PDA

View Full Version : Пречи ли :о?



sheherezada
10-20-2005, 19:35
Пречи ли бялото течение за забременяването? :?

chupacabra:)
10-20-2005, 19:38
бялото течение е признак на гъбички. в повечето случаи не, но зависи от вида на гъбичките.
с няколко думи посещението при гинеколога не трябва да се пропуска

sheherezada
10-20-2005, 19:41
Доколкото знам най-често срещаните гъбички са Candida.Те биха ли попречили?

DrSmurph
10-20-2005, 20:05
Зависи какъв е причинителя на течението.

chupacabra:)
10-20-2005, 20:11
има много видове кандида. преди няколко дни попаднах на сайт, където пишеше, че кандида албиканс не пречи на бременността, но има вероятност да го предадеш на детето си, ако не се лекува.
не знам доколко е вярно. отивай на гинеколог и не бъди немърлива, жена си.

sheherezada
10-20-2005, 20:12
има много видове кандида. преди няколко дни попаднах на сайт, където пишеше, че кандида албиканс не пречи на бременността, но има вероятност да го предадеш на детето си, ако не се лекува.
не знам доколко е вярно. отивай на гинеколог и не бъди немърлива, жена си.

вече съм ходила :oops:
ама нищо не се получи от лечението :(

chupacabra:)
10-20-2005, 20:15
има много видове кандида. преди няколко дни попаднах на сайт, където пишеше, че кандида албиканс не пречи на бременността, но има вероятност да го предадеш на детето си, ако не се лекува.
не знам доколко е вярно. отивай на гинеколог и не бъди немърлива, жена си.

вече съм ходила :oops:
ама нищо не се получи от лечението :(
след всяко лечение трябва да се прави ново изследване, и ако няма подобрение да се назначава нова терапия.
ето това намерих от гугъл
На първо място трябва да се укрепи имунната система чрез активно физическо натоварване, свеж въздух, достатъчен сън, отказване от вредните привички, умение да се сваля емоционалният стрес. Особено значение има рационалното хранене - храната да е богата на витамини, минерали и баластни вещества. По мнение на специалисти три четвърти от дневната дажба трябва да се състои от плодове и зеленчуци.
На второ място - да се прилага съвременна медикаментозна профилактика, особено за хората, приемащи антибиотици, цитостатици, корикостероидни хормони, прекарали тежки операции и инфекции.

sheherezada
10-20-2005, 20:18
Мн. ви благодаря!

sany
10-21-2005, 07:00
Prepora4vam ti i da otide6 na kojno veneri4eski lekar 6tom kato genekologa ne ti e pomognal.Poprincip vsi4ki genekolozi davat nqkvi hap4eta deto se piqt i ot partniora i drugi koito se slagat vav vlagali6teto,no ni6to ne pomaga.Zatova otidi na kojno veneri4eski.