PDA

View Full Version : Телевизия



Maxi_Sky
10-22-2005, 14:12
Какво място взима телевизията във вьшия живот?Гледате ли телевизия изобщо? Ако да, кои са любимите ви предавания, сериали и други продукции? Какво бихте предпочели да правите в петък вечер? Да заседнете пред тв-то, гледайки някое сериалче или да отидете на театър?

Lena
10-22-2005, 14:21
абе нямам време за телевизия..копма рууулззз

HeavenSent
10-22-2005, 14:39
а защо в петък вечер трябва да избирам между това да гледам ТВ и да отида на театър?! Други забавления няма ли :roll:

chupacabra:)
10-22-2005, 15:03
аз предпочитам да отида някъде с френдс да пийваме бирица в петък вечерта :idea:

Swinkenhoffer
10-22-2005, 15:06
БГ НАЦ. ТВ = МАНИПУЛАЦИЯ! :x
иначе рядко сядам пред черния буркан :lol:
но Discovery, Animal Planet, Cartoon Network rulz!
в петък вечер обичам да куфея пред компа ... както винаги. или да чета книжка.
театър мога да си гледам и вкъщи :lol:

Lena
10-22-2005, 15:33
БГ НАЦ. ТВ = МАНИПУЛАЦИЯ! :x
иначе рядко сядам пред черния буркан :lol:
но Discovery, Animal Planet, Cartoon Network rulz!
в петък вечер обичам да куфея пред компа ... както винаги. или да чета книжка.
театър мога да си гледам и вкъщи :lol:като гледам много си приличаме :) имаш ли icq или msn

Maxi_Sky
10-22-2005, 16:13
Не, че не можете да правите и по-забавни неща в петък вечер, но въпросът ми беше, ако трябваше да избирате между тези двете.

DeSsi
10-22-2005, 16:14
Гледам :
бТВ заради приятели
нТВ заради Туин Пийкс
Фокс лайф заради Бъфу убийцата на вампири

Lena
10-22-2005, 16:16
Не, че не можете да правите и по-забавни неща в петък вечер, но въпросът ми беше, ако трябваше да избирате между тези двете. предпочитам театъра чесно казано

Lena
10-22-2005, 16:20
Гледам :
бТВ заради приятели
нТВ заради Туин Пийкс
Фокс лайф заради Бъфу убийцата на вампири

БъфИ Убийцата на вампири съкс!! ебати детското филмче :? Приятели рулз а Туин пийкс не го знам :Dаз от всичко по телевизията гледам само в името на родината

DeSsi
10-22-2005, 16:24
Гледам :
бТВ заради приятели
нТВ заради Туин Пийкс
Фокс лайф заради Бъфу убийцата на вампири

БъфИ Убийцата на вампири съкс!! ебати детското филмче :? Приятели рулз а Туин пийкс не го знам :D

Ахах и детски гледам ;) Том и Джери рулз

Lena
10-22-2005, 16:29
Гледам :
бТВ заради приятели
нТВ заради Туин Пийкс
Фокс лайф заради Бъфу убийцата на вампири

БъфИ Убийцата на вампири съкс!! ебати детското филмче :? Приятели рулз а Туин пийкс не го знам :D

Ахах и детски гледам ;) Том и Джери рулзсъгласна съм анимацията рууллззз :)

She-Devil
10-22-2005, 16:30
Какво място взима телевизията във вьшия живот?Гледате ли телевизия изобщо? Ако да, кои са любимите ви предавания, сериали и други продукции? Какво бихте предпочели да правите в петък вечер? Да заседнете пред тв-то, гледайки някое сериалче или да отидете на театър?

Не гледам много телевизия...И все пак любимите ми сериалчета са Ally McBeal и Friends.А за предавания "пОлЕ от лУбоф".Бих предпочела да се събирам по-често с приятели,за жалост...в днешно време всеки е зает и това става невъзможно...е почти :( ! ...Е защо театЪр...гРРРррр....повече ми харесва операта,колкото и да е странно...за някои!

Lena
10-22-2005, 16:39
Какво място взима телевизията във вьшия живот?Гледате ли телевизия изобщо? Ако да, кои са любимите ви предавания, сериали и други продукции? Какво бихте предпочели да правите в петък вечер? Да заседнете пред тв-то, гледайки някое сериалче или да отидете на театър?

Не гледам много телевизия...И все пак любимите ми сериалчета са Ally McBeal и Friends.А за предавания "пОлЕ от лУбоф".Бих предпочела да се събирам по-често с приятели,за жалост...в днешно време всеки е зает и това става невъзможно...е почти :( ! ...Е защо театЪр...гРРРррр....повече ми харесва операта,колкото и да е странно...за някои!защо да е странно,и аз обичам опера,оперета ,театър ,кино и съвсем малко телевизия

e4o
10-22-2005, 16:48
rqdko gledam tv :roll:

vra4ka
10-22-2005, 17:27
Аз пък много обичам да гледам телевизия :wink:
Гледам разни сериалчета,новини,предаван ич и тн :wink:

Lena
10-22-2005, 17:33
Аз пък много обичам да гледам телевизия :wink:
Гледам разни сериалчета,новини,предаван ич и тн :wink:абе сериалите са скучни ,всичко е очевидно (става въпрос за латиноамериканските)
новините -тях си ги бива
предаванията повечето са еднакви или си приличат супер много
футбола си заслужава да се гледа на телевизора,макар че на стадиона си е друго

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-22-2005, 17:37
Не гледам много тв. Иначе ме кефят господарите и Кръстю Лафазанов. Онова преди него също бива. Чат-пат ми се е случвало да уцеля Тази Сутрин, което също ми харесва. Да не забравя Слави и Гарелов.
Телевизия гледам, когато има мачове 8)

