PDA

View Full Version : Момичета, да ви попитам...



Мото
10-20-2005, 12:31
...кефите ли се на батковци с големи и мощни пистови мотори. Правят ли ви впечатление и какво бихте направили, за да ви повозят...

VAMP_GIRL
10-20-2005, 12:39
eто тва вече е тъпо според мен.мисля,че е надуване и следователно аэ НЕ си падам по такива неща.а и абсолютно не ми правят никакво впечатление! :evil: :twisted:

aBeP4eTo
10-20-2005, 12:51
Не съм фенка на моторите така, че никакво впечетление няма да ми направят. :wink: Обаче виж ако е някакъв як пич с няква адската кола тогава не отговарям. :oops:

MAD-DEVIL
10-20-2005, 12:55
Не съм фенка на моторите така, че никакво впечетление няма да ми направят. :wink: Обаче виж ако е някакъв як пич с няква адската кола тогава не отговарям. :oops:
Евалата... Особено БМВ... :roll:

HONDA^girl
10-20-2005, 13:20
ami poprincip motorite sa mi strast i sledovatelno super mnoo se kefq na motoristi,no naMOTORISTI a ne na nekvi tupii guzar4eta deto sa si zeli nekav motor samo i samo da lovqt macki...........

DeSsi
10-20-2005, 13:28
Не съм фенка на моторите така, че никакво впечетление няма да ми направят. :wink: Обаче виж ако е някакъв як пич с няква адската кола тогава не отговарям. :oops:
Евалата... Особено БМВ... :roll:

Na syshtoto mnenie sym opredeleno :D

machoka
10-20-2005, 14:05
Гледайте, гледайте колите.. някой ден ще разберете, че друго е важното. :?

mil4eto_
10-20-2005, 14:39
ох въобще не ме интересуват моторите нито пък колите :!:

air_J
10-20-2005, 14:39
Гледайте, гледайте колите.. някой ден ще разберете, че друго е важното. :?
Най-важни са парите, но е доказан факт, че само с пари не е хубаво да се живее (а в днешно време свръхбогатите не доживяват естествената си смърт), също така и с едни голи чувства не се живее. Всеки както сам си реши да си го интерпретира.
П.С.> Дано колата да е само допълнение към момчето, демек да сте харесали първо момчето, а после колата, защото ако е обратното не говори никак добре за вас. :twisted:

TSecret
10-20-2005, 14:39
Ako si misli6 4e moje6 da privle4e6 momi4eta taka -niama da stane osven ako ne sa materialistki.. a az ne sam takava i vaob6t ene mi puka mom4eto da e motorist,traktorist i tn

machoka
10-20-2005, 14:55
air_J

тц мацка, и парите не са най-важното. :idea:

DeSsi
10-20-2005, 15:02
Гледайте, гледайте колите.. някой ден ще разберете, че друго е важното. :?

Prav si.Az li4no samo gledam kolite.ne pravq opiti da se ka4vam v tqh po nikakyv na4in.parite sa vajni no ima i po vajni ne6ta

Air_J ne e momi4e ;)

sarang
10-20-2005, 15:02
Аз разбирам от мотори толкова, колкото и от спелеология, тоест никак, така че това е последното нещо, което може да ме впечатли. Пък и малко ме е страх от моторите, не съм голяма глезла, ама все пак не обичам да си чупя главата. А за колата пак ми е все едно, изобщо не ми пука, напълно ми е безразлично.

10-20-2005, 15:32
as sun imala samo edno gadje s mnogo qk motor, no ne sum trugnala zaradi nego s nego :shock: :lol:

lina15
10-20-2005, 15:40
ami na mene li4ko voub6te ne me kefut mom4etata s motori,za6toto spored men te sa mnogo komersialni tipove,i samo gledat po nqkuv mizeren na4in da se haresat na momi4etata,TUPO!az sum se vozila na motor i verno e qko,ama vse pak ako gadjeto ti ima motor i nqkoq ve4er sled kupon,toi e pqn,kara sus ebati skorostta i kvo,murtuv e!!!zatva ne me kefat

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-20-2005, 15:56
Има разлика м/у мотор и мотор. Има разни нещастници с минимоторчета (за бога :!: ) Ужас!!! И такива фъшкии има. Но тия с големите мотори... Както е казал поетът:"Един умира и друг се ражда" Каква е тая съдба да свършиш челно в Скания :!: :?: Абе тва са посеричи, всичко е фукня. Колко парички имат мама и тати. Това са хора дори и на 25 години...

