... sviknal sum sus bulgarskiq nrav verno sme polovinata tupi gadove no ko sa se pravi ...sviknal sum da gledam ko4inkata okolo men i ako otida na nqkvo podredeno mqsto 6te se 4ustvam strano meko kazano za tva ako hodq nakade 6te se vurna pri si4ki polojeniq

:smt006 Защо вместо за хлябове и хамаци не помислиш малко за следване, аааа?