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-22-2005, 17:42
Забравих за сериалите: гледам единствено "В името на Родината" 8)

Lena
10-22-2005, 17:54
Забравих за сериалите: гледам единствено "В името на Родината" 8)w imeto na rodinata ruuulzzzz

Dobrina
10-23-2005, 05:53
Аз пък телевизия гледам между другото - докато съм на компютъра или докато правя нещо. И то не защото не ми харесва, ами просто нямам време да гледам телевизия
Иначе за избора - разбира се театър, особено ако е хубава постановката. И без друго рядко ходя на театър, не бих пренебрегнала такава възможност заради телевизия :)

Devilsplaymate
10-23-2005, 08:35
Обикновенно съм на компа и не ми остава много време за телевизия...

priti_kiti
10-23-2005, 10:41
mi gledam tv ama ve4e po rqdko 6toto kompa rulezzzz :wink: ina4e nai mnogo me kefi btv i foxlife.ina4e lubimite mi serial4eta sa ali maik biil,bufi-ubiicata na vampiri,malkalm i t.n. :lol:
ina4e v petuk ve4er predpo4itam da sam navun s priqteli

snooppy_f
10-23-2005, 14:28
абе нямам време за телевизия..копма рууулззз
:!: :!: :!: :!: :!: :idea:

Maxi_Sky
10-23-2005, 22:29
Eто какво ще кажа и аз. По принцип телевизията и театъра са по един или друг начин врагове. Аз съм много по - посветен на изкуството на театъра, тъй като самият аз се занимавам с театър и знам, че е много висше и красиво изкуство. Но това не значи, че не гледам телевизия. Смятам, че най-великите телевизионни продукции са Сексът и Градът, Али МакБийл и Приятели. Поне това са нещата, които аз гледам, като на челно място е Сексът и Градът.

Oue Maue - Piue Sus Zeue
10-24-2005, 13:57
Eто какво ще кажа и аз. По принцип телевизията и театъра са по един или друг начин врагове. Аз съм много по - посветен на изкуството на театъра, тъй като самият аз се занимавам с театър и знам, че е много висше и красиво изкуство. Но това не значи, че не гледам телевизия. Смятам, че най-великите телевизионни продукции са Сексът и Градът, Али МакБийл и Приятели. Поне това са нещата, които аз гледам, като на челно място е Сексът и Градът.
На тез "велики телевизионни продукции" им се вика СитКом (ситуационна комедия) :wink:

zElEnA^mAsLiNkA
10-24-2005, 14:23
Mi ... az gledam TV k0gat0 nqk0i sedi na k0mpa ... Vse pak trqbva da ima 0t si4k0 p0 malk0! Liubimi predavaniq - "G0sp0dari na Efira", "Sdelka ili ne", "Big Brother"
I film4eta ... "Qsn0vidkata Tru", "Krygyt na D0usyn" i d0sta 0t filmite k0it0 davat p0 BTV v Syb0ta i Nedelq ve4er ... :)

мечтател
10-24-2005, 15:00
бе напоследък рядко гледам ТВ. преди повече - особено вечер преди да легна. но радиото ме приспива повече. но пък и нямам време. или съм вън или на компа. пък за театъра - разбира се. аз на театър си ходя от време на време, но само ако от даскало ни водят. иначе нямам с кого.

sheherezada
10-24-2005, 15:09
Не гледам телевизия по простата причина че нямам телевизор(изпуши) :x

Maxi_Sky
10-24-2005, 19:09
бе напоследък рядко гледам ТВ. преди повече - особено вечер преди да легна. но радиото ме приспива повече. но пък и нямам време. или съм вън или на компа. пък за театъра - разбира се. аз на театър си ходя от време на време, но само ако от даскало ни водят. иначе нямам с кого.

Крайно е тъпо схващането, че трябва навсякъде да се влачиш с някого.

lina15
10-24-2005, 19:12
Obi4am PC,ama da vi kaja po su6tiq na4in obi4am i televiziqta...

S8K
10-24-2005, 19:29
Ми обичам да гледам по-точно да слушам TV-гледкам си MTV,MM,VH1...сериалчетата които гледам са "Приятели","Сексът и градът","Малкълм" и таки подобни яки :wink: иначе нямам мнооо време за TV-то по-често си слушам музичка на уредбата... :)
:idea: А да,задравих и най-любимите ми анимационни филмчета от сорта на "Sheep in the big city","Tom & Jerry",... и т.н. 8)

lina15
10-24-2005, 19:52
Ми обичам да гледам по-точно да слушам TV-гледкам си MTV,MM,VH1...сериалчетата които гледам са "Приятели","Сексът и градът","Малкълм" и таки подобни яки :wink: иначе нямам мнооо време за TV-то по-често си слушам музичка на уредбата... :)
:idea: А да,задравих и най-любимите ми анимационни филмчета от сорта на "Sheep in the big city","Tom & Jerry",... и т.н. 8)
"FRIENDS" rulzzzzzzzzzzzzzz

Lena
10-24-2005, 22:00
Ми обичам да гледам по-точно да слушам TV-гледкам си MTV,MM,VH1...сериалчетата които гледам са "Приятели","Сексът и градът","Малкълм" и таки подобни яки :wink: иначе нямам мнооо време за TV-то по-често си слушам музичка на уредбата... :)
:idea: А да,задравих и най-любимите ми анимационни филмчета от сорта на "Sheep in the big city","Tom & Jerry",... и т.н. 8)

Ахахахаахаах Джони Браво ;) :Dко се смееш бе анимация РУУУЛЛЛЗЗЗЗ