SimpleGirl
10-20-2005, 16:05
Ako si tragnal da vpechatlqvash momicheta s motor, to e qsno za kakvo sa ti vaprosnite dami => shte ti izleze po-evtino na okolovrastnoto. :twisted:

MAD-DEVIL
10-20-2005, 16:15
Гледайте, гледайте колите.. някой ден ще разберете, че друго е важното. :?
П.С.> Дано колата да е само допълнение към момчето, демек да сте харесали първо момчето, а после колата, защото ако е обратното не говори никак добре за вас. :twisted:
Мдамз... По-добре е момчето дяа е и хубаво... :lol: :lol: :lol:

xandria
10-20-2005, 18:03
Mi na motori se kefq.. i to dosta-pove4e ot kolite.Ama trqbva i pi4a da e qk za da me vpe4atli vse pak

air_J
10-20-2005, 21:45
air_J

тц мацка, и парите не са най-важното. :idea:
Абе, момче съм!!!!!!!!!!!!!!!1 :evil:
И парите са най-важното. Дали е добре, или зле - това е истината, ако щеш я приемай, ако не - недей! :twisted:

Стеснителната
10-20-2005, 21:55
Органо-дарителите ли бе :lol: ? Тия са най големите келеши, стига ми мисълта че в българия няма мотор дето да победи най бързата кола (в която даже съм се возила 8) ) http://free.data.bg/sherman/MaXo/Golf1131.WMV.

Eleonora
10-21-2005, 12:26
ami ili s niakoi gotin djip,ili s nekva hondi4ka da :D :D :D .Ama nai-vajnoto v liceto da ne prili4a na 6maizer i v guza na remarke :wink:

machoka
10-21-2005, 13:43
air_J

тц мацка, и парите не са най-важното. :idea:
Абе, момче съм!!!!!!!!!!!!!!!1 :evil:
И парите са най-важното. Дали е добре, или зле - това е истината, ако щеш я приемай, ако не - недей! :twisted:

Това е твоята истина, пич / :lol: :twisted: /

Ела в реалността, не витай в измисленият розов свят на милионите. Да имаш последен модел автомобил и палат не е нищо повече от задоволяване на егото.

Когато си болен от СПИН, РАК, всички пари да имаш на света, няма да ти помогнат. Последни модели мерцедеси да имаш, няма да ти помогнат.
Ако си харесаш някое момиче, което е над тези неща /ах, колко малко са такива/, 2 милиона квадратни метра имение да имаш, няма да я спечелиш.

Парите са преходно нещо, средство за доставяне на удоволствия в повечето случаи. Истинските неща са другаде. Защото парите са средство, важното е за какво и от кого се използват.

air_J
10-21-2005, 16:15
air_J

тц мацка, и парите не са най-важното. :idea:
Абе, момче съм!!!!!!!!!!!!!!!1 :evil:
И парите са най-важното. Дали е добре, или зле - това е истината, ако щеш я приемай, ако не - недей! :twisted:

Това е твоята истина, пич / :lol: :twisted: /

Ела в реалността, не витай в измисленият розов свят на милионите. Да имаш последен модел автомобил и палат не е нищо повече от задоволяване на егото.

Когато си болен от СПИН, РАК, всички пари да имаш на света, няма да ти помогнат. Последни модели мерцедеси да имаш, няма да ти помогнат.
Ако си харесаш някое момиче, което е над тези неща /ах, колко малко са такива/, 2 милиона квадратни метра имение да имаш, няма да я спечелиш.

Парите са преходно нещо, средство за доставяне на удоволствия в повечето случаи. Истинските неща са другаде. Защото парите са средство, важното е за какво и от кого се използват.
Изобщо нямах това предвид, но както и да е, заеби!

Стеснителната
10-21-2005, 16:48
Тоя мачока много обича да спори на некви такива теми :lol: . Изкарва се некъв праведник ама всъщност съм сигурна че е най големия курвар тука, на бас се хващам че ходи на околомръсното да треска мангалки :twisted: .

Lena
10-21-2005, 18:04
нема ли мозък и най-лъскавия мотор прилича на стара дървена каруца :P

Sinister_Doll
10-21-2005, 18:46
Гледайте, гледайте колите.. някой ден ще разберете, че друго е важното. :?

Eh, kolko sum suglasna!!!
Mn se draznq na takiva kuhi
par4eta, deto gi interesuvat
samo i edinstveno kintite!
Ako obi4am nqkogo 6te se 4uvstvam
ednakvo dobre sednala na trotoara
pri -15 gradusa s 4ay4e v ruka
i sednala v nqkoe strahotno
funky- fre6 zavedenie s kokteyl
za 12 i 90!

