PDA

View Full Version : Моля помогнете като ми дадете теми по икономика :((((



Жоро
10-20-2005, 21:30
Здравейте,в момента ви пиша като гост,защото малко ми е неудобно.Та значи много от вас ме познавате в този форум.Моля ви не разпитвайте кой съм :? .Аз сега съм 12 клас и завършвам.Винаги до сега съм бил отличник.Молбата ми е огромна,ако някой има теми по икономика за в УНСС(защото още от както започнах гимназия мечтата ми е там да уча) ,моля нека да ми ги изпрати на : joreto_87@abv.bg .Просто проблемът е следния аз не искам да прося тези теми,ако някой ми ги даде на добро сърце,но родителите ми нямат достатъчно пари да си позволят да ми купят темите или пък още повече за курсове.Не искам да ви звучи като някаква сапунка,но какво да правя нямам друг избор :cry: .
МОЛЯ ВИ ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ И ДУША ПОМОГНЕТЕ!

10-21-2005, 06:35
Дано се намери някой да ти даде. Въпреки, че се съмнявам. Хората като са давали пари, и после някак си не им се дават ей така безплатно. По икономика нямам, мога да ти дам по география от миналата година.

Жоро
10-21-2005, 16:40
Дано много се надявам,че някой ще ми пмогне(разбирате ли нямам друг вариант).Мисля,че все още има достойни хора,хора които заделилят от храната си, за да помогнат на други.Аз винаги съм се стремил да бъда такъв,но сега ще видим дали има съдба. :cry: