PDA

View Full Version : 2 izGuBeNi koN4eTa ...



tedo_davis
10-23-2005, 05:56
lele male v4era poludqh ... sedq si na poshtata v pld i si 4akam reis-4eto da se pribiram i gledam ot sreshta na drugiq krai na ulicata 2 super qki gotini sladurski kafevi koncheta se bqha razti4ali po ulicata beztopanstveno - male ama t'va ne bqha nqkvi kone na nqkvi cigani ... t'va si bqha kone ... ta napravo KONE da kaje 4ovek ... ta nqkoi ot pld ili nqkoi ako e razbral neshto za teq jivotinki da hvyrlq tuka post-ove ama samo ne iskam smotanite postove na nqkvi gosti ili na oyama no problem ili cyberdune (kakto tam mu beshe nick-a ) ako e tuka nqkade ...

marusha
10-23-2005, 12:35
of az mnogo obi4am kone i poneje sum v kushta se opitvam da zaribiavam bashta mi da mi vzeme...znam 4e sa super skupi...ama...tedo she mi pratish li edno po poshtata pls :roll:

tedo_davis
10-23-2005, 13:51
Ne :P az iskam pliusheno konche ama nemoga da si namerq :( pyk predi 2 god. kato se rodi na selo edno4ko male shtqh da go udosha ot pregrydki male iskah si go v pld ama nema da stane :cry:
iskam pliusheno koncheeeeeeeeeeeee :cry:
d-> ta nqkoi znae li neshto za teq kone ?

mary_jane_666
10-23-2005, 14:06
tedo , az shte ti vzema plu6eno kon4e :wink:

bulgarche
10-23-2005, 14:14
Бат тедо..тез ще са на някви ушати и просто са си ги изтървали орта..ко толкофа :) Па конче както разбра ще ти земат :Р

tedo_davis
10-23-2005, 14:26
Бат тедо..тез ще са на някви ушати и просто са си ги изтървали орта..ко толкофа :) Па конче както разбра ще ти земат :Р
:P dano :)
btw iztyrvali sa gi ? kyde na centyra ima koniushna ? i to na pLD ? az ne znam pone makar da jiveq v pld 17 god veche ...