Ina4e i az se kefq na motori
mn qsno (:

vra4ka
10-21-2005, 18:49
Е ако са с хубави мотори лошо няма :P
Кефят въпреки че аз на такова нещо не се качвам :D

BroKeN^DreAmZ`f
10-21-2005, 20:07
mmmm abe namene mi praqt vpe4atlenie motorite...no prosto kato motori,ane zaredi tva che gi kara edi koi si i kolko bi hubavo ako se zapoznaq s toq i che ako si legna s nego shte me povozi,a i shte imam gadje s motor ili kola :evil: chesno kazano tva hich ne me vylnuva i mi se struva adski typoda si s nqkoi samo zaredi kolata i parite mu,v kraina smetka negovite pari kvoto i da pravish nqma da stanat tvoi.Abe nz mnoooo e typo tva shte....m v kraina smetka vseki si jivei jivota taka kakto nameri za dobre :)

snooppy_f
10-23-2005, 13:29
razbira se divat...ama brat mi na selo ima poznat negov mn dobur priqtel sus §uzuki...samo da go pomoli vedna me meta otzade i litvame... :lol:

gia_bs
10-24-2005, 08:42
Не съм фенка на моторите така, че никакво впечетление няма да ми направят. :wink: Обаче виж ако е някакъв як пич с няква адската кола тогава не отговарям. :oops:

Ахах....много добре казано :!!!!

Atika
10-24-2005, 10:45
Mi ne sa zle :lol: no kak pyk nqma da trygna da pravq nqkvo vpechetlenie za da me vozqt .. pff

mimetoo
10-28-2005, 22:24
mene me kefqt takiva batkovci :) amane i ad se pravqt na golqmata rabota...ne bih pravila nishto za da me povozat..ne sam omrqla da se vozq na motor..:))

Black_Orchid
10-29-2005, 17:04
Не ме кефят моторите много.

sladur4eto_dani
10-30-2005, 10:58
ami poprincip motorite sa mi strast i sledovatelno super mnoo se kefq na motoristi,no naMOTORISTI a ne na nekvi tupii guzar4eta deto sa si zeli nekav motor samo i samo da lovqt macki...........
I az sam na sashto mnenie :)

stasi_girl
10-31-2005, 15:46
аз съм голяма фенка на моторите и човека които обичам имаше лятото и ме возеше !!!! много ми харесват но ако видя някои с готин мотор нищо няма да направя зада ме повози той ако иска ще ме качи за едно кръгче:)

11-01-2005, 13:52
...кефите ли се на батковци с големи и мощни пистови мотори. Правят ли ви впечатление и какво бихте направили, за да ви повозят...

Не въобще не ме кефят.Ак не ги познава и постоянно се перчат с мотора да няма да се качиш.Това ще трябва да е най-откачената. :roll:

11-01-2005, 13:58
mmmm abe namene mi praqt vpe4atlenie motorite...no prosto kato motori,ane zaredi tva che gi kara edi koi si i kolko bi hubavo ako se zapoznaq s toq i che ako si legna s nego shte me povozi,a i shte imam gadje s motor ili kola :evil: chesno kazano tva hich ne me vylnuva i mi se struva adski typoda si s nqkoi samo zaredi kolata i parite mu,v kraina smetka negovite pari kvoto i da pravish nqma da stanat tvoi.Abe nz mnoooo e typo tva shte....m v kraina smetka vseki si jivei jivota taka kakto nameri za dobre :)



Абсолютно права си.Но почти всички жени се женят само заради скъпи коли и много пари.

PY_MACKA
11-03-2005, 21:13
haha mnooo qsno 4e se kefq ama az ne trqbva da pravq koi znai kvo -te me kanqt

ako ima6 predvid da im pravq svirka ili da se sgadjosvam s nekoi -tova ne e za men-ne si padam po vruzkite sus hora,koito 6e cenqt edna 6ibana djadja pove4e ot men :!: :!:

opasn0_sla5ka
11-06-2005, 20:11
Emi Az Mn Obi4aM MoToRiTE GoLqMa FEnkA saM iM:)Obi4aM Da Se VozA nO iMaM StrAh ZA6tOtO SaM PaDaLa Ot SkuTeR I Sam BiLa SuS S4uPeNa RuKa(pomislete kvo moje da stane ako padna ot motor) :!: IMaM Mn PrIqTEli V BoTEvGraD koiTo KaRaT MoTori i Ako PoIskaM Biha me Ka4ili ama...:)

ckeuT4eTo_f
11-08-2005, 10:21
Mi men li4no mn ne me vpe4atlqvat "pi4ovete " s motori daje bih kazala 4e hi4 ne me kefat.

sladka_blondi
11-08-2005, 19:09
Za men parite i skupite koli ne sa na purvo mqsto.Pone zasega.Ne sum trugnala primerno da se omujvam,za da me interesuva kva kola kara,kolko pari ima i t.n.Glupavo e da se hvane6 s nqkoi,ne za6toto go haresva6 naistina,a samo za6toto vseki den 6te se vozi6 v hubava kola i 6te hodi6 v skupi zavedeniq. :idea: Vseki si ima mnenie :wink: .

worthy
11-10-2005, 11:32
mmm...obojavam pistovite motori.tova e ne6to mnogo qko,a da se vozi6 na tqh e super.ama 4esno kazano motorat e poslednoto ne6to,koeto gledam v edno mom4e.
pravi vpe4atlenie-da,no tova ne e osnovanie da si s nekav pi4 samo zaradi qkiq motor :P

х
11-10-2005, 12:44
trqbva da s1m izkliu4itelno glupava i ograni4ena za da se v1rja na na nqkoi 6tot ima motor!!! kefqt me, no neshva6tam vr1zkata m-u gotinite batkovci i motorite
:oops: :?

Breakaway``
11-10-2005, 14:18
Еми не се кефя... не си падам по тоя тип мъже/момчета :wink:

FEN_NA_MOTORI
11-10-2005, 15:38
:D :D :D :D :D vij mi nick-a i shte razberesh... xaxa :twisted:

Black_Queen
11-12-2005, 22:27
kefia se namotorite ne na batkovcite i ako iskam niakoi da me povozi to 6te bude samo ako go poznavam i viarvam 4e 6te sliaza ciala ot motora ve4e a me vozili na pistarka ot luvov most do mladost 4 za 5 min mnogo be6e iako ako ne poznavah 4oveka oba4e niama6e da se ka4a

ROKERA
11-12-2005, 22:38
Motorite sa super :):):) Az karam za kef a ne za da svalqm macki. motora mi e super qk tunning ama ZIMATA e po qko s KOLA da si:) ima parno ima muzika ima mqsto i za pove4e ot 1 pi4ka :)zatova po prakti4no kola 8) :D ina4e ne vqrvam nqkoe momi4e da vzeme da napravi ne6to pove4e ot edno mahane ili svirvane za da se povozi na motor :) vednaj mi se slu4i NE6to mnogo kofti. karam si az pred edna kompaniq mnogo qki momi4eta :) samo okolo 6-7 bqha . 4akam 1 minuta i idva edno momi4e ot tqh i vika are da povozi6 priqtelkata mi .az vikam koq e tq? posle vijdam 4e e nai qkoto momi4e ot tqh . AZ napravo i mahnah s raka i tq doide , sedna otpred i vika "nali moje da sam otpred" az togava se po4ivstvah kato v raq:) motor s momi4e otpred koeto sam pregarnal s 2 race i 2 kraka i kosata i se razvqva ot vqtyra i napravo mi vliza v ustata :) :evil: napravihme nqkolko krag4ete i posle ne sam spal cqla no6t misleiki si za neq :) TQ NAISTINA BE6e mnogo QKA :D :D :D :lol:

i da kaja o6te ne6to : az sam samo na 17 , hubav motor imam ama NQMAM Knijka :) na prolet 6a si vzema :roll:

FEN_NA_MOTORI
11-13-2005, 13:24
Motorite sa super :):):) Az karam za kef a ne za da svalqm macki. motora mi e super qk tunning ama ZIMATA e po qko s KOLA da si:) ima parno ima muzika ima mqsto i za pove4e ot 1 pi4ka :)zatova po prakti4no kola 8) :D ina4e ne vqrvam nqkoe momi4e da vzeme da napravi ne6to pove4e ot edno mahane ili svirvane za da se povozi na motor :) vednaj mi se slu4i NE6to mnogo kofti. karam si az pred edna kompaniq mnogo qki momi4eta :) samo okolo 6-7 bqha . 4akam 1 minuta i idva edno momi4e ot tqh i vika are da povozi6 priqtelkata mi .az vikam koq e tq? posle vijdam 4e e nai qkoto momi4e ot tqh . AZ napravo i mahnah s raka i tq doide , sedna otpred i vika "nali moje da sam otpred" az togava se po4ivstvah kato v raq:) motor s momi4e otpred koeto sam pregarnal s 2 race i 2 kraka i kosata i se razvqva ot vqtyra i napravo mi vliza v ustata :) :evil: napravihme nqkolko krag4ete i posle ne sam spal cqla no6t misleiki si za neq :) TQ NAISTINA BE6e mnogo QKA :D :D :D :lol:

i da kaja o6te ne6to : az sam samo na 17 , hubav motor imam ama NQMAM Knijka :) na prolet 6a si vzema :roll:batka q prati snimki na motori na lud_po_teb@mail.bg ili ako nqmash snimki kaji kva marka e motora ti?

