PDA

View Full Version : Инвалидите и болните деца



down_4_u
10-22-2005, 08:49
какво мислите по въпроса?

VAMP_GIRL
10-22-2005, 09:00
какво мога да мисля...точно тук в това общество те се приемат като животни!!! :x :x :x потърсих специално эа темата ти да покажа една картинка на хората ,които като видят такъв човек и му се присмиват :arrow: http://www.icc.ru/fed/pic/tv/Invalid1_b.jpg много пъти по улицата съм виждала подобни случки като таэи, която споменах горе.А и такива хора ,които се присмиват :arrow: НАЙ-ЖАЛКИТЕ ХОРА НА СВЕТА!!! :evil: Не виждам особена помощ эа инвалидите от страна на обществото ни.Естествено эа обществото ни е по-важно как иэглежда в очите на другите! :evil:

10-22-2005, 11:16
какво мога да мисля...точно тук в това общество те се приемат като животни!!! :x :x :x потърсих специално эа темата ти да покажа една картинка на хората ,които като видят такъв човек и му се присмиват :arrow: http://www.icc.ru/fed/pic/tv/Invalid1_b.jpg много пъти по улицата съм виждала подобни случки като таэи, която споменах горе.А и такива хора ,които се присмиват :arrow: НАЙ-ЖАЛКИТЕ ХОРА НА СВЕТА!!! :evil: Не виждам особена помощ эа инвалидите от страна на обществото ни.Естествено эа обществото ни е по-важно как иэглежда в очите на другите! :evil: abe taq pic e gadna...pone da be6e dala nekoq pi4ka!!!

VAMP_GIRL
10-22-2005, 11:22
Ти или си най-тъпото животно или си най-беэчувственото същество на тоя свят!!!Как може да говориш така эа бедното момиче бе!?Някой ден ще те видя като и ти си в нейното положение бе иэрод!!!Дали ще ти е толкова эабавно!!!???Честно каэано не съм мислела,че тея като теб са още живи! :x :evil:

Lena
10-22-2005, 11:27
заслужават уважение ! и удобства за да живеят по-приятно

BroKeN^DreAmZ`f
10-22-2005, 11:48
какво мога да мисля...точно тук в това общество те се приемат като животни!!! :x :x :x потърсих специално эа темата ти да покажа една картинка на хората ,които като видят такъв човек и му се присмиват :arrow: http://www.icc.ru/fed/pic/tv/Invalid1_b.jpg много пъти по улицата съм виждала подобни случки като таэи, която споменах горе.А и такива хора ,които се присмиват :arrow: НАЙ-ЖАЛКИТЕ ХОРА НА СВЕТА!!! :evil: Не виждам особена помощ эа инвалидите от страна на обществото ни.Естествено эа обществото ни е по-важно как иэглежда в очите на другите! :evil: abe taq pic e gadna...pone da be6e dala nekoq pi4ka!!!
basi kak oje samo tva da te vylnuva we...basi lesha det si!Pff to zaredi eitakiva kato toq toq svqt e na takyv hal :evil: ujas
A po temeta,te naistina uvajavat uvajaneie....i nai -ve4e po-dobro otnoshenie,jalko che ne sa mnogo tezi koito gopolu4avat :?

Swinkenhoffer
10-22-2005, 11:51
просто предчувствам какви светци ще се изкарат половината в тая тема ... нема какво да се лъжем. на никой не му пука.

Lena
10-22-2005, 11:56
просто предчувствам какви светци ще се изкарат половината в тая тема ... нема какво да се лъжем. на никой не му пука.не е точно така

Swinkenhoffer
10-22-2005, 12:02
просто предчувствам какви светци ще се изкарат половината в тая тема ... нема какво да се лъжем. на никой не му пука.не е точно така

според мен си личи, че е точно така. предполагам сама виждаш в какви условия живеят тези хора ...
всеки е погълнат от собствените си проблеми и са малко индивидите, които успяват да помогнат на изпадналите в нужда ...
когато ти дойде на главата (недай боже) тогава се замисляш.

Lena
10-22-2005, 12:09
просто предчувствам какви светци ще се изкарат половината в тая тема ... нема какво да се лъжем. на никой не му пука.не е точно така

според мен си личи, че е точно така. предполагам сама виждаш в какви условия живеят тези хора ...
всеки е погълнат от собствените си проблеми и са малко индивидите, които успяват да помогнат на изпадналите в нужда ...
когато ти дойде на главата (недай боже) тогава се замисляш.да но все пак има хора на които им пука,но тези хора нямат достатъчно власт да направят нещо ! не сички са шибани идиоти,има хора на които им пука и които искат да помогнат и ако има възможност тези хора биха помогнали с каквото могат

Swinkenhoffer
10-22-2005, 12:25
просто предчувствам какви светци ще се изкарат половината в тая тема ... нема какво да се лъжем. на никой не му пука.не е точно така

според мен си личи, че е точно така. предполагам сама виждаш в какви условия живеят тези хора ...
всеки е погълнат от собствените си проблеми и са малко индивидите, които успяват да помогнат на изпадналите в нужда ...
когато ти дойде на главата (недай боже) тогава се замисляш.да но все пак има хора на които им пука,но тези хора нямат достатъчно власт да направят нещо !

ъхъ, желанието го има, но средствата липсват ...
като си помисля ... пффф, каква жалка и гнусна ситуация. навсякъде в света държавата се грижи за хората си, но ... айде да не захващам темата за скапаното ни устройство, че вече стана банално.

Lena
10-22-2005, 12:27
просто предчувствам какви светци ще се изкарат половината в тая тема ... нема какво да се лъжем. на никой не му пука.не е точно така

според мен си личи, че е точно така. предполагам сама виждаш в какви условия живеят тези хора ...
всеки е погълнат от собствените си проблеми и са малко индивидите, които успяват да помогнат на изпадналите в нужда ...
когато ти дойде на главата (недай боже) тогава се замисляш.да но все пак има хора на които им пука,но тези хора нямат достатъчно власт да направят нещо !

ъхъ, желанието го има, но средствата липсват ...
като си помисля ... пффф, каква жалка и гнусна ситуация. навсякъде в света държавата се грижи за хората си, но ... айде да не захващам темата за скапаното ни устройство, че вече стана банално.
средствата липсват защото сме в българия и хората едва събират пари да си купят хляб!