PDA

View Full Version : СПЕШНО!!! Каде има складове на PUMA в София ?!??!??!?



PUMABG
10-22-2005, 17:07
Ако някой ми каже каде има складове на ПУМА(или магазин в който карат сравнително нови модели) ще съм му много благодарен. Търся си определен модел маратонки проверих в магазина на ПУМА на Витошка и в един смесен на Пиротска обаче само стари модели а видях няколко човека по улицата които носеха такива модели на ПУМА каквито съм си харесал. Който знае каде има складове да ги опише по подробно каде се намират!
Благодаря на всеки който отговори!

Lena
10-22-2005, 17:17
по-добре обиколи магазините на пума и на спортни обувки,всички които знаеш...и ще си намериш

vkusen
10-24-2005, 08:49
ами браовчеда е официален дистрибутор на пума за булгария знам каде е склада ама как да ти го обясна като не съм от софия и не знам как точно е адреса ?!?

PUMABG
10-24-2005, 17:13
Ами неможеш ли да му се обадиш и да го питаш за адреса?!

П.С. Лена ходих на двата магазина на ПУМА които знам в София обяче много тъпи модели има, в интернет на ПУМА съм си харесал 3-4 модела, но тука никаде не съм ги видял да продават, а съм виждал хора да носят много яки модели и за това искам да разбера каде продават по новите модели на ПУМА. Мислех, че на Витошка няма как да няма някой по як и нов модел ама съм грешал, няма почти нищо хубаво...

Това е чакам предложения ако някой се сети нещо или пита някой негов приятел който се е интересувал от тази марка маратонки да пише...
ае ;)