FEN_NA_MOTORI
11-13-2005, 13:26
off da e... i pravopisa imah predvid na tvoq motor?!

WILD__BOY
11-13-2005, 13:48
Е тва да си вземеш мотор за да сваляш момичета е върха на селянията!

ако си взема мотор ще е просто защото от малък обичам нещатата на две колела :)

FEN_NA_MOTORI
11-13-2005, 14:14
Е тва да си вземеш мотор за да сваляш момичета е върха на селянията!

ако си взема мотор ще е просто защото от малък обичам нещатата на две колела :) ei tova e edin zdravo stapil na zemqta BRAVO

WingsOfButterfly
11-18-2005, 19:34
Pffff ... seeno slusham bivshiq na brachedka mi.Postoqnno se hvaleshe koi kfo mu dal i koq kfo mu napraila ta da go/q povozi na motora.Ako si mislish che taka sha svalish nqkoqqq ... v greshka si .. sh si zabiesh nekoq det na drugiq den sha e s drug na drug motor!

The Goodbye Girl...
11-18-2005, 20:31
Хехе... Тука е интересно. Ако трябва да говоря за себе си, аз не съм привърженик на високите скорости, скъпите, 'гъзарски' коли и подобни, както и парадирането с тях. Може да не съм най-невероятната, ама никога пък няма да тръгна да се прехласвам по парите - мотори, дрехи, а още по-малко ако ми се прави на интересен с мотора.

kaka_lara
11-19-2005, 05:57
Ако някой не може да ме привлече със същността си то колкото и чудесен мотор да има няма да му помогне :D

SEXtreme
11-19-2005, 06:50
...кефите ли се на батковци с големи и мощни пистови мотори. Правят ли ви впечатление и какво бихте направили, за да ви повозят...
Мотори ли??За кво са ми - ни искам да ме вози, щот ме е страх, ни секс може да се прави там ХАХАХХАХА
Амиии...не се впечатлявам от мотори :)От хубави коли - да, ама мотории...не

SweetBunny
11-19-2005, 12:21
Ne me kefqt :shock:
teq s motorite sa super komersialni tipove...
draznqt me :shock:

Josefinne
11-19-2005, 15:34
Не ме кефят моторите...Кефят ме батковците обаче :roll:

DeSiTo0o
11-19-2005, 20:10
Emi...ako e batkoto si go biva...6te se opitam da se zapoznaq s nego :twisted: No ako e nqkuf grozen i samo motora mu e hubav...mi podminavam si i tfa e. :roll:

ROKER_KRIS
12-01-2005, 18:51
:twisted: az si karam za kef i za da se otpusna i da mi se mahnat si4kite problemi ot glavata pone za nqkolko 4asa.naistina dosta pomaga kato pravi6 ne6to koeto te kefi. kato nenormalen sam karal predi i na kosam sam se imakval ot "DEATH". Oba4e otkakto padnah s motora i se tarlalqh po asvalta 10 metra ve4e ne karam kato samoubiec :) po dobre bavno no sigurno. Trqbva li 4ovek da postrada za da razbere togava istinata?

Tedka-Medka
12-01-2005, 20:20
да..естествено праят ми..и то мно голямо
кат земат да въртят гуми и да се праят на големите
газари си казвам "ебаси лайнарите"
не обичам лъскавите и скъпи неща..предпочитам
някой готин пич без кола и без голямо самочуствие

Iliqn4eto
12-03-2005, 10:04
хм.. такива връзки дето се градят само на материалната основа,нямат много добър край..
момчето(момичето) използват дадения човек,а зад гърба му,още с колко са и се фукат пред останалите,я тая.. за да я извозя ,легна с мен и еди си кво..
па кой знае колко ВИ унижават пред останалите,не БИх го направила заради некви дрънкулки или парцалки.. както каза Айр_Ж тези не оцеляват много дълго..
не казвам,че всички богаташи са такива,ама по голяма част са.. така че аз не се лъжа по такви Надувковци...
По добре аз сама да направя всичко ,за да имам такива скъпи колички .. но не да се чувствам длъжна на някого за еди си кво ...