PDA

View Full Version : Piercing



HONDA^girl
10-20-2005, 11:40
molq vi nqkoi moje li da mi kaje otkude moga da si kupq obi4ka za ezika?Za6toto sum namerila kade da me probiqt bez pari4ki pri edin friend ama toi mi kaza da si donesa obica a az si mislq 4e to mai trqbva da e nqkva specilana medicinska ili dedaznam i az kajete mi vie pls :)

MAD-DEVIL
10-20-2005, 12:48
"На тъмно" има най много. Има и тема в този форум, където се казва къде е. Иначе такива обици има почти на всеки магазин за сребърни бижута.

HONDA^girl
10-20-2005, 13:15
a ne trqbva li da e nekva specialna medicinska ?

Murderdoll
10-20-2005, 13:34
e to drugi obici za ezik nqma be :lol:
si4kite sa "specialna medicinska" :lol: :lol:
e ima i silikonovi de, ama si zemi normalna..
ama glei da e po-dulga 6ot 6e ti se nadue ezika.
idi f na tumno ili v nqkoe studio i te she ti obqsnqt
kva trqq da si zemesh.okolo 10-15 kinta e

chupacabra:)
10-20-2005, 15:42
'един приятел ше ме пробие безплатно...' ... аве, вие въобще цените ли си здравето ..? не разбирам твойта 'пестеливост' , ако толкова искаш да си пробиеш езика, давай, ни нали затова са пиърсинг студията. най-много ме дразни, че такива като тебе биха дали и клошар да ги пробие, стига да ти излезе по-евтино. въобще ли се замисляш как може да те осъкатят, ве моме ??? побърквате мееее... :evil:
сичко идва от липсата на информАЦия относно пиърсинга и т.н. и до какви последствия може да доведе, това, да те пробие специалист, пък камо ли човек, който ни-най малко е запознат с точките по езика. и вероятно ням представа, че там е БЪКАНО с точки, и дори най-малкото засягане на една от тях, ще ти струва много по-скъпо.
българска му работа... после като се наложи да ти резнат езичето недей да рониш ситни сълзички...

иначе обица можеш да си намериш в 'на тъмно'. гледай поне да е от медицинска стомана, и я ПОЧИСТИ преди да я сложиш.

lina15
10-20-2005, 15:43
"Na tumno" razbirase
http://natamno.com/

HONDA^girl
10-20-2005, 18:10
chupacabra:) izviqnavai mnogo ama 4oveka koito 6te me probie si ima studio...... i sum prekaleno na qsno kakvi opastnosti krie si4ko qvno tuka ne moje6 da pita6 ni6to 6toto vinagi 6te se nameri nqkoq kato tebe vednaga da se zaqde.Mersi na vsi4ki drugi koito mi obqsniha priqtna ve4er

forrzi
10-20-2005, 18:45
molq vi nqkoi moje li da mi kaje otkude moga da si kupq obi4ka za ezika?Za6toto sum namerila kade da me probiqt bez pari4ki pri edin friend ama toi mi kaza da si donesa obica a az si mislq 4e to mai trqbva da e nqkva specilana medicinska ili dedaznam i az kajete mi vie pls :)абе ей!
ТИ В РЕД ЛИ СИ?
ТОЛКОЗ ЛИ СИ СКРЪНДЗА ДА ДАДЕШ 10 КИНТА ПОВЕЧЕ ЗА ПРОБИВАНЕ?
МНООООООООО СИ ЗЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
Аре ше видиме като езика ти се възпали и започва да гнойясва тогава ше ти се дават не 10 ами 1000 лева да ти се оправи езика...
ше видиме...
а и т`ва че има студио не е гаранция мила!
кой себеуважаващ се ше те дупчи безплатно :?: :?: :?:

HONDA^girl
10-20-2005, 19:19
abe kvo me napadate vsi4ki kato ne znaete za kvo stava na vupros be hora??????????Gadjeto na sestra mi ima studio i 6te me probie!probival e mnoo hora i do sa nikoi ne se e oplakval neznam za6to nqkoi hora tolkova obni4at da se zaqjdat i da se pravat na golemite razbira4i...........

chupacabra:)
10-20-2005, 19:34
абе мойто момиче ! никой не е тръгнал да ти се кара! не знам откъде реши, че умираме да се заяждаме. замисли ли се що пишем тия 'глупости' /според тебе де/??-предполагам не. не стига, че сме тръгнали и да те съветваме за здравето ти, пък си и неблагодарна. щом ти е за 20 лева и за 30лв. - добре. но пак ти казвам - само да не плачкаш после. то си е за тебе де... :wink: :roll:

10-20-2005, 20:22
Gadjeto na sestra mi ima studio i 6te me probie!probival e mnoo hora i do sa nikoi ne se e oplakval
Никой не се е върнал от небитието, за да се оплаче хахахахахах !
П.П. Да, аз се заяждам !
П.П.2Да не пропусна да добавя, че пиърсинга мирише. Никой да не ми се прави на умник и да ме нерви ! Имам мнение и не можете да го промените. Най-много да се разпсувам като каруцар ахахахахах

chupacabra:)
10-20-2005, 20:23
П.П.2Да не пропусна да добавя, че пиърсинга мирише. Никой да не ми се прави на умник и да ме нерви ! Имам мнение и не можете да го промените. Най-много да се разпсувам като каруцар ахахахахах
тфа пък откъде го измисли :lol:

10-20-2005, 20:26
П.П.2Да не пропусна да добавя, че пиърсинга мирише. Никой да не ми се прави на умник и да ме нерви ! Имам мнение и не можете да го промените. Най-много да се разпсувам като каруцар ахахахахах
тфа пък откъде го измисли :lol:
Интерпретация на piercing sux :)